Kámasútra – 51 poloh zvládnutelných pro oba

Sexuální život je velmi rozmanitý. Těžko byste hledali dva páry, které se milují úplně stejně. Lidé mají i v sexu svůj osobitý styl, tempo a oblíbené polohy.

Jsou páry, kterým stačí několik málo oblíbených poloh, které točí dokola. To platí zejména v případě, kdy spolu pár žije velmi dlouho a zná se téměř dokonale.

Není to ale rozhodně pravidlem. I mezi zaběhlými páry jsou takové, které stále zkoumají a hledají ještě lepší polohu pro větší požitek ze sexu.

Mezi mladými páry, které jsou spolu jen chvíli bude situace pravděpodobně opačná. Budou zpočátku ve fázi hledání a experimentů.

kámasútra

 

Pro všechny sexuální průzkumníky existuje už celá staletí kniha Kámasútra. Jejím autorem je podle tradice mnich Vátsjájana, který žil v období 4-6 století.

Slovo Káma značí jméno indického boha milostné touhy, zatímco sútra znamená poučení.

V knize bylo původně sepsáno mnoho rad a celkem 82 milostných poloh spolu s dalším učením o sexuálním životě. To zahrnovalo typy mužů a žen, které se k sobě v milování hodí a mnohá další moudra.

Dílo je do dnešní doby považováno za pilíř poznání opravdového sexuálního potěšení.

Během let prošel i sex evolucí a lidé vymysleli další zajímavé variace a nové polohy. Některé jsem pro vás vybral, abyste načerpali inspiraci a obohatili svůj sexuální život.

 

Obsah článku

51 TOP poloh z Kámasútry

#1. Kočkakámasútra poloha kočka

I jednoduchá pozice může přinést neobyčejný zážitek oběma partnerům. Žena leží na zádech a lokty se opírá o zem. Horní část jejího těla je nadzvednuta, případně může ležet zcela položena. Nohy má rovně, ale roztažené od sebe.

Muž leží na partnerce. Oba jsou tváří k sobě. Muž nedoléhá celou vahou na partnerku, ale je vztyčený na natažených rukou. Jeho nohy jsou mezi nohama partnerky. Doslova visí nad svou partnerkou a má přístupu k jejím rtům a krku.   

 

#2. Poloha bokemkámasútra poloha bokem

Žena nahoře je perfektní pro muže, kteří chtějí relaxovat a užít si trochu legrace. Tato pozice tak může být v oblíbeném repertoáru mnoha dvojic.

Muž leží na zádech a pro lepší pohodlí může pokrčit jednu nohu v koleni. Partnerka se posadí na mužův penis, takže nohy jsou na straně vedle pokrčené nohy partnera.

Žena se jednou rukou chytne za nohu partnera a druhou rukou se opře o jeho hrudník. Muž položí ruku na její koleno a druhou na rameno. V této pozici je aktivní žena.

 

#3. Milostný taneckámasútra milostný tanec

Vzájemné dráždění ve stoje. Člověk si snad nemůže představit lepší milostný tanec. Jeden partner vnímá druhého a jeho potřeby. Beze slov. Nemohou si odolat.

Ze vzájemného dráždění lze snadno přejít k aktu. Žena stojí na šířku ramen a lehce ohnutá v kolenou.

Partner je v těsné blízkosti s koleny pokrčenými a u sebe mezi nohama partnerky. Pár má své ruce vzájemně položené na bocích. Ňadra ženy se dotýkají jeho hrudníku.

Vzájemný pohled je intenzivní a hluboký. Jeden z partnerů může stát u stěny, aby byla pozice stabilnější.

TIP: Inspirujte se polohami a benefity sexu ve stoje

sex ve stoje

 

#4. Inkvizitorkámasútra inkvizitor

Tato pozice si své jméno opravdu zaslouží. Žena je totiž zcela oddána mužově nadvládě. On rozhoduje o celém průběhu.

Partnerka leží pohodlně na zádech s roztaženýma nohama a mírně pokrčenými koleny. Muž má hlavu mezi jejími stehny a leží přitom na břiše.

Nohy má buď natažené, nebo také pokrčené tak, že jsou vztyčené nahoru. Hýždě své partnerky přidržuje rukama.

Veškerou iniciativu zde řídí muž a může tak popustit uzdu své fantazii. Mučícím nástrojem je jazyk a milenku příjemně trápí tak dlouho, jak jen chce.

On je pánem jejího orgasmu. Může ho oddalovat, nebo být více dominantní a přímý. Orgasmus pak přichází mnohem rychleji.

 

#5. Šeptáníkámasútra šeptání

Velmi jemná a sladká poloha. Partnerka jemně pečuje o mužův penis ústy. Muž bude z této její snahy šílet. Zvláště v této poloze, kdy může jen ležet a vše si náležitě užít.

On leží v polosedě se zády opřenými o polštář. Ruce má natažené podél těla a nohy rovné a mírně od sebe.

Žena leží na břiše s tváří u mužova penisu. Své ruce má k dispozici pro další dráždění. Nohy má pokrčené v kolenou a u sebe. Muž má možnost chytnout ženu za vlasy, nebo si jen užívat výhled.

#6. Lžičkykámasútra lžičky

Tato pozice je skvělá zejména ráno. Ve chvíli, kdy se erekce hlásí o slovo a partnerka spí poblíž. Nabízí se tak skvělý ranní sex na probuzení, kde není třeba přílišné akrobacie a zbytečných pohybů navíc.

Žena leží pohodlně na boku, její vrchní noha je mírně pokrčena v koleni. Muž je za ní s jednou rukou kolem jejího pasu, nebo s prsty na vagíně. Jeho nohy jsou souběžně s partnerkou.

Jeho vrchní noha kopíruje vrchní nohu ženy. Pokud ještě neznáte tuto pohodlnou pozici, máte nyní příležitost vyzkoušet skvělý ranní sex.

 

#7. Jezdecké uměníkámasútra jezdecké umění

Je nemožné mít situaci pod kontrolou, když je v této pozici nahoře dominantní a svůdná partnerka. Všechna moc je v rukou ženy a divoké tempo vede často k bouřlivému orgasmu.

Muž má hlavu na polštáři a natažené nohy. Partnerka nasedá na jeho penis v podřepu. Pro lepší rovnováhu se opírá o mužův hrudník.

Muž drží svou partnerku za nohy, nebo se může věnovat jejím ňadrům. Jeho rozkoš v této pozici bude mimořádná.

MĚJTE PŘEHLED mezi doplňky pro specifické mužské potřeby.

Klikněte na obrázek a podívejte se, s čím vším vám bylinné doplňky dovedou pomoct.

doplňky stravy pro muže

 

#8. Poloha 69kámasútra poloha 69

V této pozici je iniciativa na obou partnerech. Muž se stará o blaho ženy a naopak. Tato poloha je perfektní jako předehra. Muž leží na zádech. Nejlépe s hlavou podloženou polštářem, nebo jinou oporou.

Žena si klekne na kolena a nabídne klín partnerovi. Sama se skloní k jeho penisu o který následně pečuje ústy. Muž si užívá péče své partnerky o jeho penis.

ČTĚTE TAKÉ: Jak vzrušit partnerku neodolatelnou předehrou? 

 

#9. Sloupkámasútra poloha sloup

Když je touha v páru na sex vysoká, oba touží po velmi intenzivním a hlubokém průniku Žena leží na zádech a zvedne nohy u sebe k partnerovo hrudníku. Muž klečí tak, že její hýždě jsou mezi jeho nohama.

Muž uchopí ženu v oblasti hýždí. Žena se drží za jeho stehna. Muž do partnerky proniká v úhlu shora. Tím pádem je průnik hluboký. Výhodou je možnost pozorovat emoce nahé a vzrušené partnerky.

VÍTE, že ranní erekce prokazuje dobrou kondici penisu? Co dělat, pokud vám po ránu nestojí? 

 

#10. Misionářkámasútra poloha misionář

Nejznámější poloha. Těla jsou vzájemně propletená a velmi propojená. Každý pohyb vyvolá okamžitou odezvu v těle protějšku.

Žena leží na zádech a muž leží mezi jejími široce rozevřenými stehny. Žena objímá nohama hýždě muže  a ruce má volné k péči o jeho záda.

Partner je aktivní. Může se rty věnovat jejímu krku, vášnivě líbat a sledovat její prožitek. Navzdory faktu, že v této poloze je očekávána aktivita muže, má žena také právo ovlivnit průběh dění.

Nezapomeňte před touto polohou zajistit potřebná opatření, protože ve chvíli orgasmu by vás žena v milostné křeči nemusela pustit ven včas.

 

#11. Symfoniekámasútra poloha symfonie

Mnoho mužů miluje orální sex a snaží se ženu přemluvit k této intimní praktice. Pokud v páru provádíte tuto techniku, určitě byste měli vzít tuto polohu na zřetel.

Muž leží na zádech, nebo sedí na židli. Hlavu má opřenou o zeď, nebo o polštář. Zvedne a narovná nohy vzhůru do stropu. Uchopí rukama svoje stehna a roztáhne je do široka.

Žena klečí před partnerovo penisem a naklání se dopředu. Ruce má položené na hýždích partnera a pohybuje se ústy po penisu partnera. Ke stimulace přidává také ruce.

 

#12. Zakázané ovocekámasútra zakázané ovoce

Toto je skvělá pozice pro cunnilingus. Potěší partnerku a přivede ji až na vrchol blaha. Žena si klekne na kolena a vyšpulí zadeček. Rukama se opře v loktech. Její nohy jsou mírně rozkročené a její hlava je svěšená dolů mezi pažemi.

Partner si klekne za ní, aby byl ústy v úrovni jejího klína. Nakloní se vpřed a chytne ženu za stehna tak, aby si mohl případně regulovat přírazy. Jednu ruku může stále uvolnit k péči o vagínu partnerky, případně její klitoris. Urychlí tak příchod jejího orgasmu.

 

#13. Břitvakámasútra poloha břitva

Orální sex může mít mnoho variací. Pak nebude pro pár sex jen rutinou a bude hledat stále novou kvalitu a podněty.

Muž leží na boku a zvedne horní polovinu těla rukou opřenou o loket. Nohy jsou od sebe a pokrčené v kolenou. Chodidla jsou překřížena.

Žena leží na boku tak, že její hlava je provlečena prstencem mezi stehny muže. Její nohy jsou natažené a těsně u sebe. Její ruka spočívá na boku partnera.

Tuto následně přikryje partner svou rukou. Žena se věnuje penisu ústy. Partner může tahat za její ruku a řídit tak tempo dráždění.

 

#14. Libidokámasútra poloha libido

I když má  protějšek odlišné preference v sexu a vaše přání jsou malinko odlišná, tato pozice pomůže uspokojit oba. Nejen fyzicky, ale také emocionálně.

Muž leží na zádech, nohy jsou rovné a mírně od sebe. Žena sedí na partnerovi, zády k němu. Její nohy jsou mírně ohnuté v kolenou a lehce od sebe.

Partnerka drží své ruce natažené a doširoka roztažené. Odráží se od nich a vytváří pohybové síly. Hlava a tělo jsou mírně zakloněné. Ruce partnera mají volnost a mohou se věnovat zbytku těla partnerky.

 

#15. Hmatadlokámasútra poloha hmatadlo

Pro tuto pozici musí nejen muž, ale i žena rozehrát dokonalou souhru. Muž totiž drží ženu ve svých rukou a žena musí vyvinout pohyby pánví ve vzduchu.

Parnter stojí rozkročen na šíři ramen, ruce natažené podél těla, zatímco partnerka objímá jeho krk. Ruce má obepnuté tak, že tvoří zaklapnutý zámek.

Partnerka má roztažené nohy a vytáhne se nahoru na partnera. On ji chytne za hýždě a narovná se v zádech. Tím pádem drží partnerku ve vzduchu. Pohyby mohou vycházet z iniciativy obou partnerů.

 

#16. Kovbojkakámasútra poloha_kovbojka

Odevzdání se pocitům, absolutní procítění rytmu. Žádná snaha o kontrolu ze strany muže. V této poloze leží partner pohodlně na zádech.

Partnerka si na něj přisedne a chopí se kormidla. V pozici kovbojky určuje pravidla žena. Udává tempo a rychlost. Muž ji pouze napomáhá pohyby ve svých bocích, aby byl průnik hlubší a vášeň ještě vyšší.

Jde o velmi populární pozici. Ruce jsou zde absolutně volné a tak mohou putovat kdekoliv po těle. Partner může ženě dokázat, že prsa jsou opravdu jedním z nejcitlivějších míst na těle.

 

#17. Židlekámasútra poloha židle

Tato delikátní, lehká a neuvěřitelně intimní pozice je perfektní pro dvě romantické nátury, které rády zkoušejí nové věci. Muž sedí na rovném povrchu, nebo na židli s nohama nataženýma před sebou. Záda má opřena o opěrku židle, nebo se podepírá rukama.

Žena sedí na partnerovi otočena zády k němu. Zaklání se přitom vzad směrem k hrudníku muže.

Nohy jsou ve vzájemném těsném kontaktu, jen žena má kolena mírně od sebe. Drží se rukama za boky partnera a její hlava je zakloněna vzad. Žena se na muži decentně pohybuje a pár splyne v jedno tělo.

 

#18. Planinakámasútra poloha planina

Pokud preferujete více jemný a smyslný sex, tato pozice perfektně splní vaše očekávání a pomůže poodhalit intimní stránku vztahu.

Žena leží na břiše, narovná ruce před sebe, jemně se prohne v zádech a pokrčí kolena. Muž leží na ženě břichem a vzpíná svou horní polovinu těla na natažených rukou, nebo je může protáhnout a kopírovat ruce partnerky. Jde o velmi intimní polohu vhodnou pro pomalý sex.

 

#19. Žízeňkámasútra poloha žízeň

Preferuje li pár předehru během sexu, tato poloha je pro něj jako stvořená. Muž i žena leží na boku čelem k sobě. Ona objímá jeho krk jednou rukou a on dělá to samé. Jeho druhá ruka je na jejích zádech.

Muž prostrčí jednu nohu mezi ženiny stehna. Žena tuto nohu obejme, přičemž jednu nohu pokrčí v koleni.

V této poloze může partner pečovat o ženin krk, záda, hýždě a zároveň jí líbat na rty. Celou dobu má volnost se v ní pohybovat. Sex v této poloze je velmi smyslný, jemný a vášnivý.

 

#20. Poloha na pejska kámasútra poloha na pejska

Přímočará poloha plná vášně, touhy a potěšení. V této poloze vede muž, ale tempo může udávat i žena. Ta v této poloze klečí na všech čtyřech. Lokty mírně pokrčené a nohy rozkročené do stran. Hlava je vzpřímená.

Muž je za partnerkou, klekne si za ní a uchopí za boky. Přirážení probíhá nejen pomocí svalů v trupu nohách a hýždích, ale také za pomocí rytmického odrážení od hýždí partnerky.

Tato pozice je oblíbená u tolika lidí, protože je pohodlná, průnik je hluboký a vzájemné tření velmi intenzivní. Navíc má muž možnost pozorovat proces, kdy přivede svou partnerku na vrchol v řádu několika málo minut.

TIP: Jak dosáhnout společný orgasmus a je vůbec důležitý? 

 

#21. Emanuelakámasútra poloha emanuela

Žena mužových snů je svobodná a beze studu. Je plně otevřená svému partnerovi. Ukazuje mu jasně pravidla hry.

Muž leží na zádech a žena si sedá na jeho krk v záklonu. Klečí na kolenou tak, aby její rozkrok byl v úrovni úst muže. Partnerovo ruce jsou na jejích bocích, nebo volně. Může také hladit její tělo, nebo se dotýkat prsou.

Tato poloha je velmi delikátní. Bude užitečná těm párům, které se před sebou nestydí a jsou připraveny zkoušet nové věci. Nadchne milovníky orálního sexu.

#22. Batmankámasúra poloha batman

Tato poloha je jako stvořená pro orální sex. Navzdory faktu, že hlavním aktérem je žena, je to muž, kdo zcela kontroluje situaci. V této pozici určuje rytmus a reguluje hloubku průniku.

Žena leží na zádech s pokrčenýma nohama mírně od sebe. Muž si klekne tak, aby měl prsa partnerky mezi stehny. Nakloní se dopředu a opírá se o natažené ruce tak, aby měl horní část vzpřímenou.

Milenka dá své ruce na partnerovo záda a pozvedá hlavu tak, aby mohla poskytnout péči partnerovo penisu.

 

#23. Otočená kovbojkakámasútra poloha otočená kovbojka

Muž leží na zádech, nohy má natažené a mírně od sebe. Hlava je pozvednuta. Žena sedí na partnerovi a je k němu otočena zády. Její nohy jsou ohnuty v kolenou a chodidla jsou natažena podél partnerovo těla.

Jednou rukou drží žena jeho koleno. Druhou rukou si stáhne vlasy a natočí se tak, aby odhalila ňadro svému milenci. Muž drží jednou rukou její bok a druhou věnuje pozornost jejímu prsu.

 

#24. Dvojčatakámasútra poloha dvojčata

V této poloze spatří každý z páru svůj vlastní odraz. Pohled do očí, kde se zrcadlí obraz toho druhého. Touhy obou partnerů jsou spojené.

Muž i žena klečí na kolenou a jsou od sebe doslova na milimetry. Muž drží narovnaná záda a objímá pas své milenky.

Žena má ruku kolem krku partnera a druhou se drží kolem svého lýtka a opírá se v mírném záklonu. Tím vystavuje na obdiv své prso partnerovi.

Muž pak věnuje pozornost tomuto ňadru, aniž by přestal hýbat boky. Tato poloha je skvělá pro ty, kteří milují a jsou milováni.

 

#25. Rybykámasútra poloha ryby

Tuto polohu by měly volit páry, které jsou si jisté svými schopnostmi. Každý ji může zkusit, ale opatrně. Vhodná je také pro páry, které se rády před sexem zasmějí.

Žena si sedne za mužův krk, partner stojí pevně na nohou. Nohy má rozkročené na šířku ramen a pomalu spouští partnerku dolů. Stejně jako kdyby si je chtěl přehodit přes hlavu.

Partnerka následně obejme jeho krk stehny a překříží kotníky. Rukama obejme partnerovo půlky. Muž dá ruce na záda partnerky, aby ji udržel v této pozici.

MÁTE RÁD PŘÍBĚHY SE ŠŤASTNÝM KONCEM? 

V tom případě čtěte příběh čtenáře Míši, který díky doplňkům Proerecta zachránil vztah před rozchodem po 5 letech. Klikněte na obrázek.

Proerecta KLASIK a SHOT, zkušenosti

 

#26. Sáněkámasútra poloha sáně

Sex je jako hra. Pár je ochoten experimentovat a ví přesně, jaká bude odměna. Muž leží s rovnýma nohama. Žena sedí na svém partnerovi zády k němu. Poté se nahýbá tak dlouho, až skončí svými prsy mezi jeho koleny. Její nohy jsou také roztažené kolem boků partnera.

Zde nelze říci, kdo je v dominantní pozici. Muž věnuje pozornost hýždím ženy a pohybuje s nimi tak, aby pár udržel stálý rytmus. Hlavní roli zde hraje svoboda a sebevědomí. Tato poloha je skvělá pro páry, které potřebují změnu.   

 

#27. Chobotnicekámasútra poloha chobotnica

Sex lze mít ve stoje, v sedě i v leže. Možností je nekonečně mnoho. Chobotnice nabízí polohu v kleku. Pokud jste nikdy neměli tuto možnost, je pravý čas ji vyzkoušet.

Muž klečí s rovnými zády na jednom koleni. Žena ho kopíruje, koleno má položené vedle partnera. Partneři klečí naproti sobě. Váhu mají oba na chodidlech. Partnerka objímá partnerův krk. Tak má muž přístup k jejímu krku.

 

#28. Hadkámasútra poloha had

Na této palmě muž nenajde žádné kokosy. To je horší zpráva pro horňáky. Bude ale moci partnerce poskytnou nebývalé potěšení a přivést ji k závratnému orgasmu.

Přesněji řečeno, muž kokosy najde, ale neuvidí na ně. Bude o ně moci pouze pečovat.

Žena sedí na krku partnera tak, že její rozkrok je blízko jeho tváři. On stojí ve stabilní pozici v rozkročené pozici. Partnerky horní část těla pomalu sune dolů.

Ona naklání svou hlavu na stranu. Jednou rukou obejme nohu muže a druhou uchopí jeho penis. Muž drží partnerku rukama za záda a břicho. Ona pečuje o jeho chloubu svými ústy. Žena připomíná hada, který se plazí dolů po stromě.

 

#29. Krabkámasútra poloha krab

Delikátní a krásná. Ona se otevře svému muži. Nabízí se mu zcela bez obalu. Jak jen lze odolat takovému potěšení.

Muž leží na zádech a dá nohy mírně od sebe. Žena sedí na penisu svého partnera je k němu obrácena čelem. Roztáhne doširoka nohy a opře se vzadu rukama mezi partnerovo nohama. Ruce a partner jsou její hlavní opěrné body.

Muž drží svou milenku nad jejími koleny. Partneři se mohou vzájemné pozorovat a zachytávat jednotlivé emoce. Pohybují se v rytmu a hrají tichou hru, která je příslibem budoucího uspokojení.

VÍTE, jak vám s pevnou erekcí pomůže partnerka? 

 

#30. Obloukkámasútra poloha oblouk

Objevte kouzlo svého partnera stejně, jako když odhalíte kouzlo dobrého vína. Vychutnejte si každý okamžik, okuste něco nového, co je neokoukané.

Muž se prohne do akrobatického mostu. Jeho oporou jsou ruce a nohy. Žena sedí na špičce jeho penisu. Partnerovo tělo má žena mezi svýma nohama, ale nesedí celou vahou. Zčásti se opírá o podlahu špičkami nohou.

Ruce partnerky spočívají na partnerovo břiše. V  této poloze samozřejmě vede pohyb ona. Doba této polohy závisí na výdrži partnera.

 

#31. Harfakámasútra poloha harfa

Když se pár miluje, je důležité dobře vnímat svého partnera a učit se hrát na struny jeho těla. Jen tak docílíte opravdového uspokojení.

Žena v této poloze leží na boku. Horní polovinu těla podpírá loktem a nohou. Muž sedí mezi nohama partnerky tak, že její zvednutá noha míří vzhůru vedle jeho boku.

Partner si pomáhá v přírazech pomocí natažených rukou, které se opírají o podlahu. Pokud ho to láká, může uvolnit jednu ruku a věnovat péči ňadrům partnerky, případně jejímu rozkroku pro ještě větší rozkoš.

 

#32. Přísahakámasútra poloha přísaha

Beze slova lze slíbit mnoho. Potěšení, požitek, uspokojení a zvířecí vášeň. Není třeba mluvit, tělo řekne mnohem více. Muž stojí na kolenou a rozkročí se s rovnými zády. Žena také klečí na kolenou a tiskne svoje záda na partnerův hrudník.

Její nohy jsou mezi nohama partnera. Objímá jeho krk jednou rukou a nabízí tak přístup ke svým ňadrům.

Poloha je velmi smyslná a je více vhodná pro milující páry, které mají potěšení nejen z fyzického kontaktu, ale také ze vzájemné intimity a péče.

 

#33. Drakkámasútra poloha drak

Velmi emocionální a intenzivní poloha. Tělo ženy je zcela otevřeno oběma. Jejímu partnerovi a zároveň i jí samotné. Ona nemůže přijít o takovou příležitost. Proto by měl pár tuto pozici rozhodně zkusit. Muž sedí na svých nohou a lehce je dá o sebe.

Žena leží na zádech s váhou na ramenech a nohama roztaženýma směrem nahoru. Nohy má roztažené, jak je to jen možné. Vysouvá přitom dolní část pánve směrem k ústům partnera.

Ten se nahýbá tak, aby dosáhl do jejího rozkroku svými ústy a rukama.

 

 

#34. Nirvánakámasútra poloha nirvána

Zajímavá pozice pro ty, kteří uznávají méně obvyklé polohy v sexu. Partnerům umožňuje lépe se navzájem poznat na hlubší úrovni. Velikou roli hrají dotykové pocity.

Žena leží na zádech, jednu ruku má za hlavou, její nohy jsou pozvednuty nahoru.

Muž klečí na kolenou v úrovni hýždí partnerky. Nohy má doširoka roztažené. Jeho hlava je mezi nohama ženy v úrovni kotníků.

 

#35. Býkkámasútra poloha býk

Muž stojí zpříma, s chodidly na šířku ramen. Jeho partnerka stojí před ním, otočená zády a ohnutá v pase. Partner tak může dosáhnout rukama pouze na její hýždě.

Muž ji drží v pase a snaží se, aby celá akce byla pro oba ten nejlepší zážitek.

Žena se rukama a bradou opírá o pevnou plochu, nebo si sahá rukama až ke špičkám nohou. Poloha je jednoduchá a ohebnost partnerky nehraje zas tak velikou roli.

Pokud nedosáhne na špičky nevadí. Koneckonců není důležité jak, ale s kým.

BUĎTE PROFÍK: Jak ženě dopřát mokrý orgasmus? 

 

#36. Puzzlekámasútra poloha puzzle

Těla vypadají jakoby splynula v jedno. Pohyby jsou hnány vášní a pocitem nekonečného blaha. Muž sedí s roztaženýma nohama a žena se položí mezi mužovo nohy a přitom se opírá o lokty.

Genitálie jsou v těsném kontaktu. Partnerka si položí nohy na mužovo ramena a zkříží je za jeho krkem. Tato pozice je velmi sexuální, protože volné ruce ženy ji dovolují dělat zázraky s jejím tělem. Partner může pozorovat a kochat se výhledem.

 

#37. Pannakámasútra poloha panna

Dokonce i ta nejdivočejší rebelka roztaje v rukou partnera, poskytujícího jí orální potěšení. Pokud chce muž povzbudit nebo řádně ztrestat svou dámu, tato metoda je perfektní.

Žena leží na zádech ruce má natažené nad hlavou. Dlaně má spojené a nohy natažené. Muž má hlavu mezi nohama partnerky.

Může klečet, nebo ležet. Jeho ústa jsou přitisknuta v rozkroku jeho drahé. Jedna ruka je na jejím zadečku a druhá dráždí stehno. Muž by ji měl zakázat dát ruce dolů a jakkoliv se dotýkat. Bude žebrat o milost.

TIP: Vše o BDSM metodách – „trošku“ drsnějším chování při sexu. 

 

#38. Karamelkámasútra poloha caramel

Žena v této poloze působí jako by stékala z muže, jako ten nejsladší karamel. Partnerka se zde zcela oddává svým pocitům. Je nasycena rozkoší a partner tento pohled miluje.

Žena leží na zádech a zvedá svou pánev nahoru. Muž klečí na kolenou a zvedá nohy partnerky ještě výše.

Ta může obemknout jeho krk svýma nohama a její hýždě a záda jsou ve vzduchu. Milenci se vzájemně drží za stehna a muž vede pohyb. Je možné podložit záda partnerky polštářem.

 

#39. Zeuskámasútra poloha zeus

Není tajemstvím, že muži milují, když žena uzná v posteli jejich nadvládu a dopřeje je jim opravdu dobrý orální sex. Pro mužskou pýchu není nic lepšího, než orální sex v této poloze.

Muž stojí s nohama rozkročenýma na šířku ramen. Žena klečí před mužem na zemi tak, že má mužskou chloubu přímo před obličejem.

Partner uchopí hlavu ženy, aby mohl kontrolovat rytmus. Žena ho chytne za hýždě a věnuje se své činnosti.

ČTĚTE, kdo je alfasamec a jak se projevuje vysoká hladina testosteronu? 

 

#40. Eiffelova věžkámasútra poloha eifflova vez

Žena stojí rovně, s nohama roztaženýma do široka. Poté se ohne. Buď až ke špičkám, nebo se opře o desku stolu. Lokty položí na podlahu, nebo stůl.

Muž stojí za ní a lehce se ohne v kolenou. Ruce má položené na její dolní části zad a vstupuje do partnerky.

V závislosti na výšce muže stojí partner na špičkách, nebo pevně stojí. Tato pozice je velmi intenzivní. Během sexu má partnerka možnost měnit náklon dle libosti a chutí páru.

 

#41. Pochodeňkámasútra poloha pochodeň

Muž sedí na svých nohou, které jsou mírně od sebe. Žena sedí tváří v tvář muži v jeho klíně a pažích. Rukama objímá jeho záda a naklání se dozadu.

Muž drží svou milenku svýma rukama za její záda a hýbe jejím tělem. Snaží se o neustálý kontakt a řídí tempo.

 

#42. Blížencikámasútra poloha blíženci

Partner sedí na plochém povrchu s lehce rozkročenýma a nataženýma nohama ohnutýma v kolenou. Žena sedí čelem k muži. Dá si nohy kolem jeho boku a ohne je v kolenou.

Muž se podpírá jednou rukou za zády. Žena ho kopíruje a dává si ruku za záda na mužovo nohu. On ji objímá těsně nad pasem, ona dává své ruce kolem jeho krku.

 

#43. Pluhkámasútra poloha pluh

Muž stoj s nohama u sebe a koleny mírně pokrčenými. Před jeho chodidly leží polštář, kam si žena opře své lokty. Své nohy ohne v kolenou a dá je na oplátku do mužových rukou.

Muž ji uchopí za kotníky. Jde spíše o zábavnou pozici na pár minut.

 

#44. Kozorohkámasútra poloha kozoroh

Partner sedí s nataženýma nohama, které lehce míří do stran. Partnerka leží mezi jeho nohama obličejem k podlaze.

Její ruce a nohy jsou ohnuté a široce roztažené. Pokud bychom na pozici nahlíželi shora, pak partnerka vypadá jako roztažená žába.

Muž položí své ruce na hýždě partnerky a pohybuje s nimi do rytmu.

 

#45. Dva kopcekámasútra poloha dva kopce

Žena stojí a mírně se předkloní. Přitom dá partnerovi ruce za krk a lehce zakloní hlavu. Muž se mírně ohne v kolenou a předkloní se k ňadrům ženy.

Následně má možnost hrát si s prsy pomocí úst a rukou. Fantazii se meze nekladou. Tato poloha je také vhodná pro ženy citlivé na prsa. Jsou známé i případy, kdy stimulací ňader lze dosáhnout orgasmu.

 

#46. Zezadu na židlikámasútra poloha zezadu na židli

Tato poloha je alternací na oblíbenou psí polohu. Vyžaduje od páru trochu více stability a šikovnosti.

Žena si klekne na židli a předníma rukama se chytne opěradla. Ohne se mírně v bocích tak, aby do ní měl muž snadný přístup.

Partner chytne ženu za boky a ohne se v kolenou tak, aby byl svým penisem v úrovni vagíny ženy. Následně do ní vstoupí.

HODINY MILOVÁNÍ VYŽADUJÍ HODINY PEVNÉ EREKCE.

Tu lze dosáhnout i díky rostlinným doplňkům pro specifické mužské potřeby. Klikněte na obrázek a udělejte si dokonalý přehled. 

doplňky stravy pro muže

 

#47. Zezadu na stojákakámasútra poloha zezadu na stojáka

Další z poloh zezadu. Tato je v provedení ve stoje. Je tedy ideální do stísněných podmínek, nebo třeba do sprchy.

Žena stojí k muži zády a lehce se předkloní v pase. Rukama se může opřít o zeď, nebo třeba o kuchyňskou linku. Lehce vystrčí zadeček na muže, aby měl do ní snadný přístup.

Muž přistupuje k partnerce zezadu. Mírně se pokrčí v kolenou a chytne partnerku za boky. Následně do ní vstoupí. V této pozici vede muž.

 

#48. Píšťalakámasútra poloha píšťala

Tato poloha je dobrá pro milovníky hlubokého orálního sexu. Muž má v této poloze nebývale dobrý přístup ke všem intimním místům partnerky.

Poloha je trochu více náročná na fyzickou kondici páru, ale výsledná rozkoš a zážitek stojí za zkoušku.

Partnerka si opře na lokty čelem k podlaze. Partner uchopí její nohy a dá si obě na svá ramena tak, aby měl přístup k její studánce. Sám klečí v poloze na kolenou.

 

#49. Jízda na židlikámasútra poloha jízda na židli

Pozici obrácené kovbojky lze provozovat různě.Když není zrovna k dispozici postel, musí stačit třeba židle v kanceláři, případně jiný kus nábytku.

Muž je v této roli pasivní pozorovatel. Sedne si na židli a pozoruje svou partnerku v akci. Rukama může bloudit po těle ženy a zkoumat všechna místa jejího těla.

Partnerka stojí k partnerovi zády a pomalu dosedá na jeho klín. Tempo i rytmus udává v této poloze ona.

#50. Karamel na stolekámasútra poloha karamel na stole

Poloha karamelu v alternaci na desce stolu, nebo jiném podkladu. Žena se opět roztéká v zápalu vášně v této žhavé poloze.

Partnerka leží na stole a dá si nohy na partnerovo ramena. Své nohy může, ale nemusí zkřížit za partnerovo krkem. Muž uchopí zadeček ženy a nadzvedne je do správné výšky pro průnik.

Tempo přírazů i hloubku určuje partner. Poloha může být v divokém rytmu i v procítěném a pomalém tempu.

 

#51. Postelové splynutíkámasútra poloha postelové splynutí

Tato poloha je variací na misionářskou polohu. Vášeň ženy a závratné procítění rozkoše je umocněno její specifickou polohou hlavy.

Partnerka leží na zádech. Nohy mírně roztažené a pokrčené v kolenou. Svá záda umístí na hranu postele tak, aby její hlava byla svěšená směrem k podlaze a ruce měla natažené nad hlavu. Hlava je v záklonu.

Partner nalehne na partnerku mezi její stehna a vstoupí do ní. Ruce má natažené a opřené o podlahu. Sám si určuje tempo.

 

 

5 věcí, které jste nevěděli o kamasutře

Není to jen o akci

Doktorka Markie Twist je odbornicí na Kámasútru. Tvrdí, že jde o prastarý text k procvičování tantry. Tantra v sanskrtu znamená umění posvátné sexuality. Celkově toto učení následuje dvě cesty.

První je cesta levé ruky, která je zaměřena na akrobatické sexuální polohy. Cesta pravé ruky je naopak o emocích, energii a nefyzické stránce sexu. Důležité jsou obě cesty.

 

Můžete číst špatnou knihu

Jedna z nejvíce populárních kopií publikována v roce 1883 Sirem Richardem Burtonem je plná chyb a omylů. Jeho omyly naštěstí napravila profesorka Wendy Doniger.

