Jak dlouho trvá soulož? Odborníci měřili čistou dobu penetrace

Sex zahrnuje předehru a závěrečné mazlení v posteli. Jak dlouho ovšem trvá jen samotný akt? Málokdo ho dovede správně odhadnout.

Běžný pohlavní styk většinou zabere pouhých pět minut a dost se tak liší od zažitých představ.

Je v lidské přirozenosti se srovnávat s ostatními. Často bychom tak mohli činit i v sexu, co se týče jeho délky. Jak dlouho ale trvá “normální” sex?

Vědci se to poprvé snažili zjistit, a to doslova se stopkami u postelí milenců.

jak dlouho trvá sex?

 

Nejprve si vědci museli ujasnit, co budou považovat za samotný sex. Vynechali svádění i předehru a zaměřili se jen na počítání od zasunutí penisu do pochvy až po orgasmus – tedy ten mužský, protože ne každá žena má to štěstí, že také vyvrcholí.

Provedli tak mezinárodní průzkum na 500 heterosexuálních párech, který publikoval americký Národní institut zdraví.

Páry se zúčastnili po dobu čtyř týdnů a podmínkou bylo mít alespoň 18 let a půl roku trvající vztah s pravidelným sexem. Páry, které se výzkumu zúčastnily, si skutečně braly k souloži stopky. 

Výsledky byly překvapivě hodně variabilní – od 55 vteřin až po 44 minut. Z toho plyne, že “normální” dobu sexu nelze plně stanovit. Časy se ale zprůměrovaly a výsledek z nich byl 5,4 minut.

V ostatních sledovaných zemích – Holandsko, Španělsko, Anglie a USA – se výsledky nijak zásadně nelišily. Jedinou výjimkou bylo Turecko, kde sex trval výrazně méně – pouze 3,7 minut, čímž také snížil celkový průměr, který by bez něj byl 6,7 minut. 

Samotný průzkum přinesl další řadu pozoruhodností. Na délku sexu nemělo vliv použití kondomu ani mužská obřízka.

Průzkum také ukázal, že starší páry se milují kratší dobu, neplatí tedy vžitá představa, že starší muži by měli delší výdrž. U párů kterým bylo do 30 let, byl průměr 6,5 minut, zatímco těm nad 51 let klesl medián na 4,3 minuty.

Ačkoliv se to zdá málo, dle přírody pět minut bohatě stačí a vůbec nezáleží na tom, zda si to užíváte nebo ne. Tvar žaludu pak slouží jako lžíce, kterou se nabírá případné sokovo sperma z pochvy jeho milované, naznačil tak průzkum dělaný v Portsmouthu.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Finsko se může chlubit speciálně vycvičenými psi na Viagru.

viagroví psi

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

 

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply