Erotický horoskop – Lev (23. 07. – 22. 08.)

Erotický horoskop pro muže Lva

Zábavný, zdravý, intenzivní a plný experimentů. Tak lze charakterizovat sex s mužem ve znamení Lva. Pán džungle opravdu dostává své pověsti. A to jak v běžném životě, tak i pod peřinou. Dominance, síla a nepřehlédnutelné ego. To jsou typické znaky Lva.

znamení Lev

Lev – král džungle, ale i postele a vztahů celkově

 

Co čekat od muže Lva?

Jako každá kočkovitá šelma je i Lev velmi hravý. Sex je pro něj v první řadě zábava a způsob jak si vybít nahromaděnou sílu a agresi. Jen málokdy dojde k tomu, že muž Lev řekne ženě “Ne“.

Je vždy při síle a připraven k akci. Jeho sexuální apetit je téměř nekonečný, a pokaždé má chuť. Milování bere hlavně jako zábavu. Na rozdíl od jiných znamení, sex nebere tolik vážně.

Žena, která skončí se Lvem v posteli tak může čekat nejen dobrý sex, ale také humor. Tento muž je rovněž charakteristický svým smyslem pro experimenty. Hračky, hraní rolí, svazování, sex ve více lidech. Pro Lva normální záležitost.

Rozhodně to není žádný stydlivka. Protože rád experimentuje, může žena říct sbohem klasickým a nudným polohám. Lev je soutěživý i v posteli. Bude tak zkoušet všechny možné pozice a žena si bude připadat, jako ve víru milostného tanga. Nikdy nebude vědět, co přijde příště. Ať už půjde o rychlou akci nebo celonoční záležitost. Na sex se Lvem žena jen tak nezapomene.

ČTĚTE TAKÉ: Sex ve třech, jeho klady a zápory + 8 sexuálních poloh. 

 

Co v posteli očekává muž Lev?

Především je pro Lva důležitá chvála. Ne ta prvoplánová, či věta “Byl jsi dobrý“. Ne. Chce vidět ženu křičet a řvát v extázi. To ho nabudí k ještě k lepšímu výkonu. Očekává v posteli ženu, která se nebojí hrubšího zacházení. Třeba když ji pohodí na postel, nebo ohne v pase a při sexu chytne za krk.

Žena musí mít ráda trochu divočejší sex, pokud chce zažít opravdové milování se Lvem. Stejně tak mu nebude vadit, pokud se po sexu žena zeptá, jaká byla. Rád poskytne upřímnou zpětnou vazbu.

Žena by neměla nikdy nic hrát. Pokud jí šlo jen o sex, on to pochopí. Nemá s tím problém. Muž – Lev dokáže to samé. Pokud je načase odejít, neváhá to ženě bez obalu říci.

ČTĚTE TAKÉ: BDSM sexuální praktiky pro chvilky strachu, bolesti i méněcennosti. 

 

Co je ještě dobré vědět?

Muž v tomto znamení má chování typického nadsamce. Je drzý, smělý a nemá strach. Jeho přítomnost je patrná přes celou místnost sotva vejde do dveří. Svou přítomností přitahuje pozornost ke své osobě, přestože je místnost plná lidí. To jsou vlastnosti pro mnoho žen naprosto afrodiziakální. Dokáže-li udržet pozornost na veřejnosti, nepochybně to samé dokáže i v posteli.

VÍTE, KDO JE ALFASAMEC, jak se liší od průměru a jak se ním stát?

 

Erotický horoskop pro ženu Lva

Má tolik sexuální síly, že bez problému svede každé znamení zvěrokruhu. Zvládne to s královskou elegancí a nadhledem. Tak to dokáže jen žena ve znamení Lva. Když ji muž chce získat, není ve snadné pozici.

Tato žena je na pozornost zvyklá. Traduje se, že večírek začíná teprve ve chvíli, kdy žena v tomto znamení vstoupí do místnosti. Ráda dominuje a má kontrolu nad svým teritoriem a svou smečkou.

znamení Lev

I žena je stejně sexuálně dravá, jako muž. Sex jí baví, ráda o něm mluví a chce ho co nejčastěji

 

Co čekat v posteli od ženy Lva?

Milující žena Lev, to je veliká láska. Miluje stylem všechno, nebo nic. Kdo se s ní zaplete, může zažít pocit podobný jízdě na horské dráze. Zamilovaná lvice staví svou lásku nad vše ostatní. Dokáže se zamilovat velmi rychle a do vztahu doslova spadnout.

Sex je pro ni nesmírně důležitý. Představuje pro ni ujištění a upevnění citového vztahu s mužem. Dobrý sex ji usvědčí v tom, že její partner je pro ni tím pravým. Je ráda žádána a ráda v posteli dominuje.

Muž by neměl čekat, že ho v posteli vždy poslechne na slovo. Má svou hlavu. Zároveň je velmi otevřená experimentům. Očekává, že ji to partner dobře udělá a pak mu to i s úroky vrátí. Není rozhodně sobecká.

Její sexuální repertoár je velmi široký a kreativní. V rukávu má několik trumfů. Ty mohou muže v posteli naprosto ohromit tak, že zůstane jen ležet oněmělý úžasem.  Libuje si také v nošení sexy prádla. Takového, ve kterém má její partner snadný přístup k těm nejsladším místům.

MÁTE STRACH ZE SELHÁNÍ, které by Lvici jistě zklamalo? Prohlédněte si naše osobní podrobné recenze desítek doplňků pro podporu erekce. 

 

Co v posteli očekává žena Lev?

Vzhledem ke své dominantní povaze chce partnera natolik silného, aby unesl její sílu osobnosti. To znamená, že někdy ho může svou září i předčít. A to ustojí jen málo mužů. Jen ti silní a opravdu milující.

Vzhledem k jejímu sexuálnímu apetitu chce sílu nejen v běžném dni. Lvice je připravena mít sex kdekoliv a kdykoliv během dne. Proto vyžaduje partnera, který bude schopen uspokojit její žhnoucí touhu.

Muž by měl počítat s tím, že ve chvíli kdy zapálí její pochodeň, bude plát ještě několik hodin. Měl by proto být na dobrých vitamínech. Na druhou stranu ve chvíli, kdy ji to chlap udělá královsky, bude jen jeho. Naopak pozor na neukojenou lvici. Ta sežere svého partnera zaživa. Nemá ráda kolem sebe lháře a pozná je snadno. Následně to nebude vědět jen ona, ale i celá džungle.

 

Co je ještě dobré vědět?

Žena Lev ráda loví. Proto by ji muže měl dopřát tento luxus a nechat jí, aby se o něj trochu snažila. Nechce ale chlapa slabocha. Pouze silný jedinec vydrží po boku lvice dostatečně dlouhou dobu. Je také ráda překvapována a uctívána. Myslí deset kroků před partnerem. I proto je dobré, když vezme vedení do rukou i on a něčím je překvapí. Vrátí mu to desetkrát.

ČTĚTE i ostatní erotické horoskopy a najděte si spřízněnou duši. 

Leave a Reply