„Jak se o mě budeš starat, tak dlouho ti budu sloužit,“ rozhovor s Alenou Novákovou z 4SEX.cz

Vyznat se v současné nabídce vibrátorů, dild, análních kolíků, vibračních vajíček a jiných sexuálních pomůcek pro ženy je někdy skoro nadlidský úkon.

Jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů, v nejrůznějších velikostech a v rozličných barvách.

Některé vibrují pouze jedním způsobem, jiné vás dokáží dostat až do hotového sedmého nebe. Možnosti jsou prakticky nekonečné.

Jak si tedy v takové nepřeberné nabídce správně vybrat? Na co se při výběru erotické pomůcky pro ženu zaměřit? Jaké parametry by pro vás měly být klíčové? A co při výběru nehraje zase až tak velkou roli?

Na to jsme se zeptali Aleny Novákové, produktové specialistky z e-shopu 4SEX.

Alena Nováková:

Jmenuji se Alena Nováková, je mi 40 let a v oboru působím již zhruba 10 let. Sexualita mě vždy zajímala, stejně jako většinu populace mého věku.

Své zkušenosti ze soukromého života i z praxe zúročuji v mém zaměstnání, kde působím na pozici specialisty produktového oddělení.

Věřím, že mé zkušenosti i doporučení pomohou čtenářům ke správnému výběru té pravé erotické pomůcky tak, aby jim zkvalitnila sexuální život stejně jako mě.

Alena Nováková rozhovor

 

Obsah článku

Jak si v sexuálních hračkách správně vybrat?

Nejrůznějších vibrátorů a erotických pomůcek pro ženy je dnes celá řada. Jak by se měla žena rozhodnout při první návštěvě vašeho e-shopu?

Jsou ženy, které již mají zkušenosti s erotickými pomůckami a pak ty, které jsou v této oblasti, jak se říká, „nepolíbené“.

Ženy se zkušenostmi obvykle mají představu o tom, jakou hračku si chtějí pořídit, co vše by měla splňovat, případně jak vypadat.

Dámy nebo slečny, které neví co hledat, mohou vybírat např. dle recenzí u jednotlivých pomůcek, nebo mohou využít naší video poradny, kde jsou informace rozděleny dle typů vibrátorů, obsahují videa a další všeobecné informace.

Naši zákazníci se navíc na nás mohou kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem také pomocí chatu či e-mailu, kde všem rádi poradíme.

 

Podle čeho by se měla žena při výběru vibrátoru na vašem e-shopu řídit?

Ženy mohou vybírat z nepřeberného množství nabízených pomůcek na našich webových stránkách.

Záleží na každé, jaké má představy, co by měla jednotlivá pomůcka umět, jaké by měla mít rozměry, materiál apod.

Některé ženy jsou velice náročné, co se týče funkcí a vzhledu pomůcky a neřeší např. cenu.

Pak jsou ženy, kterým stačí levnější, ne však o to méně kvalitnější vibrátor a spokojí se třeba s takovým, který nabízí pouze jeden stupeň vibrace.

 

Co by podle vás měla mít každá žena ve svém „sexuálním šuplíku”? Co je podle vás naprosto základní sexuální pomůckou?

Z vlastní zkušenosti vím, že není důležité mít velký výběr erotických pomůcek, ale hlavně aby byly kvalitní.

Pro každou ženu je však důležité, aby svého manžela či milence zaujala i svým vzhledem.

Proto je nutné mít ve své „sbírce“ kromě sexuálních hraček také erotické spodní prádlo, které dodá večeru či intimní chvíli tu pravou atmosféru, kterou následně okořeníte vibrátorem, dildem, vibračním vajíčkem, masážním olejem s afrodiziakálními účinky apod.

4sex.cz

Nabídka sex-shopu je velice bohatá a seženete skutečně cokoliv včetně potřeb pro údržbu. Klikněte na obrázek a vybírejte. 

 

Jak poznáte kvalitní vibrátor?

Ženu samozřejmě bude u vibrátoru zajímat zejména jeho kvalita. Jak ji může odhalit na e-shopu? Existuje na to nějaké jednoduché vodítko?

Kvalitu jistě určuje např. použitý materiál. Mezi velmi oblíbené, moderní a snadno udržovatelné materiály patří silikon a tzv. realistické materiály jako jsou TPE a TPR. Často označované jako Cyberskin, Loveclone atd.

