Lék na erektilní dysfunkci byl nalezen ve 2 výrobcích prodávaných jako sladkost

SINGAPUR:

Léčivá složka používaná k léčbě erektilní dysfunkce byla nalezena ve dvou výrobcích prodávaných on-line jako bonbón, uvedly zdravotnické úřady v Singapuru.

Velmi vysoké hladiny tadalafilu, který se používá při léčbě erektilní dysfunkce, byly nalezeny v „Hickel a Solomon Island Soloco Traditional Candy„, uvedl úřad Health Sciences Authority (HSA) ve své tiskové zprávě.

Množství tadalafilu bylo až 30krát vyšší než obvyklá předepsaná denní dávka,“ stojí ve zprávě. Konzumenti by neměli kupovat ani konzumovat oba produkty.

Konzumace takových vysokých množství tadalafilu je nebezpečné a zvýšilo by riziko závažných nežádoucích účinků, včetně infarktu, mrtvice, zraku a ztráty sluchu,“ uvádí HSA.

Nevhodné užívání tadalafilu bez lékařského dohledu může také způsobit priapizmus, což je bolestivá a dlouhotrvající erekce.

Tadalafil může také představovat vážná rizika pro některé pacienty, včetně těch, kteří mají problémy se srdcem. Přípravek by neměli užívat pacienti, kteří užívají léky na srdce, jako jsou nitráty, protože mohou způsobit potenciálně život ohrožující nízký krevní tlak.

tadalafil ve sladkostech

 

Produkty byly nabízené na internetu jako 100% přírodní

Výzkumy ukázaly, že oba produkty byly prodávány na různých platformách elektronického obchodu a sociálních médií, včetně Facebooku. Oba produkty byly také propagovány online jako „100% přírodní“ a vyráběny s „čistým rostlinným vzorcem“ s „žádnými vedlejšími účinky“.

Byly také uváděny na trh způsobem, který spotřebitele uvedl v omyl, aby si mysleli, že se jedná o bonbóny.

S přehnanými tvrzeními o zlepšení kardiovaskulárního a ledvinového zdraví, diabetických stavů, vitality, plodnosti a imunity,“ uvedla HSA.

V roce 2017 bylo zjištěno, že podobný ilegální výrobek s názvem Candy B obsahuje tadalafil.

Hickel a Soloco byli povýšeni na „lepší než Candy B.“ Oba výrobky byly baleny jednotlivě v atraktivních obalech uvnitř cínových obalů nebo krabic.

Tyto vlastnosti by mohly spotřebitele uvést v omyl, aby si mysleli, že produkty jsou bezpečné a kvalitní,“ řekla HSA. Doporučují spotřebitelům, aby okamžitě přestali užívat oba přípravky, pokud je mají.

PŘEDEŠLÁ ZPRÁVA: Pfizer stále drží vedoucí postavení na trhu s léky proti erektilní dysfunkci, prodej společnosti však prudce klesá.

pokles pfizeru na trhu

 

Další články o erekci, léčbě a podpoře

OTESTOVÁNO: 10 nejsilnějších prášků na erekci
Jak udržet erekci co nejdéle a mít jí tvrdou až do "vítězného" orgasmu ženy?
10 příčin problematické erekce u mladých mužů
Pro koho jsou vhodné léky na erekci a komu je nepředepíší?
Vše důležité o bezpečnosti léků a prášků na erekci
Ranní erekce jako důkaz pevného zdraví penisu
Rychlá erekce – jak ji dosáhnout nebo naopak zpomalit?
Noční erekce – je problém, pokud penis během noci nestojí?

/ZDROJ ZPRÁVY/

erekce_cz na facebooku

Leave a Reply