Nevěru přiznává třetina Čechů. Sex na jednu noc ani orál za nevěru nepočítají.

U Čechů existuje různé chápání pojmu nevěra. Podle mnohých nevěra není flirt, líbání, a překvapivě ani sex na jednu noc. Další lidé si nevěru nepřipouštějí ani když mají intimní poměr s bývalými partnery. Za nevěru dokonce nepovažují ani skupinový sex. Minimálně třetina dotázaných někdy byla nevěrná.

Výsledky zveřejnila společnost Sanep, která se na nevěru dotazovala 40 000 Čechů. Chápání nevěry je značně rozdílné a benevolentnější jsou samozřejmě lidé, kteří byli sami někdy nevěrní.

  • 40% Čechů nebere flirt jako nevěru
  • pro 15% není nevěra ani sex po telefonu, a dokonce ani skutečný sex na jednu noc
  • 10% za nevěru nepovažuje líbání
  • pro některé nic neznamená ani sex s bývalým partnerem, skupinový sex ani orální sex

NEBUDEME NIKOHO SOUDIT 🙂

Ať už sex s milou nebo s ex, důležitá je pevná erekce. Tu do 45 minut navodí český doplněk Proerecta KLASIK. Klikněte a čtěte o účincích přímo na e-shopu.  

Proerecta KLASIK pro podporu erekce

Aby ale Češi nevypadali jako ti největší smilníci, více než polovina dotázaných nikdy partnera nepodvedla. Nevěrná byla „pouze“ třetina zúčastněných. Ostatní si nebyli celkem jistí, zda to, co někdy udělali, byla nebo nebyla nevěra.

80% lidí plně věří svým partnerům a z nevěry je nepodezírají. Pro polovinu dotázaných je nevěra absolutně nejhorším činem, který může jeden partner druhému provést.

Přes 70% Čechů si myslí, že vztah bez vedlejších milostných poměrů může zcela bezpečně fungovat. Tato představa je ale značné idylická. Stačí se podívat na procenta svateb a následných rozvodů. Rozvodovost dosáhla svého maxima v roce 2010, kdy byla až 50%. Každý druhý sňatek se tehdy skončil rozvodem.

DÁLE ČTĚTE: Ve studentských vztazích nehraje sex až takovou roli, důležitější je důvěra a společné zájmy.

studenti a sex

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply