2 typy žen, které přivádí své muže na sexuologii

Známý český sexuolog profesor Raboch napsal kdysi napsal poněkud kontroverzní článek o ženách, které přivedly své partnery na vyšetření kvůli sexuální dysfunkci.

Během své praxe si totiž povšiml, že většina těchto případů si je v čemsi podobná.

ženy posílají muže na sexuologii

 

Do první skupiny rozdělil ty ženy, které přivedly své manžely na vyšetření plodnosti. Z provedených psychologických testů se ukázalo, že dobře spolupracují a dovedou si vážit druhých lidí.

Bývají vděčné, přátelské a ohleduplné. Mezi jejich vlastnosti patří také laskavost a porozumění. S lidmi ve svém okolí ve většině případů dobře vycházejí.

Pak tu jsou také ženy, které doprovodily svého muže na vyšetření kvůli sexuální poruše. Ty podle profesora bývaly pravým opakem prvního typu žen. Bývaly rázné a dominantní.

Jsou nadmíru energické, a obvykle se u nich objevovala nepřátelská zaujatost.

Jejich muži naopak bývají velice vlídní. Mají mnohem méně energie a také jsou nerozhodní, takže zároveň jsou i poslušní. K sexuologovi je pak ženy přivedou kvůli obtížím v posteli, někdy také prý jen proto, že se s nimi necítily spokojené.

Pokud se taková dominantnější žena rozpovídala o svých rodičích, ukázalo se, že svého otce viděla jako slabocha. Matku naopak líčila jako ráznou a sebevědomou.

Má se tedy za to, že se tyto rodinné stereotypy kopírují. Energické ženy se stávají energickými díky svým matkám, jelikož je viděly jako vzor.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Váš sex je to, co jíte aneb kdo nejí zdravě, má mizerný milostný život

sex je to co jíte

 

erekce_cz na facebooku

/ZDROJ/

Leave a Reply