Jste muž a bylo vám 25 let? Právě začínáte ztrácet citlivost v penisu

Ať se vám to líbí nebo ne, citlivost penisu se s věkem zkrátka mění – zmenšuje se. Masturbace je sice úžasná věc, která prospívá nejen našemu tělu i psychice, ale během ní je možné si citlivost penisu ještě více zhoršit.

Zvláště pokud muži onanují nasucho, na svoje nádobíčko příliš tlačí, anebo jej moc svírají a vyžívají se v poněkud drsnějších formách masturbování.

ztráta citlivosti penisu kvůli věku a masturbaci

 

Pokud takto skutečně někdo masturbuje, může si způsobit takové problémy, že v pětašedesáti nebude schopen dosáhnout orgasmu.

Sexkoučka původem z Kanady Carlyle Jansen se zabývá masturbací u žen a mužů již řadu let. Ženy učí, jak se samy sebe mají dotýkat, tak aby jim to přineslo potěšení.

Na druhé straně muže učí úplný opak. Ti netrpí nedostatkem masturbace, ale spíše odborností, jak si neublížit, proto je to sexuoložka učí.

Podle Jansen u mužů klesá citlivost údu přirozeně od dvaceti pěti let. Nejvýraznější propad je pak v šedesáti pěti letech. Zejména muži, kteří jsou obřezaní mohou mít velké potíže. Při masturbaci si totiž třou žalud velmi silně bez použití lubrikace. To citlivost sliznice u žaludu rapidně snižuje.

Sexuoložka tak doporučuje masturbovat něžněji, tedy mít jemný stisk a použít lubrikační gel. “Zkuste přestat tolik tlačit nebo myslet na to, kdy konečně vyvrcholíte. Užívejte si potěšení tady a teď,” řekla pro deník Medical Daily. 

V dnešní době jsou dokonce dostupné i lubrikanty, které citlivost penisu zvyšují. Během jejich užití není potřeba na žalud tolik tlačit.

Sexuoložčini klienti mají výborné zkušenosti s kokosovým olejem jako lubrikantem. V bio kvalitě je nejideálnější, a navíc pečuje o pokožku penisu. Podle Jansen je tak kokosový olej pro pyj nejlepší řešení. 

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Hudebník to přehnal s lékem na podporu erekce. Teď mu hrozí amputace penisu.

priapismus kvůli předávkování léky na erekci

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

2 Comments

  1. gin 12.2.2020
  2. gin 12.2.2020

Leave a Reply