Od hodného ňoumy k neodolatelnému muži – 21. DÍL – Jak a proč žít dobrodružněji?

Jak už jste asi pochopili za naší série o přerodu v alfasamce, cesta k lepšímu já je plná překážek. Čím déle budete na této cestě, tím více budete vyhledávat dobrodružství a epické momenty.

Pokud jste náš seriál dočetli až sem, pravděpodobně nejste béčka, které vysedávají celé dny doma za pecí. Pravděpodobně jste akční člověk, který touží po akci. Na relaxaci není nic špatného, ale cestování může znamenat prožití zcela nových a převratných životních zážitků.

Zde je užitečných 7 důvodů, proč byste měli začít vyhledávat dobrodružství. Každý z nich by měl být dostatečnou motivací k tomu vystrčit nos z domu. Tedy v případě, že už jste tak dávno neučinili.

Od ňoumy k alfasamci 21

 

Proč žít dobrodružněji a jak si takový život naplánovat? 

Důvod #1 – Žijeme len raz

Průměrná délka života je zhruba kolem 70 let. Z velké míry to závisí na tom, kde žijete. Každopádně to není zas tak extra dlouhá doba. Celkem to znamená, že zažijete 70 krát jaro, léto, podzim a zimu.

Pokud je vám 35, znamená to, že tato roční období zažijete v průměru 35 krát. Pokud budete mít štěstí.

Nechci vás strašit, jen je třeba si uvědomit, že opravdu žijeme jen jednou. Až budete starší, budete chtít vzpomínat na léta plná štěstí a radosti. Pokud necestujete a neriskujete teď, asi toho budete ve stáří litovat.

VÍTE, jak bude vypadat váš sexuální život po padesátce a jak po šedesátce?

 

Důvod #2 – Cestování utváří nezapomenutelné zážitky

Vzpomínky mohou být definovány určitými životními momenty, které v nás zůstaly navždy. Asi si už moc nepamatujete na svůj úkol ze třeťáku. Ale vaše svatební noc, nebo maturák, to už je něco jiného.

Dobrodružství a zcela nová dimenze zážitků na nových místech. To jsou zkušenosti, které s vámi zůstanou do konce života. Doslova se nám vypálí do paměti.

Když vzpomínáte na minulost, některé věci v paměti vám pomohou vybavit si minulost lépe. Čím více extrémní zážitek, tím lépe si ho pamatujete. Nikdo si nevybaví každou pizzu, kterou kdy snědl. Pizzu snědenou na vrcholku skály, kterou jste zdolali. To je zas jiný příběh.

ČTĚTE TAKÉ: Sexuální turistika – kam vycestovat za sexem a kolik si na to vzít peněz?

Důvod #3 – Nové zkušenosti vedou k lepšímu životu

Mnoho věcí vede k lepšímu životu. Peníze, sex, jistota stálé práce. Co může změnit váš život instantně? Cestování a dobrodružství. Mnoho lidí čeká až do stáří, aby pak mohli cestovat.

Nečekejte. vyražte hned!

Nejen že budete moci vycestovat do exotických lokací a zažít neuvěřitelné věci. Také potkáte nové lidi a naučíte se více o sobě více, než jste si kdy mysleli.

Pamatujte. Pokud nebudete cestovat, a to klidně i po naší krásné vlasti, budete zažívat stále tu samou rutinu. Pravdou je, že dobrodružství je všude kolem vás. Čekat na to až dobrodružství přijde za vámi je hloupost. Vyražte ven a prožijte ho!

erekce_cz na facebooku

 

Důvod #4 – Budete schopni čelit svým strachům

Každý má strach. Ve skutečnosti strach zkresluje realitu, které čelíte. Nic není tak horké, jak se uvaří. Nejlepší věcí na strachu je fakt, že ho můžete překonat.

Máte strach z výšek, nebo z přeletu nad oceánem?

Klíčem k překonání je opakované vystavování svému strachu. Pokud nikdy nevyrazíte na cesty a nebudete čelit svým strachům, pak je nikdy nepřekonáte.

Buďte smělí a odvážní. Nestaňte se ustrašenými ovcemi jen proto, že chcete žít bezpečný život v komfortní zóně. Ani ženy nemají rády obrečené kloučky.

 

Důvod #5 – Získáte sebevědomí

Sebevědomí je jako strach. Akorát v opačném podání. Možná teď žádné nemáte. Můžete ho ale získat přidáváním stále více a více dobrodružství do vašeho života.

To znamená dělat cokoliv, co je mimo vaši komfortní zónu.

Pro někoho to může zrovna znamenat cestování do země, kde nikdo nemluví vaším jazykem a potkávat místní. Pro někoho jiného to může být cesta do baru a rozhovor s cizí ženou.

Čím více zážitků v životě, tím více sebevědomí získáte. Jedno dobrodružství týdně bohatě stačí ke konstatnímu růstu sebevědomí.

ČTĚTE TAKÉ: PickUp seriál, kde vás učím oslovovat a balit cizí ženy kdekoliv na ulici nebi v baru. Ženě musíte dokázat, že se jí nebojíte. Jinak si vás nikdy nebude vážit.

Důvod #6 – Dobrodružství vede k delšímu životu

Chodit ven a věnovat se různým věcem je klíčem k dlouhověkosti. Lidé, kteří jdou do důchodu později se dožívají delšího věku. Proč tomu tak je?

To zatím vědci přesně nedokázali studiemi. Selským rozumem si člověk odvodí, že aktivní mozek a tělo budou stárnout pomaleji. Člověk se totiž nenudí. Znáte heslo: “Unudit se k smrti?“ Zdá se, že je na něm hodně pravdy.

Pokud budete stále hledat dobrodružství, riziko ze studie vám nehrozí. Vaše mysl zůstane mladá a vaše tělo zdravější. Pokud budete zkoušet stále nové věci a nesedět doma dnem a nocí, budete mít mladou mentalitu i ve vysokém věku.

Nuda vede k lenosti, lenost k nečinnosti, nečinnost k únavě a únava k rychlejšímu stárnutí organismu

 

Důvod #7 – Skvělí lidé vždy vyhledávají dobrodružství

Chcete potkávat zábavné a úžasné lidi? Takové, které vídáte jen ve filmech? Takoví nepřijdou do vašeho obýváku sami od sebe.

Ve skutečnosti takoví lidé jsou. Většina z nich hodně cestuje, skáče z letadel a dělá další spoustu skvělých aktivit, které zbytek svět chce dělat, ale ne vždy se k tomu odhodlá.

Pokud chcete být obklopeni úžasnými lidmi s kterými je zábava, musíte vyrazit za nima a za dobrodružstvím.

Na cestách potkáte lidi, kteří mají stejné strachy i záliby jako vy. Jestli nevyrazíte na cesty, připravujete se o možná skvělá přátelství.

DÁLE ČTĚTE: 21 tipů na pořádné chlapácké koníčky, se kterými nebudete jenom marnit čas.

Leave a Reply