Erotický horoskop – Štír (24. 10. – 22. 11.)

Erotický horoskop pro muže Štíra

Toto znamení je zcela nekontrolovatelně ovládáno svými genitáliemi. Štír je vášnivý, plný emocí a nepředvídatelný. Jeho charakter je doslova modelován jeho touhou po ženě a sexuálním naplnění.

Za touto vášní je ochoten jít kamkoliv. Následky jsou to poslední, co ho v tomto případě zajímá. Je posedlý svou neuhasitelnou vášní a nepřestane, doku ji neuhasí. Na chvíli. Ostatní ho berou jako člověka bez srdce, který jen střídá ženy.

To ale není přesné. Štír není bez emocí, právě naopak. Ženy snadno podlehnou jeho kouzlu. Je to přitažlivý muž plný sexuální energie a vibrací. Jeho aura přitahuje samičky jako magnet.

erotický horoskop Štír

Štír muž je hnán láskou k sexu. Je přímo závislý

 

Co čekat od muže Štíra?

Štír je plný chtíče a touhy. Jeho magická aura je toho důkazem. Jeho oči jsou jako rentgenový paprsek a jednoznačně upoutají pozornost ženy. Tu Štír bere jako trofej na svém nekonečném lovu za vášní.

Od prvního setkání jde přímo k věci. Toto jednání z něj vyzařuje při každém jeho kroku. V posteli je velmi zkušený milenec. Je si vědom všech kouzelných míst, která ženské tělo nabízí. Sex se Štírem je vášnivý, divoký a spalující. Někdy až moc. Může spálit tělo i city ženy, která s ním skončí.

Štír neuznává v sexu žádné bariéry. Chce ženu celou i s jejími strachy. Naprosto odhalenou. Nemá rád prudérní ženy. Technika ho nezajímá. Sex s ním je tornádo. Strhne vše co je v jeho blízkosti.

Submisivní typ milenky bude Štíra milovat. Je pro ně ten pravý. Naopak příliš dominantní žena asi nebude úplně spokojena. On vyznává heslo všechno, nebo nic. Ženu chce absolutně vlastnit. Aby mu byla na 100% oddána.

TIP: I akční Štíři ocení hříšné metody BDSM 

 

Co v posteli očekává Štír?

Odvážná žena může zkusit oční kontakt během sexu. To má Štír velmi rád a ocení to. Také hledá asertivní ženu, co se nebojí zcela otevřít.

Určitě ne dominu. Spíše ženu, která ví, co chce. S kterou mohou dojít až k bodu, kde není návratu. Žena odhalující své nejintimnější stánky a strachy mu nesmírně imponuje.

I když bytostně nesnáší odmítnutí, tajně ho tato myšlenka vzrušuje. Žena toho může při milostných hrách využít. Pokud přejde chvíli na dominantní roli, určitě ho to překvapí.

Ve finále Štír touží po hluboké emocionální konexi, kterou mu přinese jen sex. Žena by také měla vždy nosit přitažlivé prádlo. Nějakou tenkou bariéru mezi Štírem a jejím tělem. Nemá rád vše naservírováno na stříbrném podnose. Nejvíce ho nažhaví hluboké polibky. U nich pak dlouho nezůstane.

NAUČTE SE kouřit penis jako bohyně a neodolá vám Štír ani jiné znamení. 

 

Co je ještě dobré vědět?

Také ho vzrušuje působit bolest. Jeho fantazií je, že všechny ženy tajně touží po sexu doprovázeném bolestí. Sex a bolest jsou pro něj spojené nádoby.

Zde pozor aby Štír nepřekročil hranici a ženě neublížil. Lepší je domluvit pravidla dopředu. Štír je nerad poučován. Hlavně během sexu. Vítá naopak vše, co ještě zpříjemní celkový prožitek. Hračky, afrodisiaka nebo perverzní hrátky jsou ideál.

Pozor na raněné city Štíra. Nesnáší dobře odmítnutí a má tendence k zákeřným odvetám.

 

EROTICKÝ HOROSKOP PRO ŽENU ŠTÍRA

Žena ve znamení Štíra je sexuální bohyní s velikým libidem a vybroušenými sexuálními technikami. Má od přírody talent připoutat pozornost mužů pouhým letmým pohledem. Toto znamení není sobecké. Rozkoš ráda přijímá i dává.

Jejím chráněncem je bůh války Mars. Sex je proto pro ni velmi důležitým aspektem a komunikuje skrz něj. Pronikavé oči nikdy neuhnou stranou a muž si připadá nahý. Jen v jejím případě mu to nevadí.

Čím blíže je k němu, tím více je nervózní. Její dotek je paralyzující. Stejně jako bodnutí Štíra. Akorát, že muže neparalyzuje jed. Je to spalující vášeň této ženy. A najednou je po všem. Skončili spolu a muž ani nevěděl jak. Milování pro něj bylo ohromující. Dost možná už nikdy nebude chtít jinak.

erotický horoskop Štír

Žena Štír je „femme fatale“, žena, která muže v posteli zničí a vysaje všechnu sexuální energii

 

Co čekat v posteli od ženy Štíra?

Mladá žena Štír objevuje svou sexualitu velmi brzy, mnohem dříve, než většina znamení. To sice může zpočátku přinést zmatky, ale ve výsledku to z ní dělá možná nejzkušenější ženu ze všech znamení.

Její libido je vysoké. Byť ne tolik jakou u žen ve znamení Berana nebo Vah. Sex je pro ni způsobem, jak komunikovat. Co nelze vyjádřit slovy, vyjádří přes sex.

V posteli je velmi vnímavá. Registruje každý pohyb, zvuk i zaváhání partnera. Ined dokáže tyto signály vnímat.

Tato žena je synonymem divokého sexu. Muž, který jí dá, co potřebuje, má u ní veliké šance. Zkušeností má opravdu na rozdávání a jen málokdo jí v tomto překoná. V posteli tím pádem ráda vede. Je to její styl. Tato žena v žádném případě není usedlá a zakřiknutá.

VÍTE, ŽE pokud je žena chladná – frigidní, může tak zabít i jinak perspektivní vztah? 

 

Co očekává žena Štír?

Hledá muže schopného stíhat její náruživou potřebu. Je obklopena hávem tajemství. Za ten dovolí nahlédnout jen vyvolenému muži.

Její největší obavou je, že nebude mít kontrolu nad situací. Je si vědoma, že ve znalosti je síla. Především v posteli. Proto tak ráda dominuje.

Miluje, když muž dokáže vytvořit provokativní sexuální napětí. Takové, při kterém se vzruší, aniž by došlo k jakémukoliv sexuálnímu náznaku. A toto napětí musí neustále stoupat. Asi jako když nafukujete balonek. Taky nepraskne hned po prvním fouknutí. Ideálním způsobem jsou letmé doteky na rukou, nebo na stehnech během rozhovoru, nebo v běžných situacích.

 

Co je ještě dobré vědět?

Toto znamení má neobyčejný pozorovací talent. V ložnici si opravdu všimne každého detailu. Žena Štír je absolutním sloučením introverta a extroverta v jedné osobě. Na veřejnosti je většinou více uzavřená a soustředěná více na sebe.

Za zavřenými dveřmi ložnice s osobou, které plně důvěřuje, dochází ke změně. V asertivní a velmi expresivní ženu. Neváhající vyjádřit své potřeby a touhy. Tato žena by nikdy neměla být souzena podle prvního dojmu.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

Leave a Reply