Satisfyer – TOP 5 tichých a intenzivních masažerů klitorisu + užitečné informace k nákupu a používání (orgasmus zaručený)

Revoluční stimulátory orgasmu. Nejlepší pomůcky pro mnohonásobný orgasmus. Moderní erotická hračka. To je satisfyer. Dopřeje vám slastný prožitek, ať už jste sama nebo s partnerem.

Vybrala jsem pro nás TOP 5 satisfyerů, jejichž sací síla a výkonnost vás vystřelí do orgasmického nebe. Budete chtít víc a víc. Víc vibrací, víc sání, víc orgasmů…

top 5 satisfyerů pro ženy

 

TOP 5 satisfyerů podle redakce erekce.cz

<strong>Satisfyer Pro 4 Couples - pomůcka pro páry</strong>

satisfyer pro 4 couples

 

 

A začneme hezky zostra. Satisfyer Pro 4 Couples je dokonalá erotická pomůcka jak pro chvíle, kdy budete doma sama, tak i pro společné chvilky s vaším partnerem.

Satisfyer Pro 4 Couples přináší sací sílu pomocí vzduchových vln, které budou postupně nasávat váš klitoris. K tomu si jej můžete zavést také do vagíny, kde vám bude stimulovat bod G.

Satisfyer Pro 4 Couples má 11 režimů sání, 10 funkcí vibrací, 2 motory, možnost tichého chodu a možnost vyměnit si sací zvony.

Je poháněn nabíjecí Li-ion baterií, která vám vydrží sloužit na jedno nabití i několik desítek minut.

 • Skvěle padne do ruky
 • Na jedno nabití vydrží desítky minut
 • Lékařský silikon
 • Silné sání
 • Možnost tichého režimu – nevzbudí děti ani sousedy

 

Výrobce: Satisfyer
Rozměry: 11,5 cm; ⌀ 8 – 15 mm
Barva: bílá/zlato-růžová
Počet režimů sání: 11
Počet vibračních módů: 10
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie

 

 

 

<strong>Satisfyer </strong><strong>SONA CRUISE</strong>

satisfyer sona cruise

 

 

Nechte ve své ložnici či koupelně zaznívat ozvěny nesčetných orgasmů. Jako druhý velice výkonný Satisfyer zde mám SONA CRUISE.

SONA CRUISE bude vaším skvělým společníkem jak doma, tak zejména na cestách. Jedná se totiž o cestovní model Satisfyeru. Co do malé velikosti dokáže nahradit skvělými vlastnostmi.

Stimuluje klitoris až o 75 % intenzivněji než klasické vibrátory. Vychutnejte si osm vibračních programů a až 60 minut erotické stimulace v kuse.

SONA CRUISE navíc disponuje speciální funkcí Cruise Control, díky níž můžete zvýšit intenzitu pouhým silnějším přitlačením k tělu. Tato funkce uchovává 20 % síly motorů, které se právě přitlačením k tělu aktivují, takže nedochází k ovlivnění výkonnosti či výdrže baterie.

 • Vodotěsný, takže si jej můžete vzít i do vany
 • Cestovní velikost
 • Lékařský silikon
 • USB nabíjení
 • Speciální funkce Cruise Control

 

Výrobce: Lelo
Rozměry: 99 x 88 x 56 mm
Barva: černá
Počet režimů sání: 8
Typ baterie: Li-Ion 500mAh 3.7 V
Manuál k použití: stáhnout v .PDF

 

 

 

<strong>Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION</strong>

satisfyer pro deluxe next generation

 

 

Se Satisfyerem Pro DeLuxe NEXT GENERATION si zpestříte nejen sólo hrátky, ale ocení jej i váš partner. Svěřte mu Satisfyer do rukou a oddávejte se rozkoši. Orgasmus, jaký zažijete díky dráždění klitorisu podtlakem, si budete pamatovat ještě hodně dlouho.

Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION se může pochlubit designem nádherných ženských tvarů, díky čemuž perfektně padne do ruky. Díky jeho inovativní technologii a neodolatelnému vakuovému sání se může každá žena těšit na mnohonásobné a intenzivní orgasmy.

Intenzita sání se navíc zvyšuje pod vodní hladinou. Satisfyer Pro DeLuxe NEXT GENERATION je nebíjen pomocí praktického USB kabelu, který je součástí balení. Můžete si jej tak přibalit s sebou na cesty.

 • Jednoduché ovládání
 • Vibrátor a podtlakové sání v jednom
 • Kvalitní silikon
 • Ergonomický tvar – skvěle padne do ruky
 • Luxusní design

 

Výrobce: Satisfyer
Rozměry: 12,4 x 4,7 x 4,7 cm
Barva: bílá/zlato-růžová
Počet režimů sání: 11
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie

 

 

 

<strong>Satisfyer Luxury Pret a Porter</strong>

 

Satisfyer Luxury Pret a porter

 

 

Hledáte výkonného společníka, který ale bude zároveň elegantní na pohled? Pak právě jako pro vás je stvořen Satisfyer Luxury Pret a porter.

Je nádherným kouskem, který vám dopřeje nejeden vášnivý orgasmus. Už se nemusíte zdlouhavě trápit jednotvárnými vibracemi vašeho vibrátoru.

Satisfyer Luxury Pret a porter vás díky silným vibracím a podtlakovému sání klitorisu vynese do nebeských výšin. Tento Satisfyer má velice jednoduché a intuitivní ovládání.

Nebudete tak muset ztrácet čas studiem manuálu. Má celkem 11 podtlakových programů a 10 vibračních módů, díky kterým si i ta nejnáročnější milenka najde to své.

Jeho skvělou vlastností je také možnost volby tichého módu, takže se můžete uspokojovat i ve dvě v noci a nikoho přitom nebudete rušit.

 • Jednoduché ovládání
 • Vibrátor a podtlakové sání v jednom
 • Kvalitní silikon
 • Ergonomický tvar – skvěle padne do ruky
 • Luxusní design

 

Výrobce: Satisfyer
Rozměry: 19,2 x 5,4 x 4 cm
Barva: růžovo – bílá
Počet režimů sání: 11
Počet vibračních módů: 10
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie
Manuál k použití: stáhnout v .PDF

 

 

 

<strong>Satisfyer 1 NEXT GENERATION</strong>

satisfyer 1 next generation

 

 

Doposud jsem vám zde představovala spíše dražší kousky. Ovšem Satisfyery vám nutně nemusí provětrat peněženku. V nabídce najdete i levné, přesto stále výkonné varianty. Mezi ně se řadí i Satisfyer 1 NEXT GENERATION.

Díky své praktické velikosti se vejde do každé kabelky či tašky. Jeho silikonová hlavice příjemně obejme klitoris a poskytne vám tolik potřebnou stimulaci.

Satisfyer 1 NEXT GENERATION nabízí 11 stimulačních programů – od nejjemnějšího až po ten nejintenzivnější. Díky tomu, že je celý voděodolný, vám umožní oddat se smyslným hrátkám i v horké vaně či vířivce.

Potřebnou energii mu dodají dvě tužkové baterie AAA.

 • Cestovní velikost
 • Levnější varianta
 • 11 stimulačních programů
 • Voděodolný
 • Ergonomický tvar

 

Výrobce: Satisfyer
Rozměry: 14,3 x 4,6 x 5,4 cm
Barva: bílo-zlato/růžová
Počet režimů sání: 11
Typ baterie: nabíjecí Li-ion baterie
Manuál k použití: stáhnout v .PDF

 

 

 

Proč jsou Satisfyery tak boží? aneb FAQ

Proč zvolit Satisfyer raději než vibrátor?

Satisfyery přinesly revoluci v oblasti sebeuspokojování a masturbace. Už to není jen o šup sem, šup tam, ale je to o účinné stimulaci klitorisu, a ten, jak známo, máme my ženy nejcitlivější.

Satisfyery jsou konečně řešením pro všechny ženy, které nedokáží dojít k orgasmu stimulací vagíny, ale potřebují k tomu stimulaci klitorisu.

 

Jak Satisfyery fungují?

Satisfyery klitoris ženy nasají a následně jej pomocí vln stimulují. Některé Satisfyery jsou k tomu ještě navíc obdařené vibracemi, takže při stimulaci krásně vibrují.

Mnohé ženy právě díky Satisfyeru konečně dosáhly orgasmu, kterého se předtím marně snažily získat s partnerem při klasickém sexu.

 

Jak správně Satisfyery používat?

Pokud jste si právě teď pořídila svůj první Satisfyer, nemusíte se jeho použití vůbec bát. Je to velice jednoduché.

Satisfyer zapnete a následně si jej jemně přiložíte ke klitorisu. Nemusíte na něj vůbec tlačit. On už si vás najde a sám váš klitoris nasaje.

Pokud by vám to bylo nepříjemné, můžete jej trochu posunout na jiné místo, anebo snížit intenzitu sání.

Jestliže byste ale naopak toužila po větším prožitku, stačí sílu sání zvýšit. Mnohé Satisfyery totiž nabízí až 11 programů sání. To je dostatečná nabídka i pro tu nejnáročnější uživatelku.

 

Vydává Satisfyer nějaké zvuky?

Bohužel bez zvukových projevů se používání Satisfyeru neobejde. A teď nemyslím zvukové projevy vydávané vámi při jeho používání, ale zvukové projevy samotného Satisfyeru.

Satisfyery jsou bohužel většinou poměrně hlučné. Mohou vydávat hluk o síle až 50 dB, což odpovídá hlasitosti běžné konverzace.

Naštěstí mnohé modely Satisfyerů už dnes obsahují funkci s názvem Tichý chod, díky kterému se z „uřvaného společníka” rázem stane příjemně vrnící parťák.

 

Osobní zkušenosti s užíváním Satisfyeru

zkušenosti se satisfyerem

diskuze o satisfyeru

spokojenost se satisfyerem

 

Lze používat Satisfyer i pod vodou?

Většina Satisfyerů je voděodolná, tudíž prakticky všechny můžete používat i pod vodou, ať už se bude jednat o vanu, sprchu, vířivku nebo bazén.

