Erotický horoskop – Vodnář (21.01. – 20.02.)

Erotický horoskop pro muže Vodnáře

Muž ve znamení Vodnáře přistupuje ke každému vztahu svým osobitým přístupem. Dalo by se říci až lehkovážné. Nikdy neřekne přímo: “Miluji tě„. Dává přednost jinému vyjádření po svém.

Je zajímavým úkazem. Vyjadřuje své city jinak, než je většina jiných znamení zvyklá. Romantická gesta jako večeře a svíčky nejsou rozhodně jeho styl. Žena randící s Vodnářem by neměla čekat klasické rande ve stylu kino a Coca Cola v místním občerstvení. Přesto miluje hluboce a upřímně. Za svou partnerku je ochoten i dýchat.

znamení Vodnář

Vodnář je vědec a experimentátor včetně postele

 

Co čekat od muže Vodnáře?

Vodnáře velmi zajímá osobnost ženy. Nevidí v ní sexuální objekt jako většina jiných znamení. Je tedy tak trochu exot. Než dojde na věc, předchází tomu dlouhé napětí. K ženě přistupuje pomalu a postupně. Někdy může působit až nerozhodně.

Dokáže být velmi výkonným milencem s velkou fantazií. Chce mít jistou, že žena dosáhne své rozkoše a nic ho v této cestě nezastaví. Žena musí vědět, co chce. Ve Vodnáři pak najde skvělého partnera. Splní ji každé přání. Jen to musí udělat taktně a dostatečné svůdně. Vodnář, který dostane lásku a péči, bude více než ochotný zkusit jakoukoliv novinku.

Postel je pro něj jeviště. Nerad hraje jednu roli dvakrát. Kromě herce je také sexuální vědec. Jestli má někdo načtenou Kámsútru tam a zpět, je to Vodnář. Zkusil každou milostnou polohu. Minimálně jednou. Má rád variabilitu a nesnáší jednotvárnost.

Někdy tyto jeho experimenty mohou přivést partnerku k nečekané extázi. Někdy naopak může být neuspokojená. Vodnář je největší liberál ze všech znamení. Nic mu není cizí, takže partnerka to bude mít těžké, pokud ho bude chtít od některého experimentu odradit. Pro Vodnáře je důležitější cesta, než samotný sex. Jeho zvědavost je neskutečná.

ABYSTE JAKO SEXUÁLNÍ PREDÁTOR NIKDY NEZKLAMAL, čtěte naše detailní recenze doplňků pro podporu erekce. 

 

Co očekává muž Vodnář v posteli?

Tento muž nerad nudu a má rád kreativní ženu. Taková, co ho překvapí třeba během výletu do hor nečekaným milováním. Pokud ho chce partnerka naladit na sex, jde to velmi dobře skrze jeho oblíbenou činnost – mluvení.

Při troše šikovnosti může téma hovoru nasměrovat k sexuálnímu tématu. Pak už to půjde samo. Stejně tak ho baví hraní rolí a netradiční sex. Dlouhou předehru absolutně miluje. Jeho erotogenními zónami jsou kotníky a oblast nohou.

TIP NA DOBRODRUŽSTVÍ V PŘÍRODĚ:

 

Co je ještě dobré vědět?

Muž Vodnář má tendence k experimentování. Stejně jako u Vah je mezi Vodnáři hodně bisexuálních mužů. V heterosexuálním vztahu má rád hodně neobvyklé a nekonveční věci. Hodně rád masturbuje. Až příliš, na což by měl dát pozor. Příliš mnoho autoerotiky může vést k problémům s erekcí a oddálené ejakulaci.

 

Erotický horoskop pro ženu Vodnářku

Pokud má muž co do činění s ženou Vodnářem, měl by se připravit na dobrodružnou a rozmanitou cestu. Pro tuto ženu je láska jedním velkým dobrodružstvím. Vždy podniká kroky k tomu, aby to mezi ní a jejím partnerem jiskřilo.

Monotónnost a rutina probouzí v této ženě odvěkého rebela. Její planetou je Uran. Ta je nakloněná experimentování, takže v sexu potřebuje hodně změn a nových věcí. Neznamená to, že by skočila do postele s každým. Naopak umí být velmi věrná. Po sexuální stránce jde o velmi sebevědomou a aktivní ženu.

Vodnář znamení

Vodnářky to rády pěkně tvrdě

 

Co čekat od ženy Vodnářky?

Sex pro ni rozhodně není středem vesmíru. Bere jej jako důležitou součást života. Každopádně partner by neměl očekávat, že mu bude věnovat veškerý svůj volný čas. Stejně tak do fyzického vztahu netahá emoce. Její snahou je tyto dvě oblasti oddělit.

Bere sex jako potěšení. S největší radostí poskytne svému partnerovi rozkoš. Bude chtít mít jistotu, že dostal veškerou pozornost, po které toužil. Občas ráda dominuje a naopak. Záleží to na její náladě. Dokáže být velmi náladová, dokonce i v posteli.  A může to dát partnerovi “sežrat“. Hlavně pokud není po jejím. Nic moc pro ego chlapa, ale měl by s tím u této ženy počítat.

Ani perverzní hrátky jí nejsou cizí. Stejně tak kostýmy, pomůcky nebo hraní rolí. Její dobrodružná povaha s tím nemá problém. Tato žena je velmi vášnivá a energická milenka. Má ráda výzvu a při zkoušení nových věcí nebude dlouho otálet. Nečiní ji problém zkusit něco, co je společenskými normami považováno za “nenormální“.

 

Co očekává žena Vodnářka?

Je typ ženy, které někdy udělá dobře líbání, mazlení a dlouhá předehra. Především ale preferuje samotný sex a má ho ráda tvrdě. Věří více v akci než v slova. Partner občas může narazit na její divokou stránku osobnosti v posteli a měl by s tím počítat.

Ráda má také masáž nohou. Konkrétně v oblasti od podkolenních jamek po kotníky. To jsou její hlavní erotogenní zóny. Má ráda soutěž. I v posteli. Muž by na to měl pamatovat a kromě zábavy a her zahrnout do společných hrátek také výzvu.

 

Co je ještě dobré vědět?

Tyto ženy dosahují obecně obrovských orgasmů a jsou velmi šikovné ve svádění svých partnerů. Rozhodně to nejsou stydlivky. Sdělí bez problémů své pocity a potřeby partnerovi. Ať už jde o nové polohy, nebo překvapení. S touto ženou bude chtít muž vždy zažít více. Díky jejímu naturelu s ní totiž může zažít opravdový ohňostroj.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

2 Comments

  1. A. 1.10.2023
    • Redakce Erekce.cz 2.10.2023

Leave a Reply