Sex ve třech – úplně jiná dimenze + 8 TOP poloh!

Polygamie, nebo také mnohoženství je staré jako lidstvo samo. Muži od dávných dob toužili po tom vlastnit několik sexuálních partnerek. Trojka či sex ve více lidech je moderní formou tohoto pradávného obyčeje.

Představa dvou a více žen najednou je pro muže neskutečně lákavá. Každý by měl trojku alespoň jednou vyzkoušet. Strach, že sex ve více lidech nabourá vzájemný vztah je spíše předsudkem.

Pokud je důvěra mezi partnery silná, není důvod k obavám. Stereotyp je opravdový zabiják vztahů s destruktivním efektem.

Také misionářská poloha nepřetržitě opakovaná po dobu 10 let zničí vztah zaručeně spolehlivěji, než kterákoliv forma polygamie.

sex ve třech

Nevěřím, že existuje na zemi muž, který si trojku alespoň jednou nepředstavoval

 

Švédská trojka jako standard nebo moderní forma polygamie?

Sex ve třech je jednou z nejčastějších sexuálních fantazií vůbec. Tato praktika je pro mnohé zahalena nádechem tajemství a zakázaného ovoce.

Ve většině případů nejde o pravidelnou záležitost, ale zpestřuje sexuální život mnoha párů. Nejčastějším důvodem proč do ní muž jde, je jeho touha po nových podnětech a poznání.

Termín švédská trojka označuje nejčastěji sex mezi jedním mužem a dvěma ženami, ale není to pravidlem. Pochází ze středověké Evropy, kdy byl nedostatek mužů po válečných taženích a naopak přebytek žen.

Bylo tedy třeba potěšit více partnerek najednou. Výjimečně lze za švédskou trojku považovat i dva muže a jednu ženu. V zahraniční jsou pak známy termíny „Ménage à trois“ nebo “Threesome“.

Bylo by nemilé, pokud by vám erekce selhala před 2 dalšími lidmi.

POJISTKA PRO VAŠI EREKCI – český Proerecta SHOT s okamžitým nástupem.

Proerecta SHOT

 

Amatérská trojka

Trojka může být neskutečně zábavná záležitost. Pár obohatí svůj sexuální život a třeba i zjistí nové věci o svém partnerovi. Jen je potřeba dbát několika pravidel a doporučení pro co nejhladší průběh. Zde je několik našich tipů:

 

Úpřimná komunikace

Není nic horšího, než absolutní absence komunikace mezi účastníky. V páru je mnohem snadnější komunikovat beze slov, i když ani tam to není žádoucí. Ve skupině je však komunikace absolutně klíčová.

Ať už jde o pocity, strachy, nebo preference a podobně. Muž někdy pociťuje obavy, aby podal v přítomnosti více žen dostatečný výkon. Může mít strach, co řeknou ony, nebo okolí. Správná komunikace dokáže i tento problém vyřešit.

Pokud je i přesto jeho sebevědomí malé, je určitě na místě posilnit své libido a erekci některým přírodním přípravkem. Důležité je také vždy dohodnout patřičnou ochranu a také limity. Včetně bezpečných slov.

TIP: Klikněte a čtěte naše podrobné recenze doplňků pro podporu erekce. 

 

Ohromený protějšek

Bez přípravy je myšlenka na trojku cesta do pekel. Jak asi bude partnerka koukat, pokud rozjede muž hru ve třech bez varování? Moc nadšená asi nebude. Spíše přijde stres a žárlivé scény.

 

Image páru

Pro potenciální partnerku do trojky není nic lepšího, než když vidí, že je pár kompaktní. Pokud pár hledá mezi ženami, měl by oslnit svými silnými stránkami.

Milující, pečující a láskyplná dvojice dělá hodně. Přiláká mnohem více pozornosti a zájmu. Snadněji naváže kontakt, než kdyby “lanařil“ jen samotný muž, či žena.

 

Najít třetí není snadné

Hledání ženy, která doplní zaběhnutý pár, není snadná věc. A pokud nejde o vysloveně “šťastnou trefu“, půjde o běh na dlouhou trať.

Jde o to, že druhá žena musí do páru pasovat. Málokdy splní druhá partnerka požadavky obou polovin páru, ale vzájemná chemie je nezbytná.

