Pickup seriál 12. – Jak sbalit holku úplně beze slov, jenom neodolatelným pohledem?

V dnešní části seriálu se podíváme na to, jak sbalit holku, aniž byste prohodili jediné slovo. Hodně materiálu na toto téma jsem nasbíral po svém nedávném výjezdu do Kyjeva, kde spousta ukrajinek nemluví moc dobře anglicky. Tipy jsem získal od instruktorů ze streetgame.cz, kteří nad námi celý víkend drželi ochrannou a mentorskou ruku.

Možná si myslíte, že jste příliš malí, chudí, oškliví, s příliš směšnými vousy 🙂 na to, abyste mohli balit holky. Dnes vám ukážu, jak sbalit holku a nebudete muset přitom ani otevřít pusu. Takže vaše výmluvy stranou. Tahle technika odstraňuje velkou část keců “nejsem dost dobrý”, které vás napadnou. Plus ještě ušetříte svoje hlasivky, které taky potřebují občas pauzu.

Pickup seriál 12

 

Balení beze slov, nebo jen s minimem slovní pomoci

Balit holky lze opravdu jen s minimem slov. Občas stačí malá pomoc s minimem záchytných bodů, ale lze to zvládnout i zcela beze slov. Neberte tento návod jen jako zábavný doplněk. Článek je tu hlavně pro vás, coby návod do praxe.

Po přečtení tedy rovnou jděte a zkuste si techniky v praxi. Pokud jsme to zvládli v Kyjevě my, pak není jediný důvod, proč byste to nemohli zmáknout také. Není to raketová věda.

Jediné, co je důležité, je konstantní práce na sobě. Nikdy nepřestat trénovat, pokud se chcete dostat z království paniců ještě tento rok, případně pokud chcete posunout svoji game na další úroveň.

 

Na co ženy reagují?

Balení bez slova vás může naučit mnoho o myšlení a psychologii ženy. Zjistíte, na co reagují dobře a co vyvolává magickou přitažlivost. Hodně lidí si myslí, že je to vše o slovech. To není vůbec pravda. Slova jsou přidaná hodnota, ale nikdy ne hlavní přísada.

Většina komunikace probíhá na nevědomé úrovni. Věci jako oční kontakt, řeč těla a hlavně energie, která z vás jde. Musí být velmi přítomná a maskulinní. Tedy taková, kterou má mít každý správný muž. Jak ji více vytrénovat píšeme v našem seriálu o rozvoji v muže.  Energie samotná často stačí k tomu, aby jste dívku zaujali.

 

Odstraňte limitující předsudky

Odstraňte ze své hlavy, čemu věří většina lidí. Opravdu to není o slovech. Poučte se z tohoto článku a prolomte další část Matrixu. Naučte se chápat ženu v širším kontextu. Koneckonců je to hlavně zábava.

 

Rovnou do baru

Ok, takže z teorie rovnou do praxe. Jdeme do baru vyzkoušet nějaké nové techniky. Počítejte s tím, že některé sety minimálně dobře pobavíte. Začít můžete lehkým dotekem ruky, případně jejím podáním.

Dle reakce můžete dále dívku obejmout kolem ramen. V situaci na baru je důležité zaujmout správnou pozici. V ideálním případě budete opření o bar, nebo alespoň budete sedět či stát vedle ní. Nesmí to vypadat tak, že balíte vy ji. Minimálně neutrálně a ideálně naopak.

Vždy sledujte reakci dívky. Pokud je vlažná, přizpůsobte intenzitu a odvážlivost dalšího doteku. Každopádně pokračujte v game beze slov. Pokračujte ve stejném duchu. Lehký dotek na ruce a obejmutí kolem ramen.

 

V prostoru máte více šancí na pohybové kreace

Pokud dobře reaguje, vezměte ji do taneční otočky. Hodně dobře funguje objetí. Když reaguje fajn, tak ji chytněte kolem pasu a protočte se s ní na parketu. Nabídněte jí rámě a odveďte ji někam. Na parket, k baru. Někdy ji možná odvedete i z klubu ven.

Vše co děláte, musíte myslet vážně. Buďte přirození v prvé řadě nejde o techniky i když mohou pomoci. Důležité je, že to jste hlavně vy a vaše energie, co upoutá její pozornost.

Buďte kreativní a zkuste i nějaké vtipné opičky. Mimika ve tváři může udělat divy. Ukažte jí třeba svůj biceps, vše ale v legraci. Nesmí to vypadat jako naparování. Kamarád se třeba nebál ukázat i prsní sval a v některých případech sklidil velmi pozitivní reakce. Improvizovat lze velmi dobře, pokud jste sami sebou a bavíte se.

 

Naučte se číst v její tváři

Tohle je něco co mě osobně občas dělá problémy. Na druhou stranu je to klíčová věc. Jestliže bude její reakce velmi příznivá, můžete se snadno začít i líbat. Stačí jen pár sekund na to abyste ji ohromili. Někdy nejsou třeba dlouhé hovory. To zda do toho můžete jít, nebo ne. To je věc, kterou se musíte naučit číst v její neverbální komunikaci.

S intenzitou pohledu a výrazem to nepřežeňte, abyste nebyl za úchyla

 

Co se děje, když nemluvíte?

V situaci, kdy při balení nemluvíte, musíte velmi dobře kontrolvat úroveň své energie. Vysílat opravdu jen tu pozitivní. Pak bude jen těžko odolávat. Je to o tom, jak moc dáváte. Když opravdu ano, poznáte to na její reakci 🙂

 

Jak mít nastavenou mysl?

Je to přesně tak, jak jsem psal výše. Musí vám být jedno, jak vaše vystoupení dopadne. Když vás náhodou odmítne, berte to v klidu. Druhý klíčový aspekt je, že vás to musí bavit.

Jste to vy, kdo se v setu nejvíce baví. Pár takových setů a garantuji vám, že nebudete potřebovat ani špetku alkoholu. Třetím aspektem je tedy dobrá nálada. Tu si vyrobíte tak, že vystoupíte ze své komfortní zóny.

 

Nástrahy jsou kořením game

Překážky, které na cestě překonáváte při game jsou v podstatě podobné těm, které budete překonávat v běžném životě. Třeba budete chtít odvést dívku domů a bude zde spousta proměnných, které budete muset zvládnout. Budete muset začít přemýšlet, jak vyřešit skládanku.

Jedinou jistotou v životě je, že přijde změna. Na nás je, abychom byli připraveni se jí postavit.  

Někdy je překážka systémová, tedy taková, která vypadá jako nepřekonatelná. Třeba právě ta s mluvením. Jak sbalit holku, když nemůžu mluvit? Vím, že to možné je. Instruktoři, kteří mě učí hru, jsou toho zářným příkladem.

Z toho vyplývá, že jste to vy, kdo zvládá okolní podmínky života a řídí svůj směr. Nejste tedy vláčeni systémem jako oběť prostředí. Vy si své prostředí sami tvoříte. Toto je pravidlo, které musí znát každý úspěšný člověk. Je jedno zda jde o game, byznys, vztahy, nebo život obecně.

 

Na co ženy reagují?

Ženy nejsou tak vybíravé. Myslíme si, že musíme být ten perfektní týpek, který je vyhledatelný na google. Musí být vidět, že jste celebrita. Máte perfektní vzhled, práci a plnovous jako pravý lumbersexuál.

Co tedy dívky hledají? Vidí vás přicházet a vnímají, že jste uvnitř ve své mysli pevný. Jste schopni se jim podívat hluboce do očí, vaše řeč těla je uvolněná a přímá, stejně jako vaše myšlení. Jste někdo, kdo se pohybuje na základě vlastních rozhodnutí a pouze nereaguje na podmínky kolem sebe.

Vidí, že jste leader, kterého následují. Je to podobné jako v tanci, kde také vede muž. Vedete klidně beze slov. Slova nejsou opravdu tak moc důležitá. To jsou fakta, která jsou shromážděna léty praxe v pickupu. Ještě jedna důležitá věc, kterou znáte už z minulých dílů. Ego musí jít stranou, jinak vám brutálně sestřelí celou nonverbální game.

 

Určitě zaujmete

Není to normální a běžné balit holku beze slov. Je to něco, co pravděpodobně ještě nezažila. Je to novinka, která definitivně ukazuje, že se toho nebojíte a vaše kreativita je mimořádná. Máte daleko větší šance, než nudní klucí u baru, kteří jen mluví o tom, jak strašně jsou skvělí a nad věcí. Vy jste ti, kteří dávají stranou své EGO a to je hodně mocný.

Je to podobné, jako když jdete oslovit dívku v hrozných šatech. Bude si říkat, že jste blázen, ale zároveň něco extra, když máte odvahu na to jít při tak šíleném dress kódu.

Nemusíte mluvit vůbec. Slova jsou na lovu zbytečná. Věřte si a buďte nad věcí. 

 

„Take it easy“

Jeden z hlavních aspektů úspěchu v balení žen. Je vám jedno, jak to celý dopadne. Samotný fakt, že jste přišli k dívce je výhra. Vše ostatní už je jen bonus. Objetí, pusa. líbání i sex.

 

Co když to najednou přestane fungovat?

Počítejte s tím, že balení holek beze slov má svoji učební křivku. Bude vám to chvíli trvat, než to zmáknete. Časem tam budete, pokud proměníte své znalosti v akci.

Může se stát, že v tom budete velmi dobří, ale najednou to přestane fungovat. Čím to je? Princip balení žen je mnohem hlubší. Lidé primárně věří, že je to o penězích a gentlemanství, nebo jakémkoliv jiném společenském měřítku.

Když půjdete k dívce beze slov a budete to brát tak, že se to nepočítá, budete mít úspěch. Naopak to nefunguje!  Zde je vidět, jak moc probíhá mezi mužem a ženou nenápadná komunikace, která velmi rozhoduje. Tohle vám pomůže více pochopit kdo jste a jaký je váš ideální vztah směrem k ženám.

 

Jemná subkomunikace

V podvědomé komunikaci jsou důležité tyto faktory:

  • hluboké propojení s ženou
  • žádná slova
  • oční kontakt
  • bavit se „bez očekávání“
  • mluvené slovo nepřidá žádnou další hodnotu
  • řeč těla
  • neřešit výsledek
  • pozitivní přístup

Žena v klubu se bude rozhodovat na základě otázky: “Je mi to příjemné?” To rozhoduje, zda bude mít sex s vámi, nebo s jiným týpkem. Proto nehraje roli kolik milionů vyděláváte, nebo jak vypadáte. Rozhoduje to, jak se s vámi bude cítit. Krása a peníze jsou určitě dobrý argument, ale emocionalita ženy je mnohem silnější.

erekce_cz na facebooku

 

Nebojte se zkoušet nové

Oslovovat dívky beze slov muselo někoho někdy napadnout. Nutno říct, že myšlenka je to geniální. Co se snažím naznačit je, že někdo to musel zkusit jako první. Proto se nebojte v pickupu improvizovat a zkoušet nové věci. Přistupujte ke všemu jako objevitel a experimentátor.

 

Dozvíte se hodně

Až vás holky přestanou posílat s neslovní hrou do háje, což nastane možná hned a možná po pár failech, zjistíte, že se s vámi normálně baví. Vy přitom ani neotevřete pusu. Tak a to je pro dnešní díl vše. Budu se na vás těšit příště ať vás provází síla!

Leave a Reply