Naopak mezi ty méně kvalitní patří gel, jehož nevýhodou je po určité době poréznost. Není to však vždy pravidlem, protože velice záleží na tom, jak se o svého „pomocníka“ pečujeme.

Pokud se budeme bavit o kvalitě vibrátorů z hlediska funkčnosti, či dobíjení, nelze s přesností určit, zda jsou lepší vibrátory s jedním nebo více stupni vibrací, s dobíjecí baterií nebo na obyčejné tužkové baterie.

 

Platí u ženských vibrátorů zažité pravidlo – čím vyšší cena, tím vyšší kvalita?

V současné době je na našem trhu nabídka vibrátorů tak široká, že zdaleka nezáleží jen na ceně. Rozhodující je, co vše žena od vibrátoru očekává a jak bohaté zkušenosti v oblasti sexu má.

Pokud se jedná o slečnu, která zatím nemá žádné „zážitky“ s erotickými pomůckami, pak jí zcela jistě bude stačit vibrátor se základními stupni vibrací, s menší délkou a průměrem.

Náročná dáma, která vibrátor vnímá nejen jako pomůcku k uspokojení, ale například i jako doplněk erotických her, sáhne zřejmě po dražším, výkonnějším a designově propracovanějším vibrátoru. V tomto případě se dá mluvit o tom, že tato pomůcka bude dražší než u první slečny…

 

To nejlepší z nejlepších

Jaké sexuální pomůcky jsou na vašem e-shopu všeobecně nejdražší?

Aktuálně jsou nejdražšími položkami na našem e-shopu silikonové realistické panny. Jedná se o panny, které jsou na dotek a pohled nerozeznatelné od skutečných žen a jsou zcela jiných kvalit, než jsme dosud byli zvyklí vídat ve formě nafukovacích panen.

Pokud budeme hovořit o dalších erotických pomůckách mimo tuto uvedenou kategorii, tak mezi dražší kousky patří například kožené hračky pro vyznavače BDSM praktik, hračky pro tzv. elektro sex nebo také velice kvalitní Womanizery, které jsou určeny ženám ke stimulaci klitorisu.

womanizer a realistická panna

Womanizér je momentálně největší hit ve stimulaci klitorisu. Pro osamělé pány doporučujeme realistickou pannu, kterou nerozeznáte od skutečné lolitky. Jedna výhoda – nikdy neodmlouvá a nikdy vám neuteče za jiným!

 

Jak dlouho může žena používat jeden vibrátor? Jedná se o celoživotní pomůcku, anebo by jej měla po nějaké době vyhodit a vyměnit za nový kus?

U vibrátorů, stejně jako u dalších erotických pomůcek, platí pravidlo „jak se o mě budeš starat, tak dlouho ti budu sloužit“.

Vibrátory lze vybírat z velmi široké škály materiálů počínaje klasickými „gumovými“ až například skleněnými konče. Každý materiál si zaslouží specifickou a zároveň kvalitní údržbu tak, aby vám sloužil co nejdéle a v co nejlepší kvalitě.

U téměř všech našich produktů máme doporučení, jak o pomůcky pečovat, jak je uchovávat a hlavně jaký používat lubrikant, aby nedošlo k poškození jejich povrchů.

A co se týče vaší otázky, zda je pomůcka na celý život? Na to je velmi jednoduchá odpověď. Každá žena, která jedou propadne kouzlu erotických pomůcek, jistě nezůstane u jedné jediné napořád. Časem určitě zatouží po něčem novějším, modernějším.

 

Typický zákazník českých sexshopů

Kupují si vibrátory spíše ženy pro svou vlastní potřebu? Anebo jsou to pánové, kteří je pořizují jako dárek pro svou partnerku?

Dá se říct, že je to tak půl na půl. Stále je dost mužů, kteří chtějí překvapit svou partnerku neobvyklým dárkem, ale zároveň přibývá žen, které si rády objednají vibrátor dle svých představ a požadavků.

Jedná se o ženy, které jsou single nebo i takové, které mají partnera, přesto však cítí potřebu okořenit intimní chvíle něčím novým, nevyzkoušeným. Muži rádi pozorují své milenky, jak se dráždí vibrátorem přímo před nimi.

Díky diskrétnosti našeho e-shopu se naši zákaznici nemusí obávat, že by si snad na ně někdo ukazoval prstem, protože sobě či jinému pořídili erotickou hračku.

Zároveň není nikde řečeno, že erotika je jen pro mladé. Dnes je zcela normální, že u nás nakupují všechny věkové kategorie od náctiletých až po ženy i muže v důchodovém věku.

VÍTE, jak bude vypadat váš milostný život po padesátce?

 

Jaké zboží je v současnosti nejoblíbenější? Co jde tak říkajíc „na dračku”?

Zde mohu jednoznačně potvrdit největší oblíbenost u tzv. Satisfyerů, kterých máme v naší nabídce několik nejrůznějších typů jak pro ženy, tak pro muže a dokonce i pro páry. Nepochybně si vybere každý.

Kromě této uvedené pomůcky jsou u žen stále velice populární vibrátory. U mužů zase masturbátory.

TIP: Pomůcky jsou leckdy drahé a je potřeba řádně se o ně starat. 

Natálie vybrala kvalitní lubrikační gely bezpečné jak pro vás, tak pro vaše hračky. Klikněte a vyberte si.

lubrikační gely na pomůcky

 

Ukážete nám nějaké „novinky” v erotickém zboží určeném výhradně pro ženy? Něco, co tady ještě před pár lety nebylo?

Nezbývá než znovu vyzdvihnout již zmíněné TOP produkty Satisfyer či Womanizer.

Tento nový typ stimulace, které tyto novinky poskytují, zde ještě před pár lety nebyl. A pomůcky tohoto druhu jsou mezi ženami nyní absolutní jedničkou!

Obojí najdete na výše uvedených odkazech a jsme si jisti, že budete mít z čeho vybírat.

>> KLIKNĚTE a čtěte o všech rozdílech mezi Womanizery a Satisfyery – cena, materiál, výdrž, funkce a užitečné informace před nákupem.

 

Existuje nějaký typ zboží, který se prodává tzv. sezónně? Příklad – v létě spíše velké vibrátory a v zimě zase nejrůznější anální hračky? Umíte odhadnout takové roční „sexuální etapy”?

Nelze říci, že by erotický trh bylo možné rozdělit na jednotlivá roční období, kdy se více či méně prodává určitý produkt nebo produkty.

Platí však, že pokud se jedná o různé svátky jako např. Valentýn, 1. máj – lásky čas, Vánoce a podobně samozřejmě dochází ke zvýšení poptávky na našem e-shopu, což je pochopitelné vzhledem k originalitě darovaných produktů.

V naší nabídce navíc najdete tipy na dárky k jednotlivým událostem jako je svatba, MDŽ, atd. Jedinou výjimku tvoří snad jen erotické spodní prádlo s tématikou Vánoc.erotické prádlo 4sex

Už máte převlečky na dlouhé zimní večery?

 

Nevažte se, odvažte se!

V sexu jsou všeobecně považovány za méně „dobrodružné” ženy. Co byste jim poradila, aby tyto psychické bloky a předsudky překonaly a užily si v sexu něco nového?

Já osobně si nemyslím, že by dnes byly ženy v sexu méně dobrodružné než muži. Dnes je to podle mě vyvážené, kdy žena sama řekne muži, co se jí líbí, co chce, aby s ní udělal, kam sáhnout, kterou pomůcku použít.

Muži jsou na tom stejně. Mluvím však z vlastní zkušenosti a zkušenosti z mého okolí.

Ženám, které se ostýchají, nemají v sexu ještě mnoho zkušeností bych poradila – řekněte si, co vám dělá dobře, nebojte se. Sex si pak užijete zcela jinak, s jinými pocity, neopakovatelnými orgasmy a není nic hezčího, než když vidíte vyvrcholení svého partnera a on to vaše.

Je to zcela přirozené a nebraňte se tomu. Nebojte se experimentovat. Je mnoho pomůcek, které vám vaše intimní chvilky zpříjemní a s některými si užijete kromě vášně a vzrušení také zábavu.

erekce_cz na facebooku

Děkuji za zajímavý rozhovor a představení trendů, paní Nováková. 

DÁLE ČTĚTE DŮLEŽITÝ NÁVOD, jak si samovyšetřit prsa v rámci prevence před rakovinou

Leave a Reply