Pickup seriál 15. – Jak se naučit balit pod tlakem?

Chcete se zbavit předchozích příběhů z minulosti a být skutečně sám sebou? Je jisté, že každý člověk může být úspěšný. Co je třeba udělat? Rozhodnout se a jednat. Jít si za svým. K tomu je potřeba dobrovolně se vystavit tlaku a fungovat pod ním.

To znamená dělat věci, které jste předtím nikdy neudělali. Udělat každý den něco, z čeho máte strach. Tak se rodí vítězové. Celé to není o myšlence, ale mnohem více o pocitu. Musíte cítit, že jdete správným směrem. Ne v hlavě. Pocit vychází z břicha.

Pickup seriál 15

 

Napětí je potřeba pro dobrý tanec i život

Když tančíte Tango, je třeba, aby váš taneční rámec byl v pevném napětí. V opačném případě se jako pár rozpadnete. Volné držení výsledný dojem totálně zkazí.

Je třeba tlak a tenze. Jen tak bude tanec krásně vypadat. To samé platí ve flirtování, balení žen, byznyse a tak dále. Všude je napětí, které je pro úspěch nezbytné. Vy se jen musíte naučit jako tanečník s tímto napětím pracovat. Ne tak, že budete myslet, ale cítit.

 

Surf nebo bojové umění vyžaduje stejný přístup

Je to jak se surfem. Musíte mít cit pro prkno. Nejde jen tak naskočit a pak přemýšlet: “Teď uělám to a pak tohle.” Na to prostě není čas. Když budete takto přemýšlet, jednoduše z prkna spadnete. To samé platí v bojových uměních a dalších sportech a činnostech. Samozřejmě i v balení žen.

 

Co mám holce říkat?

Tohle řeší šílená spousta kluků. Řeší co mají holce říkat. Když se zamyslíte nad tím, že pouze nějakých 7 -10% komunikace je tvořeno slovy, asi je čas se zamyslet. V tom co říkáte to zřejmě tolik nebude.

Ženy nevnímají skrze analytické myšlení. Mnohem více dají na svůj pocit. To je rozdíl mezi ženou a mužem.

Přemýšlejte břichem

Tohle je velmi mocná technika, která mě osobně obrovsky pomohla v komunikaci se ženami. Když jste se ženou, musíte se dostat pryč z vaší hlavy. Představte si, že vaše vědomí padá po páteři směrem dolů až do míst, kde máte žaludek. Tam koncentrujte svou energii.

Poté si představte, že komunikujete ze svého srdce a břicha  směrem k jejímu srdci a břichu. Tím vytvoříte mnohem silnější sexuální napětí. Více se ukáže vaše mužská síla.

Když pošlete svou sexuální energii ze své hlavy, dívka se pravděpodoně vyděsí. Když to naopak pošlete z centra těla, zážitek pro ni bude diametrálně odlišný. Po téhle planetě ještě nechodil muž, který by vzrušil ženu energií ze své hlavy.

 

Známý pocit nervozity

Znáte ten pocit, když jste nervózní a svírá se vám úzkostí hruď? Takový pocit na vás bude útočit, když budete mluvit před spoustou lidí, nebo budete oslovovat krásnou holku před jejími kamarádkami.

Nechte ten pocit spadnout z hrudi dolů do mocného centra těla. Odsud vysíláte signály sexuálního napětí a enrgie. Odtud mluvíte. Dovolte si být atraktivním mužem, který je nabitý sexuální energií.

TIP: Dejte si pozor na ženskou řeč těla. Například nenaklánějte hlavu.

 

Buďte real

Tato technika vám pomůže ukazovat pravé emoce. Pamatujete na předchozí díly o pickupu? Ona uvidí, že vaše pocity jsou reálné. I když máte strach, nechte ho projevit. Uvidí, že máte strach a stejně zůstáváte. Uvidí, že cítíte úzkost a přesto jste stále tady. Tím na ni uděláte dojem.

I strach ze selhání žena cítí a nelíbí se jí. Zbavte se strachu ze selhání díky české Proerectě

proerecta

 

Slova vrací zpět do reality

Když budete tuto techniku zkoušet, dejte si pozor na fázi, kdy se ženou mluvíte. Často se stává, že navážete skvělé propojení, ale jakmile začnete mluvit, přeruší se. Vrátíte se zpět do vaší hlavy a  celu konverzaci zruinujete.

Muži se až moc soustředí na to, co říkají, místo aby věnovali pozornost tomu, co se děje uvnitř a na úrovni neverbální komunikace. Zůstat během konverzace v klidu a ve správném nastavení chce prostě cvik.

 

Nastavení muže a ženy

Žena je úžasné stvoření plné emocí. Když k ní přijde muž, který je pevný a silný, bude jí sexuálně přitahovat. Představte si mužskou energii jako rám a ženu jako obraz. Jen v rámu může řádně vyniknout. Stejně jako je muž pevný a nezlomný břeh, je žena emoční divoká řeka, kterou břehy drží v pevných mezích.

Když zůstanete klidní i ve fázích jejího vzteku a emoční nestability, bude jí to k vám přitahovat čím dál více.

Jaký je rozdíl mezi párem, který má sex po hádce a tím, který spolu nemluví týden? V druhém případě se muž hádal skrze svoji hlavu a EGO.

Ten v prvním zůstal více uzemněný, nechal myšlení sklouznout do svého centra. Díky tomu ustál spor. Zůstal pevný jako skála.

 

Dám ženě kompliment a ona odejde

Zažili jste někdy tuto situaci? Co se pravděpodobně stalo? Dali jste ji kompliment, ale vše proběhlo stylem, jsem tady napůl a napůl ne. “Nechci tě moc obtěžovat, jen chci říct, že jsi pěkná. Ahoj.”

Takhle to nemůže fungovat. Co chcete udělat, je jít naproti napětí a tenzi dané situace. Jít k ní a pronést kompliment ve spojení s vašimi pravými emocemi. Dávám najevo, že jsem muž a zvládám napětí. Dokážu to.

Tento přístup funguje i v prodeji a byznyse. Kdo jde naproti tlaku a umí s ním pracovat, mění doslova svou realitu.

Zranitelnost

Když se emocionálně napojíte, cítíte napětí. Zrelaxujete se přes své centrum. Poté z vás osoba na druhé straně může vycítit pravé emoce. Probíhá ten správný druh komunikace.

Ve reálu sdílíme hlavně naše emoce. Nejsou to slova. Konverzace založená na slovech a bez emocí se stává plochou. Taková je určena k zániku už od počátku.

Zranitelnost k neverbálnímu a správnému způsobu komunikace patří. Někteří lidé si ji pletou s potřebností. Tak tomu není.

 

Potřebnost vs. zranitelnost

Představte si, že se s vámi rozejde holka. Jste z toho špatní. Moudrá osoba vám dá jednu radu. Místo abyste se schovávali a snažili se zapomenout, jděte za ní a řekněte jí, jak se cítíte. Poté ji dejte prostor. Pokud s vámi stále bude zacházet jako s hadrem, nestojí vám za to s ní být. Jdete a zkusíte to.

Jdete za ní a jste nervózní. “Musím s tebou mluvit”, začnete. Ona se vám podívá do očí a v tu chvíli máte její pozornost.  

Brzy se stěhuji pryč a nevím, zda tě ještě někdy uvidím. Takže to chci říct ještě před odjezdem. Záleží mi na tobě. Rád bych na tom co je mezi námi zapracoval. Pokud nechceš, beru to. Nechci odjet dokud ti tohle neřeknu.”  

Pak jen čekáte. Demonstrujete, že jako muž jí necháváte možnost a jste smíření s tím, že může odejít. Dáváte najevo svou zranitelnost a jí svobodnou volbu. Nepotřebujete jí, ale řeknete jí, co opravdu cítíte. Nejste potřební.

 

Kdo chce mít úžasný sex?

Kdo říká že ne je asi blázen. Jsou zde dva faktory, které jsou klíčové pro skvělý sex s vaší partnerkou. Mnoho mužů toto přehlíží a neuvědomuje si to.

První klíčovou vlastností je schopnost zvládat tlak. Skvělá věc je, zeptat se dívky s kterou máte intimní vztah, jaké jsou její fantazie a co ji v sexu vábí. Chcete vědět, co chce a jakým směrem se ubírá.

Tento přístup je velmi silný. Společnost soudí ženy za to, že mají rády sex. Přitom jsou to nádherné bytosti, které sex milují stejně jako my. Někdy dokonce ještě více 🙂

 

Nesuďte ji za její fantazie

Když se vám tedy svěří se svou fantazií, že chce mít sex s 5 chlápky najednou, nesmějte se jí a nesuďte jí za to. Jinak vám už nikdy nebude věřit a s ničím se vám nesvěří. Naopak to přijměte a poděkujte jí, že k vám má důvěru.

Stále respektujte a přijměte fakt, že budete pod tlakem a budete zranitelní.

Druhá věc je, že musíte chránit její fantazie. To znamená, že nepoběžíte za svými kamarády a vše jim vyzvoníte. Je to jen mezi vámi. Vaše společné tajemství.

Díky tomu se s vámi bude cítit bezpečně a volně. Od té chvíle se začíná zajímat jaké jsou vaše fantazie. Chce vědět, co dělá dobře vám. V tuto chvíli bude váš sexuální život na vzestupu.

Přestaňte soudit ženy za to, že mají rády sex. Dopřejte jim svobodu a volnost. Odměnou vám bude úžasný sexuální vesmír, který s ní zažijete.

Ženy jsou mnohdy nadržené i podvědomě, protože je žene příroda a pud plození dětí. Osamělou ženu po 40cítce sbalíte i na cvaklou jízdenku. 

 

F.A.Q.

Jsou některé ženy více vnímavé na to co, se děje v našich emocích?

Ano. Záleží na tom, kolik mají v sobě ženské energie. Čím více, tím lépe čtou naše emoce a jsou schopné zachytit i velmi jemné signály.

Jsou 2 typy mužů, kteří zvládají napětí špatně. Jedni se snaží mu vyhnout a druzí jdou bez emocí hlavou proti zdi. Který typ překoná napětí snadněji?

Muž, který jde tupě proti strachu se naučí zvládat napětí o něco snadněji. Musí se ale naučit napětí vnímat tím správným způsobem. Musí vnímat celým svým tělem, co se děje uvnitř.

Vyhýbač bude mít ještě o něco těžší práci. Protože před napětím stále utíká, bude mít zpočátku velké problémy, ale i ty jsou zvládnutelné.

Lze se naučit čelit napětí bez akce?

Ne. Absolutně nemožné. Můžete zkoušet NLP, hypnózu a další psychologické techniky. Ty pomohou do určité míry, ale dokud nepodniknete masivní akci, nic nebude fungovat a vy zůstanete stejní.

Jak by měli začít velmi analyticky zaměření lidé?

Meditace. Začněte v soukromí a postupem času jděte ven mezi lidi. Třeba do parku. Chcete vnímat, jak se cítíte ve svém těle. Jak vnímáte okolí a další vjevmy okolo vás. Vnímejte hluk a chaos okolo sebe a zůstaňte v klidu. Nezavírejte se s meditací o samotě. Naopak. Naučte se být klidný i v chaotickém prostředí.

Jak začít změnu jako nováček?

Záleží na typu osobnosti. Určitě vynechte jakékoliv balící hlášky. Obecná rada na začátek: Začněte si vést svůj deník. Může to být videoblog, nebo deník psaný online, či vlastní rukou.

Napište si v jakých situacích jste se vyhýbali tlaku. Jak to bylo obtížné ohodnoťte na stupnici od 1 do 10. U věcí, které mají 6 až 7 tuto činnost opakujte tak často, až úroveň klesne na 2 -4.

Pak se přesuňte na další a zvyšte si laťku.  Nevybírejte si moc vysoké, ale ani nízké výzvy. Shoříte či se vůbec neposunete. Napište si takto 4-5 situací denně, kdy jste byli pod tlakem a napište k nim číslo. Poté si napište, jak vás tyto zkušenosti poučily. Ideálně si pište deník před spaním.

To je pro dnešek vše. Stay tuned a provázej vás síla baliči 😉

Leave a Reply