 

Zapojte hračky

Hračky vynikajícím způsobem oživí celou atmosféru. Jejich výhoda je v tom, že nikdo nebude třetím kolem u vozu. Vždy bude dost prostoru na to zapojit do hry všechny účastníky a experimentovat.

TIP PRO DVOJKU I TROJKU: Sexuální hračky ozvláštní i jindy stereotypní sex!  

 

Stop znamená přestat

Někdo může během hrátek zažít nepříjemný pocit. Něco, co už je za hranicí. V tu chvíli není třeba pokračovat. Stačí říct “dost!“ a hrátky přerušit, nebo i ukončit. Často vyplavou během trojky na povrch emoce. Třeba při nenaplněných očekáváních a podobně. Proto je někdy lepší včas přestat.

 

VIDEO: Na trojku vás možná navnadí tyhle sexi černošky (s partnerem..:) )

Living La Vida Loca Threesome Position Tutorial

 

Trojka s manželkou

Trojka s manželkou může být tím pravým kořením pro oživení dlouhodobého vztahu. De facto plní tajná přání páru. Muž má možnost užívat přítomnosti dvou krásných ženských těl a pozornosti.

Žena může uspokojit svou skrytou touhu fyzického vztahu s jinou ženou. Tato varianta má také svoje nevýhody. Žárlivost bude v trojce figurovat vždy. Žena bude žárlit na muže souložícího s jinou ženou.

Ale může to být i muž, kdo bude v nepříjemné situaci. Třeba když zjistí, že ženská partnerka dá jeho ženě větší prožitek a více orgasmů, než kdy dokázal on. V případě, že pár chce přibrat do hrátek třetí ženu, měl by respektovat tyto faktory:

  • Pokud možno nebrat žádnou známou nebo kamarádku. Zabrání tak trapným situacím.
  • Zvážit zda to pár opravdu chce. Někdy je fantazie lepší, jak realita.
  • Stanovit jasně hranice. Co je možné a co už ne.
  • Potencionálního partnera pár nejlépe najde na internetu
  • Výběr partnera by měl být uvážený. Dobrá je třeba schůzka předem.
  • Postupovat zpočátku po krůčcích. Není třeba na to hned vlítnout.
  • Vždy bude přítomna žárlivost a pár s ní musí počítat.
  • Muž by měl vždy dát najevo své ženě, že ona je pro něj ta jediná.

TIP DO LOŽNICE: Jak vám s erekcí pomůže partnerka? 

 

Polohy pro trojku

Muž se dvěma ženami je šťastný muž. Díky bohu za partnerku, která nemá z trojky obavy. Ostřílení matadoři praktikující hrátky ve více lidech jistě mají už svůj repertoár poloh vybroušený.

I tak je ale dobré vědět jaké polohy zvolit, aby si na své přišly i obě ženy a užily dobrého sexu stejně jako muž. Pro nováčky absolutní základ. Ale ani ostříleným borcům trocha toho vzdělání nikdy není na škodu, když přijde na sex ve třech.

Pokud jsou všichni aktéři na trojku připraveni dle výše uvedených tipů, zbývá už jen poskládat svá těla tak, aby to bylo hratelné.

Pokud je chemie týmu dobrá, překvapivě často vyplynou pozice samy. Přesto zde předkládáme několik tipů.

švédská trojka

Trojku domlouvejte zásadně až potom, co vám jí partnerka odsouhlasí

 

Dvě kovbojky

Muž leží na zádech a jedna žena nasedne na jeho penis. Druhá si mu přidřepne nad obličej. Obě kovbojky pak zažívají divokou jízdu a muž také. V této pozici jsou si všichni blízko a tak je možnost věnovat se jeden druhému.

Obě ženy mají možnost otočit celé tělo a nechat dráždit své intimní zóny z jiného úhlu. Pokud žena cítí narůstající žárlivost, když vidí jak partner souloží jinou ženu, je tato možnost také velmi vítána.

 

Sledující sólistka

Tato poloha je vhodná, pokud je žena v trojce nová. Stávající pár spolu souloží, zatímco nově příchozí je pozoruje a masturbuje pomocí vibrátoru. Postupem času jeden nebo oba z páru věnují pozornost i sólistce. Za pomoci rukou, prstů, nebo jazyka.

