Zlomenina penisu během masturbace? Ano, i to se může stát!

I samotná masturbace může způsobit nepříjemné zranění vašeho údu a ne jen skupinový sex, jak by se mnozí domnívali. 

Masturbace je samozřejmě všeobecně prospěšná a o jejich pozitivních účincích už bylo vydáno spoustu studií. Jsou však případy, kdy si muži poměrně dost ublížili.

Existuje spoustu nevšedních způsobu masturbace, které zejména muži rádi zkoušejí. V některých případech však zajdou tak daleko, že musí kvůli nešikovnému zranění navštívit doktora.

Když už muži navštíví doktora, většinou si vymyslí nějakou jinou historku, než aby přiznali, že si hráli sami se sebou.

Nedávno však na webu Reddit na výzvu jednoho z uživatelů několik mužů sdílelo své zkušenosti se zraněným pohlavním orgánem. Tady je výběr těch nejzajímavějších.

úrazy během masturbace

 

Ne úplně typické úrazy během příliš intenzivní masturbace

Vykloubené koleno

Jeden muž byl tak šikovný, že si vykloubil koleno. U doktora však řekl, že spadl z postele během ošklivého snu. V koleni mu v jeden moment silně křuplo a pak se dostavila velká bolest.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK: Jak správně masturbovat a nechcípnout nudou?

 

Příliš rychlá masturbace

Další muž si zase zranil penis při masturbaci a ocitl se tak doslova v kaluži krvi. Masturboval tak rychle, že si utrhl uzdičku na penisu. Protože měl erekci, začala se všude valit spousta krve. 

Jestliže se vám stane něco podobného, ihned vyhledejte doktora. Mohl by totiž být zapotřebí i chirurgický zásah, jelikož v případě takového zranění se mohou vyskytnou trvalé následky.

 

Zlomenina penisu

Další z expertů na masturbaci si zlomil penis při ranním uspokojování se. Během ranní erekce se třel o postel a naznačoval sexuální pohyby, a přitom si zlomil penis.

Samotná léčba pak trvala více než půl roku. Zpočátku musel jen měsíc ležet s roztaženýma nohama a za další dva měsíce mohl normálně chodit.

 

Výjimkou není ani zranění penisu během sexu 

Nebezpečná může být i soulož oproti masturbaci. Často prý ještě nebezpečnější.

V České republice dochází každý rok k několika tisícům zranění během milování. Mezi nejčastější pak patří:

  • spálená kolena od koberce,
  • zablokovaný krk,
  • vykloubené prsty na rukou,
  • natažení různých svalů a poranění zad. 

Jako nejbezpečnější forma sexu se doporučuje sex v posteli. Mezi nejvíce nebezpečná místa pak patří gauč, auto, sprchový kout, ale mnozí lidé padají při sexu i z kuchyňské linky, stolu, pračky apod. 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Příliš mnoho porna škodí. Ženám krade orgasmy, mužům zhoršuje erekci. Existuje zdravá míra sledování porna?

porno a erektilní dysfunkce

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply