Pickup seriál 11.- Jak holku obohatit do života?

Pokud už jste si o pickupu něco načetli, mohli jste o tomto konceptu něco zaslechnout. Je fakt, že po dlouhou dobu tento element pickuperská komunita ignorovala. Přitom je to jeden z vůbec nejdůležitějších konceptů v celé game.

Nakonec totiž celá PUA scéna nemá zrovna dobrou pověst. Moderní směr bere v potaz toto morální dilema. Dívka by od správného gamera měla odcházet lepší, než když ho poznala.

Komunita kolem game není banda manipulativních idiotů, kteří chtějí obelstít ženy a mít s nimi sex. Ne. Tato společnost je naopak z velké části složena z dobrých lidí. Mezi mými přáteli pickupery je spousta kluků, kteří jsou mimořádně skromní a zároveň velmi úspěšní ve svých profesích.

Cílem naší skupiny je naučit se, jak bez ostychu oslovit ženu a vzbudit její zájem o naší osobnost. Chceme konstantně opouštět naší komfortní zónu. Ve finále nám jde hlavně o dobro žen, s kterými se spíme.

Je jedno, jak moc jste drsňáci bez srdce. Je jedno, jak si myslíte, že jste cool, když tvrdíte: “Nezajímá mě, co si budou holky myslet. ” Většina kluků chce být ve skutečnosti na holky hodná.

Chceme, aby lidem s námi bylo dobře. To zahrnuje i velmi atraktivní slečny. Tématem dnešního článku bude téma, jak přistupovat k ženám správným způsobem.

pickup seriál 11

 

Od pouhých „kamarádů s bonusem“ po něco víc

V první části zaměříme svou pozornost na to, jak přetransformovat vztah kamarád a kamarádka na sex v něco víc. V druhé části se naučíme, jak využít znalosti a zkušenost z game k tomu, abyste dívku zanechali po vztahu s vámi lepší a jak na ni mít pozitivní vliv.

Jak během toho ještě více zvýšit vaši atraktivitu a dát ji mnoho a mnoho zábavy a skvělých chvil?

 

Jak přepnout z chodícího penisu na něco víc?

Prvním a důležitým faktorem je neustále udržovat dobrou náladu a zábavu. Je jedno, jestli ji vezmete do pětihvězdičkové restaurace, vždycky chcete dělat vtípky ve svém stylu.

Pro mě osobně to znamená sexuální narážky a dvojsmyslné fráze. Nejsem kluk, co se narodil se stříbrnou lžíci v zadku a nikdy nebudu. Určitou úroveň v lepším podniku zachovám, ale nikdy ne na účet zábavy. Můžete si dělat legraci z vidliček stejně tak, jak to udělal Jack v Titanicu.

 

Buďte vždy sami sebou

Buďte vždy sami sebou bez ohledu na prostředí. Když přijde číšník a ptá se na víno, můžete buď hrát blazeovaného snoba, který se vyzná a nebo říct ”Příteli vůbec nemám páru, které vybrat. Budu potřebovat trochu pomoct.”

Dělejte si legraci, pak přijde high five s číšníkem. Špinavé vtípky se taky neztratí, jen to s nimi nepřepalte.

 

Pomalu odhalujte své vnitro

Nechte ji čím dál více nahlédnout pod povrch. Nechávejte ji pomalu poznávat vaši osobnost. Pro mladou dívku je důležité, aby vnímala vaše vzájemné propojení. Atraktivní mladá žena rozděluje muže na dva typy: Vtipní party kluci s kterými chce mít sex, nebo nudné týpky z knihovny, kteří dělají byznys a čtou knihy.

Cesta, jak získat její pozornost vede spíše skrze party cestu. Postupně můžete odhalovat svou druhou stránku. Poté, co ji párkrát přivedete k mokrému orgasmu. Ukažte jí, jak meditujete před spaním, jak si píšete deník.

Uveďte ji více do vašeho světa a vašich rutin. Další schůzku ji kupte něco na sebe do posilovny a vezměte ji sebou. Můžete pracovat na vaši postavě spolu. Věnovat se i dalším činnostem, které se nutně nemusí točit jen kolem sexu.

Nechte ji spojovat si jednotlivé body stejně, jako když někdo řeší rébus v hádankovém časopisu. Nechte ji přijít na to, že nejste tak dobří s holkama od přírody, ale že část z toho jste se naučili a získali tvrdou prací na sobě samých.

Ukažte ji, že zvládáte její testy a dokážete ukočírovat její emoce. To vše díky tomu, že se věnujete hře. Ať pozná, že jezdíte na semináře, že se vzděláváte a rostete.

Zkuste se zeptat jakékoliv dívky na pickup. Odpoví asi takto: “Nechápu proč by ses to měl učit. Ty takový nejsi odjakživa?”  

NAUČTE SE: Jak odhalit ženské shittesty a jak je spolehlivě ukočírovat

shittesty 1

 

Svaly nám rostou od přírody

Dívky takto uvažují. Máte vybudované svaly a ona si bude myslet, že je máte odjakživa. Bude si myslet, že vaše sebevědomí bylo vždy na takové úrovni i když tomu tak být ani zdaleka nemusí. Nechápou, že za svaly a six packem jsou hodiny a hodiny dřiny v posilovně.

Tak to může být i s dalšími oblastmi vašeho života. Týká se to i vašeho byznysu, všeobecného přehledu znalosti game a podobně. Nechte ji spojit si všechny body. Ať sama pochopí, proč jste tam, kde jste.

Nechte ji odhalit pravou podstatu sebe. Ať už jste nerd, geek či jakkoliv jinak “postižený” 😀 Pak pochopí, jak dlouhou jste ušli cestu, abyste mohli mluvit s tak krásnou holkou, jako je ona. Vždy zachovejte vtipný ráz konverzace. Chcete se bavit, protože pak se bude pravděpodobně bavit i ona.

 

Buďte tu pro ní a udělejte ji lepší

Po dobrém sexu jí můžete o něco více uvést do svého světa. Pokud nezná pravidla zdravé výživy, uveďte ji do tématu. Neví nic o byznyse? Naučte ji něco z obchodu. Neumí se moc soustředit? Zasvěťte ji do umění meditace a jógy. Ukažte ji svůj svět a nadchněte ji.

Až ji ohnete u kuchyňské linky poté, co jste se vrátili z posilovny, dojde jí, že ta zpocená místnost plná testosteronu má něco do sebe. Zasvěcení do mužského světa ji pomůže nás více chápat. To je znalost k nezaplacení pro její budoucí život. Ať už s vámi, nebo s někým jiným.

Budete vědět, že pokud se s vámi dívka rozejde, bude z ní lepší osobnost. Bude vědět více o světě, procestuje s vámi různé země a bude mít skvělé zážitky. Sice můžete mít sex jinde s jinými, ale přesto má vážnější vztah neobyčejnou cenu. Protože takto získá ona i vy. Je to win – win situace.

 

Vaše představa o vztahu MUSÍ být stejná

Tohle je velmi důležité. Ukažme si modelový příklad.

Vezměte si, že ona má ráda hádky a dramata. Pak má pocit, že na vztahu nějak pracujete. Tato dívka pohlíží na vztah jako na zahradu. O tu je třeba nonstop pečovat. Takže pokud máte časté hádky, v jejím světě prostě jen často pečujete o svůj vztah. Ten se tak posouvá stále k lepšímu.

Co když ale vaše představa vztahu bude více podobná světu fantazie a pohody? Zde je vše perfektní, totálně si rozumíte a nikdy zde není hádka, nebo napětí. Tak to vidíte vy. Co se stane?

Pokud ona bojuje, věří tomu, že je to pro vztah nezbytné. Musí zde být tenze, pnutí a hádky. Tak se pečuje o vztah. V tu chvíli to snílek vnímá jako narušení obrazu dokonalého vztahu. Hádáme se, což znamená, že to není perfektní. To znamená, že je ve špatném vztahu.

Takto máte dva naprosto rozdílné představy o vztahu, které jsou vzájemně konfrontovány. Pro každého je ve vztahu důležité něco jiného.

 

Jaké máte oba priority

Pro mě osobně je to třeba svoboda. Tedy možnost jít a podniknout co chci. Potkat krásnou kočku a mít s ní sex. Proč to vše nemít jen proto, že jsem ve vztahu? Každý má svou představu nastavenou jinak. Podstatné je znát ji a vědět o ní.

Bez toho bude celý vztah trápení. Budu si pak říkat, proč být ve vztahu, když mi přináší jen samé nevýhody? Když nemůžu mít sex s holkou jen proto, že mám vztah? Jdu proti svému přesvědčení. Budu naštvaný a svojí holku nebudu ctít. Budu ji mít za semetriku a ona mě za děvkaře.

Proto je třeba v tomto případě mít dívku, která je spokojená s tím, že její partner je svobodný? Pak jste kompatibilní a zapadáte do sebe jako puzzle. Pokud bych měl dívku, která potřebuje svého partnera 24/7, nebude to fungovat.  

 

Jak funguje komunikace

Má vaše dívka potřebu neustále komunikovat? Co když máte práci, kde stále mluvíte? Pak potřebujete po šichtě chvíli prostor pro ticho a klid. Pokud si ho vzájemně nedopřejete, máte zaděláno na problém. To samé platí naopak. Jestli jste hodně komunikativní a ona moc nemluví. Budete se nudit.

 

Konec nikdy není katastrofa

Nikdo neví, co bude zítra. Vztah může skončit, může pokračovat 10 let, nebo navěky. Pokud ale skončí, je třeba na něj vždy nahlížet z dobré stránky.

Lidé často nemluví hezky o svých ex a ukončených vztazích. “Stálo to za ho***”, nebo “Stejně to byla děvka” a podobné kraviny. Ve chvíli, kdy jste byli spolu to přece bylo super. Proto si važte vztahů. Minulých i těch současných.

Nehledě na to kolik lží a zklamání může konec vztahu přinést, vždy hleďte na to dobré. Nezahořkněte a nebrečte v temné místnosti po celý týden. To je to, co jsem dříve dělal já 🙂 Možná že poslední fáze rozchodu nebude nic moc, ale co ten úžasnej rok plný skvělých zážitků?

Jestli děláte pickup a zároveň jdete do vztahu, je to na vás. Osobně preferuji upřímnost ihned od začátku. Seznamte ji s faktem, že ve vašem životě jsou i další ženy. Nevoďte ji za nos. Nemusíte hned zpočátku vše zmiňovat okatě, sama to pozná z vašeho životního stylu. Jestli se zeptá přímo, pak ji nelžete.

 

Vážný vztah

Pokud berete vztah vážně, dejte jí najevo, že tu jste pro ni a že je to ona, ke které se na konci dne vrátíte. Ona je ta, na kterou myslíte a pro kterou byste schytali kulku, pokud to bude potřeba.

O ostatních holkách mluvte tak, aby poznala, že ona je pro vás královna a na prvním místě na vašem stupni priorit. Každá holka ve vztahu má strach, že když ji podvádíte, pak ji možná opustíte kvůli nějaké lepší.

V překladu: Pokud strčíte penis někam jinam než do její svatyně, bude se bát, že pak začnete uctívat jiné náboženství 😀

Dejte jí jasně najevo, že vám je jedno, jak je ta druhá holka krásná, ona je pro vás ta nejlepší.

Ukažte jí, že jste kapitán na vaší společné lodi a že budoucnost vidíte v nádherných barvách a hlavně v její společnosti. Tam venku na moři může zuřit bouře a vy tam můžete válčit s celým světem, ale ve finále chcete jen důvěru a podporu z její strany.

 

Zlikvidujte v sobě strach z nevěry

Platí to i opačně. Pokud ona potká týpka a bude mít chuť na sex, není problém. Jen ať dá pozor, použije kondom a chová se slušně. Ukažte ji, že je pro vás ta nejlepší a ráda se k vám bude vracet.

Jakkoliv může tato myšlenka znít šíleně, za mě je to nejlepší recept na dlouhodobě fungující vztah, kde dva lidé hledají svobodu. Možná ani úlet někde jinde nebude hledat, protože bude mít od vás volnou ruku.

Platí obecně, že čím více dáte člověku prostoru, tím více chce být s vámi. Do budoucna nevíte, co se bude dít. Možná se budete chtít usadit a mít s ní rodinu a možná přepnete do ještě většího PIMP módu. To je na tom to nejkrásnější. Jediná jistota je, že v životě nastane změna. Jaká? To už je ve hvězdách.

Určitě se nesnažte ji bavit za každou cenu

Platí to obecně a v dlouhodobém vztahu ještě více. Dost jsme o tom psali v našem seriálu o hodném Ňoumovi. Nesnažte se dělat a říkat věci jen proto, abyste od ní dostali pobavenou reakci.

Mluvte tak, aby jste byli sami sebou a nestarejte se o to, jak bude reagovat. Když cítíte lásku k ní, řekněte jí to. Nedělejte to ale pro to, abyste ji nutně učinili šťastnou.

 

Nízké sebevědomí spolehlivě zruinuje vztah

Pozor! Pokud má dívka nízké sebevědomí, je pro ni těžké přijmout kompliment. Řeknete ji třeba: “Jsi ta nejvíc úžasná holka, co jsem potkal.” Pokud se bude ošívat, má o sobě nízké mínění.

Pokud osoba přehnaně reaguje, poklonkuje a děkuje, nebo naopak neumí kompliment přijmout, má nízké sebevědomí. Pokud dívka zaeraguje neutrálně a poděkuje, pak je to známka vysokého sebevědomí.

Co udělá dívka s nízkým sebevědomím? Vy ji dáváte komplimentem na úroveň, na které se sama nevidí. Vnímá tedy, že vy jste někde výše. Co udělá? Bude vás chtít stáhnout na svoji úroveň.

 

Sabotáž, sabotáž, sabotáž

Takže přijde sabotáž vztahu. Hádka, naschvály a další perličky. Udělá vše proto, aby vyrovnala misky vah. Proto nechoďte do vztahu s holkou, co má nízké sebevědomí. Stáhne vás dolů.

Pokud měla špatné dětství a tak dále, nesnažte se ji spravit. Nabijete si akorát hubu. Nejste její psychoterapeut! Vztah je o výměně hodnot a vzájemném ovlivňování. Určitě nechcete plýtvat energií tam, kde nedostáváte nic zpět.

 

Jděte si za tím, v čem se cítíte nejlépe

Všichni jsme jako přerostlé děti. Myslíme si, že to a to je pro nás nejlepší. Třeba to, že mít sex s co nejvíce ženami bude pro nás TOP. Přitom je nám mnohem lépe v jednom vztahu. Může to být i přesně naopak. Dejte mnohem více na pocit, kdy danou věc zkusíte, než jen na to, co si myslíte, že může být pro vás BEST.

Jako pickuper máte tu svobodu zkoušet různé holky. Dejme tomu, že si dáte onenightstand s holkou a další den s ní budete chtít jít na jídlo a koupit jí nějaký kus oblečení.

Pravděpodobně jste narazili na typ holky, s kterou vám je dobře. Dejte na tento pocit. Je daleko více směrodatný, než to, co si v první fázi myslíte, že je to nejlepší pro vás.

Když budete stále tvrdit, jak chcete vážný vztah a přitom stále sexujete se spoustou holek, pak očividně nechcete jen jednu.

 

Co si z toho vzít?

Co napsat závěrem? Trochu jsme spolu odhalili dynamiku vztahu a toho jak holky přemýšlejí. Život a filosofie pickupera nabízí velmi zajímavý a pestrý život. Udržení vztahu se ale může zdát pro některé jako nepřekonatelná překážka.

Zejména ve spojení s tímto životním stylem. Není to ale vůbec tak těžké a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že to jde. Přeju tedy hodně štěstí na vaší cestě a na viděnou v dalším díle. Ať vás provází síla!

DÁLE ČTĚTE: Co když se snažíte holku zatím jenom oslovit a najednou se objeví nějaký týpek

Leave a Reply