Poloha je také dobrá na rozjezd, pokud účastníci nechtějí vlítnout přímo na věc. Někoho také vzrušuje představa, že je pozorován. V tom případě může sólistka pozorovat celou akci až do konce a nemusí ani vstoupit do hry.

 

Dvojité  smočení

První žena si lehne na břicho a druhá na ní, také břichem dolů. Muž pak přiklekne zezadu. Má skvělý výhled a může si vybrat, kterou ženu obšťastní. Obě ženy se mazlí navzájem. Partner má na výběr celou akci chvíli jen pozorovat a rozhodnout sám, kdy půjde do akce.

 

Milostný řetěz

Ženy jdou na všechny čtyři a kleknou si za sebe. Žena více vzadu má jazykem přístup k vagíně ženy více vpředu. Lízající ženu má pak muž před sebou v ideální pozici pro polohu zezadu. Tato pozice je jedna z vůbec nejvíce živočišných.

A trojka tento faktor ještě umocňuje. Je také vhodná pro ženu, která chce omezit kontakt druhé se svým partnerem.

KDE A JAK SOULOŽIT?

 

Poloha 69 + 1

Ženy zaujmou klasickou polohu 69 a jedna druhou uspokojuje jazykem. Muž přistoupí k jedné nebo druhé partnerce a vstoupí do ní. Tato pozice je o něco více akrobatická a vyžaduje určitý balanc.

Pro muže je tato poloha ráj. Je zde tolik úžasných míst na ženském těle na tak malém prostoru. Partner může chvíli nechat ženy hrát a pozorovat show. Pokud nechce souložit, později do hry zapojí prsty nebo jazyk.

 

Mezi stehny

V této poloze žena leží na zádech na okraji postele. Partner k ní přistoupí a začne s ní souložit. Druhá žena přidřepne nad obličej obšťastňované ženy a nechá se lízat.

Pro vaši partnerku je tato poloha skvělá v tom, že ona tvoří pomyslnou bariéru mezi ní a hostem v ložnici. Může druhou ženu stimulovat jazykem, nebo se jen ztratit mezi jejími stehny.

 

Vylepšená poloha zezadu

Muž a jedna z žen spolu mají sex v klasické psí poloze. Druhá žena leží na zádech a nechá se lízat první ženou. Toto je výborná poloha pro všechny milující orální sex.

S každým přírazem je totiž stimulován klitoris lízané ženy. Muž má navíc úžasný výhled. Ženy si mohou vzájemně své pozice vyměnit. Případně zůstat tak, aby žena host přímo nesouložila s partnerem.

 

Orální souhra

Muž leží na zádech a jedna žena mu poskytuje orální uspokojení. Druhá mu přidřepne nad obličej a on naopak poskytuje orální slast jí.

Nahá těla jedno na druhém. Tahle pozice sice postrádá samotnou soulož, ale náboj má neskutečný.

A výhled má muž v této poloze nejlepší na světě.  Žena naopak může volit, mezi poskytováním a přijímáním rozkoše.

Lze tedy měnit role s druhou partnerkou. Žena poskytující orální sex muži, použije své prsty, pokud potřebuje více vlastní stimulace.

POJISTKA PRO VAŠI PEVNOU EREKCI I BĚHEM TROJKY – český Proerecta SHOT s okamžitým nástupem.

Proerecta SHOT

 

Trojka je pouze pro benevolentní páry!

Pokud je vaše partnerka žárlivá a prudérní, jenom těžce jí promluvíte na trojku. Odhadněte situaci sám a pokud víte, že taková je, netlačte zbytečně na pilu. N

ikdy by vám tyhle myšlenky neodpustila a váš zájem o trojku by byl ještě dlouho předmětem hádek a žárlivých výstupů.

Sledujte proto nějaký čas sexuální zájmy vaší ženy, než se rozhodnete nabídnout jí tuto zkušenost. Nezapomeňte, že vše je o vzájemné důvěře a komunikaci.

MÁTE INTIMNÍ DOTAZ? Klikněte a anonymně se nás zeptejte na to, co vás trápí.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply