Trpím inrekcí. Penis se postaví dovnitř těla a tlačí na orgány. Co mám dělat?

Různé tělesné nedokonalosti se netýkají jen našeho vzhledu, ale i pohlavních orgánů.

Čtenář Milan má opravdu nevšední problém. Říká, že jeho penis je velmi neobvyklý, a když se mu ztopoří, postaví se mu dovnitř do těla, nikoliv ven. V důsledku toho mu tlačí na orgány a způsobuje bolesti. Je však vůbec něco takového možné? A co se s problémem tohoto rázu dá dělat?

inrekce

 

Dobrý den, od malička mě trápí jeden tělesný problém, který se teď v dospělosti ještě zhoršuje. Je to jakási tělesná porucha, nevím, jak ji přesně popsat.

Jde o můj penis. Je fakt jiný než všechny ostatní – když se vzruším, mám inrekci. Prostě se mi penis postaví dovnitř. Navíc je to velmi bolestivé, tlačí mi na pohlavní orgány. Chci mít penis jako normální muž. Co mám dělat?

 

Milane, že vy si ze mě jen děláte šoufky? Vypadá to, že si ze mě chcete pěkně vystřelit a vymýšlíte si.

Pokud byste trpěl celý život touto tělesnou vadou, kterou popisujete, bolesti byste měl už dávno, a to od dětství. Rodiče by vás pak jistě jako dítě vzali k chirurgovi, který by provedl zákrok, abyste se už více netrápil.

Pokud nelžete, a skutečně vás problém trápí, tak se hluboce omlouvám. O problému, který popisujete, tedy inrekci, jsem však za celou svoji lékařskou praxi jaktěživ neslyšel. Proto musí být velmi ojedinělý a vzácný.

Budete si muset zajít na chirurgii, kde vám provedou zákrok, který by měl upravit směr vaší erekce. Hlavně návštěvu neodkládejte, ať si už nezpůsobujete více bolesti.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Matka mi koupila umělou vaginu, protože myslí, že jsem gay. Co mám dělat?

máma koupila umělou vagínu

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply