Kdy jsou ženy nadržené a vy máte šanci na zásun?

Také si kladete otázku, kdy mají ženy největší chuť na sex? Proč jsou v některé dny nažhavené a v jiné chladné? V tomto článku odhalíte pravdu.

Jsou momenty v životě ženy, kdy může být extrémně nadržená. Zatímco jindy se bude jakékoliv intimitě vyhýbat. Jakoby sex byl ta nejdivočejší noční můra.

Za tuto sociální dynamiku nemohou. Není to jejich vina. Skutečný viníkem jsou tělesné pochody uvnitř těla a činnost hormonů.

Anatomie ženy je velmi odlišná od naší. Muž je vybaven obrovským množstvím testosteronu. Je tedy téměř kdykoliv připraven k sexu. Žena a její hormony jsou mnohem více komplexní. Existuje několik hlavních spouštěčů jejich činnosti. Těmi jsou menstruace, ovulace a také menopauza.

TIP: Klikněte a otestujte se, zda máte dostatečnou hladinu testosteronu.  Pokud náhodou zjistíte, že ne, doporučuji můj seznam TOP 10 doplňků

kdy jsou ženy nadržené?

 

Kdy jsou ženy nejvíce nadržené?

V jakou dobu bude mít žena největší chuť? Naučte se několik časových úseků, kdy máte nejlepší šanci k zasunutí:

 

Během ovulace

Žena je nadrženější během ovulace. Z hlediska evoluce jde o ideální čas k sexu. Její hormony jsou v této době jako splašené. Její tělo vysílá jasné signály k páření.

Hladina estrogenu krátkodobě klesne a poté stoupá na vyšší úroveň až do samotné menstruace. V ten samý okamžik vstupuje do hry progestrogen. Oba hormony, pokud jsou jejich hodnoty maximální, dovedou udělat z ženy nadrženou sexuální dračici.

Protože lidé jsou inteligentní tvorové se svobodnou vůlí, neznamená to, že žena  při ovulaci skočí po prvním muži. Na druhou stranu vysílá jasné signály svému protějšku. Platí to zejména pro muže, s kterým má intimní vztah. Tato situace může ale přitahovat rovněž cizince. Ovulující ženu rozezná podvědomě každý muž.  

Žena, která je ve vztahu bude mnohem více otevřená sexu. Pokud ještě nejste ve fázi intimity, nezáleží jak moc je nadržená. Nesázejte na to, že s vámi ihned uvolní své sexuální napětí. Stále rozhoduje její svobodná vůle a myšlení.

VÍTE, jak se ženě dostat do kalhotek i přes psychický sexuální blok? 

 

Během menstruace

Je zvláštní představit si, že chuť na sex přijde v této fázi. Jde přeci jen o období, kdy je nejmenší šance na početí. Důvodem jsem opět hormony na pochodu. Masivně jich v těle ženy ubývá, protože vajíčko uvolněné z vaječníků nebylo oplodněno.

rtěnka a rty

 

Druhý trimestr těhotenství

Když žena otěhotní, dochází k masivnímu nárůstu estrogenu a progesteronu. Sexuální apetit ženy v prvním trimestru stoupá. Většina žen si to ani neuvědomí. Řeší totiž jiné problémy typu závratě, únava a bolesti v celém těle.

V momentě, kdy si tělo zvykne na příval hormonů, začne žena pociťovat úlevu od počátečních symptomů. Během druhého trimestru se sexuální apetit ještě zvýší. K jeho poklesu dojde až ve třetím trimestru.

ZCELA JISTĚ myslete hlavně na pevnou erekci, abyste využil každou příležitost. 

Jistotu pevné erekce představuje česká Proerecta s účinkem do hodiny od užití. 

proerecta

 

Na začátku menopauzy

Stejně jako když menstruace začíná, je situace podobná, když končí. Žena v této fázi změny hladiny hormonů více touží po sexu. Tělo zpracovává poslední zásoby hormonů předtím, než zcela uzavře brány a dojde do menopauzy.

V tomto čase žena pociťuje krátkou, ale enormní chuť na sex. Toto období trvá od několika dní po několik měsíců. Zatím pro tento jev neexistuje žádné vědecké vysvětlení. Mnoho žen však tuto teorii potvrzuje z vlastní zkušenosti.

Po menopauze dojde k omezení produkce hormonů. Existuje medicínské řešení, kdy doktor může předepsat hormonální léčbu k udržení hormonální rovnováhy. Díky tomu mohou ženy po menopauze pociťovat stejnou chuť na sex jako dříve.

HYGIENICKÉ A EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ MENSTRUACE: Menstruační kalíšky

menstruační kalíšek

 

Kdy je nejlepší čas naladit ženu na sex?

