Sex v přírodě – 8 míst, kde provětrat genitálie

Máme tu léto a spolu s ním slečny začínají zkracovat své šaty. To je skvělá zpráva pro nás, neboť nás čeká, jako každý rok úžasná podívaná. Léto přináší i další zajímavé bonusy. Jedním z nich je i sex v přírodě.

Čerstvě zamilované páry mají zpravidla velikou chuť na sex. Příchod léta vítají, protože se jim otevírají nové možnosti, kde ukojit svůj chtíč. Letní sex venku ale nahrává i partnerským stálicím. Sex v přírodě totiž bourá pevně vyjeté koleje stereotypu. Kde všude mít sex a co si přibalit? Na co dávat pozor? Kromě vášně je třeba zapojit i trochu selského rozumu a předvídavosti.

holka na pařezu

I obyčejný pařez se může stát skvělou podložkou pro radovánky

 

Sex v přírodě závisí od počasí

Zní to sice triviálně a mnoho z nás při pomyšlení na krásné pozadí partnerky na podobnu banalitu zapomíná. Venkovní prostředí každopádně není pohodlná vyhřátá ložnice se vším komfortem při ruce a střechou nad hlavou. Nutno si přiznat, že občas může pršet. Je fakt, že vlhký sex do určité míry má svoje kouzlo, ale nesmí hraničit s rizikem zánětu ledvinné pánvičky.

Podobně jako déšť působí i příliš velké horko. Pot a tělesné pachy jsou fajn do určité míry. Navíc pokud budete myslete víc na to, jak voníte, na sexu se to rozhodně projeví. Od věci tedy není mít po ruce hygienické vlhčené ubrousky na alespoň základní hygienu.

Vybavení na přírodní soulož

Skauti nebo pionýři v závislosti na režimu chodili do lesa vždycky připraveni. Pokud plánujete sexuální dobrodružství mimo 4 komfortní stěny vašeho obydlí, přípravu nepodceňte. Zde je výčet základních věcí, které mít přibalené na sexuální turistiku.

  • Nezapomeňte přibalit něco na zub. Soulož v přírodě si žádá určitou dávku energie, takže voda a nějaké to ovoce neuškodí.
  • Kvůli hygieně přibalte taky vlhčené hygienické ubrousky. Nikdy nevíte, co vše bude potřeba otřít.
  • Dále sáček na použitý kondom, repelent proti hmyzu a také lubrikant.
  • Do zásoby se hodí také náhradní spodní prádlo a oblečení.
  • Nelze zapomenoutna improvizované lůžko v podobě deky.
  • Pokud plánujte pobyt v drsnější přírodě přichází v úvahu karimatka, nebo nafukovací matrace.
dvojice na kole

„Dnes bych to viděla na ten pařez, miláčku…“

 

Fauna a flóra – rizika sexu v exteriérech

Je občas zábavné, že lidé hledají povyražení v přírodě a zapomínají, že v opravdové přírodě jsou, a že tu nejsou sami. Kolem je často velmi rozmanitá fauna a flóra, která je připravena rozmanitými způsoby narušovat komfortní zónu městem zhýčkaných návštěvníků.

Bodláky, kopřivy, trnité křoví a jehličí. Tyhle všechny rostliny nabízejí širokou škálu antikoncepčních metod odrazujících od pohlavního styku. A to jsme ještě nevzpomněli alergiky, kteří jsou doslova nadšeni rozkvetlými loukami a kvetoucím šeříkem.

Rozmanitá zvěř je další překážkou. Lidé mají panickou hrůzu třeba z klíšťat. Je fakt, že chytit ho není žádné umění. Občas stačí i procházka nízkou trávou v městském parku!

Další skupinou jsou komáři. Zvlášť kolem rybníků jich je požehnaně a takovýto skupinový sex má pak až příliš mnoho účastníků.

Na lesní mýtině mohou překvapit mravenci. Ti štípou a mohou vlézt i do leckterých záhybů a otvorů. Když půjdeme ještě více do mikro světa, nesmíme zapomenout na chlamydie, které se rády zdržují ve stojatých vodách a čekají na „nový domov“.

V neposlední řadě je tu ještě jeden živočich, který může sexuální atletiku přerušit. Člověk. Určitě jsou i jedinci, kteří rádi ukazují své milostné umění na veřejnosti. Svého času o nich dokonce v Anglii natočili málo známý film “Dogging A love story“.

Ten pojednává o skupině lidí, kteří vyhledávají sex na veřejných místech v parku. Většině lidí spíše přijde vhod soukromí. Je ale nutno počítat s tím, že pokud na to skočíte v parku, vyruší vás dříve nebo později zaběhnutý pes následovaný majitelem, maminka s nezbedným dítětem, nebo věčně zvídaví senioři.

 

TIPY NA MÍSTA PRO SEX V PŘÍRODĚ

Sex ve vodě

Dejte bacha na stojaté vody. Jak bylo řečeno výše, jsou bydlištěm chlamydií. Jinak je sex ve vodě úžasným zážitkem. Voda vás nadlehčuje a je tak trochu jako souložit ve stavu bez tíže. Osobně doporučujeme písečné jezírko za svitu letního měsíce. Při sexu v řece jen pozor na kameny pod nohami a příliš silný proud. Milování ve Vltavě tak ve finále může skončit třeba až v Severním moři.

TIP: I když si můžete myslet, že ve vodě vše bude klouzat jak po másle, není to pravda. Voda odplavuje přirozenou lubrikaci ženy. Proto je nejlepší lubrikant na bázi silikonu. Ten voda nerozpustí.

dvojice ve vodě

Pozor na městské plovárny, kde byste intimní styk maskovali jenom stěží

DOPORUČENÁ POLOHA: Muž stojí a žena ho obejme stehny kolem pasu a ruce dá kolem krku. Hodně sehrané páry mohou zkusit i jízdu bez rukou kolem krku.

 

Sex pod vodopádem

Sex ve stylu modré laguny. Jste v krásné prosluněné zátoce a při sexu na vás dopadají chladivé kapky vodopádu. Tento typ sexu nahrává hodně zahraničním destinacím, ale i v Čechách lze pár míst najít. Okolní zeleň a dopadající voda jsou ideálním místem pro bouřlivé orgasmy. Pozor jen na ostré hrany skály při divočejším sexu.

žena pod vodopádem

I v Čechách lze najít intimní odlehlé vodopády pro divoký sex v divočině

DOPORUČENÁ POLOHA: Vodopád je jeko přírodní sprcha. Inspirujte se článkem Polohy do vany, sprchy i koutu.  

 

Sex na mýtince

Rozložit deku. Pár sladkých slovíček do ouška. Sex na lesní mýtině poté co, jste se svou milou nasbírali několik borůvek do plechového hrnečku, je nehynoucí klasikou. Nehledě na to, že borůvky lze do hry zapojit taky. Není nad to udělat na břiše partnerky z borůvek třeba srdce. To pak postupně sníst. Doporučujeme jídelní pouť zakončit na spodní straně srdce, tedy blíže k lemu kalhotek.

I tady dejte pozor na konkurenci v podobě mravenců. Jezte rychle. Nebo sem prostě zaparkujte svoji káru a sex si užijte v pohodlí interiéru vozu a se skvělým výhledem.

TIP DO AUTA: Inspirujte se nejlepšími polohami do menších i větších aut. 

 

Sex na pařezu

Při sexu je důležité dodržet pár pravidel. Pravidlo číslo 1 – Nevyberte ten ztrouchnivělý. Jinak není dobrý, když se vám partnerka propadne během sexu o několik desítek centimetrů dolů. Na místě je taky dát jí něco pod zadeček. Pokud tedy není vyznavačkou BDSM praktik a rozedřené půlky ji vzrušují.

holka na pařezu

Jistě si umíte představit polohy, ve kterých by to šlo i na obyčejném pařezu

DOPORUČENÁ POLOHA: Modifikovaná misionářská poloha, kdy vám ONA dá nohy na ramena.

 

Sex ve skalách

Lezete po skalách a dáváte si sex ve vysoké nadmořské výšce chvíli po tom, co vaše holka málem spadla ze skály dolů kvůli špatně umístěné karabině. Adrenalin, nadmořská výška s menší koncentrací kyslíku. Sex ve skalách je živočišný, nemilosrdný a tvrdý. Stejně jako hory samotné. Pokud cestou narazíte na bezpečnou jeskyni, je cesta za kořeny pravěkého sexu dovedena do dokonalosti.

DOPORUČENÁ POLOHA: Zezadu. Partnerka se chytí o nejbližší skalní výstupek a nabídne se vám. Tato poloha má výhodu v tom, že nedojde k tolika odřeninám.

 

Sex na chatě

V horách ještě chvíli zůstaneme a přesuneme se do horské chaty. Nebo jakékoliv lesní chaty, která sice není zcela v přírodě, ale je jí velmi blízko.

Přidaná hodnota? O trochu větší pohodlí. Svou milenku navíc můžete provést celou chatou. Po celodenním výletu k vám sestoupí v černých šatech po dřevěných schodech. Pod těmi nic nemá, a tak si ji vezmete zezadu. Dále pokračujete na kožešině u praskajícího krbu, abyste se vzápětí přesunuli na dřevěný stůl a na linku do kuchyně. Co příště zkusit třeba slamník?

DOPORUČENÁ POLOHA: Jakákoliv vás napadne.

 

Sex ve stanu

Táborový oheň praská venku zatímco se oddáváte vzájemné lásce za tenkou stěnou z celtoviny. Oblíbená klasika pro všechny milovníky sexu v přírodě. Stan nikdy nezklame. Jen je třeba zvolit dostatečně velikou variantu.

DOPORUČENÉ POLOHY: Jakékoliv z našeho Sex ve stanu a 10 poloh na výlety a kempy. 

Městský park

Pro adrenalinové vyznavače sexu venku je městský park ideálním místem. Riziko přistižení při činu je pro někoho tak mocným afrodisiakem, že ze sexu v parku učinil svoji osobní rutinu. Stromy a křoví na pražském Petříně mohou jistě vyprávět.

DOPORUČENÁ POLOHA: Na stojáka. Opřete ji o nejbližší strom v parku blízko cesty. Třeba to stihnete dřív, než dorazí první kolemjdoucí. A třeba taky ne. Taky bude záležet na tom, jak rychle dosáhnete požadované erekce. Pokud chcete rychle vlítnout do akce a navodit bleskurychlou erekci sáhněte po námi doporučených přípravcích na rychlou erekci. Těmi jsou třeba CLAVIN a ZEREX. Pročtěte si podrobné recenze.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply