Sex v koupelně – ve vaně i ve sprše – TOP polohy

Sprcha a vana jsou skvělé místo pro zpestření běžné postelové rutiny. A tak je koupelna, podobně jako auto, zajímavým místem pro zpestřením sexuálních hrátek.  Ať už jde o sex vaně nebo ve sprše, tato místa vždy nabízí nové a zajímavé podněty. A příležitost zažít vaši partnerku v novém světle.

Sám mám s tímto typem sexu dobré zkušenosti. Teplá voda a čisté prostřední ženu uklidní a naladí na správnou notu. Sex v koupelně je zkrátka trochu jiná liga a jiné hřiště. Zde vám přináším několik osobně odzkoušených poloh do koupelny, které rozhodně stojí za to zkusit.

sexuální polohy do koupelny

 

Několik doporučení pro sex v koupelně

  • Na vodní hrátky mějte vždy po ruce lubrikační gel, voda odplavuje z velké části přírodní mazání. Nejlépe je použít ten na silikonové bázi, případně hybrid silikon – voda.
  • Prostředí koupelny je hodně kluzké místo. Krom vášně myslete také na svou bezpečnost. Gumová podložka ve vaně je k nezaplacení.
  • Pro partnerku vyberte vhodné mýdlo, nejlépe na přírodní olejové bázi
  • Kombinace proudu sprchy ke vnější stimulaci a vašeho penisu pro vnitřní učiní z hrátek v koupelně oblíbenou kratochvíli vaší partnerky.
  • Ověřte si, zda případné použité hračky jsou opravdu vodotěsné.
  • Čas věnovaný přípravě se určitě vyplatí. Svíčky, aroma lampa, masážní olej šampaňské a něco na zub rozhodně neurazí.
  • Ve vaně volte teplotu vany ne příliš horkou, ale ani příliš studenou. Fyziologicky příliš horká voda nemá nejlepší účinky na lidské zdraví. Studená zas na sexuální apetit.
  • Určité přípravky do koupele mohou být pro vaši partnerku nevhodné a způsobit zánět. Poraďte se raději dopředu s ní. Vyhnete se případným problémům.

ZDŮRAZŇUJI, že pro jakýkoliv sex a polohu je nevyhnutná pořádně pevná erekce.

Její síla věkem klesá, ale vždy existuje bezpečná metoda zlepšení. 

České tablety Proerecta pro okamžitou podporu jsou vám po ruce vždy, když potřebujete. Mrkněte na podrobnou recenzi po 12ti dávkách

proerecta sleva

 

Sex ve sprše

Je fakt, že filmový sex ve sprše vždy vypadá úžasně. Všude je hodně páry a všechno vypadá pěkně. Faktem je, že z vlastní zkušenosti jsem zažil spíše opak.

Málo místa. Někdy nevíte kam pořádně poskládat ruce a nohy případně i sebe navzájem. Obzvláště pak, pokud máte menší sprchový kout. A co si budeme povídat, občas je to tak trochu boj o to, kdo si užívá teplou sprchu a kdo stojí venku a chřadne na zimě mimo zónu dopadu teplé vody..:) 

 

Poloha ve sprše: „Ohněte ji“

Tuhle polohu si zamilujete. Je hodně zvířecí a vášnivá.  Vaše partnerka se ohne a chytne se čehokoliv, co je ve sprše k dispozici. Je třeba dávat pozor, aby se držela pevně. Poněvadž sex v koupelně má jednu nevýhodu. A to tu, že klouže vše okolo, jen ne ta správná místa.

Osobně mám tuto polohu rád. Nabízí skvělý přístup ke klitorisu a také úžasný výhled. Nezapomeňte partnerku pevně držet. Pokud chcete partnerku ještě více rozdráždit, použijte k její stimulaci sprchovou hlavici.

Partnerka se může dráždit sama, nebo s vaší asistencí. Proud sprchy lze směle využít i v jiných polohách a nabízí opravdu tuny rozkoše pro ženu navíc. Masírovat nemusíte jen její klitoris, ale také zadeček, bříško, ňadra. Případně další místa, která má ráda.

sexuální polohy do koupelny

Ženy milují sex zezadu. S penisem dosáhnete na úplně jiná místa, než v leže. Využijte toho!

Osobní tip: Tato poloha nabízí i více možností, kdy nemusíte být uvnitř. Namydlená kůže skýtá mnohem více možností. Můžete klouzat mezi půlkami partnerky případně ji dráždit penisem mezi stydkými pysky, předtím než zasunete.

Další variace: Je také možné při poloze zezadu nechat vaši partnerku obejmout váš krk a pak ji nadzvednout jednu nohu. Můžete pak dosáhnout ještě hlubšího průniku. Navíc jste v těsném kontaktu, což je v kombinaci s namydlenými těly úžasný pocit.

 

Sex ve stoje tváří v tvář

Pro všechny romantiky je tato poloha jako dělaná. Mít sex a dívat se přitom vzájemně do očí je nejlepší věcí na světě. Občas můžete narazit na problém, kdy je slečna menší než vy.

V tom případě se nenechte odradit. Zvedněte ji a přitiskněte ke stěně, zatímco se vás drží kolem krku a obepne vás nohama.

sexuální polohy do sprchy

Sex ve stoje a tváří v tvář je extra romantický a to ženy potřebují!

Tip na variaci polohy: Partnerka se chytne kolem vašeho krku. Když jste u sebe natěsno, zvedněte jednu její nohu. Máte pak skvělý přístup. Pokud je partnerka ohebná může vám dát nohu až na rameno.  Díky bohu, že stvořil baletky.

TIP: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

Hra na policistu a zadrženou

Tato poloha vyžaduje trochu herectví a vaší dominance. Přikažte jí, aby si stoupla čelem ke zdi. Následně ji položte ruce na zeď a roztáhne nohy. Situaci zde máte plně pod kontrolou vy. Ona je zde v submisivní roli. Poté do ní zezadu vstupte.

sex ve sprše

Ženy mají rády dominantní muže. Tahle metoda si vyžaduje drsnější zacházení, ale vždy s citem!

Přimáčkněte ji ruce ke stěně. A následně svou vahou přimáčkněte i její tělo. Chlad dlaždic a náhlá změna teploty na ni zapůsobí jako afrodisiakum. V této poloze nepřipusťte kompromis. Uvidíte, že se jí to bude líbit. A bude chtít opakování.

 

Sex ve vaně

Vana stejně jako sprcha nabízí hodně zábavy. Její výhodou je nesporně to, že se zde můžete hodit před sexem více do klidu. Horká voda na kůži a vůně pěnové koupele. To vše vám ji správně naladí na úžasný sex. A někdy také na pořádné rodeo.

 

Divoká a vlhká jízda

Napusťte si vanu a zhruba do jedné třetiny. Stačí to a ušetříte i nějakou tu korunu. Pak přidejte pěnu do koupele. Lehněte si do vany jako první s nataženýma nohama a nechte partnerku si na vás nasednout.

Pak si už jen vychutnejte divokou jízdu. Můžete se kochat pohledem na pohupující se ňadra. Těm se můžete také věnovat rukama, nebo pěnovou masáží. Vaše milenka tuto snahu jistě ocení.

sex ve vaně

V téhle poloze si hezky pohrajte s jejíma ňadrama. Tempo určuje pro změnu ona

Tip na variaci: Skvělá obměna této polohy ve vaně je, když se opřete pohodlně ve vaně. A partnerka na vás nasedne zády k vám.  Poté může opět využít sprchové hlavice pro ještě více rozkoše.

 

Orální sex v koupelně

Koupelna je pro tuto praktiku jako stvořená. Pro někoho, kdo s orálním sexem třeba začíná, nebo mu není úplně příjemný, je koupelna ideálním místem pro start. Čisté prostředí a vůně pomáhá odhazovat zábrany a cítit se příjemně.

ZJISTĚTE, jaký vliv má na erekci psychika. 

orální sex ve vaně

Úplně čistá a voňavá vagina z vás dostane maximum. Zkuste i vzájemné holení intimních partií!

Moje oblíbená poloha je, když si posadím partnerku na okraj vany a mám k ní pak skvělý přístup. I zde se může připojit do hry sprcha a její zázračné účinky. Jen to chce dát pozor. Nechcete mít v puse více vody, než něčeho, co opravdu chcete.

 

Sex v koupelně je úžasný. Myslete na to hned večer!

Sex v koupelně je naprosto úžasná záležitost. Pevně věřím, že díky mým radám v článku si ho budete moci vychutnat plnými doušky a zažívat jen a jen příjemné chvíle. Přeji vám hodně zábavy při provozování mokrého sexu.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply