Pickup seriál – SHITTESTY 1. – proč nás ženy testují?

Shittest. O tomhle tématu by každý balič mohl mluvit hodiny. V podstatě jde o to, že každá žena má v podvědomí uložen program na testování muže. Pokud bychom se podívali na příklad z praxe, bude zde figurovat muž s charakteristikami ALFA samce. Žena bude podvědomě testovat jeho osobnost, snažit se z něj udělat BETU a sledovat, zda se podvolí.

Žena přitom v hloubi duše doufá, že muž odolá a zachová si své charakteristiky ALFA samce.

shittesty 1

V reálném životě to vypadá tak, že vás žena zahrne větším či menším množstvím nepříjemných situací. Správný muž se nenechá těmito momenty překvapit a stále si jede svou písničku. Zůstává ve svém rozpoložení, v dobré náladě, bez výrazného dopadu na jeho emoce. Žena si tak ověřuje, jak moc má muž dominantní charakteristiky. A jak dobrý bude v posteli.

POZNÁMKA: Každý dospělý muž by měl mít svůj systém hodnot a přesvědčení. Takzvaný rámec, kterým neotřese ani milion shittestů. Není to vždycky snadné, ale tento přístup vás vždy posune a nedovolí spadnout do friendzone, ze které není návratu.

Ženy jsou v testování mužů opravdu na mistrovské úrovni. Často ani ten nejlepší balič není schopen rozpoznat všechny shittesty. Jsou totiž tak drobné, že si to člověk ani neuvědomí.

Maximálně vám to dojde minuty, hodiny, nebo dny poté, co test přistál. Někdy dokonce vůbec. Pokud muž odolá a drží si svůj rámec, je absolutně v pohodě. Pojďme se podívat na některé příklady z praxe.

POZOR: Všem těmto snahám testovat vás a manipulovat s vámi se můžete bránit předčasně. Stačí, pokud jí to pořádně nandáte tak, aby neměla důvod ověřovat si vaši sílu a vůdcovství. Pokud se bojíte selhání, před rande užijte 1 Proerecetu pro okamžitou podporu erekce

proerecta

 

 

Příklady nejčastějších ženských shittestů, kterými na vás podvědomě útočí 

#1: Snaha vzbudit ve vás žárlivost

Určitě to znáte. Ona vám vypráví, jak byla někde na párty a potkala toho super chlapíka, co všechny šíleně ohromil. K tomu byl tak sexy. Všechny holky musely ždímat kalhotky, jak moc z něj byly vedle.

Vypráví vám tohle, nebo mluví o podobných tématech? Tyto náznaky jsou často velmi jemné, ale ženy dokáží být velmi přímočaré. Je zde zkrátka jiný týpek /někdy je pouze vymyšlený/. Mezi řádky to znamená test, jak jste silní v kramflecích.

Zůstanete ledově klidný jako pravý ALFA, nebo se ukáže vaše BETA povaha, která je ustrašená a bojí se, že přijde o své zdroje?

Budete najednou pochybovat, že ten druhý je lepší než vy? Bojíte se konkurence a cítíte se ohroženi? Žena to vycítí podvědomě svým 6. smyslem. Tohle nechcete.

Ona to nedělá schválně. Je to jen její způsob, jak si ověřit vaši skutečnou tvář. Nemůže k vám přijít a zeptat se: “Jsi opravdu ALFA samec?” Tak to nefunguje a ženy ani nedovedou jednat takhle upřímně. Takže si vás proklepne. Jediným možným způsobem. Shittestem.

Je to stejné, jako byste měli doma krásnou ženskou. Modelka, sportuje, co má krásnou postavu. Všechno je ok. Obdivujete její povahu, ale také krásu.

Kráska je s vámi spokojená a přestane na sobě makat. Tloustne. Tím pádem přitažlivost mezi vámi upadá. Už se vám tolik nelíbí.

Pro atraktivitu ženy hraje roli vzhled. Atraktivitu muže zvyšuje hlavně jeho chování. Proto ho ženy testují.

99% mužů bude na shittest typu žárlivost reagovat často zbytečně přehnaně. Jsou i takoví, kteří se přestanou ovládat a přepadne je záchvat zuřivosti = nejsem dost dobrý. Budou se cítit ublížení. Jejich EGO bude raněné. Pak se budou omlouvat. Přitažlivost rázem klesne na bod mrazu.

Jak tedy reagovat správně?

Ideálně se dívejte ženě do očí a poslouchejte, co vám vykládá. Stačí říct něco ve stylu: “Wow, tak tenhle týpek je fakt něco.” Navrch ještě řekněte, že byste ho rádi poznali a zda vám nedá kontakt.

Buďte v klidu, zasmějete se a jdete na jiné téma. V jejích očích stoupnete v ceně. Očividně nemáte strach z konkurence a nebojíte se jí čelit. Body navíc pro vás.

 

#2: „Nejsem si jistá, co k tobě cítím“

Mezi řádky to znamená test, zda jste dostatečně mužný na to, aby s vámi tento komentář nezametl. Zda odolá vaše přesvědčení a pevný směr, nebo se sesypete jako domeček z karet.

Většina mužů bije na poplach: „Bože, asi mě nemá dost ráda. Musím se víc snažit!“ Tak to není. Jakmile ji začnou uctívat, přitažlivost rapidně klesne. Dívka odchází.

Jak tedy reagovat správně?

Mnohem lepší je pocit empatie. Správný chlap ukáže, že má pochopení:  “Jistě. Nikdo si nemůže být ničím jistý. Tak to přece chodí.”

Pak stačí pusa a odejít a všímat si svého. Jít za přáteli, užívat si života. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. V ideálním případě se vám za chvíli ozve s prosbou, abyste se vrátili zpátky.

Pokud se potkáváte v práci, nebo na denní bázi, občas s ní prohoďte pár slov. Můžete nenápadně zmínit, že jste potkali skvělou a zábavnou holku. Udělat na ní vlastní shittest.

Můžete se vsadit, že jí to začne v hlavě šrotovat. Vidí, že žijete v hojnosti a klidu i bez ní. Motivem není pomsta a honění vlastního EGA. Spíše chcete demonstrovat, že ji máte stále rádi, ale váš svět se bez ní nehroutí. Ve finále to ještě zvyšuje vaši atraktivitu.  

nerozhodná žena

Pamatujte, že žena nikdy neví co chce, ale nepřestane pokud toho nedosáhne

 

#3: „Buď oni, nebo já!“

Tuto větu uslyšíte velice často ať už jste ve vztahu dlouhodobě, nebo jen krátce: „Buď já, nebo oni. Buďto ona, nebo já. Buď zájmy a koníčky, nebo ona.“ Vždycky dostanete na výběr. Postaví vaší vášeň, koníček, přátelé, nebo jinou holku proti sobě a dá vám na výběr. U žen s nižším sebevědomím jsou tato ultimáta častější, než u žen s vyšším sebevědomím..

Jinými slovy žena naznačuje: „Líbí se mi co děláš. Líbí se mi, že máš svůj vlastní život a cestu. Prosím. Zůstaň tak, jak jsi. Neměň jen kvůli mě!“ 

Klasický BETA bude panikařit. Udělá všechno pro to, aby té svojí maximálně vyhověl. Udělá to, co po něm žádá. Chce udržel vztah. Vzdá se svojí cesty a své radosti, aby si udržel svou ženu. On si není jistý. Copak ona už ho nemiluje? Udělá co chce. Tím pádem atraktivita klesá.

Jak tedy reagovat správně?

Jde to lépe. Stačí si ji vyslechnout. Hluboký pohled do očí a plná pozornost. Obejmout a říct jedno z nejvíce sexy slov na světě: „Ne!“ Dívku tímto přístupem neztratíte. Spíše naopak.

facebook erekce.cz

DÁLE ČTĚTE: Další 4 příklady úmorných shittestů, kterými vás bude žena trápit. Vy musíte odolat!

Leave a Reply