Sex v autě – 13+1 skvělých poloh a VIDEO

Auto je velmi zajímavým místem, kde si zpestřit svůj sexuální život. Netradiční prostředí vozu přináší nové podněty a zahání klasický stereotyp ložnice.

Asi každý z nás potřebuje čas od času okořenit svůj milostný život něčím netradičním. A co může být lepší, než si zadovádět na zadním sedadle svého vozu.

Některé páry navíc nemají ani jinou možnost.  Všichni to znáte. Jde o takzvaný syndrom studentského sexu. Máte s kým, ale nemáte kde. Proto jsme pro vás připravili výčet těch nejlepších a ověřených sexuálních poloh pro sex v autě.

sex v autě

 

Nejlepší sexuální poloha v autě? Když je hodně místa

Představte si letní vzduch, rozpálenou korbu náklaďáku a na ní nažhavenou roštěnku, která na vás nedočkavě čeká.  Není snad lepší představy. Ne všechna místa nahrávají tomuto typu sexu. Ne každá žena do tohoto dobrodružství půjde.

Těžko si však představit lepší postel s tak královským výhledem na nebe. Pokud se radovánkám oddáváte uvnitř dodávky, výhled už nebude tak epický. Každopádně místa je zde tolik, že můžete vyzkoušet všechny polohy co jich jen Kámasútra nabízí.

MŮŽE SE STÁT: Jste v autě, holka na vás už vyjíždí, ale necítíte se dokonale v soukromí a erekce se ne a ne dostavit?

Tak tohle se vám určitě nestane, pokud užijete doplňky stravy pro podporu erekce. Klikněte na obrázek a podívejte se, jak fungují.

doplňky stravy pro muže

 

Misionářská poloha pro klasiky

Klasická poloha, která nikdy nezestárne. Jde asi o nejčastější polohu, kterou v autě jako první zkusíme. Nevýhodou této polohy na sklopeném předním sedadle je málo místa pro partnera. Máte zde zkrátka extrémně málo místa.

Proto je lepší pro tuto polohou zvolit zadní sedadlo, které nabízí o něco více prostoru. Zde je možno zvolit variantu, kdy oba ležíte napříč na zadním sedadle. Druhou možností je partnerka sedící ve směru jízdy a partner klečící pod sedačkou. Tato poloha je výhodná v tom, že velmi dobře dráždí G-Bod partnerky.

sex v autě misionář

Tradiční misionář nikdy neomrzí

 

Ona nahoře

Sex je o přizpůsobení se a kompromisech. Tato sexuální poloha je něco mezi misionářem a Lap-Dance.  Oba jste natočeni šikmo vzhledem k interiéru vozu. Pozor jen, aby vám vaše partnerka nepřišpendlila varlata k okraji sedačky. Hrozilo by její bezprostřední vyhození skrze čelní sklo.

polohy_v_autě

Zde určuje tempo slečna

 

Milostná poloha „lžičky“

Oba ležíte na zadní sedačce na boku. Pohled z očí do očí a její stehna obtočena kolem vás.  Tahle sexuální poloha je hodně romantická, ale vyžaduje širší zadní sedadla. Proto není zcela vhodná pro auta typu Volkswagen brouk. Na druhou stranu, pokud budete šikovní a nevadí vám větší vzájemná intimita, dají se dělat zázraky.

sexuální poloha lžičky

Poloha je vhodná pro zamilované páry

 

Žena v sedle a bokem k vám

Tato sexuální poloha, se příliš často v ložnici nevidí. V autě je však k nezaplacení. Vy sedíte ve směru jízdy, zatímco partnerka sedí na vás bokem. Ušetří spousty místa.Tato poloha je skvělá také v tom, že máte skvělý přístup k jejím krku, dekoltu a ústům. Všechna tato kouzelná místa jsou pro vás v této poloze odhalena jako na dlani.

sex v autě ostrava

Svou milou můžete jemně pohoupat na klíně

 

Klasický orální sex nebo 69

Když není místo, čas a nechcete se moc nadřít. Pak je orální sex dobrá volba. Je to jedna z těch praktik, která je tak oblíbená během jízdy. Přesto bych ji nedoporučoval. I když k tomu hodně svádí.

Koho by nelákalo projet kolem drive-thru třeba u McDonalda, zatímco by vás partnerka tam dole obdařovala veškerou pozorností?  Přesto ani zde není doporučeno věnovat se této praktice při plném provozu. Byť v zákoně to není vysloveně zakázáno, na rozdíl třeba od telefonu za volantem.

TIP NA ČTENÍ: Co dělat v případě předčasné ejakulace?

orál v autě

Variací na orální sex v autě najdete skutečně mnoho

 

Partnerka zády k vám

Tato poloha je obměnou předchozích variací na koníčka. Všechny tyto polohy mají společnou jednu výhodu. Lze je totiž praktikovat i v autech, která nemají zadní sedadla. To jé určitě dobrá zpráva pro všechny majitele sportovních aut.

Tato konkrétní sexuální poloha je méně osobní. Partnerka si určuje tempo a hloubku průniku. Jediné co uvidíte jsou její záda a lopatky.  Oba si v této poloze můžete představovat, že máte sex s někým jiným.

sex v autě brno

Méně osobní poloha pro lepší fantazii obou partnerů.

 

Sexuální poloha nohama vzhůru

Velmi zajímavá poloha. Celá je o tom naskládat se tam, kam je to jen možné. Přeci jen to stále děláte v autě. Slečny a ženy, které nejlépe dokážou v této poloze zkrotit své dlouhé krásné nohy, mají vyhráno. Stále jsou naštěstí k dispozici okénka, takže pokud budete s gazelou, může své dlouhé nožky vystrčit z okénka.

sex v autě praha

Dlouhé nohy jsou sexy

 

Na koníčka

Usaďte se na sedačku a užijte si to! Jedinou vaší povinností bude ochránit partnerčinu hlavu před nárazy o stropní světýlko. Pokud je v autě málo místa, můžete zkusit místo hopsání klouzání. Pocit je pak ještě mnohem lepší a intenzivnější. Pokud máte auto z půjčovny, nezapomeňte po akci zahladit stopy. V opačném případě vám to naúčtují i s úroky.

TIP NA ČTENÍ: Jak dosáhnout rychlou erekci pro rychlovku v autě? 

sex v autě olomouc

Oční kontakt je zárukou romantiky

 

Na pejska

Věřte nevěřte i tak stísněný prostor, jakým automobil umožňuje tuto skvělou polohu. Stačí jen trocha fištrónu a vynalézavosti a dá se to zvládnout ve velkém stylu. Ženy přichází občas k doktorovi s tím, že se v noci praštily o noční stolek. Je to pochopitelné. Méně často se stává, že přijde žena s tím, že se bacila hlavou o okénko auta. A to je přesně riziko této polohy.

Na druhou stranu je tak vzrušivá. A pohled na partnerčin zadeček je tak k nezaplacení, že by byla věčná škoda ji do repertoáru pro auta nezařadit.

 

sex v autě pardubice

Nenáročná poloha vhodná do všech aut

 

Další alternativy do auta pro ještě více zábavy

Na závěr článku ještě bonusově přikládáme některé další pikantní obrázky poloh pro zpestření sexuálního zážitku v autě.

sex v autě kolín

Když je málo místa jako v tomhle sporťáku, je třeba improvizace

 

domina sex v autě

Při dominantní hře lze místo pout využít pásy

 

sex v autě pardubice

Pokud je třeba přeleštit kapotu

 

sex v autě kutná hora

I milovníci veteránů a roadsterů si přijdou na své

 

 

Sexu v autě se u nás lidé věnují rádi

Sex v autě a nabídky na něj najdete na několika tuzemských seznamkách. Velká města jako Praha, Olomouc, Brno a Plzeň. Zdá se, že v těchto krajích mají vyznavači sexu na 4 kolech dveře otevřené a sedačky pohodlně nastavené.

 

Na co si dát pozor při sexu v autě?

Při sexování v autě vás můžou potkat různé maléry. Není nic lepšího, než když vám strážník zaklepe baterkou na sklo auta zrovna v tom nejlepším.

Koukáte do světla se staženými kalhotami a srdcem až v krku. To určitě nechcete. Zde je pár tipů na to, jak se vyhnout trapasu.

 

Lokace je důležitá

Většina sexuálních záletů se odehrává na provařených místech. Louka s výhledem na městská světla, zakoutí někde u lesa na paloučku, nebo rozbahněná polňačka. Vše ideální místa k sexuální autojízdě. Pokud je léto a máte kabriolet se stahovatelnou střechou, je to značka ideál. Nic se nevyrovná sexu pod širým nebem, zatímco si to rozdáváte na zadních sedačkách.

Co když nežijete na vesnici, ale v centru velkoměsta? Pak chcete najít tmavé místo, kde vás nikdo neuvidí. Rozhodně nevybírejte parkoviště za oblíbenou rodinnou restaurací. Dokonce ani když stojíte na tmavém místě pod rozbitou lampou. Copak nevíte, čeho jsou zvědavé děti schopné?

 

Myslete “Out of the box” a vezměte v úvahu, co mohou vidět ostatní.

Pamatujete na scénu z Titanicu? Zamlžené okýnko a ruka, která sjíždí dolů? Ve filmu zná divák kontext. Ale představte si real life. Kdybyste šli kolem v podobné situaci, jaká je šance, že by vás napadlo, že v autě někoho vraždí? Vsadím boty, že tak 50/50. Nemůžete se pak divit, že vyvoláte zájem okolí. Slídivý policista na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Jen málo věcí je více děsivých, než veřejná nahota

Nezapomeňte, že v autě jste nazí a defacto to děláte na veřejnosti. Auto je asi tak z poloviny průhledné. Když na vás zaklepe policista, budete muset vyskočit a pravděpodobně svůj penis ukážete světu. To může být kvalifikováno jako veřejné pohoršení. Doufejte, že má strážník zrovna dobrý den.

ČTĚTE TAKÉ, jaké tresty vám hrozí za exhibicionismus a sex na veřejnosti

 

Sex v autě není vždy romantika

Překáží vám řadící páka, sedadla jsou nepohodlná. Noční skunk vám může během sexu přeběhnout po kapotě a sledovat vaše řádění z první ruky. Z vlastní zkušenosti vím, že poskládat se v autě na sex je umění mnohem větší, než dokončit desátý level hry Tetris.

Navíc, když někoho budete klátit v autě, budou si někteří nezávislí pozorovatelé myslet, že jde a akt znásilnění a budou volat úřady.

 

Tip #5 – Sex v autě = nedostatek možností

Někteří lidé vyjedou za sexem v autě kvůli romantice. Tak je to v pohodě. Na druhou stranu je hodně studentů a lidí, kteří prostě nemají kde. Doma, kde žijí rodiče to moc nepřichází v úvahu. Auto je pak skvělé útočiště.

Možná proto má tolik lidí k sexu v autě pozitivní vztah. Jako mladí byli vděční, že měli kam jít a mohli si užít parádní sex ve svém soukromí. Sex v autě je super. Jen neudělejte nějakou blbost a nenechte se zbytečně chytit 😉

DŮLEŽITÉ UPOZRNĚNÍ: Ještě než se pustíte ve víru vášně do prověřování kvality tlumičů vašeho vozu, před akcí zastavte auto! Vypněte zapalování, zařaďte jedničku a zatáhněte ruční brzdu.

Policejní záznamy jsou plné případů, kdy museli být milenci vyprošťováni záchranným sborem. Většinou šlo o úsměvné nehody v malé rychlosti. Sbor to pobavilo. Aktéry už asi tolik ne.

Přeji vám příjemnou zábavu.  Za volantem, na kapotě či na sedadle vašeho auta. A mnoho najetých a promilovaných chvil bez nehod.

A JDE SE NA TO. Nastartujte káru a zásobte se Proerectou SHOT, abyste zvládl i ty nejdelší projížďky. 

Proerecta SHOT

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply