Prodloužení erekce – návod a tipy, jak vydržet co nejdéle „v pozoru“ ⏳

VIDEO: 14 rychlých tipů pro maximální prodloužení erekce a oddálení ejakulace.

Oddálení ejakulace a 14 tipů pro nejdelší SEX

Na světě asi neexistuje muž, který by si liboval v příliš rychlém sexu. Určitě se shodneme na tom, že si všichni chceme sex užít dosyta bez jakéhokoliv vyrušování. Jenže ne každý takové štěstí má. Někteří pánové se bohužel potýkají se stavem známým jako „předčasná ejakulace”.

Jak se s ní vypořádat? Jak prodloužit erekci? Co všechno vám dokáže prodloužit pohlavní styk? A existují skutečně zaručené rady jak prodloužit erekci? To zjistíte zde.

prodloužení erekce

 

Jak přirozeně prodloužit erekci?

[su_testimonial name=“MUDr. Martin Hrivňák, PhD. ze soukromé andrologické a urologické ambulance v Košicích“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“gyncare.sk“ url=“http://gyncare.sk/lekari/mudr-martin-hrivnak-phd/“]O predčasnom vyvrcholení hovoríme keď sú „splnené“ tri podmienky.

Muž vyvrcholí do minúty po vniknutí penisu do partnerkinej pošvy, nie je schopný ejakuláciu kontrolovať a tento stav prekáža jemu aj partnerke.

To znamená, že nie je spokojný so svojím sexuálnym životom. Porucha sa – dočasne alebo trvalo – vyskytuje asi u 30 % mužov.[/su_testimonial]

Jak tedy přirozeně prodloužit erekci? Základem je zajistit pravidelnost v pohlavních stycích. Pokud totiž vznikne mezi jednotlivými ejakulačními vybitími časový výpadek, tak při následném pohlavním styku u každého muže nastoupí tendence k překotnosti ejakulace.

Dále muži často sází na techniku zvanou „přerušovaná soulož”. Je to jednoduché. Jakmile se blíží vyvrcholení, na chvíli přestanete, trochu se zklidníte, opadne z vás sexuální napětí a po pár minutách můžete pokračovat dále. Stejně tak funguje například i častá změna poloh.

Další jednoduchou možností je i častá masturbace. Masturbujte i před samotným pohlavním stykem a uvidíte, že při sexu vydržíte mnohem déle.

TIP: Přečtěte si rozhovor s paní doktorkou MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D. o léčbě a možnostech oddálení ejakulace.

oddálení ejakulace rozhovor s Taťánou Šřámkovou

 

Jak prodloužit erekci pomocí doplňků stravy?

Existují ale samozřejmě i nejrůznější doplňky stravy, které dokáží prodloužit erekci. Tyto doplňky stravy obsahují přírodní složky a výtažky z rostlin, které mají pozitivní účinky na vaši sexualitu. Mezi nejúčinnější bylinky, které pomáhají prodloužit sexuální výdrž a prodlužují erekci, patří ženšen pravý a maca peruánská.

Tyto dvě rostliny mají příznivý vliv na délku pohlavního styku, kvalitu sexuálního života, pevnou erekci a výkon muže v posteli. Extrakty z těchto bylin najdete například v doplňku stravy ProerectaVIMAX nebo Zerex.

DOPORUČUJEME: Kanadský Vimax udržuje penis silně prokrvený (díky kotvičníku, ženšenu, mace a dalším).

Krev se zdržuje v penisu déle, díky čemu lze déle erekci udržet a tím úspěšně oddálit ajekulaci. 

Vimax vítěz testu

 

 

Gel na prodloužení erekce

Skvělou možností moderní doby jsou také nejrůznější chladivé gely na prodloužení erekce. Jedná se o jednoduchou pomůcku.

,Stačí nanést na špičku penisu, počkat pár minut a můžete se vrhnout na věc. Žádná věda.

Znecitlivující gely obsahují lokální anestetika, která znecitliví žalud penisu nebo uzdičku penisu a tím i přijímané sexuální stimuly. Během sexu tak díky tomu vydržíte o něco déle.

[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Váš lékař vám může předepsat některý z místně znecitlivujících přípravků, kterými docílíte přiměřeného snížení dotykové citlivosti penisu. Aplikují se v tenké vrstvě na celý povrch žaludu pohlavního údu, a to pod kondom.

V některých případech postačí anestezovat jen oblast uzdičky na mužské předkožce. Místně znecitlivující přípravky vyrobená ve formě masti je zapotřebí na penis aplikovat přibližně třicet minut před souloží, ve formě gelu patnáct minut před souloží a ve formě spreje pouhých pět minut před souloží.[/su_testimonial]

tlumivý lubrikační gel

 

Sprej na prodloužení erekce

Podobně fungují i spreje na prodloužení erekce. I ty se aplikují na špičku penisu. Ovšem pamatujte na to, že po aplikaci znecitlivujícího gelu či spreje pro prodloužení erekce je nutné vždy použít kondom. Kdybyste totiž kondom nepoužil, mohl by gel či sprej na vašem penisu znecitlivět i pochvu vaší partnerky, což rozhodně nechcete.

[su_testimonial name=“Sexuolog prof. PhDr. Petr Weiss, Ph. D.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“sexuologickaspolecnost.cz“ url=“http://www.sexuologickaspolecnost.cz/kontakt“]Nicméně nesmíme zapomínat, že pokud natřeme znecitlivující mast či gel na penis, samozřejmě znecitlivíme i vjemy partnerky v pochvě, je tedy vhodné používat je s kondomem.

K lokálním anestetikům je však třeba přistupovat opatrně a nejprve vyzkoušet, zda nebudou vyvolávat alergickou reakci (u nás či u partnerky). Některým mužům pomáhá myslet na něco jiného (odpoutat pozornost) – sexuologové v tomto případě doporučují třeba odečítat po 7 z tisíce. Zní to sice úsměvně, ale zabírá to.[/su_testimonial]

A dokonce i samotné kondomy fungují jako jakési znecitlivující médium, díky kterému se zmenší sexuální podněty. Proto můžete vyzkoušet i hrubší kondomy, které vám dopomohou k prodloužení erekce.

Bull Power Delay Gel

 

Vodní pumpy na prodloužení penisu a erekce

Mezi muži se tradují také nejrůznější způsoby prodloužení erekce pomocí pumpy. V tomto případě je princip jiný. Díky pumpě vznikne podtlak, kterým se nahrne krev do penisu. Zásluhou většího množství krve je erekce mnohem silnější, pevnější a dle teorie by měla být i delší. Ne vždy to tak ale funguje.

Ač je erekce s pumpou skutečně o poznání pevnější, ještě vám to nemusí zajistit delší milování. Ne všechny rady pro prodloužení erekce totiž skutečně fungují. Více funkční jsou spíše tipy pro znecitlivění penisu.

Kupříkladu můžete místo pumpy vyzkoušet pro prodloužení erekce chlazení penisu. Stačí na pár sekund vložit penis do ledové vody a tím si jej částečně znecitlivět. Výsledek by měl být srovnatelný s výše popsanými gely a spreji pro prodloužení erekce.

Je však nutné to vyzkoušet. Ne každému pánovi je totiž příjemné vložit svou chloubu do ledové vody a pak ještě provozovat sex.

vakuová pumpa magic rocket

 • výborné a snadné ovládání díky pumpovací pistoli
 • měkký, přilnavý materiál
 • s dráždivými vroubky
 • robustní a odolná
 • lze použít i se znecitlivujícím gelem

 

 

Příčiny předčasné ejakulace

[su_testimonial name=“Sexuolog prof. PhDr. Petr Weiss, Ph. D.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“sexuologickaspolecnost.cz“ url=“http://www.sexuologickaspolecnost.cz/kontakt“]De facto jsme všichni potomky předčasných ejakulací – v dávných dobách se pohlavní akt musel odehrát velice rychle, aby aktéři mezitím nebyli sežráni hladovou divou zvěří.

Takže kdo to stihl, předal genetickou informaci dál a tu dnes nosíme i my.[/su_testimonial]

Jaké jsou tedy příčiny předčasné ejakulace? V prvé řadě je to hlavně nepravidelnost v sexu.

[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Úplně nejzákladnějším předpokladem pro terapii předčasné ejakulace je zajištění pravidelnosti v sexuálním režimu muže.

Jinými slovy, pravidelnosti i dostatečné četnosti pohlavních styků. Sex je vhodné uskutečňovat i několikrát týdně.[/su_testimonial]

Vyzkoušejte se proto se svou partnerkou milovat častěji. Má to veliký smysl pro oba.

TIP: Natálie vybrala 4 luxusní lubrikační gely pro váš voňavý a bezpečný sex bez odřenin.

luxusní lubrikační gely

 

Jak vzniká předčasná ejakulace?

Zadruhé stojí za předčasnou ejakulací psychika. Příčiny mohou být různé:

 • začátek nového partnerského vztahu,
 • stres, deprese, úzkosti,
 • strach, rozpaky,
 • méně častý pohlavní styk s partnerkou,
 • abnormální hladina hormonů,
 • užívání některých léků,
 • problémy se štítnou žlázou,
 • poškození nervových zakončení,
 • zranění,
 • nezdravý životní styl,
 • problémy s prostatou a spoustu dalších.
[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Při jakékoli nedokonalosti pohlavního styku bývá psychická složka přítomna, vytváří se tzv. psychologická nadstavba.

Věnujte se s partnerkou dotykové předehře třeba jen jednostranně, to znamená ještě před zavedením penisu do pochvy se vynasnažte dotekově navodit u partnerky výrazně vyšší hladinu sexuálního vzrušení, než jaká bude souběžně přítomna u vás.[/su_testimonial]

Muž může být příliš nezkušený, vynervovaný, mít strach, nebo si nemusí být úplně jistý a už může být oheň na střeše. Aby totiž došlo k bezproblémovému pohlavnímu styku je potřeba, aby byl chlap v naprosté psychické i fyzické pohodě.

V některých průzkumech bylo zjištěno, že se s předčasnou ejakulací během svého života může setkat každý muž a pravidelně se s tímto jevem potýká každý třetí muž.

V takovém případě vám mohou pomoci právě znecitlivující gely, chlazení penisu, častější masturbace, doplňky stravy, použití hrubších kondomů či přerušovaná soulož.

 

VIDEO: Předčasná ejakulace.

Předčasná ejakulace. Je tak zamilovaný? - 4 rady

DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ - Předčasná ejakulace

 

Prodloužení erekce

[su_testimonial name=“MUDr. Barbora Bačová z Kliniky pracovního a cestovního lékařství Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“ulekare.cz“ url=“https://www.ulekare.cz/nasi-lekari/mudr-barbora-bacova-8″]Pokud chcete váš pohlavní styk prodloužit, zkuste jiné polohy, dále, můžete vyzkoušet různé znecitlivující krémy, spreje nebo kondomy.

Někdy je příčinou příliš nízká frekvence pohlavního styku. Pomáhá také těsně před vyvrcholením stisknout penis těsně za žaludem. Je navíc šance, že s přibývajícím věkem se vaše výdrž bude prodlužovat.[/su_testimonial] [su_testimonial name=““Doktor Milan Čech, primář interního oddělení Nemocnice Na Homolce v Praze“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=““ url=““]Především jde o správnou životosprávu, dostatečný pohyb a přísun vápníku – ať už v mléčných výrobcích nebo ve formě tablet.[/su_testimonial]

K prodloužení erekce toho tedy nepotřebujete mnoho. Často si poradíte i sám. Nemusíte hned navštívit lékaře nebo urologa. Stačí se jen na svůj problém zaměřit a uvidíte, že jej snadno vyřešíte.

Užívejte pravidelně Kanadský Vimax, který udržuje penis silně prokrvený (díky kotvičníku, ženšenu, mace a dalším).  Déle udržíte erekci a tím úspěšně oddálíte ekulaci. 

Vimax vítěz testu

 

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

Nejčtenější články o předčasné ejakulaci a příbuzných poruchách

OTESTOVÁNO: 10 nejlepších doplňků pro oddálení ejakulace a prodloužení soulože
14 tipů pro úspěšné oddálení ejakulace - ověřeno sexuoložkou
6 nejčastějších poruch ejakulace
Informační megačlánek Vše o ejakulaci, ověřený sexuoložkou
Retardovaná, opožděná ejakulace - příliš dlouhá doba do vyvrcholení
Ejakulace bez erekce - je to problém?
Ejakulace bez orgasmu - jak si vyvrcholení doopravdy užít?
Retrográdní ejakulace - co když vyvrcholíte bez výstřiku semene?

Sexuologické a urologické ambulance Praha, Brno, Ostrava a Olomouc

PhDr. Jana MüllerováNádražní 19, Praha 5, 150 00, Smíchovterapieplagyn@seznam.cz
+420 602889892
MUDr. Lukáš Bittner
Jankovcova 1569/2c, Praha800 203 233
Email: iscare@iscare.cz
MUDr. Luděk FialaPoliklinika Mazurská, Praha 8283 024 316
775 534 470
MUDr. Ondřej TrojanKartouzská 204/6, Prahasexuologie@centrum.cz
+420 222 363 555
MUDr. Hana FifkováU Rajské zahrady 12
Praha 3
130 00
hana@fifkova.cz
+420 222 317 185
Sexuologická ambulance - Fakultní nemocnice Ostrava17. listopadu 1790/5, 70800 Ostrava, Poruba597 373 209
PhDr. Jarmila MayzlíkováRepinova 16, Ostrava724 242 423
mayzlikova@centrum.cz
MUDr. Helena ReguliViniční 235, Brno533 306 206
773 649 411
SEXUOLOGIE - BRNO.czSovova 7, 616 00, Brno731 031 627
Centrum MediolNa Šibeníku 26
779 00 Olomouc
607 633 611
centrummediol@seznam.cz

 

Leave a Reply