TOP 5 luxusních vibrátorů – jak vybrat ten správný, kolik vás bude stát a jak o něj pečovat, aby vydržel dlouho uspokojovat?

Dnešní téma bude určené výhradně pro ženy, ovšem pokud se chce nějaký muž přiučit, měl by zbystřit. Řeč bude totiž o vibrátorech či robertcích, a věřte nebo ne, svoji partnerku můžete takovýmto darem opravdu potěšit.

Zvláště se jí bude hodit, pokud máte vztah na dálku nebo vás čeká delší odloučení, tak aby o její intimní blaho bylo i nadále postaráno.

Nicméně pojďme rovnou k věci, dámy, ženy a dívky. O vibrátorech už jste určitě slyšely mnoho. Není tomu tak dávno, kdy robertky bývaly skoro tabu a objevovaly se jen v pornu a různých filmových parodiích.

Dnes je normální, že vaše kamarádky nebo i maminky a sestry je vlastní. Není tedy třeba se za nic stydět, pokud si ho rozhodnete pořídit.

Vibrátor totiž může přinášet řadu radostí. V tomto článku doporučím některé typy vibrátorů a zároveň vysvětlím jejich výhody, funkce i jak se o ně starat.

luxusní vibrátory

 

<strong>PicoBong vibrátor Ako</strong>

 

vibrátor PicoBong Ako

 

 

První z vibrátorů, který představíme, je vibrátor PicoBong Ako. Má sice menší rozměry, ale dovede toho poměrně hodně.

Tento vibrátor využijete především na svém klitorisu, jelikož není příliš rozměrný. Ovšem i na nějaké menší uspokojení se tento vibrátor zmůže se svými rozměry 8 x 2,8 cm a lehce zahnutým tvarem.

Materiál je z příjemného silikonu a navíc se může pyšnit vodotěsností, tedy i ve sprše si s touto pomůckou můžete užít chvíle plné rozkoší.

 • vejde se i do malé kabelky
 • materiál je ze silikonu
 • vodotěsný
 • výhodná cena
 • lze použít na klitoris i jako mini klasický vibrátor

 

Moje snoubenka si vibrátor moc užívá. Je to už třetí vibrátor, který zkoušíme a první od značky PicoBong.

Má dobrou texturu a má dobrou rovnováhu měkkosti v kombinaci s pocitem pevnosti.

Ze začátku je trochu těžší ovládat tlačítka, ale jistě se to s praxí dá naučit. Určitě bych ho doporučil ostatním.

 

 

<strong>PicoBong vibrátor Kaya</strong>

vibrátor PicoBong Kaya

 

 

Další vibrátor je tento už o poznání větší vibrátor PicoBong Kaya. Zhotoven je rovněž ze silikonu a také je vodotěsný.

Se svou délkou téměř 20 cm a šířkou 3,7 cm tak tvoří takřka perfektní rozměry k ukájení se.

Navíc má tykádélko, které měří celých 5 cm a kterým se můžete dráždit na klitorisu.

Těmto typům vibrátorů se také někdy podle tvaru, který připomíná, říká králík. Vzrušení zaručeno. Tento vibrátor bych doporučila začátečnicím i pokročilejším uživatelkám vibrátorů.

Navíc jeho cena není tak vysoká ve srovnání s prvotřídní kvalitou. Nebojte se zainvestovat.

 • vodotěsný
 • tvarování podle křivek ženského těla
 • tykadélko ke stimulaci klitorisu
 • vhodný i pro začátečnice a pokročilé
 • dobrý poměr ceny a výkonu

 

Vibrátor má velice příjemný a jemný silikon na dotek.

Není moc hlasitý, naopak je poměrně tichý. Je to velice hezká a příjemná hračka.

Má skvělé zahnutí a jeho konec je pevný, takže oproti jiným vibrátorům jsem s ním perfektně našla bod G.

 

 

 

<strong>Luxusní vibrátor Lelo Gigi 2</strong>

vibrátor Lelo Gigi2

 

 

Lelo Gigi 2 vibrátor svým vzhledem, zpracováním a funkcemi patří už do kategorie luxusních vibrátorů. Gigi 2 je nová vylepšená verze předchozího modelu.

Oproti předešlému modelu přichází s měkčím silikonem, plně vodotěsný design a vyšší výkon na vibračních modech. Těch nabízí dokonce hned 8.

Navíc má tento vibrátor zploštělou špičku, což má zaručit lepší stimulaci bodu G. 

Vibrátor je dobíjecí, nemusíte si tedy lámat hlavu s bateriemi. Na jedno nabití vydrží až 4 hodiny rozkoše a má také podsvícený ovládací panel, který vás upozorní, když bude docházet k vybití.

Mezi extra funkce patří i to, že si na něm můžete uzamknout tlačítka.

Balení také obsahuje praktické saténové pouzdro, abyse svou hračku měla kde uchovávat. Se svou délkou 16,5 cm, příjemným materiálem a snadným ovládaním je vhodný už pro začátečnice. Navíc váží pouhých 79 gramů.

