Sex na veřejnosti – jaký je trest dle zákona?

Jsou lidé, kterým zkrátka prostředí ložnice nestačí a hledají další zajímavá místa, kde si okořenit svůj sexuální život. Jindy může jít o nahodilou a neplánovanou činnost. Svou roli hraje alkohol, nebo přílišná natěšenost páru.

V neposlední řadě  existují jedinci, kteří ze sexu na veřejnosti udělali sport. Čím bláznivější a méně obvyklé místo na sex, tím lépe. Veřejné záchodky na letišti, nebo v obchodě. Ulice, nebo vlastní dvůr, kam je vidět.

Tato a podobná místa jsou pro tyto exhbicionisty neskutečným lákadlem. Dokud souložící pár nikoho nepohoršuje, je to v pořádku. Problém nastává, pokud je přistižen. Co vlastně hrozí a jaké jsou postihy?

sex na veřejnosti

 

Sex na veřejnosti a tresty, které můžete dostat

Jaké jsou postihy za veřejný sex?

Hodně záleží na místech, kde k sexu dojde. O trestný čin se může jednat v případě, kdy k sexu dojde na těchto místech:

  • pietní místa – hřbitovy, pomníky a památníky
  • kulturně historická zařízení – většina z prostorů mimo domov – muzea, divadla, haly, restaurace 
  • školy, družiny, sportovní prostory a areály, internáty – prostory s větším výskytem dětí

V tomto případě jde o trestný čin – výtržnost. Dle zákona jde o činnost hrubě narušující veřejný pořádek.

Konkrétně lze tento čin najít v Trestním zákoníku č.40/2009Sb., §358 Výtržnictví. Dle zákoníku hrozí sankce odnětí svobody až na 2 roky.

V případě že by šlo o sex na jiném veřejném místě a byli by přítomni nejméně 3 svědci, které toto chování pohoršuje, šlo by o přestupek proti veřejnému pořádku. Tento přestupek se týká toho, kdo způsobí veřejné pohoršení.

Za takové jednání hrozí bloková pokuta až do výše 5000 Kč. S tímto jednáním je ještě často spojeno rušení nočního klidu, kde hrozí rovněž pokuta ve stejné výši.

Policisté jsou taky lidé a jsou schopni přimhouřit oči. Na to se ale nespoléhejte. Otázkou je, kdy to ještě jde a kdy je situace za hranou a musí se trestat.

 

Kdy jde o sex na veřejnosti?

Zákon o obcích říká, že veřejné prostranství zahrnuje všechna náměstí, ulice, trhy, veřejnou zeleň, parky a prostory přístupné každému bez omezení. Obecně jde o místo, kam má veřejnost volný přístup. To platí bez ohledu na majetková práva k danému místu.

TIP PRO PEVNOU EREKCI DOMA I VENKU. Podrobné recenze produktů. 

 

 

 

Jak je to se sexem v autě?

Jde o speciální případ. Pokud do auta není vidět a má třeba na sklech neprůhledné fólie, je vše v pořádku. Stejné je to i v případě obytných aut. Auto není veřejné prostranství.

Pokud by sex probíhal v autě a nebyl vidět, ale pouze slyšet a auto by se pouze hýbalo, bude celá věc složitější. Záleželo by, kdy by k incidentu došlo a kde by auto stálo. Pohupující se vůz v prostorách poblíž škol? V tomto případě jde o veřejné pohoršení. Naopak to samé auto v noci na odlehlém místě je zcela jiný příběh.

TIP: 13+1 bezpečných poloh do auta. 

 

Jak policisté postupují, když vás načapají v autě?

Policisté musí vždy celou situaci zvážit. Zaparkované vozidlo na odlehlém prostoru může být i místem trestného činu. Policista je oprávněn k požádání o vysvětlení a zjištění totožnosti. V případě, že jde jen o milující se pár, strážníci většinou postupují velmi lidsky. Situace řeší na místě domluvou.

 

Jak je to sexem v autě na odlehlém místě?

Sex v autě na odlehlém místě není trestným činem. Tedy pokud by nešlo o znásilnění. Obecně hrozí jen pokuta od orgánu státní správy. Auto by totiž nemělo správně parkovat v lese. I když poblíž není cedule, hrozí pokuta až 5000 Kč.

TIP: 8 míst v přírodě pro nerušený sex. 

 

Řeší policisté veřejný sex často?

Veřejný sex není v policejních záznamech zas tak obvyklý. Například v Praze jde o několik jednotek případů za rok. Většinou případ ohlásí lidé, kteří spatří milující se dvojici. Může jít třeba o rodiče malých dětí, kteří zahlédnou pár v autě zaparkovaném nedaleko školy, nebo závistivé lidi, kteří to doma nemají.

 

Odhaluje kamerový systém veřejný sex?

Policie má k dispozici ve větších městech kamerový systém. Ten je primárně určen k odhalování trestné činnosti a kriminálníků. Není tady proto, aby “šmíroval” milující se dvojice. Záznam z kamery se tedy používá pouze v případě, kdy někdo případ nahlásí. Tehdy musí strážníci případ řešit a záznam slouží jako důkazový materiál.

 

Kde ještě lidé souloží?

Jsou známé i případy přímo z centra, kdy se do sexu dvojice pustila přímo před zraky ostatních lidí. Ti pak měli celou show jako na dlani.

Známé jsou i případy z parků a veřejných prostor s větší koncentrací lidí. Lidská fantazie je poměrně bohatá. Na internetu kolují snímky párů souložících na kapotách aut, střechách, lavičkách a dalších zajímavých místech.

VÍTE, že i veřejně provozovaný sex a požitek z něj lze řadit mezi sexuální deviace

 

Které místo je pro sex vhodné? 

Sex na veřejnosti může proběhnout zcela bez problémů, ale někdy se to může zvrtnout. Jsou každopádně místa, kde je sex před očima ostatních absolutně v pořádku a nikdo nic nenamítá.

Takovými místem jsou například různé swingers párty. Zde je možné provozovat sex před očima ostatních a přitom nejde o sex na veřejnosti. Vše se odehrává za zdmi a okny v předem určených prostorách. Na internetu je v nabídce spousta klubů, kde je možné se takovéto akce zúčastnit. Muž má přístup většinou pouze v doprovodu partnerky, zatímco žena může přijít i sama.

Dalším místem pro veřejný sex jsou různé erotické veletrhy. Zde čekají na diváky najmutí pornoherci, kteří se nebojí předvést svoje umění na živo před zraky stovek diváků.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Kam a za kolik se vydat za sexuální turistikou?

 

Neuřízněte si na veřejnosti ostudu..:)

Swingers párty lákají mnoho lidí. Ve skutečnosti na ně přijde jen zlomek. Lidé se bojí. Nevědí co čekat. Pánové nemají jistotu, zda před očima ostatních budou schopni podat požadovaný výkon. Mohou se obávat i o nástup své erekce pod tlakem. Stejné je to i u sexu venku, kdy strach z dopadení může oslabit erekci a zkazit tak společnou hezkou chvíli.

Doporučuji jistotu. Záruku pevné erekce navodí přírodní doplňky stravy. Redakčně jsme testovali ty nejlepší na trhu. 

 

 

 

Leave a Reply