Trump nezná žádných mezí. V předvolební kampani slibuje lék na AIDS i rakovinu

Americký prezident Donald Trump se rozhodl lidem slíbit ve své kampani nemožné. Svým voličům slíbil, že bude lék na AIDS i rakovinu. Pokud ho ovšem znovu zvolí.

Trump slibuje léčbu AIDS a rakoviny

 

Plané sliby jako vždy

Před pár lety se pravděpodobnost, že by se Donald Trump stal kdy prezidentem jevila spíše jako scénář ze sci-fi filmu.

Avšak opak se stal pravdou a kontroverzní byznysmen ve volbách vyhrál díky poměrnému systému, a nastolil tak dosud nepoznané přístupy politiky. 

Vypadá to však, že nynější Trumpova kampaň, ve kterém chce obhájit svůj prezidentský post, se nebude vůbec lišit. Trump totiž na nedávném mítinku v Cincinnati prohlásil, že pokud ho lid zvolí znovu, velmi brzy bude schopen vyléčit pohlavně přenosnou nemoc AIDS a dokonce i dětskou rakovinu.

Po tomto prohlášení přítomné osazenstvo nadšeně jásalo.

„Věci, které dnes v naší zemi děláme, nikdy dříve nebyly možné. Brzy ukončíme epidemii AIDS v Americe a velmi brzy vyléčíme dětskou rakovinu,“ prohlásil Trump. „Dosáhneme nových průlomů ve vědě a medicíně,“ dodal.

 

Je léčba AIDS skutečně jeho zájmem?

S přihlédnutím k faktu, že Trump omezil finanční podporu výzkumu HIV/AIDS a někde dokonce výzkum úplně zastavil odkazující se přitom na velice pochybná náboženská pravidla, tak působí jeho sliby přinejmenším úsměvně.

Trump dokonce řekl, že AIDS vyléčí během deseti let, což mimo jiné prohlásil i v každoroční řeči State of the Union.

Po tomto bizarním prohlášení dokonce rezignovali na své funkce členové odborné rady pro HIV/AIDS s odvoláním se na to, že Trump nemá žádnou strategii pro řešení probíhající epidemie HIV/AIDS.

Třešnička na dortu je snad jen to, že zbytek rady sám Trump propustil a radu úplně zrušil. Peníze, které měly sloužit pro programy na léčbu AIDS navíc Trump přesunul na zavádění migrační politiky.

V neposlední řadě také nastolil takové politické podmínky, že pokud je někdo HIV pozitivní, může mu být zamítnuto hrazení nákladů na léčbu ze zdravotního pojištění.

Podobně prázdný slib je i ten s léčbou dětské rakoviny. Z nemocných je celých 80 % dětí v USA již úspěšně vyléčeno. Navíc toto číslo se za posledních 20 let takřka nemění. Těžko říci, jak naloží Trump s onkologickými pacienty, kteří už jsou plnoletí.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Jste muž a bylo vám 25 let? Právě začínáte ztrácet citlivost v penisu.

ztráta citlivosti penisu kvůli věku a masturbaci

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply