Pickup seriál 5. – jakého samce ženy opravdu potřebují?

Jak vypadá typ muže, který je dobrý se ženami? Po čem ženy touží? Jakého muže opravdu chtějí a jaké charakteristiky je přitahují?

pickup seriál 5

 

Všeobecné omyly o „úspěšných a atraktivních“ mužích

Dva největší omyly v tom, co by měl přitažlivý muž mít? Je to jednoduché. Vzhled a peníze. Jak je to tedy se vzhledem?

Ženy jednoznačně koukají na to, jak muž vypadá.  Mají svůj specifický typ. Rozhodně rozlišují mezi fyzicky atraktivním mužem a jeho méně hezkým kolegou. Váš vzhled jako takový rozhodně může napomoci vašemu úspěchu se ženami.

PAMATUJTE: Když vás dívka nezná, pak vzhled svým způsobem rozhoduje o prvním dojmu.

Look zaručuje určitou nálepku a podle vzhledu si žena přiřazuje muže k určité sociální skupině (hoper, podnikatel, sportovec). Také může hrát proti vám, protože ona měla v minulosti určitou zkušenost s daným typem borce. Počítejte s tím, že můžete dostat odmítnutí kvůli svému vzhledu, výšce, zastřižení vousů a podobně. Dobrou zprávou je, že k tomu dojde opravdu sporadicky.

Vybavujete si také tu sitauci, kdy se neatraktivní týpek vodí na ulici s absolutně nádhernou dívkou? Co se jí na něm asi líbilo? Očividně to nebyl vzhled. Lidé, kteří pravidelně balí ženy, vám potvrdí, že kolikrát vyhráli u atraktivní krásky, a přitom kolem byli hezčí a bohatší muži.

TIP: I ten malý a ne moc hezký chlápek může být borcem v posteli. Abyste byl vy sám vždy připravený, mějte po ruce českou Proerectu s okamžitým nástupem

proerecta

 

 

Jak je to tedy se vzhledem? Dává vám pouze určité povolení a vstupenku do jejího světa. Když atraktivní muž oslovuje dívku, počítá s tím, že se s ním bude bavit. Více než o vzhledu je to tedy o nastavení mysli.

Jděte tedy do setu s tím, že jí jdete pobavit. Dejte sami sobě svolení ji oslovit. Nezáleží jak jste atraktivní. Tolik na tom nesejde.

V situaci, kdy je muž sebevědomý, dívka to vycítí. Pokud je vysoký a pohledný je to samozřejmost. Pokud je ale kluk ošklivý a malý? Co si pak o něm dívka řekne? Bude překvapená! Jaktože k ní jde, když není ani hezký? Něco na něm musí být! Rychle se tak nastartuje pasivní atraktivita.

Zkušený hráč by s nadsázkou volil ještě horší vzhled a menší výšku. Protože ví, že to prospěje jeho hře. To neznamená, že by muž neměl o sebe a svoje tělo pečovat.

Naopak. Tohle je klíčový bod. Respekt ke svému tělu a mysli je důležitá vlastnost. Chozením do posilovny a péčí o sebe reflektujete svůj přístup k sobě. Lidé to vnímají a dívky ještě mnohem více. Není třeba mít svaly jako Arnold a na břiše sixpack. Bohatě stačí pravidelně cvičit a jíst zdravě. To samé platí pro hygienu a celkovou péči o své tělo.

NAUČTE SE: Jak se hodit do gala a být 10x přitažlivější

od ňoumy k alfasamci 3

 

 

Pravda o penězích

Typický obrázek tlustého šéfíka na vysoké pozici, který chodí s krásnou dívkou. Jasně. V tomhle případě je to o penězích. Stejně jako jsou dívky, jejichž celý život je postaven kolem sňatku za bohatého muže.

Otázkou je, kdo chce vedle takové holky žít? Takový typ je beztak mentálně postižený a vy s touto ženou nechcete nic mít. Co se týče bohatého muže, je mu to pravděpodobně jedno. Pokud ne ona, „koupí“ si jinou. 

Ke svému bohatství došel určitou cestou. Není tedy na této ženě závislý. Ví, že když ho opustí, jeho hojnost a bohatství nezmizí. Bude mít jistě stále přístup k dalším atraktivním ženám. O bohatství přijde akorát daná zlatokopka. Muž žijící v hojnosti nebude bouřlivě reagovat na její odchod. Na to už si prošel v životě mnoha krizovými situacemi.  

Život podporuje chování s charakteristikami alfa. Muže, který má v životě cíl a jde si za ním. Takový pravděpodobně zbohatne. Nezajímá ho co o něm říkají ostatní. Míří si za svým. Je až úsměvné, jak moc je podobný život baliče a úspěšného byznysmena. Charakterové vlastnosti jsou skoro identické.

PAMATUJTE: Vy nechcete holku, která se nechá koupit. Stejně by vám utekla. Vždy bude někdo, kdo nabídne více peněz a statků, takže takový vztah by vydržel pouze dokud by nezačala „vysávat“ někoho jiného. Tyto c*ury to táhnou naráz klidně se třemi donory. 

 

Hodný kluk vs. kretén

Holywoodský styl romantické lásky je hodně zavádějící. V realitě tak dívky tvrdí stále ta samá klišé. Chci hodného kluka, který mě zajistí a tak dále. Přitom je to jinak.

Hodní kluci si pak často stěžují na kretény, kteří se chovají k dívce hnusně a přitom “vyzobou ” ty nejlepší holky. Diví se, že když se jí ptají, jaký měla den a starají se o ně, nedostanou zpět to co chtěli. Nakonec jejich žena vždycky skončí s kreténem.

TIP: Jedna důležitá rada. Nenechte si nikdy radit o ženách od jiné ženy. Společensky jde o tak složitou věc, že žena nemá tušení, co je vlastně správné.

Jaktože ženy reagují na toto chování?  “Kretén” je výraz hodného kluka pro muže, který se zbytečně neomlouvá, hovoří otevřeně o všem. Nevadí mu sexualita a tak dále. Ve skutečnosti to tedy nemusí být tak horké.

Ano, napomádovaný hezoun bude stále pro ženy atraktivní, vy ale máte možnost ženu svést svým vlastním, klidně úplně jiným stylem

 

Co tedy mají ženy rády?

Je několik charkteristik, které činí muže pro ženu atraktivním:

  • Je leader – bere odpovědnost za sebe a plánuje aktivity dle svého uvážení, nebojí se vzít rozhodnutí za budoucí akci sám na sebe. Ukažte ji svůj svět, aby pochopila jak je úžasný. Pamatujte, že lidé jsou jako ovečky – většina chce následovat. Nestyďte se za to, že je vedete.
  • Muž má kolem sebe bohatý sociální život a lidé ho respektují.
  • Humor – nebere dívku vážně a umí si udělat legraci i ze sebe.
  • Dělá si přátelé a nesoudí lidi.
  • Vášeň a zápal pro věc = bude skvělý v posteli.
  • Neomlouvá se – jedná dle svých zásad a pravidel.
  • Když udělá chybu, přizná to.
  • Věří, že ať se stane cokoliv, bude v pohodě.
  • Hraje dle svých pravidel a nehledí moc na názor ostatních.
  • Miluje sex a nebojí se o něm mluvit.

DÁLE ČTĚTE: Jak osvobodit vlastní hlavu od myšlenek, které podkopávají vaše ego

Leave a Reply