Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj (2. část)

V prvním dílu Průvodce uspokojením ženy jsme zjistili, že každá žena má právo na orgasmus. Bohužel ne každá se orgasmu dočká. Je tedy na nás, abychom svým partnerkám ukázali, co všechno s její lasturkou a tělem dokážeme udělat.

Pokračujeme 4 bodem, ve kterém ženu vydráždíme na samou hranici orgasmu.

Neexistuje nic nepříjemnějšího, než znuděná ženská!moudrý to výrok anonymního muže

 

Tip #4 – Dráždění prsou a bradavek

Překvapivě málo žen ví, že mohou dosáhnout orgasmu skrze prsa a bradavky. Muž ji proto může mile překvapit a dát ji dárek v podobě nezvyklého zážitku. Tento druhu vyvrcholení je jiný, než u dráždění klitorisu nebo vaginální stimulace.

Není jeden veliký, ale spíše přichází v menších vlnách za sebou. Možnost tohoto orgasmu potvrdila i věda. Během stimulace bradavek a prsou byly ženy monitorovány přes magnetickou rezonanci.

Výsledek? Mozek nezná rozdíl mezi stimulací klitorisu, vagíny, děložního čípku nebo prsou.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Bradavkový orgasmus: Jaký je to pocit a jak na něj?

bradavkový orgasmus

VIDEO: Mrkněte na zdravotní benefity, které ženě dobrý orgasmus přináší.

7 zdravotních důvodů pro každodenní ženský orgasmus

 

Krok 1: Prostředí

Ženu uvelebte v příjemném prostředí tak, aby měla maximálně komfortní pocit a cítila bezpečí a ochranu.

 

Krok 2: Laskání a hluboký dech

Svým laskáním ji dejte najevo, že je krásná. Tak aby pustila veškeré starosti všedního života z hlavy. Díky vaší péči také prohloubí svůj dech. Ten je pro relaxaci a uvolnění klíčový. Naplno tak uvolní své tělo a připraví ho na následující vlny rozkoše.

 

Krok 3: Začátek masáže

Pro masáž zvolte vhodný masážní olej. Lze doporučit například kokosový. Má dobrý skluz a nádherně voní. Oceníte i jako intimní lubrikant.

Masáž začněte kousek od srdce mezi ňadry partnerky. Druhou rukou zaměřte pozornost na oblast břicha. Zde ženy drží mnoho stresů a napětí.

Břicho, žebra, prostor mezi prsy a krk jsou dobrou oblastí, kde začít s masáží. Lehké doteky špičkami prstů střídejte se středně intenzivními ve výše uvedených oblastech.

NATÁLIE RADÍ: Právo na anální orgasmus mají i muži. Zde se naučíte pánské anální kuličky správně vybrat a používat

anální kuličky pro muže

 

 

Krok 4: Kruhy kolem prsou

Ve chvíli, kdy tělo začíná reagovat, je čas přesunout pozornost k ňadrům. Prvně začněte krouživým dotekem, lehkým jako peříčko obkružovat obě ňadra.

Poté jemně přejděte k masáži a mačkání ňader. Jako byste váleli bochánky z chleba. Poté rozjeďte velké kruhy kolem ňader. Aniž byste se dotkli bradavek a dvorců. Vygradujete tak to správné napětí. Tělo musí doslova žadonit o pokračování.

 

Krok 5: Bradavky

Partnerka už nemůže další nápory vydržet. V té chvíli je čas na bradavky. Při jejich mačkání dochází k uvolňování oxytocinu – hormonu lásky a připoutání. Masáž začněte lehkými doteky dvorců, dokud bradavky neztopoří.

Zaměřujte pak pozornost rovnoměrně mezi bradavky, prsa, krk a břicho. Poté je čas na štípání bradavek. Jde vlastně o nápodobu, jako když žena kojí dítě. Proto by štípnutí mělo být poměrně silné.

Pokud je žena dostatečně vzrušená, nebude ji to bolet. Naopak bude to velmi příjemné. Od tohoto pohybu se přesuňte k rolování bradavek mezi palcem a ukazovákem. Opět střídejte intenzitu od jemné až po velmi tvrdou. Cesta k orgasmu pak bude už jen otázkou chvíle.

prsa

O prsa se musí starat. Buďte toho součástí!

 

Tip #5 – Orální hrátky

Dnes už si většina párů sex bez orálních hrátek nedovede představit. Pro mnoho žen je to navíc jediná zaručená cesta k orgasmu. Žena je necitlivější v první třetině vagíny a na klitorisu. Proto je orální sex ideálním způsobem, jak ji přivést k orgasmu. Nejvíce žena ocení jemnost, fantazii a trpělivost.

První důležitou věcí je používat při orálním sexu celou plochu jazyka a nejen špíčku. Muž tak dráždí více oblastí najednou. Výborné je také jemné sání či foukání. Při foukání pozor, aby vzduch nepronikl do vagíny. Není to zdravotně bezpečné.

Při orálním sexu je důležitý pravidelný a neměnný rytmus a vytrvalost. Kmitavé pohyby jazykem či napodobování kopulačních pohybů jsou velmi oblíbené.

PAMATUJTE: Stejně jako vy sám nesnesete zuby na žaludu, když kouří holka, tak ani ona nesnese zuby a bolest na vagíně. Pamatujte na to a nebuďte hrubý. Pokud jí vylížete pod vlivem alkoholu, kontrolujte se a buďte za každých okolností jemný a trpělivý.

Vynikajícím zpestřením orálního sexu je vibrátor. Muž umístí svůj jazyk na klitoris partnerky a z druhé strany na něj přiloží vibrátor. Tento malý trik dokáže opravdové divy.

Zajímavou alternativou je nechat ženě oblečené kalhotky a ústy se přes jejich lem postupně propracovat ke všem zákoutím. Toto postupné dobývání je pro ni velmi vzrušující.

Do hry lze zapojit i prsty a vklouznout během lízání do vagíny. Tento trik je dobrý také ve chvíli, kdy chce muž na chvíli dát odpočinout jazyku. Může tak dát prostor partnerce k sebeuspokojení.

 

VIDEO: Pokud umíte anglicky, zde je pár tipů pro obohacení.

HOW TO EAT PUSSY ♥ My Magical Guide For Evolved People! ♥

 

Tip #6  – Poučná ženská masturbace

Ženu k orgasmu muž nejspíš nepřivede na první dobrou. Musí její tělo poznat. Proto je klíčová komunikace. Partnerka by ho měla po svém těle provést.

Pokud není stydlivka, je ideální ukázat partnerovi, co ji dělá dobře. Ideálně při vlastní masturbaci. Pro muže to může být velmi poučné a vzrušující představení.

VÍTE, ŽE žena dovede dosáhnout až 11 druhů orgasmu? Klikněte a poznejte je všechny.

druhy orgasmu u žen

 

Tip #7 – Hračky

Hračky jsou další spolehlivý způsob a cesta k uspokojení partnerky. Zde je výčet některých hraček přinášejících radost a rozkoš každé ženě. Pořiďte si některou!

Dildo

Erotická hračka z různých materiálů. Vyrábí se i ze skla a akrylátu. Její výhodou je, že simuluje opravdový penis.

Dildo bývá často ohebné a anatomicky od živého penisu k nepoznání. Některé typy jsou i přizpůsobivé svými rozměry.

Tato hračka je velmi oblíbená jak u osamělých žen, tak i v párových hrátkách. Je na každé ženě, zda jí více sedí dildo, nebo vibrátor. Je třeba obojí vyzkoušet

Vibrátor

Na rozdíl od předchozí hračky nemá tak reálný vzhled a parametry. Zato je osazen motorkem a umí dokonale vibrovat. Což je pro mnohé ženy zdrojem neskutečného blaha.

Vibrace lze nastavit na různou intenzitu a frekvence. Nejlepšími jsou vibrátory zapojitelné do sítě. Ty poskytují ten nejlepší výkon a rozsah vibrací.

Venušiny kuličky

Na trhu existuje celá řada tvarů a velikostí této sexuální hračky. Jejich kouzlo spočívá v tom, že v sobě obsahují menší kuličky, které během pohybu vibrují.

Mohou tak ženě během každodenní činnosti způsobit slastné pocity. Nicméně nejsou v poskytování rozkoše tak účinné jako třeba vibrátor. Výhodou je, že žena může sama sebe připravit během celého dne a partner pak už jen sklidí sladké plody. Jinými slovy dokončí, co kuličky začaly.

DÁLE ČTĚTE: Sexuální pomůcky pro ženy. Co by vám nemělo v ložnici chybět? 

 

Jak uspokojit ženu? Další návody a rady pro dokonalé uspokojení

Mokrý orgasmus – 17 kroků pro její squirting+ ROZHOVOR
Jak správně lízat holku, abyste si neuhnal ostudu a slečna si to pochvalovala?
Jak správně prstit holku, dopřát jí orgasmus, ale neublížit? (MANUÁL)
Dráždění klitorisu – vysoká škola krocení žen
Milostná předehra tak, že vám žena lehne k nohám
Ženské erotogenní zóny – 12 bodů vašeho zájmu
Bod G – užitečná „páka“ k ovládnutí každé vaginy
Ženský orgasmus – 20. tipů, jak na něj

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply