Od hodného ňoumy k neodolatelnému muži – 3. DÍL – Jak se hodit do gala?

3. díl naší série je věnovaný vzhledu, outfitu a celkovém dojmu, který muž vzbuzuje. Seriál jsme začli tím, že základem je psychologické nastavení mysli na správnou notu. V tomto procesu si většina mužů začne všímat, že jim více záleží na tom, jak vypadají. Už to ale není kvůli obdivu okolí, ale aby se cítili sami dobře.

Správně se obléct je v pravdě umění. Není to o tom jen na sebe něco naházet a vyrazit. Chce to minimálně trochu přemýšlet. Je jasné, že můžete vypadat nenuceně, CASUAL a přitom stále dobře.

Váš vzhled je první věcí, které si na vás ženy všimnou. Jdete potkat nové přátelé, nebo valíte na pohovor? Je to jedno. První dojem vyhrává.

Pokud jste už unavení typickým stylem tričko a džíny, je čas na změnu šatníku a trochu toho lesku. V tomto díle se podíváme na 12 tipů, jak zvládnout umění skvělého vzhledu.

od ňoumy k alfasamci 3

 

12 tipů, jak se oblékat atraktivně jako pravý alfasamec

TIP #1 – Najděte si někoho se skvělým stylem a inspirujte se

Nevíte kde začít? Najděte si na netu, nebo ve svém okolí někoho, kdo se dobře obléká. Použijte ho jako inspiraci. Že budete COPYCAT? No a co. Nějak se začít musí. I Armani byl jednou na startu.

Autoritou může být celebrita, přítel, nebo i kolega. Dejte důraz na to, jak se obléká a kombinuje věci. Na tomto základě začněte budovat svůj hvězdný šatník.

MŮŽE SE STÁT: Až se takhle vymódíte, můžete nečekaně sbalit hezkou slečnu. Pokud potřebujete jistou erekci do hodiny, doporučuji českou Proerectu s okamžitým účinkem.

proerecta

 

 

TIP #2 – Vyhledejte pomoc krejčího + ponechte si míry v záloze

Oblečení vám musí v první řadě sedět. To vám potvrdí každý stylista. Šaty, které nesedí, nevypadají většinou dobře. Tak to je. Správně padnoucí oblečení učiní vaši postavu více atletickou a vyšší.

Najít správný střih může být pěkná dřina. Proto je dobré mít číslo na fajnového krejčího. Nejde sice o levnou investici, ale vyplatí se.

Dobrý krejčí vezme vaše míry a zvolí oblek vhodný pro vaši postavu. Naměřené míry lze použít i při budoucích nákupech.

 

TIP #3 – Začněte nosit více klasickou obuv a udržujte ji v čistotě

Hodně mužů volí typ obuvi podobný té běžecké. Nebuďte jako ostatní ve stádě. Odlište se. Samozřejmě není na škodu mít takovou obuv, ale vezměte si ji, když jdete běhat. Pokud to myslíte vážně s oblékáním ve stylu klasiky, potřebujete ve svém arzenálu pěkný pár bot. Ten udržujte vždy v perfektní kondici. Špinavé boty totiž dokáží zruinovat jinak velmi pěkný look.

Neberte to špatně. Sneakery jsou samozřejmě ok. Jen by měly dobře doplňovat zbytek outfitu a měly by být čisté. Pokud razíte za obchodem, nebo do kanceláře, jsou klasické boty základ. Pokud tedy nepracujete v IT, nebo jiné CASUAL FREE dress code společnosti.

Pokud právě nejste 16letý youtuber, s obuví neexperimentujte. Ne vždy se setkáte s pochopením a zájmem. 

 

TIP #4 – Investujte do tmavých přiléhavých džín a chinos

Džíny jsou klasika. Nicméně pokud nosíte stále ty volné, s širokými nohavicemi, jste v problémech. Investujte pár korun do padnoucích těsnějších džín o různých barvách.

Pokud jsou vám trochu nekomfortní, zkuste o něco volnější, ale nepřežeňte to. Když už budete nakupovat, nezapomeňte na chinos. Každý pánský šatník by měl mít alespoň pár.

Chinos jsou univerzální klasika a lze je nosit do práce i na více formální akce.

Ano, tohle se ženám líbí. Sportovní elegance, vše čisté a dobře padnoucí. Obchody typu HaM, NewYorker, CaA jsou těchto hadříků plné a za dostupné ceny. Zásobte se.

 

TIP #5 – Najděte barvu, která vám nejvíce sedí

Každý člověk má barvu, nebo dvě, které mu dokonale sedí. Najděte co nejdříve tu svoji. Následně začněte budovat svůj šatník kolem této barvy (nebo dvou). Vždy na sobě noste nanejvýš 3 barvy. Více barev působí nesourodě a přeplácaně. 

Jak zjistit správnou barvu? Jednoduché:

 • Nejsnazší cestou je zkoušet si různě barevná trička a posoudit, která barva nejvíce sedí.
 • Dalším způsobem je barevná typologie. Tedy volba dle barevného tónu kůže a vlasů.

Pamatujte, že barva je stejně důležitá jako to, jak vám oblek sedne. Musí sedět barva i střih.

nevhodné oblečení

Pokud budete příliš experimentovat, může to dopadnou ti takto a já garantuji, že na podobný look žádnou ženu nesbalíte.

TIP #6 – Naučte se oblečení vrstvit

Umění vrstvit je kapitolou samo o sobě. Celebrity v tom umí chodit. Naučte se to i vy a nasbírejte další body k vašemu celkovému charisma. Vrstvení vás vezme z úrovně casual a cool na level sofistikovaný a promyšlený.

Tady jsou některé tipy, jak správně vrstvit:

 • Každá vrstva by měla být něco, co lze nosit i samostatně.
 • Každá vrstva by měla mít svou praktickou funkci.
 • Zvolte jednu, max dvě světlé barvy.

TIP: Pokud jste typický nosič džínů a trika, je na čas přidat vašemu outfitu trochu hloubky pomocí vrstvení. Svetřík, košili nebo i šálu, pokud právě není léto nebo nejste v interiéru.

 

TIP #7 – Experimentujte s těsně padnoucími střihy. Jsou nyní IN

Někteří muži mají z užších padnoucích stylů strach. Bojí se, aby nevypadaly jako homoklády. Musí si ale uvědomit, že širší a volný stříh jim nic nepřinese. Udělá je menšími, většími a celkový vzhled nevypadá dobře.

Slim fit styl vás udělá atletičtějšími. Ale zas to nepřežeňte. Příliš těsné střihy z vás udělají truhlíka, co si neumí vybrat oblečení.

Obecně si chcete vybírat padnoucí oblečení, které ale nikde netahá a nesedí na těle příliš nepřirozeně.

 

TIP #8 – Zařaďte do šatníku blazer

Hledáte smart – casual look? Pak je pro vás blazer to pravé. Držte se modelu s dvojitou náprsní kapsou a dvěma knoflíky = klasika.

Chcete aby blazer dobře padnul. Neměl by být příliš volný, nebo dlouhý. Také by neměl být moc těsný. Použijte míry od krejčího a najděte se ten pravý pro vás.

Nezapomeňte zvážit barvu. Černá a šedá jsou dvě bezpečné varianty, ale doporučuji experimentovat i s ostatními barvami.

blazer

Blazer je vlastně takové pohodlnější sportovní sáčko. Dospělý chlap by měl mít aspoň dva. 

TIP #9 – Vždy noste něco na zápěstí

Žádný look není kompletní bez doplňků. Pro většinu mužů jsou to v základu hodinky, nebo kožený náramek, případně něco nenásilného na krku. Hodinky jsou vždy klasická volba, ale pozor, aby seděly k dané příležitosti.

Investujte do casual hodinek a pak hodinek pro lepší příležitosti. Kožené náramky jsou nejlepší pro casual vzhled.

nevhodné hodinky

Výrazné hodinky jsou fajn, ale orloje, které se nevejdou ani do rukávu u saka jsou spíše k smíchu. Navíc si holky budou myslet, že se snažíte kompenzovat malý penis

 

TIP #10 – Zvýrazněte svou přítomnost mužným parfémem

Když vcházíte do místnosti, chcete se cítit dobře. Toho dosáhnete svým charizma, vzhledem a také volbou správného parfému. Ačkoliv nemá parfém žádnou estetickou hodnotu, perfektně doplňuje váš vzhled.

Popravdě řečeno, pokud už jste dobře oblečeni, měli byste i pěkně vonět. Je to skvělý boost vašeho sebevědomí. Ne že by na tom až tak záleželo, ale všimnou si to i ostatní lidé.

MŮJ TIP: Zvolte maskulinní vůni, ale ne zas příliš intenzivní. Prodavačka v parfumerii vám ochotně poradí, takže nemusíte vybírat naslepo. 

 

TIP #11 – Navštivte svého holiče každé 3-4 týdny. Mějte skvělý účes a upravené vousy.

Dáváte tolik snahy a úsilí do budování skvělého šatníku. Nezapomeňte tedy na jednu z nejvíce důležitých věcí. Tou je účes a vaše vousy.

Navštivte stylistu, nebo dobrého barbera alespoň jednou měsíčně, aby si vás vzal do parády. Přerostlé vlasy dokážou velmi rychle zruinovat váš pěkný vzhled.

To samé platí pro vousy. Měly by být čisté, udržované a zastřižené.

erekce_cz na facebooku

 

TIP #12 – Naučte se pečovat o svůj šatník a boty

S dobrým oblékáním jde v ruku v ruce i péče o šatník a boty. Je jedno jak dobré máte oblečení. Jestliže jsou šaty špinavé, neudržované a rozpadají se, budete za chvíli vypadat jako vandrák.

Zde je několik tipů:

 • Vždy pověste své oblečení na ramínka. Zvlášť trička.
 • Naučte se žehlit. Zmačkané kusy oblečení nejsou sexy.
 •  Prach může předčasně znehodnotit celkový look.
 • Pečujte o šaty příručním vysavačem. Vysaje nežádoucí pachy.

Zvládnout umění oblékání zabere nějaký čas. Nicméně se rozhodně vyplatí. Nakonec najdete svůj vlastní styl, v kterém se budete cítit dobře a budete i dobře vypadat. Pomůže vám to jak v práci, tak v osobním životě. Doufám, že jste si dělali poznámky. Vaše cesta za lepším vzhledem začíná. tak tedy na viděnou v příštím díle.

 

K atraktivitě vám pomohou i ostatní díly: 

 

4 Comments

 1. Vojta 19.2.2021
  • Redakce Erekce.cz 22.2.2021
 2. Filip 13.5.2022
  • Redakce Erekce.cz 16.5.2022

Leave a Reply