Sexuoložka Fifková: Když je psychika zabijákem erekce

V naší ordinaci se setkáváme s řadou problémů. Jedním z nejčastějších jsou poruchy erekce.

Pokud je příčinou poruch psychika, léčba bývá obtížnější. Typickým příkladem je mladý muž, který po mnoha letech ukončil vztah, přičemž nikdy neměl žádné problémy s erekcí.

psychika zabiják erekce

 

Po rozchodu si však začal užívat známostí na jednu noc. Jenže zjistil, že erekce se jaksi nedostavila. 

Namísto toho, aby si odpočinul a zvykl na novou etapu života, dále aktivně pokračoval v jednodenních známostech a doufal, že se problém vyřeší. Jenže s každým pokusem přišlo opět selhání. 

Dalším typickým příkladem bývá ženatý muž. Začal být vystresovaný z práce, a to mu spustilo erektilní dysfunkci. Na sex tudíž nemá ani pomyšlení. 

„ZÁCHRANKA“ PRO VAŠI EREKCI: 

Český drink pro podporu erekce navodí pevnou erekci již za půl hodiny. 

balení Proerecta SHOT

 

Erekce je pro sex nezbytná

Fakt, že muži nejsou už ničeho schopni, je dokáže zcela odrovnat. Obvykle to navíc postihuje muže, kteří jsou k partnerčiným potřebám a přáním pozorní. Egoistům orientovaných jen na ně samé, se nic takového nestává.

K erektilní dysfunkci (ED) vyvolané psychikou může dojít kdykoliv. Na začátku pohlavního života, z nervozity, či v trvalých vztazích ve chvíli, kdy se do sexu začnete nutit nad rámec svých schopností.

 

Situace není neřešitelná

Je třeba nejprve rozpoznat, jaký je původ vaší ED. Pokud máte problém při milování, ale i při masturbaci, kdy nepociťujete žádný stres, je čas vyhledat lékaře.

ED může být signálem jiných zdravotních potíží jako jsou je ztráta pružnosti cév v těle, což se týká i cév v penisu. 

Pokud se selhání dostavuje jen při chvíli, kdy chcete zasunout penis do pochvy partnerky či během styku, a jste si jistý, že při masturbaci nemáte problém, je řešení na vás a vaší partnerce.

Pokud vás erekce zklame, nebuďte sklíčení. Milování není jen o penetraci. Využijte ke vzájemnému uspokojení svá ústa a ruce. Uvolněte se a nemyslete na to, že mazlení musí nutně skončit sexem. Jen si to prostě užijte.

Toto nekoitální milování praktikujte nějakou dobu. Vaše psychika se tím uklidní.

Pokud vaší milé chybí sex, pořiďtě jí vibrátor. Pokud stále bude trvat na souloži, přestože jste ji obeznámil se svým problémem a není ochotná počkat, pak je na čase se s takovou partnerkou rozloučit.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Chorvat šel na plastickou operaci nosu. Ta mu vyvolala permanentní erekci (priapismus).

priapismus po operaci nosu

 

/ZDROJ/

Leave a Reply