Sex ve tmě provozovala po 16 let se svým mužem, pak zjistila, že celou dobu používal dildo

Kuriózní věc se stala jedné ženě z Michiganu. Po celých šestnácti letech spokojeného manželství a sexu žena zjistila, že po celou dobu soulože její manžel po tajnu používal dildo.

Byl to pro ni šok. Se svým trápením se chtěla svěřit ve zprávě kamarádce. Omylem z ní však udělala status na svém facebookovém profilu. S reportáží přišel jako první zábavný web thereisnews.com. 

muž během sexu 16 let používal dildo

 

Američanka Susan si nechala udělat nové tetování nad hýždě a chtěla se pochlubit svému muži. Jako překvapení tedy jednoho dne během milování se svým mužem rozsvítila, aby se mu řádně pochlubila.

Jenže Susan čekalo mnohem větší překvapení. Její manžel Stuart používal celé ty roky během sexu velké černé dildo, kterým si kompenzoval svůj mikropenis, za který se styděl a před manželkou ho tajil. Susan tak nechtěně o celé věci informovala na sociální síti.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY: 

 

Pro ženu to byl opravdu nečekaný zvrat. Chtěla se o své trápení a zjištění podělit kamarádce ve zprávě. Omylem ji však zveřejnila jako status na facebooku. Když si svoji chybu uvědomila, status už se stal virálním.

Susan se celá ta léta divila, proč se před ní takřka nikdy její muž nechtěl odhalit nahý. Činil tak pouze pokud bylo šero nebo tma. Potom, co Susan spatřila jeho mikrovýbavu, se mu však ani moc nediví.

Aby toho nebylo málo, její muž si také nechal vyhotovit falešnou lékařskou zprávu, která říkala, že je neplodný. Susan, která však děti chtěla, kvůli tomu postoupila dvakrát umělé oplodnění.

Na oplodnění si manželé museli půjčit, jelikož se nejedná o levnou záležitost. Splácí za něj doteď.

Susan se nechala slyšet, že má dvě krásné děti, které díky bohu nenesou žádnou stopu z DNA jejího prolhaného muže. Říká, že mu to nikdy neodpustí. Ihned podala žádost o rozvod.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Praktikujete orální sex? Pokud se nechráníte, může vám jít o život, říká lékařka.

riziko nákazy pohlavní nemoci během orálního sexu

 

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

 

Leave a Reply