Skot trpěl po aplikaci Melanotanu pro podporu opálení 22 hodinovou erekcí

melanotan nežádoucí účinky

Skot si vzal lék bez lékařského předpisu. Ten mu způsobil dvaadvacetihodinovou erekci. Zní to jako vzrušující a zábavná záležitost. Ale opak je pravdou. Dotyčný si vážně zahrával se svým zdravím.

Muž, který dosáhl nadstandardní doby erekce, se k tomuto stavu propracoval úplnou náhodou. Původně si chtěl totiž zajistit rychlé opálení kůže. Proto zašel do obchodu se speciálními potřebami pro kulturisty a nechal si aplikovat nelegální injekci známou jako Melanotan.

Po lékařské prohlídce muže, bylo zjištěno, že tento lék užíval několik měsíců. Hormon obsažený v injekci se nejčastěji používá právě k léčbě kožních onemocnění.

Hormon Melanoton kromě zářivě bronzového opálení kůže podporuje i sexuální apetit. Zmíněný Skot se o tom doslova přesvědčil na vlastní kůži. Injekci si totiž aplikoval do oblasti břicha. Za několik okamžiků mu vyvstala velmi bolestivá erekce. Nejdříve se pokoušel bolest zmírnit tak, že si penis ochlazoval. O pár minut později naznal, že to není k užitku a rozhodl se zajet do nemocnice v Glasgow.

Tam byl lékaři diagnostikován s akutním priapismem. Jedná se o stav, kdy dochází k erekci, aniž by byl penis stimulován. Ochlazování údu se ukázalo jako neúspěšné, a tak se lékaři rozhodli pro lokální anestezii. Z penisu vysáli sedm set mililitrů krve. Dále následovala v intervalu každých pět minut aplikace injekce, která měla za úkol vzdorovat erekci.

Lékařům se podařilo u muže zabránit stavu permanentní erekce a chtěli si ho v nemocnici ponechat ještě na pozorování. Ten však odmítl a raději šel domů. Po měsíci se muž ale přiznal, že stále trpí otokem spojeným s erekcí, kterou nedovede dlouho udržet. Tento muž tak přišel do křížku s erektilní dysfunkcí, se kterou není radno si zahrávat.

(ZDROJ ZPRÁVY)

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Nepovolené látky se objevily v doplňku POWERtabs na podporu erekce, informuje SZPI.

powertabs nebezpečná šarže

 

Leave a Reply