Malý penis – 7 poloh a vychytávky pro uspokojení každé ženské

Když přijde řeč na penisy, lidé si myslí, že je všechno o velikosti. Realita je naštěstí jiná. Zkušenost ukazuje, že větší penis žádný bonus nepřinese. Kromě vyššího sebevědomí. Takže zajímavé zjištění. Ostatní muži nejsou zas v tak velké nevýhodě. Co se týče sebevědomí, jde o věc, která se dá snadno naučit.

Na velikosti nezáleží, protože i malý kašpárek zahraje velkou roli. Důležitá je kreativita a chuť experimentovat. Navíc i pro málo obdařeného borce jsou tu polohy, které mu poskytnou pocit, že ho má jak černoch z Afriky.

Takže pokud máte malý penis a nebojíte se ho použít, pojďte se společně dozvědět víc o polohách, které můžete s partnerkou vyzkoušet.

Zapomeňte na to, co jste kdy četli, nebo slyšeli od svých známých a kámošů. Běžte do toho po hlavě. Stejně jako s Pokémony. Akorát nemusíte všechny polohy chytit, ale vyzkoušet.

Skvělé je, že sexuální um lze pořád rozvíjet. Nezávisle na velikosti penisu. Při experimentování je třeba vždy myslet na to, zda:

  • s novinkou souhlasí obě strany
  • je poloha bezpečná
  • je zdravotně bez rizika
  • je příjemná

malý penis

 

7 poloh a pro sex s malým penisem

Při sexu s malým penisem jde o to, aby byla pochva co nejtěsnější a žena tak cítila maximální tření. Zároveň se penis potřebuje dostat do vagíny co nejhlouběji.

 

Žena na klíně a bokem k muži

Znáte tu scénu z klipu Santa Klaus od Janka Ledeckého? Tam si taky holky sedají Santovi (Richard Genzer) na klín a šeptají mu svoje přání do ucha.

Tato poloha je podobná. Muž sedí třeba na gauči a partnerka si mu sedne na stehno bokem k němu a nohy má mezi jeho stehny. Následně se partnerka posune tak, aby došlo k průniku.

V této poloze je průnik velmi hluboký a specifický. Penis je nasměrován trochu jinak oproti jiným polohám a tak je prožitek ze sexu jiný. Aktivnější je zde žena, která se nahoře pohybuje.

Lepší je zkoušet třeba na gauči, protože partnerka se pak může napichovat v plném rozsahu. K tomu je to zpestření sexuálního života. Kdo by chtěl pořád souložit jen v ložnici.

TIP: Spíš než velikost penisu ženu zajímá pevnost erekce a délka výdrže. Obojí bezpečně podpoříte díky českému doplňku Proeretca KLASIK.

proerecta

Klikněte na tlačítko a čtěte o všech účincích přímo na e-shopu. Případnou objednávku dostanete diskrétně do 48 hodin.

 

Misionářská klasika/anál

Malé penisy jsou pro anální styk přívětivé a přátelské. Můžete si zatleskat. Ne každý má takovou výhodu. V misionářské poloze můžete zvolit klasický sex i anální průnik.

Při análních hrátkách pouze pozor na dostatečnou lubrikaci. Každá žena se připravuje na anální průnik různě dlouho. Zásadní je dostatek lubrikantu, dlouhá předehra, nebo i pomůcky. S menším penisem je čas přípravy jednoznačně menší.

Při análu je dobré podložit zadeček polštářem, aby jste měli lepší přístup. Pak stačí jen drobné manévry k dosažení optimální pozice. Na závěr už jen zasunout.

ČTĚTE TAKÉ: Výsledky studie z roku 2017, která prokazuje, že hladina testosteronu má důležitý vliv na velikost penisu

testosteron a velikost penisu

 

Žena na krovkách a muž akrobat

Tato poloha vyžaduje určitou ohebnost a bude lépe fungovat na podlaze s kobercem. Žena si lehá na záda a dá nohy za hlavu. Špičky nohou má co nejblíže k podlaze. Vy ji můžete pomoci nadzvednutím jejího zadečku. Pokud vaše paní cvičí jógu, jistě ví, že jde o pozici zvanou “Pluh”.

Přicházíte na řadu vy. Už jste někdy v posilovně dřepovali? Tak máte napůl vyhráno. Tentokrát bez činky na bedrech přidřepnete nad svou partnerku. Dál už snad nemusím napovídat.

 

Pánové, nepodceňujte jógu

“Flexibilita pro dobrý sex? To je nějaká blbost.” Tohle řekne 99% procent z nás chlapů. Větší ohebnost v sexu může znamenat rozdíl mezi dobrým a skvělým sexem. Asi jako nebe a dudy.

Díky větší flexibilitě jste schopni hlubšího průniku. Takže pro muže s menším penisem je trénink v této oblasti velmi dobrou možností na lepší sex.

My muži jsme klasicky více zkoprnělí a ne tak ohební. Naše koordinace v bocích je omezená. Každopádně mnoho žen potvrdí, že schopnost manipulace s naší pánví = schopnost používat náš penis. Čím více dostaneme své boky vpřed, tím hlouběji pronikneme.

Na zlepšení flexibility není třeba cvičit dlouhé hodiny jógy. Stačí se naučit několik základních cviků jako je kompletní pozdrav slunce, nebo pozice žáby. Toto cvičení se pak zúročí v každé poloze, kde jste nahoře.

Štípání bambusu

Tato poloha mi vždy připomene Jaroslava Duška z filmu Pelíšky, kdy s ní vyrukuje na vyděšenou Evu Holubovou.

Pozice opravdu protáhne nohy vaší partnerky. Ona leží na zádech. Jedna její noha spočívá na vašem rameni, nebo je obtočena kolem vašeho boku. Vy zatím obkročmo nasednete na její druhé stehno a vstoupíte do ní.

Jde o plnokontaktní polohu, kde máte hodně prostoru. Dostanete se tak opravdu hluboko. Navíc máte super přístup k jejímu klitorisu = ještě více zábavy pro ní.

TIP: Naučte se profesionálně dráždit klitoris. Technika je výhodná pro muže se slabou výdrží i pro skutečné gentlemany

 

Zapojte i prstíky a rozehrajte divokou sonátu

Nezapomenutelná sexuální zkušenost. To je často více, než jen obyčejný průnik. Je to vlastně normální, použít více než jen svůj penis k plnému uspokojení partnerky. Z mnoha studií vyplývá, že je to pouze ⅓ žen, kterým stačí k orgasmu samotný průnik penisu.

Naše kultura je hodně postavená kolem strkání něčeho někam. Stále si myslíme, že je to základ všeho. Mnoho žen vám potvrdí, že mají raději sex, který vede k jejich orgasmu a nemusí přitom “hrát kulečník”. Ne vždy je třeba výhradně házet koule do děr.

 

Tlak působí nejen v geologii

Hodně lidí se domnívá, že je to pouze tření, co způsobuje intenzivní rozkoš, která vyústí v orgasmus. Je to také tlak, co přináší nový level rozkoše. Vlastně taková masáž. A prsty jsou pro tento účel vynikající.

 

Protahující se kočka

Začněte v poloze psa. Partnerka se opírá o ruce a kolena. Vy klečíte za ní. Poté žena klesne hrudníkem a hlavou směrem k posteli a vystrčí zadeček do vzduchu. Přesně jakoby byla nadržená fenka, nebo kočka. Čím více prohne záda, tím lépe. V této poloze jste schopni hlubokého a intenzivního průniku.

Chtějí holky i menší ptáky? Některé ho přímo potřebují!

Žena doufá, že ji oceníte pro více, než jen pěkná prsa, zadeček, nebo ústa. Nezáleží kolik přesně uvádějí průzkumy průměrnou velikost. Zapomeňte na to.

Jestliže nějaké ujede nepatřičná poznámka na vaši velikost, je to její boj. Některé ženy jsou zblblé pornem. Mnohdy zmanipulované veřejným míněním.

Ruku na srdce. Kdyby se hodnota milence soudila jen podle velikosti, proč si tolik žen raději kupuje vibrátor, než obrovské dildo?

Říkat, že na velikosti nezáleží by bylo pokrytectví. Chci říct, že pro každou ženu existuje rozdílná základní proporce. Nikdy žádný penis nebude fungovat pro každou stejně. Každá musí také vědět, co je nejlepší pro její vlastní tělo.

Ve skutečnosti má mnoho žen raději menší nástroje.

Jsou penisy obrovské i tak malé, že se sotva vejdou do vagíny. Má to důvod.

Některé ženy milují, když penis naráží na děložní čípek a druhé to nesnáší. Proto je na světě taková rozmanitost. Někde tam venku je dírka, která je jako dělaná přesně pro vás. A možná už ji máte doma.

ČTĚTE TAKÉ: 7 velikostí penisů a vhodné polohy

 

Otočená kovbojka

Ležíte na zádech. Pod zadek si dejte polštář, tím více vypnete pánev a prodloužíte svůj penis. Vaše partnerka na vás nasedne, ale je k vám otočená zády. Sama si může kontrolovat pohyb a uspokojit se dle libosti. Výhodou je, že nohy do sebe nejsou zapletené a oba máte spoustu prostoru.

 

Kovbojka bokem

Ještě zůstaneme u westernu. Opět pozice s partnerkou nahoře. Tentokrát žádný polštář pod vámi. Ona je v pozici nahoře s tím rozdílem, že nohy si dá tentokrát stranou. Její zadeček se krásně zapasuje do prohlubně tvořené vašimi stehny. To znamená hlubší průnik. Rodeo může začít.

 

Přejete si přibalit i příslušenství?

Doplňky jako polštáře ve tvaru podkovy, ledové kostky mohou být třešničkou na dortu. Pravděpodobně už nějaké máte ve svém sídle. Někdy je zábava investovat do více specifického příslušenství.

Zkusili jste už třeba jógovou hamaku? Hedvábná látka umožní vaší partnerce viset ve vámi zvolené výšce, aniž by se musela odírat zády o desku stolu. Nohy si může zavěsit do třmenů, takže máte plný přístup na všechna místa.

Pro zpestření můžete přidat i nějakou tu bandáž. Je to snadné, zábavné a hravé zároveň. Sex na který jen tak nezapomenete.

 

Vneste do sexu autentický záměr

Zeptejte se jakékoliv sexuálně aktivní ženy na její zkušenosti s muži. Málokdy bude popisovat, jak vypadal penis. Spíše bude popisovat, jak se na ni díval, jak se k ní choval a dotýkal se jí.

Především u náhodných partnerů, vášeň a intimita může nahradit spoustu jiných nedostatků. Nezáleží ani tolik na milostném umění daného chlapa.

Daleko více důležité je být přítomný a vášnivý. Vlastnosti, které vycházejí z autentického přístupu. Prostě dělejte to co v danou chvíli chcete a cítíte, že je správné.

 

Anální sex

Opět jsme u jednoho z největších výhod malého penisu. Je totiž anal friendly. To znamená snazší přístup do zadních vrátek.

Anál ženy je od přírody těsnější, než vagína. Tyhle hrátky tedy vyžadují více trpělivosti, předehry a komunikace. Taky to někdy nemusí jít. Hlavně v případě velkého penisu.

Žena, která miluje anální sex. Pro tu je malý penis darem z nebes. To samé platí pro tu, která anální sex zkouší poprvé v životě.

Hračky, hračky, hračky…. taky máte rádi hračky?

TI nejlepší milenci jsou zdatnými uživateli sexuálních hraček. Vědí dobře,  jak použít dildo a vibrátory. Přinést hračky do ložnice je super způsob, jak věci zábavně zmixovat.

Nemusí jít jen o hračky ve tvaru penisu. Je jich totiž celá řada. A co teprve kostýmy? Zábava může začít!

 

Hluboký záklon

Lehněte si na postel tak, že vaše boky jsou stále na posteli, ale vaše horní část těla je ohnutá přes hranu postele. Nechte ji na vás naskočit. Tato poloha nutí jít vaše boky směrem nahoru, což napomůže hlubšímu průniku.

Musíte být v této poloze dostatečně ztopořený, protože pak bude krev ve velkém odtékat směrem od penisu.

 

Kdy je vlastně penis malý?

Průměrný český penis měří 12,9 až 15 cm ve stavu erekce. Průměrná délka penisu v klidném stavu u dospěláka je 8 až 10 cm.

Podle výsledků anket chce skoro každý muž větší penis. A to i v případě, že má penis dostatečně veliký a vůbec nemá důvod být nespokojený. Je to přirozenou mužskou ješitností a snahou být ve všem nejlepší.

Muži navíc často věří, že mají malý penis i když je naprosto normální a dostatečný. Jednoduše viděli větší penisy někde ve filmu a mylně se domnívají, že to je standard.

 

Hlavu vzhůru. Vždy a všude!

Jasně, že vás někdy bude malé nářadí trápit. Je zbytečné to řešit. Zapomeňte na to, co jste viděli v pornu. Je to jeden velký cirkus. Věřte mi. Kdo víte, jak to v pornu chodí, máte určitě vlastní názor. Vše je napůl fraška a hodně přibarvený cirkus.

Může se vám stát, že ztratíte erekci. Je to tím, že na sebe kladete moc velký tlak. Zvolněte a užijte si moment. Dýchejte a relaxujte. Tvrdý penis se vám vrátí, až na sebe přestanete být zbytečně tvrdý.

Chápající partnerka je v tomto případě poklad. Pokud dokáže naznačit, že na erekci zas tolik nezáleží a dokáže si s vámi užít pěkné chvíle, o to je to pro vás lepší.

Dobře mířený kompliment z její strany, také neurazí. Tak se pozná skutečně dobrá milenka. Ta spolu s výše uvedeným polohami tvoří zlatý klíč k uspokojivému sexu. Nehledě na velikost vašeho nástroje.

 

Leave a Reply