Voda Satisfyerům nevadí. Jen si dejte pozor na použitou kosmetiku. Kosmetika s obsahem silikonů může Satisfyer poleptat a tím zcela poškodit.

 

Jaké lubrikanty se hodí k použití se Satisfyerem?

Jelikož jsou Satisfyery vyráběné z lékařského silikonu, je k nim nejvhodnější použití lubrikantu na vodní bázi. Lubrikační gely na olejové nebo silikonové bázi by mohly Satisfyer poškodit, proto se takovým lubrikantům raději vyhněte.

Pokud si nejste výběrem správného lubrikantu jistá, sáhněte po takovém lubrikantu, který je přímo určený k použití na erotické hračky a pomůcky. S takovým lubrikantem rozhodně nešlápnete vedle.

Za sebe vám mohu doporučit Toyfluid – Lubrikační gel FunFactory – 100 ml. Toho stačí jenom troška a okamžitě bude Satisfyer krásně klouzat.

 

Jaké Satisfyer správně umývat a dezinfikovat?

Stejně jako jakákoliv jiná erotická pomůcka, vyžaduje i Satisfyer řádnou a pravidelnou péči. Nestačí ho pouze omýt pod tekoucí vodou.

Chce to pořádnou dezinfekci, abyste si na příště nezadělala na nepříjemný zánět. Skvělou volbou je Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory.

Ten nejen, že váš Satisfyer dokonale očistí a vydezinfikuje, ale zároveň o něj šetrně pečuje. Hezky jej celý čističem omyjte, a to i vevnitř. Nezapomeňte na žádnou skulinu ani zákoutí.

Satisfyer se vám za to odmění dlouhou životností a dokonalými orgasmy.

<strong>Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory - 75 ml</strong>

Čistič na hračky Cleaner FunFactory

 

 

Nyní se podívám na čistící pomůcky vašich erotických pomůcek.

Jako první zde mám Čistič na erotické hračky Cleaner FunFactory – účinný dezinfekční prostředek, který připraví váš satisfyer k použití.

Sprej zničí veškeré bakterie, které se mohou nacházet na vaší erotické pomůcce.

Balení 75 ml v praktické hliníkové lahvičce s rozprašovačem vydrží dlouho.

 • Bez alkoholu
 • Praktické balení
 • Odstraňuje všechny typy nečistot
 • Rychlé a snadné použití

 

Velikost balení: 75 ml
Počet dávek: cca 30 dávek v balení
Barva: čirá
Bez alkoholu: ano
Aroma: ne

 

 

Jaké baterie pohání Satisfyer?

Určitě jste si ve výše uvedeném výčtu všimla, že Satisfyery mají většinou zabudovanou Li-ion nabíjecí baterii, kterou není nutné vytahovat ani vyměňovat.

Nabíjí se pomocí přiložené nabíječky, většinou zhruba 2 hodiny. Následně vám taková baterie vydrží v provozu 60 až 90 minut.

Některé levnější modely Satisfyerů obsahují klasické tužkové baterie AAA. Ty bohužel musíte vždy po jejich vybití vyjmout a vyměnit za nové.

 

Proč jsou lepší dražší Satisfyery než ty levnější?

Možná se teď ptáte sama sebe, proč byste vlastně měla investovat do dražšího modelu, když i ten levnější Satisfyer vypadá poměrně obstojně?!

Určitě. Designy všech Satisfyerů jsou dnes velice líbivé a asi v nich nenajdete příliš velké rozdíly. Ovšem v čem už je skutečně citelný rozdíl, tak je kvalita výkonu jednotlivých modelů.

Dražší Satisfyery vám dokáží nabídnout mnohem více funkcí a možností. Najdete u nich i dříve zmíněný Tichý chod, anebo třeba vibrace. Tím bohužel levnější Satisfyery často nedisponují.

Pokud si tedy chcete dopřát skutečně skvělý prožitek, doporučuji vám vsadit na dražší model Satisfyeru. Uvidíte, že nebudete litovat.

Dámy, nyní se oddejte smyslným orgasmům, nekonečné vášni a nezapomenutelným erotickým zážitkům. Satisfyery přináší orgasmus i těm, kterým se to doposud nedařilo.

Každá můžete se Satisfyerem zažít stimulaci, jakou vám ani váš partner ani žádná jiná hračka nedopřeje. Nebojte se experimentovat a objevte novou stránku své sexuality.

>> KLIKNĚTE a čtěte o všech rozdílech mezi Womanizery a Satisfyery – cena, materiál, výdrž, funkce a užitečné informace před nákupem.

 

Další recenze produktů a články pro ženy

Venušiny kuličky – podrobný průvodce výběrem, nákupem a modely + 5 TIPŮ
Satisfyer - TOP 5 tichých a intenzivních masažerů klitorisu
Svorky na bradavky - řebříček TOP 5 pro ženy i muže. Skřípněte si bradavky a zažijte slastné stimuly
Menstruační kalíšek - levná, ekologická, bezpečná a čistá náhrada tamponů a vložek

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply