Od hodného ňoumy k neodolatelnému muži – 6. DÍL – 21 tipů na chlapské hobby

V tomto díle série odbočíme od psychologie a podíváme se na více praktickou část. Jestliže čtete rady v našem seriálu, už jste pochopili, že každý muž by měl mít nějaký směr a cíl. To je jedna z ingrediencí, která ho činí pro ženy atraktivním.

Jednou z cest, jak podpořit svoji mužnost, je volba správného chlapského hobby. Takového, pro které se nadchnete a bude vás bavit. Připravil jsem pro vás 20 tipů na inspiraci. Třeba si nějaké vyberete, nebo vás napadne nějaké vlastní. Pojďte se konečně zvednout z gauče a vyberte si hobby, které doslova řve: “Já jsem chlap!”

od ňoumy k alfasamci

 

20 tipů na hobby, které z vás udělají chlapáka

 

Hobby 1 – Zahradničete

Myslím to vážně. Na první pohled to nevypadá, ale věřte mi. Když se podíváte na farmáře, nejsou to žádná ořezávátka. Jsou to praví chlapi, co dovedou udržovat svou zem tvrdou každodenní prací.

Tohle hobby o vás říká, že jste ochotni přijmout odpovědnost za svůj kus půdy a nebojíte se ušpinit si ruce. Mimochodem, pamatujete si na film Kmotr? Kápo celé mafiánské rodiny miloval hlavně svou zahradu.

Navíc jde o dovednost, kterou se naučíte a můžete z ní těžit celý život. Začněte třeba s malým kusem půdy, nebo pomozte své partnerce s její zahradou.

Málokdo dnes zná ten hrdinský pocit, když sklidíte vlastní úrodu a nakrmíte s ní partnerku nebo celou rodinu

 

Hobby 2 – Opracujte dřevo

Tohle je skvělé hobby. Zvláště, když máte více prostoru, kde si uděláte dílnu a sklad na vaše výtvory. Začít můžete i s málem. Stačí ruční pila, metr, nápad, plán a pár dalších základních nástrojů na opracování dřeva.

 

Hobby 3 – Bouchněte do kovadliny

Další zajímavé hobby. V žáru a horku ukováte nejen železné předměty, ale i své svaly. Než začnete, navštivte rozhodně nějaký seminář. Tato práce obnáší manipulaci s ostrými železnými předměty. Pokud budete kovat, pak vás čeká i extrémně horký kov. To není procházka růžovým sadem, takže znalosti bezpečné manipulace se vyplatí.

 

Hobby 4 – Ulovte srnu

Lov a myslivost není pro každého. Ne všichni rádi ubližují zvířatům, nebo nemají rádi maso. Pokud je to váš případ, tohle hobby přeskočte a zakotvěte pouze u střelby. To je definitivně mužská záležitost.

Můžete zajít na střelnici s kamarádem, který už má zbrojní průkaz a vezme vás sebou. Případně si zbroják můžete udělat sami. Stačí jen projít jednodenním kurzem a zkouškami.

Jen pro boha nemiřte na komisaře a vždy zkontrolujte, zda není náboj v komoře. Pistoli si můžete koupit vlastní, nebo si za pár stovek půjčit na střelnici.  

 

Hobby 5 – Vyražte pod stan

Být ve spojení s přírodou je záležitost stará jako lidstvo samo. Muži cestovali jejími krásami po tisíce let. Dnes tento trend ustoupil do pozadí. Chcete znovu zažít ten pocit, kdy kempujete a chodíte po horách?  Navíc budete schopni přežít bez výdobytků moderní civilizace.

Víte jak rozdělat oheň v primitivních podmínkách? Víte jak si obstarat stravu v divočině?

Pokud si musíte něco z civilizace vzít a nemůžete bez toho žít, udělejte to. Snažte se ale být maximální minimalisté. Čím drsnější podmínky, tím lépe pro vás. Putování přírodou nabízí spoustu prostoru pro zábavu a poznání sebe sama. Zajímavé trasy najdete kdekoliv na světě.

TIP: 8 míst pro perfektní sex v přírodě. 

 

Hobby 6 – Lozte po skalách

Lezení je peckovní záležitost. Zároveň jde o hobby, které může být hodně nebezpečné. Nejprve chcete začít na vnitřní stěně pod vedením instruktora. Až poté je vhodné se přesunout na venkovní skály.

Tohle hobby rozhodně nezkoušejte sami na vlastní pěst. Potřebujete rady a vedení někoho zkušenějšího, než se naučíte alespoň základy.

Lezení je těžká dřina. Pouze ti nejsilnější dokáží uspět.

 

Hobby 7 – Ulovte rybu

Tahle záliba je ideální, pokud se chcete natáhnout a těžce relaxovat. Rybařit se dá ze stoličky z břehu, nebo na lodi. Tu si lze půjčit, nebo koupit vlastní.

Lov ryb je skvělou meditací, která vám umožní relaxovat a splynout s okolním prostředím a přírodou a vyčistit hlavu.

Pro vás jde o cenově dostupnou záležitost. Na začátek stačí prut a základní návnady. Dá se dělat s vašimi dětmi, přáteli a klidně i sólo.

 

Hobby 8 – Dělejte mužské sporty

Sport je skvělou volbou, jak strávit volný čas. Zároveň má i svůj nesporný vliv na zdraví a vy pak vypadáte mnohem mužněji. Je mnoho sportu, z kterých lze volit:

 • fotbal
 • hokej
 • basketball
 • americký fotbal
 • rugby

Je jich ještě mnohem více. Jděte a pár jich zkuste. Určitě najdete ten pravý pro vás.

Opatrně, tyto sporty umí být tvrdé, ale stejně tak tvrdého muže z vás vyrobí

 

Hobby 9 – Naučte se bojovat

Bojové umění je skvělou možností jak, zdokonalit svou disciplínu. Zároveň utužíte i své tělo. Naučíte se koncentraci a budete ve vynikající formě.

Jde o skvělou možnost, jak demonstrovat svoji mužnost a nemusíte přitom rovnou vlítnout do UFC. Existuje mnoho forem bojových umění:

 • aikido
 • brazilské jiu – jitsu
 • karate
 • tae kwon do
 • krava maga

Výběr je široký. Stejně jako u sportu je na vás vybrat si to pravé umění.

 

Hobby 10 – Naučte se střílet

Lukostřelba je fantastický sport. Určitě začněte s lukem pro začátečníky. Nestojí moc. Pokročilejší luky jsou cenově zcela jiná liga, ale nenechte se odradit.

Začněte pomalu a vypracujte se postupně nahoru. Lekce lukostřelby nejsou potřeba, ale definitivně vám pomohou získat lepší techniku a formu.

 

Hobby 11 – Hodně čtěte

Tady nemám na mysli knihy typu 50 odstínů šedi a podobné kraviny. Čtěte knihy, které vás někam posunou. Ať už je to váš byznys, hobby, nebo něco o posilování těla. Jakýkoliv kvalitní nárůst vašich znalostí se počítá. Nechte se inspirovat následujícím seznamem a doplňte svůj vlastní:

 • Rádce pravého muže – Dr. Robert Glover
 • The Game – Neill Strauss
 • Trhák – Jiří Vokiel Čmolík
 • Bohatý táta, chudý táta – Robert Kiyosaki

Existují stovky knih, které jen čekají na to, až si je přečtete. Pomohou vám zvýšit vaši mužnost. Neváhejte a běžte se něco přečíst ještě dnes. Nezapomeňte ale pravidelně číst náš blog, který vám vždy výborně poradí a otevře oči. 

 

Hobby 12 – Uvařte si pivo

Vaření piva nebo vinařina. Obojí můžete dělat z pohodlí vašeho domova. Proces není tak složitý, jak by se mohlo zdát. Stačí si pořídit základní kit. Tyto sety jsou poměrně dostupné a mají v sobě vše, co potřebujete. 

Naučíte se trpělivosti, získáte cílevědomost a navíc z vás bude odborník na tyto výborné moky.

Výroba vlastního alkoholu samozřejmě neznamená, že se z vás musí stát alkoholik. Chcete být gurmán a odborník. 

 

Hobby 13 – Vařte jako šéf

Vaření a grilování – především masa – je něco, co by měl zvládat každý chlap. Nechte se inspirovat různými recepty a kurzy na internetu a naučte se, jak udělat nejlepší steak, burgry, žebra a upravit ostatní ingredience, abyste dokonale ohromili své hosty.

TIP: I potraviny mají vliv na sílu erekce. Mrkněte, co zařadit do jídelníčku

potraviny pro zlepšení erekce

Hobby 14 – Otevřte zámek

Otvírání zámků je zábava. Zahrajte si na lupiče a zkuste jich otevřít co nejvíc. Na trhu je k mání celá řada visacích zámků, které čekají na pokoření. Jsou zámky, které jen těžko otevřete. Většina dveří je ale vybavena zámky, které lze odemknout poměrně snadno.

Kupte si klasický jednoduchý zámek z obchodu a na něm trénujte.

Princip je snadný:

 • Zasuňte šperhák do zámku
 • Pohybujte s ním nahoru a dolů a hledejte výstupky
 • Proces opakujte dokud nejsou všechny výstupky dole
 • Otočte zámkem

Nesnažím se z vás udělat lupiče, to vůbec. Ale otevírání zámku kvůli ztracenému klíči nebo otevření dveří do staré kůlny ve vás může vytvořit příjemný adrenalin. Navíc si příště jednoduše poradíte.  

 

Hobby 15 – Chovejte včely

Včelařství znamená velkou odpovědnost a také poměrné nákladné hobby. Doporučuji vám začít kurz u včelaře a pak se rozhodnout, zda je to pro vás či nikoliv. Být včelařem ohromí nejen vaše přátelé, ale také bude zásobit vaši rodinu medem. Navíc jde o společensky velmi prospěšnou činnost.

 

Hobby 16 – Hrajte šachy

Ovládnout umění šachů je skvělý způsob, jak navýšit svou mentální kapacitu a navíc je to zábava. Hrát lze online, nebo živě (doporučeno). Tuto hru milují miliony mužů po celém světě.

Nejdříve se naučte základy a pak pracujte na rozdílných strategiích a technikách, abyste přemohli své nepřátele.

Hobby 17 – Buďte gurmánem

Jaké je pravé mužské pití? Whiskey. Existuje několik druhů o kterých se můžete naučit více:

 • jednosladová – nejběžnější druh vyráběný z jednoho destilátu
 • jednozrnná – obsahuje pouze jeden druh zrna
 • smíšený slad – mix pochází z několika destilátů
 • smíšená whiskey – mix složený z několika destilátů, zrn a sladů

Postupem času zjistíte, že whiskey pochází z různých zemí kromě Skotska a Irska. Stejně tak narazíte na různě staré whiskey s různými metodami výroby.

 

Hobby 18 – Přežijte dobrodružství

Přežít v přírodě bez výdobytků moderní doby může být pro dnešního člověka výzva. Většina mužů neví, jak:

 • rozdělat oheň jen pomocí dřívek
 • postavit přístřešek
 • ošetřit zranění
 • vyrobit primitivní zbraň
 • lovit

Existuje mnoho základních dovedností přežití, které dnešní muži nemají. Naučte se některé tyto techniky a můžete je používat až do konce svého života.

Přesně tyto schopnosti z vás udělají neohroženého chlapáka, co má na všechno své metody

 

Hobby 19 – Opravte auto

Oprava auta je tradiční mužská záležitost. Není to jen zábava. Naučíte se také základy práce automechanika. K tomu zdokonalíte svou manuální zručnosti. Možná až do takové míry, že budete schopni restaurovat celé vozidlo.

Jak ospravedlníte svoje náklady? Nakupte moudře. Tak máte jistotu, že opravené auto střelíte do budoucna se ziskem.

Hodně lidí opravuje stará auta a pak je prodává třeba i za více než dvojnásobek pořizovací ceny. Také máte možnost si auto ponechat a udělat si vítěznou jízdu vaším městem.

TIP: Pokud máte rád své autíčko, rovnou si v něm zasouložte podle článku 13+1 sexuálních poloh do auta.

sex v autě

 

Hobby 20 –  Lítejte

Pro mne královská disciplína mezi všemi mužskými hobby. Tato záliba je finální položkou v našem listu. S touhle budete potřebovat pomoct a nebude to úplně levné. Ale stojí to za to!

Jedinou možností je začít v letecké škole a naučit se létat s letadlem pod vedením zkušeného profíka.

Pamatujte, že na létání s vlastním letadlem potřebujete licenci. Létání je mocné a je to jeden z nejlepších způsobů, jak demonstrovat svoji mužnou sílu na plné obrátky.

 

Hobby 21 – Více pěstujte nynější hobby

Máte nějaké oblíbené hobby? Nenašli jste něco v seznamu něco, co by nemělo chybět? Neváhejte se podělit o svůj názor a napište ten váš do komentářů pod článkem.

DÁLE ČTĚTE: Pokud potřebujete „zazářit“ i v posteli, vyzkoušejte některou ze sexuálních hraček

erotické pomůcky pro muže

Leave a Reply