Magnisteron: Posouzení účinků zdroje hořčíku pro muže (ne recenze)

Magnisteron je doplněk stravy pro muže primárně pro doplnění důležitého hořčíku (magnézia) a dalších prospěšných látek. Značku Magnisteron pouze na Google měsíčně vyhledá přes 6000 lidí, takže o produkt je skutečně velký zájem, i když zkušeností je na internetu velmi málo.

V článku posoudíme předpokládané účinky jednotlivých složek, poradíme, kde Magnisteron koupit a jak obstál v zákaznických hodnoceních mužů, kteří jej užívali.

Upozorňujeme, že toto není klasická uživatelská recenze, na jaké jste na stránce Erekce.cz zvyklí. Magnisteron jsme si do redakce neobjednávali a naše stránka není ani výrobcem, ani prodejcem. Těmi je polská firma Aflofarm, kterou v Česku zastupuje pražská společnost Aflofarm Czech Republic s.r.o.

magnisteron recenze

 

Proč píšeme o Magnisteronu, když jsme produkt sami nezkoušeli?

Protože se snažíme udržovat informovanost a přehled mužů, kteří se o doplňky stravy zajímají. Zaměřujeme se na hodnocení doplňků slibujících podporu plodnosti, erekce, zvýšení testosteronu a sexuální výkonnosti. Tyto účinky totiž Magnisteron slibuje.

Podobných výrobků jsou na trhu stovky, proto pokládáme za důležité, aby naši čtenáři nenakupovali „zajíce v pytli“ a ještě před nákupem měli přehled o tom, zda má smysl za produkt utratit své peníze.

Tip: Mnohé doplňky jsme si anonymně objednali a vyzkoušeli sami na sobě. Podle vlastní zkušenosti jsme sestavili řebříček TOP 10 prášků pro podporu erekce a také TOP 10 doplňků pro zvýšení testosteronu.

Jako účinnou alterativu doporučujeme české rostlinné kapsle Proerecta LONG pro dlouhodobé zvýšení hladiny vlastního testosteronu a zpevnění erekce.

Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu

 

Co je Magnisteron?

Magnisteron je doplněk stravy ve formě tablet pro muže na každodenní užívání. Hlavní složkou je hořčík, dále pak vitamin B6, zinek a maca. Ve srovnání s podobnými doplňky složení není příliš „bohaté“

Balení obsahuje 30 tablet a při doporučeném dávkování vydrží 30 dnů.

Jako doplněk stravy Magnisteron neobsahuje žádná léčiva ani léčivé látky. Díky tomu je dostupný i bez lékařského předpisu a seženete jej volně na e-shopech, v on-line lékárnách a možná i v kamenných lékárnách.

magnisteron

 

Složení Magnisteronu a povolená zdravotní a výživová tvrzení

Magnisteron je doplněk stravy a jako speciální potravina obsahuje složky, kterých ověřené účinky povoluje používat Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI. Pod odkazem najdete tabulku povolených výživových a zdravotních tvrzení, které tento státní úřad povoluje používat při propagaci doplňků stravy. Tabulku si můžete stáhnout a ověřit si v ní dokázané účinky stovek častých složek potravních doplňků.

Jelikož doplňky stravy neobsahují žádné léčivé látky, nespadají pod kontrolu Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL), takže jejich slíbené účinky nijak neověřuje a neodsouhlasuje.

 

Složení a účinky složek Magnisteronu

Pod odkazy najdete články o účincích a bezpečném dávkování jednotlivých složek. V pravém sloupci uvádíme účinky podle inspekce SZPI. Vytučněné jsou ty účinky, které jsou pro sexuální zdraví, plodnost a kondici důležité.

Pokud se někde v reklamách dočtete o jiných účincích, s největší pravděpodobností nebudou pravdivé, případně je věci ve výzkumech zatím nepotvrdili.

Složka a množství v 1 dávce: Účinky podle SZPI:
hořčík (60 mg)
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • k elektrolytické rovnováze
 • k normálnímu energetickému metabolismu
 • k normální činnosti nervové soustavy
 • k normální činnosti svalů
 • k normální syntéze bílkovin
 • k normální psychické činnosti
 • k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • podílí se na procesu dělení buněk
vitamin B6 – pyridoxin (1,4 mg)
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • ke snížení únavy a vyčerpání
 • k normální psychické činnosti
 • k normální činnosti svalů
 • k normální tvorbě červených krvinek
 • k normální funkci imunitního systému
 • k normálnímu energetickému metabolismu
 • k regulaci hormonální aktivity
 • k normálnímu metabolismu bílkovin, homocysteinu, glykogenu
 • udržuje zdravý spánek, duševní zdraví a zdraví nervového systému
zinek (10 mg)
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci
 • k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • k normální funkci imunitního systému
 • k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • k normálním rozpoznávacím funkcím
 • k udržení normálního stavu zraku, kostí, vlasů, nehtů a pokožky
 • k metabolismu makroživin, mastných kyselin, vitaminu A, sacharidů, kyselin a zásad
 • k normální syntéze DNA a bílkovin
 • podílí se na procesu dělení buněk
Maca peruánská – Lepidium meyenii (50 mg)
 • plodnost
 • sexualita
 • hormonální systém
 • fyzické a duševní zdraví
 • zdroj fytoestrogenu
celulóza, rýžový škrob, oxid křemičitý a další přídatné látky (plnidla, protispékavé a leštící látky)

Naše hodnocení: Potvrzených účinků je docela dost, ale složek je podle nás poměrně málo. Konkurenční výrobky obsahují mnohem více složek, které společně prospěšné účinky násobí a působí tak silněji.

Od Magnisteronu můžete očekávat udržení hormonální hladiny (včetně optimálního testosteronu), normální plodnost, sexuální zdraví a snížení únavy, čeho oceníte při sexu.

Mrzí nás, že neobsahuje prokrvující složky, tím pádem nepodporuje erekci. Pro dlouhodobé zvýšení testosteronu a podporu erekce zvažte českou Proerectu LONG.

 

Užívání a dávkování Magnisteronu

Každý den se užívá 1 tableta Magnisteronu. Ideální je užít ji během jídla nebo po jídle. Výrobce nedoporučuje překračovat tuto dávku. Tabletku zapijte čistou vodou. Jedno balení vydrží na 30 dnů. Ujistěte se, že nejste alergičtí na žádnou složku.

Výrobek není pro děti a nezletilé muže. Výrobce bohužel neuvádí, jak dlouho je vhodné Magnisteron užívat. Pravděpodobně je tedy bezpečný i dlouhodobě.

I zde máme výhradu. Doporučená denní dávka hořčíku pro dospělého člověka je 300 až 375 mg za den (!!). Magnisteron tak obsahuje pouhou pětinu doporučeného množství a ideální dávku tak musíte dohnat ve stravě nebo pomocí jiného doplňku.

Velmi nízké je i množství maky, protože u té je vhodná dávka 2 až 4 gramy. Magnisteron obsahuje pouze 50 mg.

Co se týče vitaminu B6, dávka 1,4 mg je optimální. To samé platí pro 10 mg zinku.

Náš názor: Magnisteron obsahuje málo složek, navíc 2 z nich ve velmi nízkém množství, které nevyhovuje denní doporučené dávce. Netvrdíme, že by nemělo smysl Magnisteron užívat, ale trh je přesycen výrobky, které obsahují násobně více účinných složek.

Magnisteron se prezentuje hlavně jako zdroj hořčíku pro muže, kterým sice je, ale nedostatečným.

 

Hodnocení, zkušenosti a diskuze reálných zákazníků

Prohledali jsme několik nezávislých diskuzí zákazníků a čekali jsme, že se muži podělili o své názory na Magnisteron. Zajímalo nás, jak jsou vlastně s tabletami spokojení a jaké účinky na sobě pozorovali.

magnisteron hodnocení

Na portálu Zboží.cz dávají lidé spíše hvězdičky, ale slovní zhodnocení nedal téměř nikdo (zdroj)

Tak a to je pro tento okamžik vše 🙂 Prohledali jsme desítky stránek, které Magnisteron přímo nabízejí nebo hodnotí v diskuzích, ale žádné další ohlasy jsme kromě hvězdiček nenašli.

Pokud Magnisteron vyzkoušíte nebo jste již vyzkoušel, určitě se se zkušeností podělte v komentářích pod článkem. Pomůžete tak ostatním čtenářům rozhodnout se před nákupem, protože aktuálně na internetu téměř nic není.

Alternativní doplněk s výbornými ohlasy: České kapsle Proerecta LONG mají bohaté složení. Konkrétně hořčíku obsahují až 245 mg v denní dávce a spolu s ním dalších 9 prospěšných složek.

LONG je doplněk pro dlouhodobé zvýšení produkce testosteronu a podporu erekce. Užívá se každý den.

Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce a zvýšení testosteronu

Klikněte na tlačítko a podívejte se na všechny účinky LONGu na Proerecta.cz. Připadnou objednávku vám e-shop diskrétně doručí do 48 hodin.

 

Výhody a nevýhody Magnisteronu

Výhody: Nevýhody:
 • složky s pozitivním účinkem na plodnost, produkci testosteronu a výkonnost
 • výhodná cena
 • neobsahuje ani doporučenou denní dávku hořčíku
 • pouze 4 účinné složky
 • zatím překvapivě velmi málo zákaznických zkušeností na internetu

VIDEO: Reklamní spot na Magnisteron z YouTube

 

Ceník Magnisteronu

Je zajímavé, že produkt nelze objednat přes oficiální stránku Magnisteron.cz. V případě zájmu doporučujeme nákup přes zákazníky oblíbenou a známou on-line lékárnu Pilulka.cz. Zboží doručuje rychle, diskrétně, drží si výhodné ceny a samozřejmě nabízí možnost reklamace.

Pro informaci uvádíme nejnižší ceny za jedno balení z několika on-line lékáren. Pozor, nejde o oficiální e-shopy Magnisteronu. Přes něj výrobek pravděpodobně nelze objednat.

Zde musíme pochválit, že si Magnisteron drží cenu kolem 2 stovek, takže jde o jeden z nejlevnějších výrobků na trhu. Důvodem je pravděpodobně o něco chudší složení, než mají srovnatelné výrobky.

Lékárna Pohoda 169 Kč
SOS lékárna 171 Kč
EUC lékárna 189 Kč
lékárna AVE 193 Kč
Pilulka 269 Kč (KOUPIT)

 

Magnisteron a často kladené otázky FAQ

Co jsou tablety Magnisteron?
Magnisteron je zdroj hořčíku pro muže. Tablety obsahují ještě zinek, vitamin B6 a Maku peruánskou.
Je Magnisteron lék proti neplodnosti nebo nízkému testosteronu?
Ne, Magnisteron je doplněk stravy. Neobsahuje léčivé látky ani léčiva a patří mezi potraviny. Neplodnost u mužů a nízkou hladinu testosteronu ani jiné nemoci či zdravotní problémy nevyléčí, ani neslouží jako prevence před jejich vznikem.
Je Magnisteron na předpis nebo je volně dostupný?
Magnisteron není lék, takže je volně dostupný bez lékařského předpisu a seženete jej přes různé české e-shopy za přibližně stejnou cenu kolem 200 Kč.
Podporuje Magnisteron plodnost?
Magnisteron obsahuje zinek a Maku peruánskou, které přispívají k udržení normální plodnosti. Dále hořčík, který se podílí na procesu dělení buněk včetně spermií. Magnisteron tak prospívá plodnosti, ale nevyléčí neplodnost.
Jak se Magnisteron užívá?
Užívá se 1 tableta každý den během nebo po jídle. Výrobce bohužel neuvádí, jak dlouho je vhodné výrobek užívat. Sledujte si proto, zda na vás účinkuje pozitivně a užívejte jej klidně neomezeně dlouho.
Kolik stojí Magnisteron?
V době psaní článku stálo 1 balení kolem 200 Kč. Nákup doporučujeme přes ověřenou on-line lékárnu Pilulka.cz.
Kde seženu Magnisteron levně?
Nejlevněji Magnisteron v době psaní článku nabízela on-line Lékárna Pohoda.
Má Magnisteron negativní účinky?
Prodejce na stránkách o negativních vedlejších účincích nepíše. Upozorňuje pouze na případnou alergickou reakci, protože Magnisteron obsahuje Maku peruánskou, na kterou může být někdo alergický.
Vyrábí Magnisteron pouze jeden produkt?
Ano, pod značkou Magnisteron jsme našli pouze jeden konkrétní výrobek.
Poskytuje Magnisteron garanci vrácení peněz?
Přes oficiální stránku Magnisteron.cz nelze výrobek ani zakoupit, takže případnou reklamaci můžete podat a vrácení peněz žádat pouze od konkrétního obchodu, ve kterém Magnisteron zakoupíte. Upozorňujeme, že ne každý prodejce tuto možnost nabízí. Zmíněná Plilulka.cz reklamaci umožňuje.
Existuje Magnisteron pro ženy?
Magnisteron prodejce prezentuje jako výrobek pro muže. Neobsahuje ale žádné složky, které by ženy nesměly užívat a nějak jim škodily. Podle našeho názoru mohou Magnisteron užívat i ženy a nijak si tím neuškodí. Obsažené látky budou stejně prospěšné i v jejich organismech.
Je tohle uživatelská recenze Magnisteronu?
Není. Magnisteron jme si do redakce neobjednávali ani jsme jej neužívali. Pouze jsme zhodnotili jeho potenciální účinnost po posouzení složení.

Magnisteron můžete vyzkoušet sám a s názorem se podělit v komentářích pod článkem. Děkujeme 🙂

TIP: Dále se podívejte na ostatní hodnocené doplňky pro podporu erekce z řebříčku TOP 10, které jsme na sobě reálně otestovali.

 

Hodnocení Magnisteronu 169 Kč
 • Předpokládané účinky - mírné kvůli nízkým dávkám účinných látek - 33%
  33%
 • Nástup a trvání účinku - výrobce bohužel neuvádí - 10%
  10%
 • Kvalita složení - bezpečná, ale složek je málo a v nedostatečném množství - 33%
  33%
 • Cena - velmi nízká - 100%
  100%
 • Velikost a výdrž balení - 1 měsíc - 75%
  75%
 • Zkušenosti zákazníků - téměř žádné, hodnocení jsme našli minimum - 10%
  10%
44%

Leave a Reply