Sexuolog Jaroslav Zvěřina: „Léky z internetu jsou jako sázka do loterie“

Danny Polaris, hudebník z německého Berlína si chtěl s novým přítelem užít divokou noc. Před tím než šel na párty, na které se seznámili, si vzal Viagru.

Poté se svým novým přítelem odešel domů a protože přítel pracoval jako sanitář v nemocnici, nechal si od něj Danny píchnout do penisu injekci. Dopadlo to však strašlivě.

V injekci měl být alprostadil, který se někdy užívá jako léčivo na povzbuzení erekce. Ten však měl ilegálně z internetu, tudíž je otázkou, zda injekce vůbec tuto látku obsahovala.

Každopádně i kdyby v ní byl, je vysoce nebezpečné jej kombinovat s Viagrou.

Polaris nepřekvapivě skončil v nemocnici s priapismem – což je dlouhodobá a bolestivá erekce, která není vyvolána vzrušením ale příliš velkou dávkou látek, které rozšiřují cévy.

Během priapismu může dojít k poškození topořivých těles, v některých případech hrozí i amputace penisu.

léky na erekci z internetu

 

Když muži neposlouchají odborníky a dávkují si léky bez rozmyslu

Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.

Je spousta případů, kdy nás pacienti neposlouchají. Jeden muž nedbal našich rad, když užil papaverin.

Po první ampuli nedosáhl kýžené erekce, a tak si vzal další, přestože mu to lékaři nedoporučili. Tato dávka mu pak vyvolala priapismus.

Naštěstí v dnešní době se s touto reakcí setkáváme spíše vzácně, zejména i z toho důvodu, že se erekce léčí málokdy injekcemi do penisu.“

 

Nebezpečí léků z internetu

Před léky z online e-shopů varují nejen sexulogové, ale i urologové a kolegové dalších profesí a také Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Úŕad mnohokrát analyzoval zásilky léků ze zahraničních e-shopů, které se zdály celníkům podezřelé.

Ve většině případů se jednalo o padělek. Tedy lék obsahoval jiné látky, než měl, anebo příliš vysoké dávky účinné látky.

Byla v nich však nalezena i ředidla, jed na krysy nebo silniční barvy.

Kvůli pár ušetřeným korunám tedy můžete doslova ohrozit své zdraví a život.

Objednávat léky na podporu erekce z internetu je vysoce nebezpečné i kvůli tomu, že lékař musí znát váš stav, a teprve pak vám může navrhnout léčbu.

Přes české e-shopy lze koupit pouze léčiva volně prodejná a navíc léky řádně registrované. Ty smí nabízet pouze ověřené lékárny – jejich seznam naleznete na sukl.cz.

ROZHOVOR S Doc. MUDr. Jaroslavem Zvěřinou, CSc.: „Velikost penisu se jako sexuální činitel přeceňuje

Rozhovor s se sexuologem Jaroslavem Zvěřinou

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply