Squirting: Proč a odkud ženy stříkají? Jak ženskou ejakulaci vyvolat? Jaký je to pro ně pocit?

Squirting je výraz pro „stříkání z pochvy“, a tedy mokrý orgasmus a ženskou ejakulaci. Podle vědců je squirting velmi vzácný a ženy obvykle nestříkají, i když to dovedou téměř všechny. Studie ale dokládá, že „ejakulaci“ někdy zažilo až 69% žen, které se ji zúčastnili.

Jiná skupina vědců tvrdí, že to, co zena vystřikuje, je vlastně pouhá moč, ale se zjištěním nesouhlasí úplně všichni odborníci. Další vědci definují squirting jako odtok kapaliny odlišné od moči přes močovou trubici v okamžiku orgasmu.

Článek popisuje, jak ženská ejakulace vzniká a jaký je to vlastně pocit squirtovat.

squirting, ženská ejakulace

 

Jaký je pocit zažít squirting?

Squirtující ženy hlásí, že ze sebe dovedou vyloučit docela velké množství tekutiny. Účastnice studie squirtingu tvrdily, že 79% z nich squirting zlepšil sexuální život. Tvrdilo to dokonce až 90% jejich partnerů.

Pocity se liší u každé ženy. Některé potvrzují intenzivnější orgasmus, jiné celkovou změnu orgasmu. Některé ženy pocit přirovnávají ke stimulaci bodu G a pociťují brnění společně s mírným nutkáním na močení.

Mokrý orgasmus - vše, co potřebujete vědět

 

Kdy a proč vlastně ženy squirtují?

Během ejakulace je vylučování tekutin běžné. Když se jedná o pochvu, lidé tento jev nazývají „stříkání“ nebo ženská ejakulace.

Frekvence stříkání a objem vyloučené tekutiny se liší. Lidé chápou pojem squirting různě. Některé ženy si dokonce ani nevšimnou, že stříkají.

Podle studie většina stříkajících žen stříká pravidelně na týdenní bázi nebo častěji. 29% účastnic studie uvádí, že vystříkne něco kolem 50 mililitrů tekutiny.

Vědci zatím úplně nechápou, co přesně squirtování způsobuje. Stříkající ženy často reagují na dráždění G bodu. Tvrdí se i to, že ženskou ejakulaci vyvolává dráždění Skeneho periuretrálních žláz.

Dráždění klitorisu – Vysoká škola krocení žen!

 

Squirtuje každá žena a je to přirozené?

Ženské ejakulace by měla být schopná každá zdravá žena. Ženy mají stejnou anatomii, která jim ejakulaci umožňuje. Bohužel ne každá dovede tento cíl dosáhnout sama a ani partneři často nejsou tak zkušení, aby ženu dokázali správně stimulovat.

Některé ženy se této praktice mohou dokonce vyhýbat. Připadá jim nečisté, zkažené a málo romantické. Některé si myslí, že jde vlastně o moč, a proto jim není příjemný pocit „pomočení se“ během sexu. Muž by ženu nikdy neměl do squirtu nutit, pokud o něj sama zájem nejeví.

Ženy, které stimulaci zvládají samy nebo na to mají ochotného partnera, si výstřiky pochvalují, jsou spokojenější a sexuálně naplněné. Stříkání může být i zdravotně a duševně prospěšné. Jakýkoliv ženský orgasmus snižuje míru stresu a zvyšuje produkci prospěšných hormonů. Sex samotný zvyšuje imunitu a procvičuje celé tělo.

Tato pokročilá sexuální metoda může prohlubovat vztahy, důvěru a intimitu.

 

Jak ženu přivést ke stříkání?

Většina vědeckého poznání zdůrazňuje stimulaci bodu G. Ženská ejakulace by měla být výsledkem různých druhů stimulace. Vědci zjistili, že:

 • Ejakulující ženy stříkají častěji při masturbaci než při partnerském sexu. Zjevně se tak dovedou samy lépe nastimulovat a dosáhnout squirtingu.
 • Ejakulace se nejčastěji objevovala během orgasmu. Obecně jí tedy nelze čekat během předehry nebo bez dostatečné stimulace.
 • Ženy hlásily, že potřebují co nejvíce uvolnění, klidu a relaxace. Znamená to, že pro ženskou ejakulaci není úplně vhodná „rychlovka“ ani divoký sex jako z porna. Stimulace musí být dostatečná a žena připravená.

Celkově se tedy doporučuje hlavně stimulace bodu G. Pokud jste zatím nestříkala, ale chcete, zaměřte pozornost na tento bod.

Když žena začne stříkat, muž by neměl přestat se stimulací a měl by stále držet rytmus. Jako muž se snažte vypadat nepřekvapeně a nezmateně, abyste ženu nevystrašil nebo jí squirt neznechutil. Buďte s ní po dobu, co si užívá své vyvrcholení.

NAUČTE SE: Stimulace bodu G jako profesionál

bod G

 

Ženské stříkání při masturbaci

Pro ženu může být mnohem jednodušší squirtovat během vlastní masturbace, ne při partnerském sexu. Může se tak plně soustředit na své pocity a prožívání stimulace a podle toho intenzitu přizpůsobovat zdárnému konci.

Pokud hledáte bod G, pohodlně se usaďte nebo si lehněte. Pomocí prstů nebo erotických hraček drážděte přední stranu pochvy a prsty pomalu vsuňte dovnitř. Až narazíte na G bod, můžete pociťovat brnění a nutkání na močení. Pro ještě lepší zážitek můžete zároveň stimulovat klitoris.

 

Squirting pomocí hraček a pomůcek

Na trhu najdete spousty dild a vibrátorů, které dosáhnou přímo na G bod  způsobí mokré orgasmy. Následná ejakulace ale může být výsledkem různých technik stimulace.

 • vibrátor na klitoris – může ho dráždit i partner během sexu nebo se o něj postarejte sama tak, jak to máte nejraději
 • dildo nebo vibrátor přímo na bod G

VYBERTE SI SVŮJ NOVÝ STIMULÁTOR BODU G: TOP 5 luxusních vibrátorů – jak vybrat ten správný, kolik vás bude stát a jak o něj pečovat, aby vydržel dlouho uspokojovat?

luxusní vibrátory

 

Sexuální polohy pro dosažení squirtingu

Bod G lze dosáhnout i bez hraček pouze za použití rukou a penisu. Důležité je zaměřit se při dráždění na přední stěnu pochvy.

 • Obrácená kovbojka – Muž sedí nebo leží a partnerka sedí na něm otočená zády. Penis je tak ve skvělé poloze pro dosažení bodu G. Muž i žena mohou zároveň rukou stimulovat klitoris.

kámasútra poloha otočená kovbojka

 • Sex zezadu – žena se ohne a na partnerka vyšpulí zadek. Bod G lze velice lehce dosáhnout. Žena může také ležet na břiše a muž na ní.
 • Sex zezadu „na pejska“ – žena se dá na 4 jako kočka, ramena co nejvíce tlačí k posteli či podlaze, muž může klečet a vnikat do ní zezadu. V této poloze je stimulace G bodu velice silná.

sex ve stoje zezadu, poloha pes

 

Jak může žena stříkat více?

I ve squirtingu se lze zlepšovat. Pro mnohé ženy jsou vhodné Kegelovy cviky na posílení a prokrvení svalů pánevního dna. Kegely pomohou také k intenzivnějšímu prožívání orgasmů

Ochotný partner se může naučit techniky erotických masáží a naučit se s klitorisem a bodem G správně pracovat.

Důležité je být hydratovaná, a tedy pít dostatek vody, aby vůbec bylo co stříkat. Před sexem, který má končit ženskou ejakulací, je vhodné vymočit se, aby nedošlo k záměně tekutin

 

Kolikrát bude žena ejakulovat?

Během jednoho styku může žena stříkat různě podle různých faktorů. Záleží i na síle vaginálního svalstva. Pokud cvičí Kegelovy cviky, zvýší počet opakování, než ze zcela „vyčerpá“. Tyto svaly mají silné i ženy cvičící jógu nebo jezdící na koni.

Žena musí být řádně hydratovaná. Několik výstřiků po sobě z těla odvede větší množství tekutiny, kterou je potřeba doplňovat.

S dostatečnou praxí, pomocí partnera a vhodnými cviky může zdravá žena ejakulovat až 5x během jednoho styku.

 

Co jsme o squirtingu zjistili?

 • ženská ejakulace je odtok tekutiny jiné než moč během orgasmu
 • objem vystříkané tekutiny je cca 50 ml
 • žena squirtuje častěji během vlastní masturbace, než během sexu s partnerem
 • squirting lze i cvičit a zlepšovat díky Kegelovým cvikům, józe, jízdě na koni a lepšímu poznání vlastního těla

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

erekce_cz na facebooku

 

2 Comments

 1. Brenda 5.2.2022
  • Redakce Erekce.cz 7.2.2022

Leave a Reply