Věda dokazuje, že ženy jsou obecně nadrženější během:

 • druhého trimestru těhotenství
 • ovulace
 • menstruace

Poslední bod je s otazníkem, protože některé ženy nepřipustí sex, zatímco krvácí ze své vagíny.

ČTĚTE TAKÉ: Sex během menstruace, bezpečnost a zásady hygieny. 

Co se týče menopauzy, je těžké předvídat její nástup. Těžko tedy tuto znalost nějaký muž využije v praxi.

Naopak je často snadné říct, kdy je žena nadržená. Předpověď tedy není vždy nutná. V některých případech se předvídání hodí. Zejména v těchto:

 • nemáte příliš zkušeností s ženami a nepoznáte to
 • žena je spíše uzavřená a neumí dát najevo své sexuální potřeby
 • žena není příliš hlasitá, expresivní a nedokáže si říci o sex

nadržená žena

 

Největší šance na úspěšný sex máte pokud ženu naladíte v období ovulace. Pokud nevíte, kdy partnerka prochází ovulací a nechce vám to říct, musíte to poznat sami. Chce to jen pozorovat určité signály.

 • žena je více horká na dotyk
 • má větší prsa
 • má chuť na sladké, hlavně čokoládu
 • chce mít sex téměř neustále

Když je žena nadržená, možná si myslíte, že její svedení bude hračka. To nemusí být pravda. Jen protože je ve své nejvíce nadržené fázi neznamená, že bude souhlasit s vámi navrženou rychlovkou. Musíte na to jít od lesa.

Ve váš prospěch hraje fakt, že pokud ji dobře svedete, můžete očekávat divočejší milování. Během ovulace to může znamenat i pěkně  okořeněný sex. Je to tím, že její tělo žadoní o kopulaci. I v případě, kdy její mysl tvrdí něco jiného.

VÍTE, ŽE žena dovede dosáhnout až 11 druhů orgasmu? Klikněte a poznejte je všechny.

druhy orgasmu u žen

 

Jak přistupovat k ženě během ovulace?

Přístup k ženě v tomto období musí být promyšlený a delikátní. Takový by měl být ostatně vždy. V tomto období nejvíce záleží na tom, jak začnete. Počáteční fáze svádění je nejdůležitější.

Dotýkejte se jí

Neustále se jí dotýkejte. Líbejte jí na krku, kdykoliv je šance. Držte ji za ruku, nebo kolem pasu. Hlaďte její stehna, zatímco koukáte na oblíbený seriál. Hledejte jakoukoliv záminku k dotyku. Nakonec už nebude moci déle odolávat.

HODÍ SE VÁM: Článek o ženských erotogenních zónách.

 

Nakrmte ji

Ovulující žena je hladovější než obvykle. Vaším cílem určitě není, aby přibrala na váze. Pouze uspokojujete její základní potřeby, abyste následně mohli ukojit i jiné. Pokud je spokojena s jídlem, nebude myslet na nic jiného než na sex s vámi.

NÁKUPNÍ SEZNAM PRO VÁS: Které potraviny nakopnou společné libido?

 

Flirtujte s ní

Dejte najevo svůj zájem. Flirtujte a svádějte ji. Buďte mazaní a mějte styl. Žádná hrubost. Stále jde o ženu, takže ocení stylový a taktní přístup. Zapomeňte na chování nadrženého orangutana.

 

Vytvořte atmosféru

Použijte správné osvícení a udělejte z vaší ložnice nejvíce sexy místo na světě. Prostředí hraje velikou roli. Žena může být více sama sebou a snáze dosáhne orgasmu. Dejte do místnosti svíčky a aromalampu s olejem. Pokud partnerku správně naladí prostředí, skočí na vás dříve, než se stačíte rozkoukat.

 

Dáma první

Při předehře dejte přednost jejím potřebám. Umění přivést ženu na vrchol nespočívá v rychlosti dosažení orgasmu. Cesta k vrcholu pro ni znamená komplexní zážitek. Měla by si užít začátek, průběh a konec celého procesu. Dejte si na záležet s jejím rozehřátí. Orgasmus pak bude o to silnější.

TIP: Naučte se tu nejintenzivnější předehru a lehne vám k nohám.

 

Až bude po všem, obejměte ji

Tak ukážete, že vám na ní opravdu záleží. To ale není hlavní důvod. Ten spočívá v tom, že se ještě zvýší její dojem z doznívajícího orgasmu. Pocit blízkosti dokáže ještě umocnit její vzrušení. To znamená příslib většího množství sexu do budoucna.  

 

Dotýkejte se jí všude

Po orgasmu byste měli věnovat pozornost celému jejímu tělu. Není třeba to dělat nijak zvlášť profesorsky. Stačí nenápadné doteky po skončení prvního čísla. Celé její tělo je jako jedno velké nervové zakončení s kterým si lze hrát. Tato péče ji dá neuvěřitelné množství rozkoše, takže bude dostatečně nažhavená pro ještě divočejší pokračování.

TIP: Využít období, kdy je partnerka nejvíce nadržená, není zneužitím situace. Spíše ji poskytnete rozkoš, když to nejvíce potřebuje. Pouze je důležité znát svou partnerku co nejlépe. Chcete mít jistou, že to děláte správně.

nadržená holka

 

V jakém věku žena nejvíce prahne po sexu?

Mnohé názory tvrdí, že žena je na vrcholu svých sexuálních sil mezi 30. a 40. rokem. Jistá studie, kterou provedl výzkumník Alfred Kinsey tvrdí, že nejvíce orgasmů dosahují ženy kolem 30. roku života.

Příčinu lze logicky hledat v tom, že žena v tomto věku už ví, co chce. Dosáhla spousty jiných životních cílů a má určité postavení. Nedělá ji problém vyjádřit své potřeby. Na rozdíl od mladších žen, zná lépe své tělo. Dokáže lépe komunikovat s partnerem a mnohem snáze mu dokáže říci, co ji dělá dobře. Čím lepší sex je, tím ho má žena raději. Při větším uspokojení roste i její schopnost dosáhnout orgasmu.

Dalším faktorem je změna hormonálních hladin. Pro muže i ženy platí stejné pravidlo. Jejich hladina testosteronu s přibývajícím věkem klesá. U žen dochází k poklesu méně rychle. Tím pádem mohou některé ženy kolem 30. roku života pociťovat větší chuť na sex, než některé jejich mužské protějšky.

VÍTE, jak se u ženy projevuje vysoká hladina testosteronu

 

Je lepší vystartovat po ní ráno nebo večer?

Zde je situace velmi rozmanitá. Velmi záleží na tom, jaký typ osoby žena je. V případě, že máte doma skřivana, pak ji ani sex v ranních hodinách nepřekvapí a možná ho i uvítá. Jiné ženy naopak ožívají se soumrakem. Zde je důležité, aby se oba aktéři dokázali sladit a užít si milovánív dobu, kdy je to oběma příjemné.

Nezapomeňte pojistit erekci s bylinným doplňkem Proerecta. 

proerecta

 

Sex jako odměna a uklidňovací prostředek hysterek

Sex je velmi dobrý ventil při různých vypjatých momentech. V dobrém vztahu může sloužit jako prostředek na řešení různých krizí. Pokud je partnerka zrovna ve stresu a potřebuje uklidnit, může být nevázaná soulož tím správným řešením. Zda s předehrou a mazlením, nebo rovnou na věc. Nesejde na tom. Důležitý je celkový výstup, který dokáže zažehnat nejednu krizi.

Sex může být i za odměnu. Co vám brání udělat ze sexu hru? Uvařila partnerka dobré jídlo? Uklidila domácnost, nebo se dobře postarala o domácího mazlíčka? V kombinaci se správnou dobou k sexu bude toto zakončení skvělou odměnou.

TIP: Určitě si vyberte některou ze 38 sexuálních her. 

prsatá japonka

 

Nerozhoduje jen čas, ale také připravenost

Když už znáte nejlepší časy, byla by škoda moment nezakončit triumfálně. K dobrému sexu patří i dobrá erekce. Na tu se lze spolehnout pokud víte, že vaše tělo funguje správně. V dnešní době zvýšených nároků a stresu nemusí erekce přicházet vždy na 100%.

To je ovšem škoda, protože právě sex je skvělým relaxačním prostředkem, který nám umožňuje lépe zvládat nástrahy každodenního života. Nenechte proto nic náhodě a pojistěte si kondici svého penisu vhodným doplňkem.

To důležité nakonec. Vychutnejte si zážitek ze sexu a vzájemnou intimitu se svou partnerkou. Pevně věřím, že s nově nabytou znalostí těch nejlepších časů na soulož, bude vaše sexování o to zábavnější a divočejší než kdykoliv předtím.

DÁLE ČTĚTE: TOP polohy pro sex v koupelně, vaně a sprše.

10 Comments

 1. fdajfdsdfs 8.12.2019
  • Redakce Erekce.cz 9.12.2019
 2. Simona Strand 20.2.2020
  • Redakce Erekce.cz 20.2.2020
 3. Patrik 9.10.2020
  • Redakce Erekce.cz 9.10.2020
 4. Vitass 5.10.2021
  • Redakce Erekce.cz 6.10.2021
 5. Martina 7.10.2023
  • Redakce Erekce.cz 9.10.2023

Leave a Reply