 • vejde se i do malé kabelky
 • materiál je ze silikonu
 • vodotěsný
 • výhodná cena
 • lze použít na klitoris i jako mini klasický vibrátor

 

Jedná se o luxusní, zakřivený vibrátor, který má relativně malou zaváděcí délku.

Definitivně dokazuje, že na velikosti nezáleží tolik, jak si někteří muži myslí. Zploštělá špička se dá navíc použít i ke stimulaci klitorisu. Jedná se o všestrannou sexuální hračku.

Bože, nedivím se, že je bestseller. Pokaždé, co jsem ho zkoušela, jsem dosáhla orgasmu, jak vnitřně, tak na klitorisu.

 

 

<strong>Soraya - luxusní vibrátor z kolekce Lelo Insignia</strong>

vibrátor Lelo Insignia Soraya

 

 

Další z luxusních a moderních vibrátorů je Soraya z luxusní kolekce Insignia, který svým elegantním designem zaujme už na první pohled.

Je vyroben z toho nejkvalitnějšího zdravotně nezávadného lékařského silikonu a jádro je z pokoveného ABS plastu, který je rovněž bezpečný materiál. A věřte, že toho umí opravdu hodně a připlatit si se opravdu vyplatí.

Stejně jako předchozí model nabízí 8 modů vibrace a je dobíjecí se systémem, který vás upozorní když dochází k vybití. Mimo jiné má i tykadýlko, kterým se můžete dráždit na poštěváčku.

Při používání jistě oceníte i praktické očko, za které ho můžete během sebeukájení se pohodlně uchopit. Rovněž si na něm můžete nastavit zámek tlačítek – to má obrovskou výhodu, zvláště, pokud s ním budete cestovat.

Tím ale jeho přednosti zdaleka nekončí. Je vodotěsný, tudíž si ho můžete vzít i do vany, má dva motory a je neuvěřitelně tichý.

Samozřejmostí je saténové pouzdro a opět lehká váha – pouze 155 gramů. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších profesionálních vibrátorů na trhu.

 • ultra lehký – 79 gramů
 • 100% vodotěsný
 • výdrž až 4 hodiny
 • 8 vibračních modů
 • zploštělá špička ke stimulaci bodu G
 • zámek tlačítek
 • nízká hlučnost
 • vhodný pro začátečnice

 

 

 

<strong>Smart Wand large - luxusní masážní strojek Lelo</strong>

vibrator Lelo Smart Wang large

 

 

Nejdražší z vibrátorů v našem článků Smart Wand large se rovněž řadí do kategorie luxusních sexuálních hraček.

Nejedná se ovšem pouze o vibrátor, nýbrž luxusní masážní strojek, který nabízí všestranné využití. Je dostupný ve dvou velikostech.

Tento nástroj neslouží jen ke stimulaci vašich intimních partií, ale jako univerzální masážní strojek na jakoukoliv část těla. Takže i když vás bude bolet za krkem, můžete si pomoct od bolesti. Velkou výhodou oproti klasickým masážním strojkům je ta, že tento přístroj je bezdrátový. 

A pozor tohle je opravdu unikátní – tento přístroj má patentovanou dotykovou technologii SenseTouch, což znamená, že v SenseTouch módu reaguje přímo na dotyk s lidskou kůží.

Jinými slovy, čím více přitlačíte, tím větší intenzita jeho vibrací bude. Jeho povrch je sametový a matný, hmotnost je 395 gramů. Masírovat se s ním můžete i ve vaně a ve sprše. Rovněž jako dva předchozí modely má i indikaci nízkého stavu baterie.

V balení najdete i saténový pytlíček a brož, kterou se můžete ozdobit. Vyroben je opět z toho nejkvalitnějšího lékařského silikonu a nabitý vydrží až dvě hodiny.

 • tykadélko ke stimulaci klitorisu
 • dva motory
 • nízká hlučnost
 • zámek tlačítek
 • elegantní design
 • 100% vodotěsný
 • 8 vibračních modů

 

Opravdu miluji hluboké, drsné vibrace této hůlky.

Jdou až do podbříšku, když dosáhnu maxima, tak vibrace trochu ztrácí kvalitu a “bzučí”. Pokud však nejdu na maximum vibrací, jsem schopna dosáhnout dokonalé vibrace.

Cítím, že jdou do každé části mého klitorisu, dokonce i do částí, které nevidím. Vibrace cítím i u análního a poševního vchodu, téměř jako bych měla mělkou penetraci.

Nepotřebuji klasický robertek k tomu, abych dosáhla orgasmu, s touto hůlkou se to prostě stane.

 

 

 

Jak vám přesně poslouží vibrátor?

Vibrátor je erotická pomůcka určená pro ženy, ale i pro muže, která jim má pomoct dosáhnout uspokojení či orgasmu. Používat ho může žena sama nebo i s partnerem v rámci předehry nebo přímo během milování.

Věřte, že v posteli může přinést opravdové zlepšení. Vibrátor má podlouhlý tvar do jakési nudle, nejastěji podobný tvaru mrkve či okurky, i proto se o nich nejspíše dělá tolik vtipů.

Jak jeho název správně napovídá, má unikátní funkci, kterou dosud žádný mužský penis nemá – vibruje. Právě proto je tolik jiný a může přinést nevšední potěšení. 

DOPORUČTE PŘÍTELI: Anální kuličky pro dráždění prostaty a nové dimenze orgasmů.

anální kuličky pro muže

 

Vibrátor používáte tak, že jej zavádíte do pochvy a přitom můžete zapnout vibrování. Většinou existuje několik stupňů intenzity vibrování od nejjemnějšího (let motýla) až po velmi intenzivní (jízda na koni).

Pokud se vám příliš nezamlouvá zavádění vibrátoru do vagíny, můžete se s ním uspokovat pouze v oblasti klitorisu a stydkých pysků, přitom se můžete zkusit ještě dráždit prsty uvnitř svatyně. Vyzkoušet můžete různé pozice – v leže, ve stoje i na čtyřech zezadu. 

 

Jaké jsou hlavní přednosti masturbace s vibrátorem?

Tak za prvé, neskutečně si tím ulevíte od stresu, bolesti hlavy, zlepší se vám dýchání a budete se cítit šťastnější. Někde se dokonce uvádí i zlepšení pleti. A navíc, když budete vědět, co máte v sexu ráda, budete moci navést svého partnera, aby vás dovedl až k na vrchol rozkoše.

Pokud tápete, a nejste si jistá, chce to vyzkoušet a předem vibrátory nezavrhnout. Věřte, že vibrátor může přinést opravdu velké potěšení.

Začít můžete s menším modelem a ukájet se primárně na klitorisu – tam totiž je téměř zaručeno, že vás přivede k orgasmu. Pro vaginální stimulaci to chce trochu cvik a zkoušet více experimentovat. 

NEJENOM VIBRÁTORY USPOKOJÍ VAŠI LASTURKU. ZDE JSOU DALŠÍ POMŮCKY:

 

Druhy vibrátorů

Většina dnešních kvalitních a moderních vibrátorů je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu. Existuje jich spoustu druhů.

Mají různé tvary, délky a šířky. Některé se svým vzhledem přímo snaží imitovat penis, dokonce na sobě mají i vyobrazené žíly a mužský žalud.

O třídu výše a mezi ženami oblíbené jsou vibrátory s tykadélkem – dráždidlem, které vede k poštěváčku a tak se můžete zároveň stimulovat uvnitř pochvy i na klitorisu. 

Dále se vibrátory dělí na kapesní – mini vibrátory, které si můžete připevnit na klíčenku – ty většinou slouží jako klitoriální vibrátor, jsou o něco málo větší než rtěnka a jsou velmi nenápadné.

Jako další jsou pak tzv. masážní hlavice, které rovněž slouží výhradně k dráždění poštěváčku.

Poslední kategorií jsou anální vibrátory, který mohou používat nejen ženy, ale i muži. Rozdíl mezi dildem a vibrátorem je ten, že dildo nevybruje, pouze tvarem připomíná mužský penis a většinou bývá ohebnější. Nemá tedy žádnou extra funkci a jediné co s ním můžete dělat, je imitování penetrace.

 

Péče a údržba vibrátoru

Podobně jako s menstruačním kalíškem byste i o svůj vibrátor měla pečovat, aby vám sloužil co nejdéle. Po každém použití ho tedy nezapomeňte řádně umýt teplou vodou společně s antibakteriálním mýdlem, případně můžete použít speciální roztok na čištění nebo vlhčené ubrousky.

Z roztoku můžete zkusit například antibakteriální čistič Lelo ve spreji, který můžete použít, i když si potřebujete na rychlo umýt intimní partie. Vibrátor pak osuště ručníkem, který neuvolňuje vlákna, případně ho nechte okapat. 

Naopak se snažte vyhnout těm roztokům, které jsou na bázi alkoholu. Vibrátor můžete používat i s lubrikačními gely, ale vždy si dávejte pozor, aby byly pouze na vodní nikoli olejové bázi.

V opačném případě by mohl povrch vibrátoru poškodit. Některé vibrátory nabízí i praktický obal  na uložení, pokud takový zatím nemáte, můžete si ho zakoupit nebo vyrobit ze zbytků nějaké látky. 

Pokud se tedy rozhodnete si vibrátor pořídit, nebojte se si připlatit, a dát na doporučení a ověřenou kvalitu. Přece jenom jedná se o intimní hračku a vaše zdraví a pohodlí je stále na prvním místě.

DÁLE ČTĚTE:Lubrikační gely pro dlouhověkost erotických pomůcek a hraček.

lubrikační gely na pomůcky

 

Nejoblíbenější erotické pomůcky a hračky pro ženy:

LUXUSNÍ VIBRÁTORY
DILDA
PŘIPÍNACÍ PENISY (STRAP-ON)
DILDA S PŘÍSAVKOU
SATISFIERY
SKLENĚNÁ DILDA
SVORKY NA BRADAVKY
VAKUOVÉ PUMPY PRO ŽENY
VENUŠINY KULIČKY
WOMANIZERY

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply