BDSM – 2. část seznamu SEXUÁLNÍCH ÚCHYLEK

BDSM nabízí širokou škálu praktik. Některé lze všemi deseti doporučit, jiné vyžadují trochu více zkušeností a odvahy. Výběr je natolik rozmanitý, že málokdo okusí vše. Pojďme se společně podívat, co vše můžete zažít.

 

14 nejoblíbenějších BDSM her

Hra #1 – Pán a otrok

Tento typ hry je typický svým scénářem točícím se kolem nadvlády jedné osoby. Tou je dominant nebo také pán. Má nadvládu nad druhou osobou. Pravidla hry jsou předem daná. Role si občas aktéři prohazují. Scénáře jsou velmi rozmanité a závisí na domluvě, jak přesně bude hra probíhat.

domina

Užil byste si výprask od dominy?

 

Hra #2 – Majitel a zvířátko

Scénář zahrnuje jednu osobu v roli zvířátka. Může to být jakékoliv zvíře. Nejčastěji mají lidé rádi psa, kočku, koně, ale objevují se i zvířata jako králík nebo had. Vše závisí na fantazii a kreativitě. Zvířátko lze krmit, česat, oblékat, či nechávat spát ve speciální posteli nebo kleci.

 

Hra #3 – Perverzní role jak z BDSM povídky

Tento typ hry je o hrání určitého vysněného scénáře. Ten simuluje jistou “běžnou“ situaci. Běžné jsou třeba tyto role:

  • kněz/řádová sestra
  • učitel/studentka
  • doktor/pacientka
  • opravář/paní v domácnosti
  • pizza poslíček/hladová gazdinka

Tyto scénáře je zábavné hrát. Navíc mají jako bonus perverzní zápletku. Představte se třeba nemocnou pacientku a ošetřujícího doktora. Nebo nezbednou školačku a pana učitele umravňujícího její špatné chování pomocí bičíku. Hříšníka, který se zbaví hříchu jen skrze speciální úkol.

Vyměňte si role a z trestaného se rázem stane dominant. Kostýmy vám přidají na důvěryhodnosti a do role se tak více vžijete. 

 

Hra #4 – Dětská hra

Jde o formu hry, kdy dospělý reaguje jako dítě. Hru lze rozdělit na dvě disciplíny. První spočívá v návratu do určitého věku, takzvané regresi.

Submisivní jedinec si vžívá do své role se vším všudy. Hraje si s hračkami, maluje obrázky nebo kouká na kreslené seriály. Druhý aktér představuje rodiče, který se o dítě stará. Koupe ho, nebo čte pohádky. Vše záleží na věku, do kterého se jedinec přesouvá.

Druhý typ hry je jiný. Osoba se nepřesouvá zpět časem. Přesto se během hry chová jako dítě. Nosí pleny nebo se nechá kojit a pečovat o sebe. Tento typ scénáře se hraje častěji.

 

Hra #5 – Mučení penisu

Hra pro otrlé. Ne každý snese hrubé zacházení se svými genitáliemi a varlaty. V této “lahůdce“ je zahrnuto bití a mučení citlivých partií muže.  Najdou se však jedinci, které tento způsob zacházení nesmírně vzrušuje.

 

VIDEO: Představte si, kolik „příjemného“ utrpení by vám přivodily tyhle hračky. 

Strappado-SM Produkte: Ball-Stretcher, Ball-Crusher / cock and ball torture ( CBT )

 

Hra #6 – Kastrace – uvidíte nejspíš jen jako BDSM video

Naprosto extrémní forma hrátek BDSM. Moc často na ni nenarazíte. Na internetu lze údajně najít i videozáznamy této praktiky live, ale v rámci zachování pohody nebudu videa zveřejňovat.

Pánové si ale nechají od partnerky nebo i sami odstranit varlata, celý penis nebo jeho část. Je to ta nejextrémnější forma BDSM her.

Kastrace může být i chemická, kdy lékař pomocí léků znefunkční varlata. Tehdy ale nejde o BDSM hru, ale cílené zneplodnění muže.

 

Hra #7 – Odmítání rozkoše a pásy cudnosti

Velmi specifická hra. Submisivní jedinec je drážděn až na samou hranici vzrušení. Poté je mu odepřen orgasmus. Znovu a znovu. Tato technika je často doprovázena bandážemi a pásy cudnosti.

Tento pás je součástí her na odpírání slasti. Je tu s námi už pěknou řádku let. Nesporně bude naším pomocníkem i nadále. Alespoň coby sexuální doplněk. Dnes už železo nahradil plast a jiné hygieničtější materiály.

pásy cudnosti pro muže

Klíč od pásu cudnosti bude střežit vaše domina. Ona rozhoduje, kdy bude orgasmus a kdy ne

 

Hra #8 – Anální hra

Velmi často se v prostředí BDSM hraje tak, že v roli podřízeného je muž. Žena zde hraje dominantní roli a určuje celkový průběh. Pomocí umělého penisu dráždí muže, který je v tomto případě v submisivní pozici.

 

Hra #9 – Orální BDSM hrátky

V situaci, kdy je dominantní ona jde o takzvaný facesitting. Žena sedí muži na tváři, což je samozřejmě spojeno s orálním sexem, kdy ji muž uspokojuje jazykem. V opačném případě se jedná o teabaging. Muž přikládá ženě k ústům svá varlata a také tato praktika je spojena s orálním sexem.

 

Hra #10 – Fetiš jako součást BDSM

Hraje se, pokud jeden z aktérů nalézá sexuální vzrušení v jisté věci. Třeba v částech oblečení. Patří sem například boty, spodní prádlo nebo i ručník či použitý tampon. Hojně rozšířený a známý je fetiš zaměřený na nohy, obuté nebo bosé. Oblíbená praktika spojená s fetišem je takzvaný trampling.  Tehdy žena v podpatcích šlape po mužově těle a to včetně genitálií.

trampling

Nechal byste se pošlapat takovou nožkou?

 

Hra #11 – Voskování

Jde o hru smyslů. Jeden z aktérů kape na tělo druhého rozpálený vosk. Zde doporučuji používat speciální svíčky nebo vosk. Ten klasický totiž může člověka popálit. Speciální svíčky zakoupíte v sexshopu, nebo ve specializované prodejně.

Také počítejte s nepořádkem. Lepší je před hrátkami umístit pod sebe osušku nebo jinou podložku. Poté stačí svíčku zapálit, nechat vosk rozehřát a rozlévat ho s chutí vám vlastní. Vhodné je doplnit tuto techniku zavázáním očí, případně bandáží.

 

Hra #12 – BDSM gurmáni milují bandáž

Svazování nebo znehybnění partnerky. Jde o nejčastější aplikaci BDSM vůbec. Samotná oblast bandáže je obrovsky rozsáhlá a existuje nespočet technik. Provazy, pouta, šátky na zakrytí očí, svěráky a podobně.

bandáž ženy

BDSM gurmáni dosáhli svazování k estetické dokonalosti

 

V bandáži se také hojně používá speciální nábytek. Kříže, stropní závěsy, nástěnné konstrukce, lavičky a křesla sloužící jedinému účelu. Znehybnit. Extrémní vyznavači BDSM mají takto vybaveny své místnosti, nebo celé byty. Jak už bylo zmíněno, myslete hlavně na bezpečnost.

 

VIDEO: Kupte pevné lano a naučte se svázat partnerku tak, že se ani nehne

 

Hra #13 – Ohnivé údery

Spočívá ve fyzickém dopadu na kůži rukou a různými pomůckami. Dopad může být bolestivý, ale není to podmínkou. K aplikacím této techniky používají BDSM vyznavači různých pomůcek k plácání, mrskání nebo bičování.

 

Hra #14 – Hra smyslů

Jde o působení na člověka a jeho smysly. Scénář tedy zahrnuje vliv rozmanitých podnětů, chladu nebo tepla. Lidé často zahrnují do tohoto typu hry také jídlo, které se rozprostře na různé části těla.

Užívá se také působení elektrických stimulů. Buďto na povrch kůže, nebo pomocí vysokonapěťové  a vysokofrekvenční stimulace, která působí i v hlubších vrstvách kůže.

 

VIDEO: Pro intenzivní vjemy se používají nástroje jako z ambulance chirurga. 

 

Hra #16 – Nože a krev v akci

Specifická oblast, kde je také třeba zvýšená opatrnost. První disciplína používá nože na pocit ohrožení a může být velmi vzrušivá jak pro dominanta tak i sub. Vzrušení plyne z bezprostřední blízkosti ostří vůči obnaženému tělu.

Druhá disciplína se nazývá bloodplay. Ve hře se užívají různé předměty na nařezávání kůže tak, aby doslova tekla krev. Tato technika není rozhodně pro začátečníky. Vyžaduje praxi a zkušenosti.

TIP: Jelikož krve v penisu někdy není dostatek, je potřeba napumpovat jí. Prokrvení dosáhnete i s kanadskými tabletami Vimax. 

 

Hra #17 – Ponížení

Pro mnohé limit. Najdete ale i páry, které se této praktice věnují s velikou chutí. Technika spočívá ve slovním či jiném ponižování. Buďto tomu tak je v soukromí, nebo naopak cíleně na veřejnosti.

Aktér hry je ponižován před ostatními lidmi. Dalšími technikami jsou bandáže a jiné pomůcky skryté pod oblečením během pracovního dne nebo společná pouta viditelná veřejnosti. Tak aby pár vidělo co nejvíce lidí.

 

BDSM je vzrušující, ale ne pro každého

Upozorňuji, že praktiky si vyžádají opatrnost. S pomůckami nezacházejte pod vlivem alkoholu nebo drog.

Nezapomeňte ani na ochranu před pohlavními nemocemi a hlavně se nepouštějte do něčeho, co je vám již od pohledu nepříjemné.

 

Další oblíbené sexuální polohy a praktiky

KÁMASÚTRA - 51 poloh zvládnutelných pro oba
PODVÁZÁNÍ VARLAT za účelem potěšení, silnější erekce a intenzivního prožitku
TANTRA MASÁŽ - Dá se naučit, ale v salonu si ji vychutnáte mnohem lépe
FISTING - 12 delikátních tipů pro otrlejší milence
SEX V AUTĚ – 14 skvělých poloh
SEX SE ZVÍŘATY - Proč je tabu a jak na něj hledí zákon?
SEX VE STOJE – naučte se „ustát“ dobrou soulož
SEX ZEZADU – 8 poloh pro nejlepší dosah na prsa, klitoris a análek

 

Leave a Reply