Erotický horoskop – Panna (23. 08. – 22. 09.)

Erotický horoskop pro muže Pannu

Jaký je muž narozen v tomto znamení v posteli? To je těžší otázka, než kdybychom se zeptali například u Štíra. Muž v tomto znamení neskáče do postele se ženou neuváženě.

Nepatří mezi “nadržence“, toužící jen po roztažených nohách. Neznamená to, že nemá rád sex. Naopak může být velikým sexuálním dobrodruhem.

Bájnou výpravu nepodnikne dřív, než má dostatečně prozkoumaný terén. Není hnán silami, jako většina jiných znamení. Pod deku skočí, až když je připraven a podmínky jsou ideální.

znamení Panna

Panny nežene sexuální chtíč. Jsou zdrženlivé a čekají na správný moment

 

Co čekat od muže Panny?

Tento muž rozhodně neholduje jednorázovým románkům. Skončit s ním v posteli na jednu noc je vzácné. Tento typ kratochvíle není zkrátka pro něj. Intimitu bere jako finální část vztahu a vyznává filosofii sjednocení intelektu, duše a mysli.

Tyto hodnoty staví daleko nad fyzickou rozkoš. Proto bude nejprve zkoumat, jaká je partnerka na duchovní úrovni. Až pak ho bude zajímat tělo. Tahle vlastnost je pro mnoho žen “čerstvou změnou“ v porovnání s přístupem jiných mužů.

Na druhou stranu pokud je ženino libido vysoké, je tato vlastnost spíše na škodu. Když žena investuje svůj čas do delšího poznávání, nechce být v posteli zklamána. Což nehrozí.

Muž v tomto znamení je v posteli velmi pozorným milencem. Není sobecký a své milostné umění rád brousí do nejmenších detailů. Klidně trénuje celou noc. Proto může žena očekávat skvělé předehry a vybroušené milostné techniky.

ČTĚTE TAKÉ: Sexuální zdrženlivost není vůbec důkazem impotence. Zjistěte, co je impotence a jak jí poznat. 

 

Co v posteli očekává muž Panna?

Má rád svůj klid a preferuje své vlastní místo. Přestože je výborný a pozorný milenec, nechce vše oddřít sám. Čeká také iniciativu od partnerky.

Muž narozen v Panně také není vyznavačem perverzních hrátek, mnohem raději má osvědčenou klasiku. Žena by mu měla dát prostor.

Přestože je vyznavačem ověřeného, rád svou partnerku překvapuje. Žena by měla velmi dbát na detaily jeho osobnosti. Je to nejvíce ověřený způsob, jak tohoto muže nažhavit. Také by měla být dámou dbající o svůj vzhled. Tento muž v posteli mnohem více ocení erotickou eleganci, před vulgární samičkou.

VÍTE, co všechno působí na mužovu erekci? I vy jako partnerka na ní máte veliký vliv.

 

Co je ještě dobré vědět?

Sebekontrola je jedním z jeho hlavních rysů. Chce to čas a trochu snahy, pokud chce žena odhalit i jeho velmi vášnivé stránky. Chvála jeho umění je také na místě. Toto znamení není přecitlivělé, ale velmi sebekritické. Diskrétní a upřímná chvála ho velmi povzbudí.

 

Erotický horoskop pro ženu Pannu

Na první pohled anděl s širokýma očima a upřímným pohledem. To je ale jen první dojem. Anděl s ďáblem v těle. Tak lze charakterizovat ženu ve znamení Panny.

Je pečující bytostí. Pro svého muže udělá cokoliv, jen aby byl šťastný. Je o něj velmi dobře postaráno. A to tak, že všude. Tato žena je až panensky čistá. Anděl v bílém, který je neskutečně sexy.  Přitahován temnými silami.

Ano, protiklady se přitahují. Muž si může myslet, že s Pannou v posteli moc zábavy nezažije. Opak je pravdou. Panna je dámou na veřejnosti a sexuální zvíře v posteli.

znamení Panna

Na veřejnosti tichá, v soukromí otevřená zcela všemu

 

Co čekat od ženy Panny?

Jako osobnost je velmi kritická, především k sobě. Zároveň velmi dobrosrdečná a vroucí. Její perfekcionismus ji provází všude, včetně postele.

Chce být perfektní v plnění partnerových přání. A to i těch nejvíce odvážných nebo zvrhlých. Bere to jako nezbytnou součást svého vztahu. Její sebekontrola je neuvěřitelná.

Proto nečekejte v posteli nic jako slzy či příval emocí. A to ani po nejlepším sexu jejího života. Její sebekázeň může být prolomena, ale jen s partnerem, který otevře její nejtajnější touhy.

Pokud budete s Pannou v posteli, čekejte vždy upravenou dámu. Má ráda úroveň a proto dá vždy přednost krásné místnosti před sexem na zadní sedačce auta.

TIP: Pokud byste se rozhodla vyzkoušet vyzkoušet v autě, zde je 14 skvělých poloh. 

 

Co v posteli očekává žena Panna?

Panna je perfekcionistka a lpí na detailech. Sex bere jako akt mající určitá pravidla. Stejně jako divadelní hra má tři akty, panna podobný průběh očekává v sexu. Proto i když jde o rychlovku, měla by mít předehru, akt a vyvrcholení.

Sex je pro ni řada emocionálních komponentů, které během sexu musí do sebe zapadat. Pokud ne, nebude spokojená. V jejím případě nejde jen o fyzickou záležitost. Chce intimitu.

Bohužel mnoho Panen zaměňuje touhu po intimitě se sexuální touhou svého protějšku, který chce jen sex. Tyto dvě touhy jsou jako den a noc. Není divu, že jsou pak zklamány.

Orgasmus je pro ně další důležitou částí, pokud se během aktu nedostaví, její mysl to bere jako další nedokonalost. Sex s nespokojenou Pannou poznáte snadno. Jste s ní v posteli, máte s ní sex, ale oči ji prozradí. Jako byste byli s jejím tělem, ale její duše byla úplně jinde. Toto je jedna z temných stránek znamení Panny.

NÁVOD PRO PÁNY: Jak ženě dopřát nebeský orgasmus? 

 

Co je ještě dobré vědět?

Na druhou stranu má Panna spoustu kladných vlastností. Její analytická mysl jí jen občas komplikuje situaci, ale i s tím lze pracovat. Důležitá je souhra partnerů a čas.

Sex bere nevyzrálá pana jako prostředek kontroly. Až postupem času dojde k tomu, že jde více o emocionální a fyzický prožitek. Panna dokáže dlouhodobě respektovat muže, kteří jsou upřímní a ctí dlouhodobý závazek. Pak splní každé jeho přání a zvýrazní jeho nejsilnější stránky.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

Leave a Reply