Hudebník to přehnal s lékem na podporu erekce. Teď mu hrozí amputace penisu

O svých činech bychom vždycky nejprve měli rozmýšlet, než je uděláme.

Své o tom ví i jeden velšský hudebník. Danny Polaris, který žije v Berlíně, si aplikoval neznámou látku, po které měl ztopořený penis celé dva týdny v kuse. Muž, který momentálně trpí takzvaným priapismem, tedy přetrvávající bolestivou erekcí, se teď bojí, co s ním bude.

priapismus kvůli předávkování léky na erekci

 

Vše přitom začalo docela nevinně. Danny, který se živí mimo hudebnictví i jako spisovatel, si rozhodl dát tabletu na podporu erekce na jedné párty v Berlíně. To bylo koncem července.

Jemu to však bylo málo, a chtěl si erekci ještě podpořit tím, že si píchl injekci s neznámou látkou. Jenže když se druhý den ráno probral, erekce stále neustupovala. Místo návštěvy doktora se však zúčastnil berlínského průvodu za práva LGBT komunity, k níž se sám hlásí.

 

VIDEO: Danny Polaris na jednom z jeho vystoupení.

Danny Polaris (Under the Rainbow - Copenhagen Pride 2016)

 

Neznámá látka vyvolala u muže priapismus, tedy permanentní erekci, která však není zapříčiněna sexuálním stimulem.

Je způsobena nervovou poruchou a je doprovázena velmi silnou bolestí. Tento stav je zároveň vysoce nebezpečný. Pokud není vyhledána lékařská pomoc, může způsobit trvalou impotenci, amputaci penisu či v nejhorším případě i smrt.

Další den, kdy Dannymu nepomohly už ani studené obklady kolem jeho údu, se Danny konečně vydal do nemocnice. Tam mu lékaři odstranili nahromaděnou krev a pokusili se dát muži anestetikum skrz močovou trubici. 

Pokud by byla nějaká stupnice bolesti od jedné do deseti, tak tohle byla čistá desítka,popsal zákrok Danny Polaris.

Nešťastník je v nemocnici už téměř dva týdny a jeho stav se zatím příliš nezlepšuje. Muž se začíná obávat kromě lékařských zákroků i svého partnerského života. Zatím je stále v nemocnici. 

Danny Polaris také začal kampaň na svém profilu na sociální síti, kde informuje o svém stavu a průběhu léčby. Chtěl tak hlavně šířit osvětu o nebezpečnosti podpůrných léků.

Mimo jiné je na Dannyho léčbu také sbírka, kam mu lidé mohou přispět. Náklady na léčbu jsou dost vysoké a není schopen je hradit sám.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Bude vakcína proti chlamydiím? Vědci testovali novou látku.

vakcína proti chlamydiím

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply