Želé bonbony Proerecta pro podporu erekce: Exkluzivní a úplně první recenze na internetu

Želé bonbony Proerecta jsou určeny pro rychlou podporu erekce do půl hodiny. Jelikož jsme největší česká stránka o erekci a její podpoře, výrobce Proerecty (firma eMarkest, s.r.o.) si nás opět vybrala pro první zhodnocení své žhavé želatinové novinky.

V první řadě chci zmínit, že Proerecta je skutečně inovativní výrobce doplňků stravy. Teprve nedávno na trh vypustila nápoj pro podporu erekce Proerecta SHOT. Po cca. 3 letech SHOTu na trhu se začali konkurenční výrobci doslova předhánět, kdo přijde s podobným výrobkem jako další. Na trhu jich je dnes hned několik. Vývojový tým Proerecta ale zjevně nespí na vavřínech a o svá prvenství se nechce nechat okrást. Proto jde dál, inovuje, vymýšlí a na trh přináší další unikátní novinku – borůvkové želé žvýkací bonbony.

Sám jsem zvědavý, jak dlouho potrvá, než si bonbonů všimne i konkurence a celý scénář odkoukávání, resp. nestydatého kopírování se bude opakovat. Proerectě tento konkurenční boj nezávidím, ale přeji jí, ať se nenechá nikým zviklat a jde dál podle své fungující metody: Být vždy první s něčím novým, o čem konkurence zatím ani neslyšela. Jde o skutečně inovativní, moderní, až „vizionářskou“ firmu a já takovým praktikám naprosto fandím.

Nyní ale ke střízlivému a důkladnému zhodnocení nových bonbonů.

želé bonbony Proerecta Men sexual energy gummies, recenze

 

Proerecta Men sexual energy gummies – základní informace

Cena: 599 Kč, klesá s vyšším počtem balení (OBJEDNAT)
Doprava: Osobní odběr ZDARMA, Zásilkovna ZDARMA, GLS 89 Kč, Česká pošta 89 Kč
Počet dávek v balení: 60 bonbonů v 1 balení, což je 20 až 60 dávek
Podpora erekce: do 30 minut
Delší sexuální výdrž a opakovaná soulož: ano, uspokojivě
Posílení libida: ano, spolehlivě
Předčasná ejakulace: beze změny
Větší penis: ne, žádný doplněk penis nikdy nezvětší
Vhodné pro: plnoleté muže
Nevhodné pro: děti, těhotné a kojící ženy, pacienty, kterým lékař podobné doplňky nedoporučuje
Lékařský předpis: ne
Slevový kód/kupon: proerectax10
Složení: extrakt ze zeleného čaje, taurin, kofein, niacin, vitamin B6, l-citrulin
Diskrétní doručení: ano, do 48 hodin
Dávkování: 1 až 3 bonbony 30 minut před sexem

 

Co přesně jsou želé bonbony Proerecta?

Proerecta Men sexual energy gummies

 

Bonbony Proerecta, celým jménem Proerecta Men sexual energy gummies (gumídci pro podporu mužské sexuální energie) jsou zcela nový a inovativní doplněk stravy pro bezpečnou podporu erekce, sexuální výkonnosti a výdrže.

Hned na začátku zklamu vegany, protože bonbony jsou vyrobeny z želatiny, což je vlastně kolagen získaný vyvařením hovězích šlach, kůží, kostí a jiných živočišných zdrojů bohatých na kolagen. Vegetariáni a lidé bez specifických stravovacích preferencí mohou zůstat klidní.

Želatina ale není to, co mužům přináší podporu erekce a sexuální zdatnosti. Tyto účinky přináší směs extraktu ze zeleného čaje, aminokyselin, vitamínů a stimulantů kofeinu a taurinu. Bonbony Proerecta tak lze vnímat jako fyzické i duševní povzbuzení. Díky tomu je má smysl užívat i v případě, že se právě nechystáte souložit, ale potřebujete vzpruhu a nakopnutí třeba do práce, do školy nebo někam na výlet.

Každopádně ale pozor, protože i to nejmenší vzrušení vyvolá díky Proerectě pevnou erekci, která se vám nemusí hodit zrovna kdekoliv 🙂

 

Hlavní účinky Proerecta Men sexual energy gummies

proerecta men sexual energy gummies

Naše testovací balení nemělo etiketu. Vaše objednávka ale již bude řádně označená.

Jsme stránka Erekce.cz, proto hledáme a hodnotíme doplňky stravy, které podporu erekce slibují. Ostatní účinky jsou pouze „třešničkou“ na dortu navíc a my jsme rádi, že se Proerecta nezaměřuje pouze na jediný cíl. Svým zákazníkům se vždy snaží prospět v několika různých rovinách.

Hlavním účinkem je tedy podpora mikrocirkulace krvi v těle, ze které nás zajímá hlavně podpora prokrvení penisu. Jako již dostatečně zkušený tester mohu prohlásit, že bonbony Proerecta erekci skutečně podpoří a to již do půl hodiny právě díky své želé konzistenci. Ta se v žaludku a střevech velmi rychle rozloží, vstřebá a začíná účinkovat. Výsledkem je pevná a spolehlivá erekce, která vydrží dostatečně dlouho pro uspokojení partnerky. Obsažený kofein a taurin stimulují fyzický výkon, takže budete hezky nabuzený a nebudete chtít spát hned po prvním kole.

Když souložím bez doplňku, zvládnu jedno, maximálně dvě kola. Když jsem souložil na bonbonech, druhé kolo se konalo zaručeně a úspěšně jsem se pokusil i o třetí kolo. Erekce vydržela a má žena byla moc spokojená. Překvapená nebyla, protože jí vždy hlásím, že jsem si vzal podpůrný prostředek. Jsme k sobě upřímní a já se za potřebu „pomocné hůlky“ nestydím 🙂 Ženě imponuje, že se ji snažím vždy co nejdokonaleji uspokojit a Proerecta mi svými doplňky spolehlivě pomáhá.

Další účinky konkrétních složek jmenuji v odseku složení níže.

 

Hlavní výhody gumídků Proerecta

složení bonbonů Proerecta

Bonbony krásně voní a výborně chutnají

Za stěžejní výhodu považuji překvapivě rychlý nástup účinků a pevné erekce. V reakci na erotické vzrušení lze významnou podporu síly erekce očekávat již za půl hodinu. Bonbony účinkují stejně rychle, jako jejich „starší bráška“ a to broskvový nápoj Proerecta SHOT, který jsme rovněž exkluzivně testovali a spokojeně hodnotili jako první.

Složení bonbónů je bezpečné a nenávykové, takže se nikdo nemusí bát, že by si na nich vybudoval závislost a již nebyl schopný souložit bez nich.

Co musím vděčně pochválit, je obsažený kofein a taurin. Jedná se o dobře známé stimulanty fyzické i mentální energie. Při sexu zvládnete mnohem více a mnohem déle. Vaše mysl bude jasná a střízlivá, díky čemu se dovedete dokonale soustředit na svou partnerku a na to, co všechno vám udělá. I díky mysli nastavené na přijímání radosti zažijete ještě silnější vzrušení a o to silnější erekci. Pamatujte, že kde není sexuální vzrušení, tam nemůže dojít k nástupu erekce. Doporučuji bonbon užít ještě před sexem během erotické předehry. Vzrušíte se, oba se naladíte na sex a až Proerecta naplno zaúčinkuje, vrhnete se na uspokojivou soulož.

Já osobně již zkušenosti s podobnými doplňky mám. Pokud je zatím nemáte, budete překvapení, jak pohotově bude vaše erekce reagovat. Bude to „hukot“, vážení čtenáři.

Na závěr zmíním pozitivum v podobě vitamínů a aminokyselin. Nejde tedy o žádné balastní přídatné látky a nežádoucí vycpávky, aby bonbon nabral na objemu. Právě naopak. Každá ze složek působí na organismus prospěšně a já opět děkuji Proerectě, že nás zásobuje tak čistými a prvotřídními produkty.

 

Nežádoucí účinky želatinových bonbonů Proerecta

Osobně jsem po dávkování jednoho bonbonu žádné nepříjemné projevy nezaznamenal. Jsem zdravý muž a vedu zdravý život, takže mě „nějaký bonbonek“ nerozhodí 🙂

Musím ale určitě zdůraznit, že vedlejší účinky jsou možné. Sám výrobce upozorňuje, že u citlivějších mužů může obsažený kofein a taurin vyvolat nepříjemné příznaky, konkrétně neklid, zmatenost, podrážděnost, nervozitu, potíže s usínáním až nespavost (pozor na večerní předávkování), průjmy, poruchy paměti, či dokonce rychlé změny nálady a chování.

Zde vás ale mohu ubezpečit, že jeden bonbon Proerecta obsahuje 5 mg kofeinu a 100 mg taurinu. Bezpečná denní dávka kofeinu pro dospělého muže je 400 mg, taurinu do 2000 mg. Jeden bonbon tak obsahuje prakticky „zanedbatelné“, a pořád zcela bezpečné množství.

L-citrulin a extrakt ze zeleného čaje nemají žádné hlášené vedlejší účinky a jsou naprosto bezpečné.

Niacin může u citlivějších jedinců nebo v případě předávkování vyvolat nevolnost, zvracení, nebo až poškození jater. Bonbony užívejte vždy tak, jak doporučuje výrobce a jak jsem si sám ověřil, že je to bezpečné.

Dlouhodobé nadužívání vitaminu B6 (pyridoxinu) může poškodit nervový systém, což se projeví nervovou nevyrovnaností, brněním a neobratností končetin.

 

Složení a konkrétní účinky dílčích složek Proerecta Men sexual energy gummies

Složka: 1 bonbon 2 bonbony 3 bonbony
L-citrulin 200 mg 400 mg 600 mg
Taurin 100 mg 200 mg 300 mg
Extrakt ze zeleného čaje s kofeinem 20 mg 40 mg 60 mg
Vitamin B3 (niacin) 0,75 mg 1,5 mg 2,3 mg
Vitamín B6 (pyridoxin) 0,35 mg 0,7 mg 1,05 mg

 

Extrakt ze zeleného čaje

Jak jsem psal, hlavní účinek na prokrvení penisu a vznik pevné erekce má extrakt ze zeleného čaje.

Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI, která jednotlivé složky a výživové doplňky prověřuje a odsouhlasuje, tvrdí, že extrakt dále:

 • udržuje správný krevní oběh, aby do penisu proudil dostatek krve,
 • udržuje normální činnost srdce, aby vám sex nedal tolik zabrat,
 • udržuje pružnost cév, aby přes ně krev hladce proudila,
 • udržuje normální stav prostaty, abyste neběhal příliš často na malou,
 • udržuje normální funkce močových cest a ledvin, které mívají starší muži často v nepořádku,
 • povzbuzuje fyzický a duševní výkon (díky obsaženému kofeinu), takže zvládnete souložit i opakovaně,
 • přispívá koncentraci a udržuje bdělost, abyste u toho neusnul,
 • stimuluje imunitní systém, abyste byl zdravý a nenachladil se,
 • působí jako antioxidant, který brání buňky před poškozením,
 • udržuje normální stav kostí,
 • udržuje dentální zdraví,
 • udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi, takže se cévy tolik nezanášejí tukem,
 • stimuluje metabolismus tuků a udržuje tělesnou hmotnost, takže funguje jako prevence obezity, která je v Česku častou příčinou erektilní dysfunkce.

 

Aminokyselina L-citrulin

O této složce inspekce SZPI neuvádí žádné konkrétní účinky. Prohledal jsem odborné zdroje, které tvrdí, že l-citrulin:

 

Taurin

Ani o taurinu se SZPI nevyjadřuje. Podle relevantních vědeckých studií ale taurin:

 • brání selhání srdce,
 • zlepšuje funkce srdce,
 • zlepšuje fyzický výkon a zvyšuje schopnost cvičit,
 • zlepšuje funkce jater.

 

Vitamin B3 (niacin)

 • přispívá k energetické rovnováze těla,
 • zajišťuje uvolňování a spotřebu energie,
 • přispívá k normálním psychickým funkcím, udržuje schopnost koncentrace, učení a paměti,
 • snižuje míru únavy a vyčerpání.

 

Vitamin B6 (pyridoxin)

 • přispívá k tvorbě červených krvinek,
 • reguluje hormonální aktivitu, čímž částečně brání úbytku testosteronu a hormonální nerovnováze,
 • přispívá normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti,
 • přispívá funkci imunitního systému,
 • snižuje míru únavy a vyčerpání.

Zbytek složení tvoří zdravotně neaktivní nebo méně významné látky: želatina, přírodní borůvkové aroma, voda, glukózový sirup, sladidlo steviol, kyselina citrónová, želírující látka a antokyany.

Bonbony nejsou vhodné pro vegany, děti do 18 let a těhotné ani kojící ženy.

bonbony Proerecta příbalový leták

Takto bude vypadat finální etiketa bonbonů, které vám pošle prodejce. V čase psaní recenze jsem měl k dispozici pouze balení bez etikety.

 

Užívání a dávkování bonbonů Proerecta

Užívání nikdy nebylo jednodušší, a hlavně nenápadnější. Znáte to. Klasický doplněk má obvykle formu tablety nebo kapsle. To znamená, že každý, kdo vás uvidí tabletku užívat, bude mít dojem, že s vámi zdravotně není něco v pořádku. Roztoužené milence taky nemusí připadat normální, že na soulož potřebujete nějakou pomocnou ruku.

Koho by ale napadlo, že ty hezké, měkké a po borůvkách vonějící bonbony slouží na podporu erekce? Určitě nikdo, protože takový výrobek na českém trhu jednoduše nikdy nebyl (a zřejmě tak brzy ani nebude).

Určitě ale SKLADUJTE BONBONY MIMO DOSAH DĚTÍ! Snědly by vám je na posezení, což není úplně bezpečné. Bonbony Proerecta jsou určeny výhradně pro zdravé dospělé muže s oslabenou erekcí.

Zavonět by mohly i ženám, ale pro ně nejsou nebezpečné. Maximálně by nastimulovaly jejich výkonnost, podpořili soustředění a citelně pozvedly jejich erotické libido. To ovšem může být žádoucí, takže jednu nabídněte i partnerce 🙂

Bonbony se užívají nepravidelně a pouze v případě potřeby. Není potřeba užívat je denně, jako tomu je třeba u Proerecta LONG. Užijte je jenom tehdy, když víte, že za půl hodinky bude sex.

Já osobně jsem při testování užíval pouze 1 bonbon a účinkoval velmi uspokojivě. Výrobce dovoluje užít za jeden den až 3 bonbony, takže pokud jste starší muž, máte výrazný problém s erekcí, diagnostikovanou erektilní dysfunkci nebo jste obézní, diabetik nebo trpíte jinou nemocí, vyzkoušejte dávku zvýšit. Předem totiž nelze odhadnout, zda vám bude stačit 1 nebo 3. Jde o doplněk stravy, takže vše je nutno odzkoušet sám na sobě. Začněte vždy s 1, a pokud by byl účinek slabý, po půl hodině užijte další.

Užívá se 1 bonbon 30 minut před sexem. Bonbon rozžvýkejte nebo nechte pomalu rozpustit v ústech, ale vždy pořádně zapijte vodou, aby se dostal celý do žaludku a střev.

V případě vážnějších problémů s erekcí nebo jiných zdravotních problémů lze dávku zvýšit až na 3 bonbony. Vždy dodržujte rozestup aspoň půl hodiny.

rozkousnutý bonbon Proerecta

Jeden napůl rozkousnutý bonbon Proerecta

 

Ceník bonbonů Proerecta

Produkt je nový, takže aktuální ceník by se neměl delší dobu měnit. Určitě se ale podívejte přímo do e-shopu, kde najdete vždy aktuální cenu.

Obchod vám doručí balíček diskrétně zabalený již do 48 hodin. Ihned se tak můžete zásobit účinným a chutným doplňkem pro bezpečnou podporu erekce. Nezapomeňte využít slevový kód na slevu 10 % proerectax10.

1 balení (20 – 60 dávek) 2 balení + 1 ZDARMA (60 – 180 dávek) 4 balení + 2 ZDARMA (120 – 360 dávek)
599 Kč 1299 Kč 2199 Kč

 

Způsoby dopravy a cena

Osobní odběr (Domažlická 1232/3, 13000 Praha, Žižkov): ZDARMA
Zásilkovna kdekoliv u vás: ZDARMA
Kurýr GLS: 89 Kč
Česká pošta – balík do ruky: 89 Kč

 

Proerecta Men sexual energy gummies a často kladené otázky FAQ

Jaký je hlavní účel bonbonů Proerecta?
Bonbony Proerecta jsou výživový doplněk pro podporu erekce a prokrvení celého organismu.
Jaká je forma bonbonů Proerecta?
Jde o chutné a měkké želatinové žvýkací bonbony s přírodním borůvkovým aroma.
Za jak dlouho nastoupí účinek a erekce bude pevná?
Bonbony Proerecta se vstřebají a zaúčinkují již do 30 minut od užití.
Pro koho jsou určeny bonbony Proerecta?
Pro všechny plnoleté muže se slabou erekcí a krátkou či nevýraznou sexuální výkonností.
Mají bonbony Proerecta nežádoucí vedlejší účinky?
Ojediněle se u citlivějších mužů může objevit bušení srdce, zrychlený tep, nervozita, poruchy soustředění nebo žaludeční nevolnost.

Pokud se tyto symptomy objeví, doporučuji bonbony dále neužívat a vrátit je prodejci naproti vrácení peněz na bankovní účet.

Jak se bonbony Proerecta užívají?
Užívejte nepravidelně dávku 1 až 3 bonbonů vždy s rozestupem aspoň půl hodiny.

Užijte je pouze v případě potřeby, kdy budete vědět, že se blíží sex nebo budete potřebovat nakopnout fyzický či mentální výkon podobně jako možná pijete kávu nebo energy drinky.

Kdo by bonbony Proerecta neměl užívat?
Bonbony nejsou vhodné pro neplnoleté muže, pro děti, pro těhotné ani kojící ženy.
Jsou bonbony bezpečné pro dospělého muže?
Ano, složení je namícháno tak, aby nehrozilo žádné riziko předávkování.

Bonbony jsou nenávykové, takže si na nich nevybudujete závislost.

Jaké je složení Proerecta Men sexual energy gummies?
Extrakt ze zeleného čaje, taurin, vitamin B3 a B6 a l-citrulin.
Mohu bonbony kombinovat s jinými doplňky stravy pro podporu erekce?
Obecně je to možné, ale záleží, jaký bude konkrétně druhý výrobek.

Bonbony jsou namíchané tak, aby účinkovaly, takže pokud byste užíval další výrobek s podobnými složkami, nelze vyloučit předávkování a negativní účinky.

Mohu bonbony kombinovat s léky na předpis?
Na bezpečnost kombinace s jakýmikoliv léky se musíte zeptat lékaře, který vám léky předepisuje.

Obecně by měla být kombinace bezpečná, ale pouze lékař dovede odhadnout, zda tomu tak bude i u vašich léků.

Může některá složka vyvolat alergickou reakci?
Alergickou reakci nelze vyloučit, ale je velmi málo pravděpodobná. Pokud jste alergik, zkontrolujte si podrobné složení.
Lze bonbony Proerecta reklamovat a dostat zpět své peníze?
Ano. Proerecta jedná čestně, a pokud by vám bonbony jakkoliv nevyhovovaly, i již otevřené a neúplné balení můžete poslat zpátky na adresu firmy společně s číslem účtu.

Po přijetí zásilky vám firma vyplatí plnou sumu na váš bankovní účet.

Kolik dávek obsahuje jedno balení bonbonů Proerecta?
Jedno balení obsahuje 60 bonbonů, což je v závislosti na zvolené dávce 20 až 60 jednorázových dávek.
Existuje nějaký slevový kód nebo kupon?
Vyzkoušejte kód na slevu 10 % z celé objednávky ve tvaru proerectax10.

Firma jinak zvýhodňuje odběr více balení a aktuálně funguje akce 2+1 nebo 4+2 balení ZDARMA. Určitě ji využijte a ušetřete.

Jak dlouho trvá doručení?
Firma doručuje zpravidla do 2 pracovních dnů.

Na výběr máte Českou poštu za 89 Kč, kurýra GLS za 89 Kč, Zásilkovnu poblíž vašeho bydliště ZDARMA nebo osobní odběr ZDARMA v sídle e-shopu v Domažlické 3 na pražském Žižkově.

Je balení bonbonů diskrétní?
Ano, balíček obsahuje pouze vaši adresu, název a adresu odesílatele. Žádné reklamy, žádné jiné nálepky, žádný důkaz o tom, co je v balíčku.
Kde mám Proerectu nakupovat tak, abych měl vždy jistotu, že dostanu originální výrobek?
Určitě vždy na oficiálním e-shopu Proerecta.cz.

Na její výrobky někdy narazíte i v lékárnách nebo na jiných e-shopech, ty si ale obvykle účtují marži navíc. Nejvýhodněji a s nejrychlejším doručením nakoupíte vždy na Proerecta.cz.

TIP: Pokud vám náhodou želatinové bonbony nevyhovují, klikněte a podívejte se na řebříček TOP 10 doplňků stravy pro podporu erekce, které jsme za vás otestovali a můžeme je směle doporučit.

MOJE SPOKOJENÉ HODNOCENÍ BONBONŮ PROERECTA
 • Účinek
 • Rychlost nástupu:
 • Oddálení ejakulace:
 • Prodloužení soulože:
 • Posílení libida:
 • Bezpečnost:
 • Cena:
 • Kvalita a spokojenost:
4.6

Záverečný verdikt

Proerecta Men sexual energy gummies sú bezpečné, chutné, voňavé, a hlavne nenápadné cukríky pre spoľahlivú podporu erekcie do 30 minút. Môžem ich iba odporúčať, pretože sa skvelo osvedčili a ako skúsený tester doplnkov som s nimi vo všetkých smeroch spokojený.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)

Leave a Reply

Sending