Můj penis není dostatečně tvrdý ani během erekce. Co mám dělat? Filip

Čtenář Filip se trápí tím, že jeho penis není nikdy dost tvrdý. I když dosahuje plné erekce, jeho penis je stále vláčný. Karel Obdařený mu dnes poradí, jak tento intimní problém může řešit. 

nedostatečně tvrdý penis

 

Jsem mladý a jinak všehovšudy zdravý muž. Jenže mám velký problém, když dojde na intimnosti. Nejsem spokojený se svým penisem.

Ne že bych ho měl příliš malého nebo tenkého, s tím jsem spokojen. Co mě však trápí, je kvalita erekce. Přestože se vzruším, můj penis je stále povislý.

Přitom, když se koukám na porno, muži je tam mají jako stožáry. Mohli byste mi poradit? Mám z toho docela deprese.

Filip, 60 let
Filip, 60 let

TIP PRO PODPORU EREKCE: České bylinné tablety Proerecta s nástupem účinku do 45 minut. 

proerecta

 

Předně musím uvést, že každý penis je jiný, a to i co se týče kvality erekce a jeho tvrdosti. Kdysi jsem se zúčastnil orgií, kde jeden muž neměl erekci jak ostatní, ale takovou jakou popisujete vy.

Tedy takzvaný “povislák” či “flatulák” (z anglického flat – zploštělý) je jev, se kterým se nesetkávám poprvé. Příčin může být více.

Jako je horší krevní oběh, ale také může jít o stav, který je vám prostě vrozený a toto je vaše normální erekce.

Rozhodně nedoporučuji zkoušet Viagru ani jiné přípravky na podporu erekce. Tyto léky hrozně zatěžují srdce a mohou vést až k infarktu, v nejhorším případě i k úmrtí. Jestliže chcete přece jen vyzkoušet chemickou cestu, pak bych vám doporučil vyzkoušet v malém množství karnitin.

Jedná se o látku, která funguje jako spalovač tuku a dopřávají si ji sportovci i obézní lidé. Funguje tak, že stimuluje funkci srdce a podporuje lepší prokrvení celého těla, včetně penisu.

Samotnému se mi jednou stalo, že jsem si ho dal během cvičení v posilovně a domů se vrátil s penisem tvrdým jako skála.

Je tu ale ještě jedna možnost, a sice podvázání penisu. Podvázat si můžete jen penis, nebo i varlata. Pořiďte si elastickou gumu, která se prodává v každém sexshopu.

Rozhodně se vyhněte drsným a tvrdým kroužkům a šnůrám, mohl byste se poranit.

Poslední rada – nezapomínejte používat během sexuálních hrátek i ústa a ruce, kterými můžete vaši milou uspokojit stejně, ne-li více než jen s penisem.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Muž v Přerově se ukájel pod schodištěm, snažil se dosáhnout erekce. Neuspěl.

onanie pod schodištěm

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply