Nevěrník Daniel: „Byl jsem nevěrný, manželka mi jakože odpustila. Teď mám doma peklo.“

peklo kvůli nevěře

Nikdy jsem nevěřil, že bych mohl mít blízko k tomu moji ženu uhodit. Násilí jsem vždy odsuzoval, nejsem nijak popudlivý, to se však nedávno změnilo.

Se svou ženou jsme se vzali před dvaceti lety. Vždy jsem ji měl moc rád.

Jednou se mi však stalo, že jsem jí byl nevěrný s kolegyní na večírku. Měli jsme oba popito a ujeli jsme. Ženě jsem se s tím svěřil, v marné snaze doufaje, že mě pochopí.

Manželka mi to odpustila a tvářila se, že je vše v pořádku. Jenomže to jen předstírala, vnitřně se přitom užírala.

Jednou večer když jsme se chtěli milovat, se mi svěřila, že můj kamaráda Franta, se kterým chodím na pivo, je v posteli lepší, protože má fantazii. Poté provokativně zívla a překulila se na druhou stranu postele.

Byl jsem v šoku, že měla něco s mým kamarádem. Bylo otřesné, že se mi chce takto mstít. Řekla jen, že když jsem mohl já, tak co by nemohla ona. A že ona mi odpustila, tak teď jí musím taky odpustit. Tohle byl ovšem jen začátek.

Nyní mi manželka pravidelně sděluje jaké milostné zkušenosti před svatbou měla. Také mi řekla, že si mě vzala jen ze soucitu a celé roky vše předstírala.

Ponižuje mě, uráží a provokuje mě k tomu, abych jí dal facku a vysmívá se mi do obličeje. Nazývá mě chudákem, impotentem, ubožákem a zbabělcem.

Někdy mám opravdu blízko k tomu ji uhodit. Řekl jsem jí, že když mě tak nenávidí, můžeme se rozvést. Na to však odmítá přistoupit. Zjistil jsem, že svoji ženu vlastně neznám.

Daniel, obyčejný muž
Daniel, obyčejný muž

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: Ženská nevěra – 7 důvodů PROČ a 6 projevů JAK.

 

Obávám se, že v případě Danielovy manželky nejde pouze o reakci na nevěru.

To, jak se jeho manželka projevuje, spíše vypadá jako těžká porucha osobnosti. Je dost možné, že by se projevila i bez toho, aniž by Daniel byl nevěrný.

Manželčin způsob chování má všechny vlastnosti domácího násilí, přestože je “pouze” psychické.

Jeho žena se nebojí ani dostat facku. To čeho se skutečně bojí, je to, že by neměla koho týrat. Pro rozvod se však Daniel může rozhodnout i sám. Manželčin souhlas není potřeba. Bylo by zajímavé vidět její reakci.

Odpověď odborníka na vztahy
Odpověď odborníka na vztahy

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Zlomenina penisu během masturbace? Ano, i to se může stát!

úrazy během masturbace

 

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply