Jak sbalit holku na ulici nebo přes facebook?

Začala to kniha The Game od Neila Strausse. Tehdy tento novinář odhalil tajemství hry, která spočívá ve sbalení jakékoliv ženy. Stačí jen trocha tréninku, znalost správné techniky a psychologie. Vydáním knihy odhalil celé kouzlo pickuperské komunity a některá její tajemství.

V knize popisuje, jak se učil od těch nejlepších hráčů, až sám dosáhl mistrovské úrovně. Pod přezdívkou Style pak získal skalp těch nejkrásnějších žen. Všechny postupy do jisté míry odhalil ve své knize. Posléze se na světě strhla revoluce. Spousta mužů zatoužila být podobnými hráči (v komunitě se jim říká pickupeři). Dala totiž šanci mnoha mužům, nevstávat nadále s ranní erekcí osamotě.

Dobrou zprávou je, že tyto triky jsou již delší dobu známé veřejně. Můžete je použít i vy. Pokud tedy chcete sbalit svou vysněnou ženu, případně být králem večírků, cesta existuje. Ať už hledáte romantickou lásku, nebo chcete být lovec, princip balení je v zásadě stále stejný. V tomto článku vám ukáži, jak postupovat krok za krokem až k vysněnému cíli.

*Názvosloví: Slovo pickup pochází z angličtiny = ekvivalent slova sbalit

jak sbalit holku

 

11 pravidel a 6 tipů jak sbalit holku rychle a natrvalo

Pravidlo 1 – Buďte vždy připravený lovit

Atraktivní ženy, které nás lákají, jsou všude kolem nás. Na ulici, v klubu, ve frontě na kasu v obchodě. Zkušení hráči získávají na takovýchto místech spoustu telefonních čísel. Stále nejde o tak vysoké číslo, jako když se pokusíte o pickup na baru nebo párty. Je to ale mnohem zábavnější.

Ženy totiž nečekají, že je někdo bude balit během jejich běžného denního života. Jsou tak mnohem více polichoceny, pokud se tak stane.

Zkušení hráči tak navazují konverzaci třeba při čekání v obchodě. Co ale vlastně říkají? Nejčastěji reagují na situace v okolí. Je možné komentovat cokoliv. Nejlépe vtipně. Například při čekání ve frontě v bance lze použít hlášku: “Doufám, že na konci řady je fakt dobrý jídlo.”

Lze vymyslet různé varianty. Pointa spočívá v tom všimnout si rychle krásné ženy, rozhlédnout se kolem, vymyslet vtipnou hlášku a použít tak sebevědomě, jak to jen jde. Že je to těžké? Samozřejmě ano, ale pouze trénink dělá mistra.

Přiblížit se k cizím lidem je tak trochu nervově náročné. Když je to navíc krásná žena, nervozita roste. Nejlépe je proto začít nezávaznými hovory s náhodnými lidmi. Je jedno jestli s muži, nebo ženami. Tam nebudete mít potřebu je ohromovat. Ve chvíli, kdy jste si jistí v konverzaci, budete moci příště přistoupit k ženě, která se vám líbí a oslovit ji.

 

Pravidlo 2 – Nepoužívejte provařené balící hlášky

Poslední přístup pickuperů k balení holek uznává přirozený styl. To znamená žádné předem připravené hlášky. Lepší je přizpůsobit se dané situaci a hrát podle situace. Pokud budete spontánní v komentáři na její oblečení nebo chování, máte větší šanci uspět.

Například zkuste: “Všiml jsem si, jak tvé boty zvýrazňují tvá lýtka. Jsem si jistý, že o tom moc dobře víš.” V situaci, kdy komentujete její chování, dělejte to pozitivně. “Vypadá to, že se dobře bavíte”, raději než, “Všiml jsem si že děláš XY už asi tak 15 minut.”

Zkuste předvídat její reakce a jak posléze navážete. Nejlépe je být uvolněný a v konverzaci relaxovaný. Vše většinou přijde s praxí. Pamatujte, že dobří posluchači jsou vetšinou považování za nejlepší partnery v konverzaci.

Barney

V případě balících hlášek si berte příklad od profesionálů

 

Pravidlo 3 – Nebojte se odmítnutí

Co můžete ztratit, pokud vás odmítne? Možná trochu hrdosti a po nějaké době už to nebude bolet vůbec. Neřešte to. Pokud se během balení budete bát odmítnutí, budete tento strach projektovat navenek a nakonec přesně to samé dostanete. Nezaměřujte svou mysl na výsledek. Představte si, že si jdete jen povídat. Nemyslete na sex! Pokud to dojde dále, pak jen dobře pro vás. Pár rychlých vtípků a vřelý úsměv. To stačí, aby poznala vaši lepší stránku.

Pokud vás žena považuje za sexuálního partnera, pak není důležité CO říkáte, ale JAK to říkáte. To platí zejména pro tón hlasu a řeč těla. Dívejte se jí zpříma do očí a stůjte, nebo seďte rovně. Hlídejte si hladinu hlasu. Neměl by být příliš vysoko. To znační nervozitu. Gesta by měla být pomalá a jasná. Sebevědomí je dokonalý repelent na odmítnutí.

 

Pravidlo 4 – Čtěte její řeč těla

Existuje mnoho signálů a jemných náznaků. Jen si pamatujte, že platí podobné zásady jako u vás. Pokud si hraje se svými věcmi a dotýká se předmětů, pak je nervózní a v nepohodlí. Možná také nemá zájem.

V případě, že si olizuje rty, prohrabuje si vlasy rukou, nebo si hraje s ušním lalůčkem, jste na dobré cestě. Posílá vám tím signál typu jsem k mání a mám na tebe čas.

Jak je to se smíchem? Dobrý, nebo ne?

Pouze pokud je to správný druh smíchu. Pokud vám ukazuje zuby a směje se otevřeně, pak je vše ok.

Plachý úsměv a pohled stranou naopak značí nezájem. Je pouze milá a nechce dát najevo, že se s vámi nudí. Tehdy dlouze neotravujte. Příště by se vám vyhýbala obloukem.

řeč těla holek

Pokud na vaše slova reaguje nějak takhle, jste na nejlepší cestě

 

Pravidlo 5 – Dejte jí 15 minutový test

Může vám to zabrat delší dobu, ale po chvíli budete vědět, kdy o vás má žena zájem a kdy touží po příležitostném sexu. Řeč těla vám řekne, na kolik má slečna o vás zájem. Naopak množství signálů spolu s další informacemi vypovídají, nakolik má zájem o jednorázový sex.

Možná si říkáte, že během 15 minut odepíšete možná až příliš slečen. Mějte však na paměti, že je třeba kombinace několika faktorů – zájem o vás, správná nálada, žádný přítel, abyste našli ženu, která bude vyhovovat vašemu přání.

Jakmile ovládnete umění konverzace skrze tyto milníky, mělo by skutečně stačit 15 minut k tomu, abyste věděli, jak na tom jste. Jak dosáhnout této úrovně? Jednoduše praxí.

 

Pravidlo 6 – Naučte se odejít

Možná žena před vámi nemá zájem. To odhalíte ve vašem 15 minutovém testu. Pokud jim žena neprojde, omluvte se s grácií z rozhovoru. Nemusíte se kvůli tomu cítit špatně. Také byste měli vědět, jaké ženě se vyhnout. Těmi jsou především zadané ženy. Jsou sice hráči, kteří loví i zadané ženy. Někdy dokonce před zraky jejich partnerů. To je ale něco, od čeho současný trend ustupuje.

Atraktivní ženy jsou zvyklé na to, že s nimi muži hovoří. Neztrácejte tedy čas. Zjistěte hned zkraje zda je či není zadaná. Nemusí to být vůbec divné. Lze pak snadno přejít na otázku ohledně jejích zájmů.

Pointou je, že pokud vás žena nechce vodit za nos, o svém příteli vám včas řekne. Doporučuji být rovněž fér a nechodit do zadaných žen. Ve finále je rozhodnutí samozřejmě jen na vás.

POHLED Z OPAČNÉ STRANY: Jak zjistit, zda vám je žena nevěrná? Jak se to projeví ve změně chování?

 

Pravidlo 7 – Používejte negace

V počátku konverzace použijte kompliment, ale v začátku bohatě stačí jeden. Poté přidejte několik negativních poznámek. Obzvlášť pak, pokud je hezká. Není na škodu držet její ego v šachu.

Například: “Podobných účesů jako máš ty jsem dnes viděl už asi pět, možná bys mohla být více originální. Na druhou stranu z těch všech holek co jsem viděl, vypadáš asi nejlépe.”

Všimněte si že negativní poznámka není to samé, co urážka. Končí vždy v pozitivním tónu. Dává zároveň najevo, že příliš netlačíte na pilu. Poté, co takto získáte její zájem, dovolte si udělit jí pěkný kompliment. Dejte vědět, co pozitivního si skutečně myslíte. V případě, že ji budete uctívat, ucítí že vás může mít, nebo odkopnout. Nepřehánějte to s komplimenty. Zabíjí to vaše šance.

 

ZABAVTE SE: Youtuber a video o balení holek. 

 

Pravidlo 8 – Nelžete a buďte upřímný

Vždy buďte upřímní ve svých záměrech. Nikdy ne neomalení. Věci říkejte kulantně. Namísto: “Vidím tu další pěknou ženu společně s tebou.” Namísto toho zkuste: “Líbíš se mi a je s tebou zábava. To je přesně co teď potřebuji. Někoho s kým mohu strávit pár hezkých chvil.”

Právě jste jasně vyjádřili vaše záměry. Netaháte ji za nos a to je fajn. Pokud nastavíte pravidla brzy, udali jste tempo a hranice. Poté není už příliš mnoho řečí. Vše je dané. Něco jiného je, pokud se vše vyvine více romantickým směrem. Dokonce to je možná i to, co ve skutečnosti chcete. Trvalou lásku a vztah. Věřte, že i v tom případě využijete tento postup.

 

Pravidlo 9 – Sežeňte si dobrého wingmana

Samozřejmě při setkání na ulici, nebudete mít po ruce dobrého kamaráda. Každopádně je ideální jednoho mít. Na párty, nebo v baru jako když ho najdete. V těchto místech je důležité vypadat nevtíravě. Nechcete působit vlezle a otravně. To jde s dobrým parťákem mnohem lépe. Sami budete více působit jako lovec a to nechcete. Potřebujete nenápadnost.

Ideální wingman je vtipný a vynikající v konverzaci. Umí udržet tempo hovoru, když nastane hluché místo. Nesmí vás ale zastínit. Nechcete, aby vám ukradl vítr z plachet. Také ví, jak na pickup, takže bude vědět, kdy už nepotřebujete jeho pomoc. Může pak ustoupit do pozadí, nebo se soustředit na kamarádku vašeho objektu zájmu.

Důležité je, aby wingman měl na paměti vaše zájmy a ne své vlastní. Může dokonce hodit pár negativních poznámek vaším směrem, tak aby jste mohli předvést, že se dokážete ubránit.

 

Pravidlo 10 – Situaci vždy zakončete

Věci jdou dobře a vy cítíte, že jste na správné cestě. Zde máte několik možností, jak situaci zakončit. Pokud jde vše dobře, ale žena vás sama nepozve domů, můžete navrhnout přesun někam jinam. Podle rozpoložení můžete zkusit tyto návrhy:

  • “Pojďme někam na skleničku. Jen my dva.”
  • “Myslím, že by nám prospělo trochu více soukromí.”
  • “Co s tebou chci dělat může být na veřejnosti považováno za trestný čin. Raději bychom se měli přesunout jinam.”

AŽ SE ROZDOVÁDÍTE, buďte opatrní. 

Také se může stát, že věci nepůjdou dle plánu. Nikdy ji nepouštějte, aniž byste se zeptali alespoň na telefonní číslo, nebo mailovou adresu. Lidé mají rádi e-mail. Komunikace totiž není v přímém přenosu. Mohou tedy mít více času při komunikaci přemýšlet a být více v klidu.

V případě, že neodpoví, nevěšte hlavu. Zažili jste pěknou konverzaci a téměř dosáhli cíle. Dívejte se na vše pozitivně i v případě neúspěchu. Máte novou zkušenost. 

TIP: Když se ženou skončíte v posteli, rozhodně si nechcete utrhnout ostudu. Proto se dobře starejte o kondici svého penisu a do svého životního stylu zařaďte naše TIPY na oddálení ejakulace.

 

Pravidlo 11 – Pracujte na několika cílech najednou

Toto je rada některých pickuperů k tomu, abyste získali sebevědomí, pokud vám chybí při setkání s ženami. Pokud jste typ, který hledá pravou lásku, nejspíš to nebude nic pro vás. Lze tento krok vynechat. V případě, že je vaším cílem lovení žen, pak určitě tento tip nevynechte.

Pokud se budete stýkat s více ženami, budete se logicky mnohem rychleji zlepšovat. Lekce z předchozích setkání můžete aplikovat na dalších setkáních, dokud máte vše v paměti.

Ve světě randění je vše o křivce učení. Také je snazší brát věci méně osobně, pokud je ve hře více žen. Pokud budete hrát tuto hru čísel, nerozhodí vás, pokud to s jednou ženou nepůjde dle plánu. To ovlivní vaše sebevědomí. Ženy milují sebevědomé muže a dokáží ji vycítit na míle daleko. Pokud uvidí, že jste v klidu, jen vám to prospěje.

alfasamec

Ženská mysl je prostá: Co má jedna, to chtějí všechny ostatní

 

Pravidlo 12 – Myslete vždy pozitivně

Věci, které máte společné, budou velmi dobře sloužit vašemu účelu. Může to být muzika, jídlo, filmy. To všechno jsou dobrá témata pro další schůzky. Také společná záliba ve fyzickém kontaktu není na škodu.

Věci, ve kterých jste rozdílní, jsou trochu jiná kapitola. Pokud budete například randit s ženou starší než vy, zkuste se na věc podívat jejíma očima. Sice možná neznáte ještě všechny triky, jak ji uspokojit, ale zato jste mladí. Díky tomu si vedle vás bude připadat svěží a velmi dobře. Vždy je lepší vidět sklenici poloplnou, než poloprázdnou.

To bylo 12 zlatých pravidel na balení žen. Pamatujte, že jako vše i tato oblast vyžaduje praxi. Proto stále pracujte na své formě a nenechte se odradit případnými neúspěchy.

 

Balení holek na facebooku

Internet a facebook se stávájí čím dál více mocným nástrojem. Mnozí si možná ani neuvědomují, jak mocným. Facebook je dnes ideálním nástrojem na propagaci různých oblastí. Lze ho také velmi dobře využít k balení žen. Zde je několik tipů jak na to:

facebook erekce.cz

 

Tip 1 – Přidejte si pouze holky, které se vám líbí

Této činnosti věnujte několik hodin týdně. Přidejte si 5 až 10 dívek, o kterých si myslíte, že jsou roztomilé. Napište pěknou úvodní zprávu do okna, kde přidáváte další přátele. Snažte se vždy o nové znění. Nenapadne-li vás nic vtipného, přidejte si dívku i bez textu.

 

Tip 2 – Seznamte se s jejím profilem

Věnujte 15 minut jejímu profilu. Zájmy, minulé posty na timeline a fotky. Získejte obrázek o tom, kdo je a jak komunikuje se svými přáteli. Získáte lepší přehled o její osobnosti. Na tom lze dobře stavět později.

 

Tip 3 – Komentujte nové fotky, videa a úpravy statusů

Když sdílí novou fotku, video, nebo status, který se vám líbí, dejte like a okomentujte vtipnou poznámkou. Nebuďte negativní a nesnažte se až moc. To ji akorát rozčílí. Tuto činnost dělejte zhruba po 3 týdny. Tak si na vás zvykne a možná začne být zvědavá.

 

Tip 4 – Pošlete první zprávu

Po této fázi je čas na první zprávu, aby se věci hnuly. Buďte stručný. Zeptejte se jí na názor ohledně věci, na kterou ráda odpoví. Ženy velmi rády radí. Je to pro ně stejné jako dýchání.

komentování

Buďte aktivní, ale ne příliš dotíravý

 

Tip 5 – Navažte hlubší vztah

Pokud odpovídá na každou zprávu, pak se jí líbíte. Udržujte tedy spojení. Každá zpráva by měla být sladká a krátká. Vaší snahou by mělo být s dívkou navázat hlubší vztah. Snažte se pochopit pro co žije, jak se cítí a kdo opravdu je. Když budete toto dodržovat, konverzace budou mnohem zajímavější a navážete hlubší propojení.

 

Tip 6 – Dohodněte setkání

Nikdy se schůzkou nechvátejte. K setkání by mělo dojít minimálně po měsíci vyměňování zpráv. Někdy možná i déle. Záleží na tom, kolik zpráv jste si vyměnili a jak moc na vás reagovala.

Ve zprávě ji pozvěte na kafe, nebo dobré jídlo. Naplánujte schůzku a setkejte se.

Nejlepší cestou je pozvat ji přes telefon. Dejte ji číslo a napište, ať vám zavolá. Druhým nejlepším způsobem je textová zpráva na mobilu, nebo facebooku.

 

Pravidla, která musíte dodržovat

Tato si zapište za uši. Jsou klíčová pro správné seznámení na internetu.

  • Ujistěte se, že vaše fotky jsou aktuální – udržujte si nejnovější fotky, maximálně několik měsíců staré. Tak nebude překvapená, až vás potká. Je fajn mít staré fotky, ale lepší je, pokud nejsou veřejné.
  • Smažte jakékoliv fotky náhodných dívek – pokud máte v albu jakékoliv dívky, které by mohli ohrozit vaši pověst, smažte je.
  • Použijte sociální důkaz – Nahrajte fotky, na kterých jste s dívkami. Ale pouze v přátelském ladění. Třeba obrázky ze společného výletu.
  • Nikdy nenechávejte tagy na fotkách, které mohou poškodit váš kredit – lidé rádi označují jiné lidi na vtipných snímcích. Fotka vás jak zvracíte na dvoře, nebo pobíháte nazí na náměstí vaší pověsti nepřidá. Chcete mít jistotu, že nebudete na žádném podobném snímku.
  • Nikdy neříkejte jak je krásná, když postuje novou fotku – ženy rády sdílejí fotky online. Dělají to kvůli zvýšení svého sebevědomí. Nedávejte jim toto potěšení zadarmo. Okomentujte fotku vtipně, nebo raději vůbec.
  • Nebuďte stále ten vtipný typ. Ženy mají rády vtipné muže. Když se ale snažíte být vtipný celou dobu, rychle se to omrzí. Používejte tedy vtipné hlášky jen někdy.
  • Neptejte se hned na číslo, pokud si ji přidáte jako přítelkyni. Vypadá to divně.

 

Morální ponaučení na závěr

I přes tyto triky, které fungují vždy jinak, držte ženu v úctě. V mládí není na škodu poznat více žen a získat zkušenosti, než se člověk usadí. Osobně nezastávám názor, že by muž měl setrvat v tomto stavu na pořád. I velmi dobří pickupeři po čase zjistili, že sice dobyli mnoho žen, ale něco jim stále chybělo ke štěstí.

Proto berte tyto rady a naložte s nimi podle nejlepšího vědomí a svědomí. Fungují a jsou ověřeny v praxi. Mnohem radši budu, pokud vám pomohu získat stálý vztah. Tedy takový, který někam vede a má budoucnost. Přeji vám hodně štěstí.

DÁLE ČTĚTE: Až se konečně poprvé ocitnete v posteli, nezapomeňte na kvalitní předehru. Jak postupovat? 

Leave a Reply