 

Nehybný sex

Učení kámasútry obsahuje také rituály, které budují vzájemnou intimitu a nemají nic společného s penetrací. Milenci například sedí naproti sobě a provádějí techniku hlubokého synchronozovaného dýchání.

Každý má ruku na hrudníku toho druhého a oba udržují hluboký oční kontakt. Tato meditace buduje silnější povědomí o svém i partnerovo těle a zvyšuje celkové vzrušení.

 

Řeší úzkost z výkonu

Protože jsou cvičení často založena na vzájemných pohledech a dlouhých meditacích, sex se stává dobrodružstvím. Není tedy jen rychlou mechanickou záležitostí.

 

Kamasutra není pro každodenní sex

Sex podle kamasutry není možné mít každý den. Když chcete stihnout rychlovku na 5 minut, není to zrovna ideální řešení. Techniky v ní uvedené jsou mnohem více vhodné o víkendu, kdy máte mnohem více času.

 

Kámasútra a často kladené otázky FAQ

Co znamená kámasútra v překladu?

V překladu ze starověkého indického textu lze název přeložit jako Poučení o rozkoši.

Komu bylo dílo určeno?

Mnich a filosof Vátsjájana sepsal kámasútru pro bohaté dvořany a měšťany. V jeho době brali indové erotiku jako vážnou vědní disciplínu.

Co všechno kámasútra obsahuje?

Celkem 7 částí. Kniha obsahuje úvod, milování (polohy), jak se chovat k pannám, jak se mají chovat manželky, část o balení žen, část o prostitutkách, rady na nápoje lásky a další recepty.

Jak se v době kámasútry pohlíželo na prostituci?

Šlo o velmi váženou profesi. Lidé si nevěstek a kněžek lásky nesmírně vážili.

Jak se v době kámasútry muži zvětšovali penis?

Zvětšení penisu probíhalo speciální masáží za asistence zvláštního druhu hmyzu. Používali také podpůrné oleje a masti.

Jak se kámasútra dívá na nevěru?

Na nevěru se pohlíželo zcela volně. Každý někde občas zhřešil. Vždyť život je krátký, tak proč by neměl být krásný.

Je na internetu dostupná online kniha?

Na této stránce je k náhledu celá kniha kámasútry. Kámasútra v PDF. je na internetu také volně ke stažení.

Jak tehdy Indové pohlíželi na orální sex?

Překvapivě ho provozovali spíše muži.

Existují i společenské hry s podobnou tématikou?

Ano. Kromě knihy lze sehnat i zábavné společenské hry s tímto tématem.

Kolik obsahuje kámasútra poloh?

Pravděpodobně nezkusíte všechny. Různé zdroje hovoří o 64 a více polohách.

Jaká je dostupná literatura o kámasútře?

Lze zakoupit například knihu Kámasútra pro milence 21. století. Pokud by měl někdo zájem o starší antikvariátní kousek, jsou některé kámasútry dostupné na heurece.

Jak je na tom kámasútra na youtube?

Základní shrnutí o kámasútře poskytuje video se slovenským dabingemt. Základní shrnutí poloh pak nabízí toto video s pěkně vykreslenými obrázky poloh. Velmi pěkně zvládnuté je i naše video s TOP 8 polohami z kámasútry.

Kámasútra – TOP 8 sexuálních poloh zvládnutelných pro oba

 

Závěr

Z Kámasútry se průběhem času vyvinulo z původních 82 poloh mnohem více variací. Dnes známe přes 250 poloh a bezesporu budou přibývat další.

Lidská fantazie totiž nezná hranic ani omezení. Jedině tak je to dobře. Sexuální život je nádherná součást lidského bytí a bez něj si ho představit jen těžko.

Bez ohledu na pohlaví, identitu, vyznání či věk. Téměř každý slyšel o Kámasútře. Reprezentuje souhrn spolehlivých a ověřených antických metod z Indie, kde staří mistři shromáždili své znalosti a tradice mnoho let nazpět.

My máme možnost z nich čerpat a obohatit tak svůj život o nové rozměry.

Kniha má mnohem hlubší význam a smysl, než jen sexuální pozice a jejich mechanické opakování. Texty jdou mnohem dále za poznáním lidské sexuality a předkládá čtenáři ucelený obraz a možnost pochopit sex v mnohem širším rozměru.

V moderním slova smyslu lze Kámasústru chápat jako rozsáhlou vědeckou studii založenou na zkušenosti skutečné lásky.

Řeší ustálení a harmonizaci vztahů, které může žena i muž mít. Kniha ukazuje jak žít takový život každý den naplno a jak rozvinout intimitu a vnitřní krásu svého protějšku. Cílem je dosažní Kama (uspokojení smyslů).

Po přečtení nabízí poznání o skutečném významu lásky mezi mužem a ženou. Zároveň otevírá mysl a dává možnost lépe porozumět lidské nátuře a myšlení svého protějšku.

Proto tuto knihu mohu směle doporučit. Nabízí cestu k lepšímu sexuálnímu životu.

Spokojený chlap v posteli, znamená spokojeného chlapa i v každodenním životě. Zkuste si přečíst Kámasútru, může vám změnit život.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply