Sex ve stanu – 10 TOP poloh do kempu i na výlety

Není lepší pocit, než vyrazit do přírody, rozbalit stan a užít si parádní sex. Čím dál více lidé utíkají z měst a vyhledávají návrat ke svým prehistorickým kořenům. Je to právě příroda, kde chlap opět pocítí příval pravěké mužné síly.

Čerstvý vzduch, nové neznámé prostředí. To vše probouzí ochranářské sklony. Lidé totiž podvědomě stále vyhledávají spontánnost, dobrodružství, tajemství, napětí a nejistotu. Hladina testosteronu roste. Ideální podmínky pro neobyčejný sex. K tomu není nad pocit, že milenci mohou být kdykoliv přistiženi.

stanovačka

Není lepší pocit, než výhled ze stanu po perfektní souloži

 

Pro sex ve stanu vybírejte odlehlá místa

Výběr lokality je dost zásadní věc. V Čechách existují provařená kempinková místa. Jsou ideální pro ty, kteří s pobyty v přírodě začínají a chtějí sexuální dobrodružství v přírodě vyzkoušet “nanečisto“.

Mají zde veškerou občanskou vybavenost a civilizaci na dosah. Takže ideální stav pro městské typy, nebo slečinky. Výběr romantického místa tady bude těžší. Není chytré postavit vchod stanu naproti typům z první pivní ligy, nebo karavanům plným nadšenců techna. Samozřejmě jsou exhibicionisté, kteří podobné podmínky ocení. Někoho prostě láká představa třesoucího stanu a hlasitých vzdechů přímo před očima kolemjdoucích.

Naopak i tišší páry mohou ve víru hrátek zapomenout, že kousek od nich jsou další lidé. Romantické světlo pro navození nálady je sice pěkné, ale tenké stěny stanu promítnou veškeré dění stejně expresivně jako čínská stínohra. Milostné vzdechy, tlumené výkřiky a zvuk sexuálních hraček se ve tmě šíří snadněji, než se může na první pohled zdát.

 

Raději dobrodružství mimo kemp

Ti, kteří hledají tišší místo, budou mít s hledáním v kempu více práce. Páry, které nemají strach z přírody, mají větší svobodu. Výhled na vycházející nebo zapadající slunce jsou ideální pro navození té správné atmosféry. Pár bude více uvolněný a snáze se odváže. Dovádění milenců totiž bude sledovat maximálně zvěř, nebo zatoulaný hajný.

Nejsou to jen sexuální polohy, které musí pár ve stanu zvládnout. Umístění do správné pozice je neméně důležitým aspektem. Pro nejlepší romantický zážitek by měl pár vyždímat z potencionálního místa maximum.

Východy slunce, jasné hvězdy, víření horského potoka. To vše jsou aspekty navozující tu správnou náladu.  Stačí jen vybrat to správné místo. Lze zvolit třeba tiché zákoutí na kraji lesa tak, aby vchod stanu směřoval přímo naproti krásnému přírodnímu výhledu. Jak není intimní světlo žádoucí v kempu, v temných lesích bude tento svit perfektní.

Potenciální místo pro stavbu příbytku je vždy dobré předem prohlédnout. Pár by se měl ujistit, že na místě nejsou kameny, nebo klacky trčící ze země. Lepší je vybrat měkké a hladké místo. Pokud takové není, přijde na řadu akce s lopatou a trocha toho gruntování a fyzické rozcvičky před samotným sexem.  Je to rozhodně lepší, než zaražený kámen nebo klacek v zádech.

 

VIDEO: Skrytá kamera pro pobavení – sex ve stanu

Sex In A Tent Prank!!

 

Proměna stanu v hnízdečko lásky

Pro mnohé je sex cestou do nebe. Je potřeba aby bůh i bohyně měli připraven svůj oltář lásky. Stačí několik málo triků na proměnu obyčejného stanu v milostný chrám. Není to zas tak těžké. Při koupi je vhodné pořídit raději větší stan. Lepší investovat do přístřešku pro tři lidi. Minimálně. Spíše je ideální stan pro čtyři. I když ve finále v něm budou pravděpodobně dovádět jen dva.

V případě většího počtu lidí klidně zvolit kapacitu pro 8 – 12 lidí. Prostor je důležitý. Čím více místa, tím lépe. Velkorysí hráči koupí stan, kde je možno i stát. A kdo ví, třeba do stanu přenesou i celou postel.

Něco pod sebe

Pokud to cestovatelská kapacita dovolí, jsou skvělým doplňkem polštáře. Pozor na nafukovací matrace. Ty mohou být ošidné. Zvlášť při divočejším sexu. Lepší volbou jsou v tomto případě jógové podložky, karimatky, nebo silnější deky. Ty zajistí pohodlí a oddělení od nekompromisně tvrdé země.

Co na sebe

Stejně jako v případě karimatky není dobrý nápad stanovat bez spacího pytle. Zvlášť v chladnějších ročních obdobích. Ideální věcí pro párové hrátky je spací pytel pro dva. Ne vždy je ale k dispozici. Na trhu existují čtvercové spací pytle, které lze složit do většího spacáku. Stačí je jen propojit zipy. Do spacáku jednoznačně patří ručník nebo deka. Tak bude zajištěno, že všechny tekutiny skončí právě zde a ne na spacáku.

Organizace je základ. Nejlepší je mít všechny věci uspořádané a snadno přístupné. Milenci, kteří vysloveně nevyhledávají pravou turistiku, jistě ocení auto. Zde mohou poskládat veškeré potřebné věci a mají svou pevnou základnu nedaleko svého milostného hnízda.

TIP: 13+1 milostných poloh do malého i velkého auta. 

sex ve stanu

Pozor na nevhodné osvětlení stanu a zvuky, které mohou rušit obyvatele kempu

 

Pomůcky pro sex ve stanu

Vlhčené ubrousky

Kempovat, to znamená často být od hlavy až k patě špinavý. Proto je ideální pobyt někde poblíž vody, ve které je možné koupání. Čistota a vůně stanu jsou základ. Pokud koupání není zrovna k dispozici, poslouží dobře alespoň vlhčené kapesníčky, nebo hygienický sprej.

Díky nim lze snadno odstranit zbytky opalovacího krému, pot, repelenty a další chuťovky. Úklid nežádoucí špíny je pak mnohem jednodušší. Je dobré myslet na čistý stan před tím, než za sebou milenci zapnou zip. Pro dobrou atmosféru a sex je toto pravidlo dobré dodržet.

Kondomy

Kondomy jsou nejlepším přítelem všech stanových hrátek. A nejen z jasných důvodů – žádné děti, žádné choroby. Ale také z hygienických pohnutek. S kondomy je to zkrátka čistá práce a celý úklid po akci je mnohem snazší. Nehrozí pak, že budete usínat ve vlhku a nepohodlí.

Mobilní solární sprcha

Pro fajnšmekry luxusní záležitost. Stačí sprchu naplnit vodou, zavěsit na vhodné místo a sprcha je připravena. Pár zde může očistit svá těla před i po akci. Případně zde může celou akci rovnou začít.

Lubrikační gel

Lubrikační gel je praktický nejen v ložnici. Na své si přijde i mezi stromy. Hlavně v prašném venkovním prostředí může být sex bolavou záležitostí. A dehydratace z cestování taky nepřidá. Lubrikant zas o tolik více místa v baťohu nezabere. Ideální pro úsporu je zvolit gel, který je zároveň masážním médiem.

Pro tyto účely skvěle poslouží také kokosový olej. Neobsahuje žádné parfémované složky a je čistě přírodní. Nehrozí tak zbytečné podráždění genitálií.

Rádio

Jak už je napsáno výše. Ne vždy má pár dostatek soukromí. A sex ne vždy patří k tichým záležitostem. Rádio, MP3 přehrávač s hlasitou reprodukcí a jiné zdroje jsou proto skvělou volbou. Správně zvolená skladba zamaskuje zvuky, které nejsou určeny cizím uším. Navíc hodí mileneckou dvojici do té správné nálady.

Exkluzivní osvětlení

Jakmile je to možné a nehrozí prozrazení, intimní nasvícení je to pravé ořechové. Po tmě je to docela nuda ne? Někoho možná lákají romantické svíčky, ale ve spojení se stanem a hořlavými materiály…ne zcela dobrý nápad. Současným nejlepším řešením jsou LED pásky. Snadno je lze napojit na baterii a přidělat kamkoliv ve stanu. Volba barvy je jen na preferencích milenců.

 

10 poloh pro sex ve stanu

Pro některé lidi je sex venku opravdovým afrodiziakem. Pro jiné je tato představa spíše děsivá. A energie ani šťávy pak neproudí tak, jak by měly. Stejně tak může být problémem málo místa ve stanu.

Při přílišné divočině hrozí zamotání párů do tyček a plátna. Pravidlem číslo jedna úspornost pohybů. Správná volba polohy je proto jedním ze základních aspektů pro to, aby si pár maximálně vychutnal požitek ze sexu v přírodě.

Lžičky

Ne každá poloha je jako stvořená pro hrátky na malém prostoru. Poloha lžiček je jednoznačný favorit pro stanový sex. A je léty ověřená. Najde uplatnění vždy, když je volný prostor luxusem. Oba milenci leží na boku a muž vstoupí do ženy zezadu. Koordinace pohybů je v této poloze snadná. Poloha je navíc intimní svou blízkostí. Nahrává tak romantickému prožitku. Ideální je právě pro pár, který leží ve spacáku pro dva.

Misionářská poloha

Toto je další skvělá sexuální poloha, pokud není prostoru nazbyt. Zem dokáže být opravdu tvrdá. Partner proto udělá dobře, pokud podloží zadeček partnerky polštářkem. Nejen že pak bude mít více komfortu, ale také zvedne její pánev. To znamená více klitorálního dráždění a mnohem větší šanci na orgasmus.

Líný pes

Maximální živočišné vzrušení a úspora prostoru. Nechat věci plynout pomaleji a vláčněji. Poloha líného psa je skvělou volbou pro situace, kde je málo místa. Jde o modifikaci klasické psí polohy s tím rozdílem, že partnerka leží na břichu a muž do ní zezadu pronikne. Souloží spolu úspornými a pomalými pohyby.  Tato poloha je také vhodná pro anální sex a je při ní drážděn bod G.

INTIMNÍ TIP: Milenecký pár nechá v této poloze pootevřené dveře stanu s výhledem na hvězdy nebo plápolající oheň. Jejich prožitek tak bude obohacen o nový podnět a vytvoří nezapomenutelný zážitek. POZOR! Není doporučeno zkoušet v přelidněných kempech a tam, kde je hodně komárů.

Pokrčená nožka

Partnerka leží na zádech. Následně zvedne a pokrčí jedu nohu. Umožní tak partnerovi, aby do ní mohl proniknout z boku. Poloha není extrémně náročná. Je ale typická svým působením na bod G a střední hloubkou průniku. Je tedy ideální volbou do stísněných prostor stanu. Milovníci análního sexu si v této poloze také přijdou na své.

V podřepu

Žena ležící na zádech si přitáhne kolena k sobě a dá nohy od sebe. Muž nad ní přidřepne a paže opře vedle hlavy partnerky. Zároveň opírá svá ramena o její chodidla. Poloha je pro muže poměrné fyzicky náročná, ale velmi vzrušivá. Žena má v této poloze velmi silný stisk pochvy, takže stimulace je velmi intenzivní.

Přetočený misionář

Žena opět leží na zádech a roztáhne nohy. Partner na ni nalehne podobně jako při misionářské poloze, ale nakloní se do strany. Ležící noha partnerky mu tvoří opěrku. Druhá noha ženy je pokrčená. Tuto nohu pak žena přehodí přes jeho záda. V této poloze dochází k polovičnímu průniku a intenzivní masáži klitorisu.

Pozice kobry

Muž tentokrát leží na zádech. Žena ho zalehne a zavede jeho chloubu mezi svá stehna. Poté se partnerka vzepře na rukou a mírně prohne záda. Následně provádí pomalé dráždivé pohyby dopředu a dozadu. Pomalu dráždí partnera až na samotný vrchol slasti.

Láska na poduškách

Poloha vhodná pro chvíli, kdy cestovatelé ještě nerozbalili spacáky. Tyto spací pytle pár položí podálně za sebe, takže vytvoří dlouhou rouru. Žena na ni ulehne a partner nalehne seshora. Jeho nohy a ruce jsou po obou stranách spacáků. Protože je žena ve vyvýšené poloze, dojde ke změně úhlu průniku. Ten je díky vyvýšení mnohem hlubší.

Tantrický trojúhelník

Partneři leží tváří v tvář. Ruce má omotané kolem jeho krku a nohy kolem boků. Sex je pomalý až ospalý. Žena jemně vyráží boky proti partnerovi a nohama ho stahuje ještě více do sebe. Pár by měl vydráždit své napětí do maxima a opět nechat poklesnout.

Kdykoliv je na blízku orgasmus jednoho z partnerů následuje zastavení pohybů. Pár takto může usnout vzájemně v náručí. Kdykoliv se v noci probudí, přitisknou se k sobě o něco blíže. Po této noci polovičního sexu je pár připraven na akci. A nejdivočejší orgasmus v životě na sebe nenechá dlouho čekat.

Na matraci

Vzduchová matrace může být sakra zábava. Žena hupsne na matraci a poklekne na kolena. Hlavu schová mezi ruce a vystrčí zadeček. Pak čeká na muže, který do ní následně vstoupí zezadu. Muž klečí na nohou více rozkročen, aby ustál turbulentní pohyby podložky. Dále je vše otázkou osudu. Buďto ho nafukovací matrace odstřelí a vyjede z partnerky, nebo naopak vytvoří úžasný protipohyb. Taková malá sexuální ruská ruleta.

 

VIDEO: Bude vaše stanovačka vypadat takhle? 

 

Pár závěrečných tipů

Myslet i na svou bezpečnost

Tohle je zlaté pravidlo. Sex ve stanu může být spojen se sexem se známým partnerem, ale taky totálním cizincem. To je případ různých festivalů a podobných masových akcí. Lidé by měli dávat pozor na kohokoliv, kdo je příliš štědrý s láhví alkoholu, či nabízí jiné výhody za “pouhou“.  Vždy je lepší vystoupit a ochránit sebe případně jiné před možným průšvihem.

Osvěžující koupel po akci

Skvělý sex zasluhuje skvělou odměnu. Zpocená a zmožená těla přímo žadoní o postkoitální koupel. Pokud mají milenci to štěstí a kempují hned vedle sprch, řeky nebo rybníka není co řešit. V teplých dnech je i studená voda příjemným bonusem po společných radovánkách. Osvěží, očistí a zchladí rozpálená těla.

Pozor na hmyz

A to hlavně na klíšťata! Takové klíště se z intimních partií sundává velice nepříjemně. Nepotěší ani štípanec komáře nebo bodnutí včely či lesní osy.

Hlavně potichu!!!

Sexuální hrátky lze ještě zpestřit hrou na ticho. Partneři jeden druhého napomínají, dávají si vzájemně prsty na ústa. Každé heknutí a hlasový projev je přešlap. A co když zrovna někdo poslouchá? Je to stejně jako při dětských hrách, kdy malé dětí drží svá tajemství před dospělými.

Hru ve stanu lze obohatit i o další podněty. Zesílených smyslů lze dosáhnout třeba zavázanýma očima, smyslnou masáží, nebo pomocí kostky ledu z přenosné ledničky. Čerstvý vzduch, volná příroda a blízkost lesů zbystří a zostří smysly a vnímání. Toho lze velmi dobře využít. Sex ve stanu nahrává živočišnému sexu a fantazii. Hrátky ve stanu prostě stojí za to. Navíc je léto za dveřmi. Je čas koupit stan.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply