Od hodného ňoumy k neodolatelnému muži – 13. DÍL – 30 pravidel cesty k hojnosti

Mít více žen, úspěchů v práci a životě. Mít lepší, naplněné vztahy a úžasný sex. To je důvod, proč vznikl tento seriál. Rád bych, až tyhle řádky dočtete, abyste udělali něco jinak. Učinili změnu. Možná jste budoucí milionáři, úspěšní lovci žen, nebo sexuální atleti.

Čím to vše začíná? Jednoznačně nadšením. To které je uvnitř nás. Všichni z nás jsme talentovaní. Stačí jen v sobě ten dar probudit. Tajemství leží v prolomení kódu hodného kluka. V přijmutí sebe sama. V reálnějším pohledu na svou osobu. Pak může do našeho života volně proudit hojnost.

Ta má podobu peněz, skvělého sexu, ostrých světel slávy. Někdy je to vše dohromady. V tomto díle se podíváme na postup, jak se můžete stát tím, čím můžete skutečně být.

Tento plán pomohl bezpočtu hodných kluků objevit jejich vnitřní sílu a potenciál. Jednoduše to znamená čelit něčemu, čeho se bojíte. Každý den.

od ňoumy k alfasamci 13

 

Příběh Charlieho

Tohle je příběh jednoho chlapíka jménem Charlie. Tato story je krásně popsána v knize No More Mr.Nice Guy.

Byl typický hodný ňouma. Bál se své přítelkyně. Měl práci, kterou nenáviděl. Roky byl bez povýšení.

Podvědomě věděl, že má navíc. Vždy toužil po pilotní licenci. To, že ji nemůže získat, svaloval na svou přítelkyni a všechny okolo.

Jednou objevil výše zmíněnou knihu a přečetl ji jedním dechem. Poznal, jak velkou sílu má komunita mužské skupiny. Váhal ještě půl roku, než se odhodlal k napsání emailu autorovi knihy. Nakonec sezení navštívil. Od té doby to byl fičák.

Získal lepší práci, svou pilotní licenci, přestal se bát přítelkyně. Doslova překopal celý svůj život. Nebyl už nadále ten hodný ňouma. Objevil v sobě své vnitřní nadšení pro život. Zde je co napsal o svém postupu ke zdroji hojnosti:

 1. Nejdříve jsem přestal být obětí.
 2. Začal jsem vymezovat své hranice. Nejprve málo, ale časem byly větší a větší.
 3. Tím, že jsem nastavil hranice, které byly respektovány, začal jsem si věřit.
 4. Pak přišla i upřímnost.
 5. Získal jsem přesvědčení, že jsem člověk se vzděláním, který je hodný mnohem lepší práce.
 6. Pochopil jsem, že můj zaměstnavatel není dokonalý, ale že jsem přesto v šílené práci zůstal.

Pochopil jsem, že nepotřebuji tento systém. Mohl jsem jít směle dál.

 

41. krok k ozvobození

Projděte si níže sepsaný seznam. Vyberte jednu položku a pojmenujte, z čeho konkrétně máte v životě strach vy.

Napište, jak se tomuto problému postavíte a pak to udělejte. Na cestě požádejte někoho o podporu a povzbuzení. Nezkoušejte to zvládnout sami. Ať se stane cokoliv, zvládnete to:

 • říct si o povýšení, nebo postup
 • odejít z práce, která vás neuspokojuje
 • začít podnikat
 • jít dokončit školu
 • řešit konfliktní situaci
 • prosadit svou ideu
 • mít celoživotní cíl
 • věnovat více času svému hobby

 

Životní cesta je jen vaše odpovědnost!

Většina lidí a nejen hodní ňoumové, nepřebírají odpovědnost za vytvoření života, po kterém touží. Většina prostě přijme to, co je. Jednají tak, že nemají dost sil na stvoření vzrušujícího a produktivního života. Nezapadá to totiž do klasického paradigmatu.

Většinou přijdou na řadu výmluvy. Vymýšlejí si pohádky, proč to nepůjde. CO tedy dělá rozdíl?

 • Ve vědomém rozhodnutím postavit se strachu.
 • Ve vědomém rozhodnutí nesmířit se s průměrností.
 • Ve vědomém rozhodnutí vytvořit vlastní pravidla.

 

Mějte svoje pozitivní vzory

Lidé, kterých si vážíte. Většina z nich přemýšlela, jak najít cestu ke šťastnému a zajímavému životu. Naplánovali si vlastní osud a stvořili svá pravidla. Jsou snad nějak jiní? Většina jsou obyčejní lidé, kteří vzali osud do svých rukou. Dokázali to oni a dokážete to i vy. Jediná překážka jste vy sami.

 

42. krok k ozvobození

Zamyslete se, co v životě opravdu chcete. Co vám brání? Sepište 3 věci, které chcete, aby se ve vašem životě staly. Sepište si affirmaci, která vás dostane tam, kde chcete být. Mějte své cíle na očích. Affirmace je skvělý způsob, který denně připomíná, kam v životě míříte. Prozradte své sny a afirmaci blízké osobě.

 

43. krok k ozvobození

Staví se vám váš perfekcionismus a snaha dělat vše správně do cesty? To je jasná překážka, která zabije veškeré nadšení a životní elán. Vyberte si jednu věc, kterou jste vždy chtěli udělat. Napsat knihu, hrát ve filmu, proměnit hobby v živobytí, odstěhovat se, jít zpět do školy, plně přijmout svůj talent.

Kdybyste dopředu věděli, že tato snaha přinese ovoce, váhali byste se do toho pustit? Byli byste svobodnější, kdybyste věděli, že vaše snaha nemusí být dokonalá? Jaká rizika byste přijali, kdybyste věděli, že jste předurčeni k úspěchu? Na co tedy čekáte? Není třeba dokonalost, jen prostě jednejte!

Hlavním důvodem, proč hodní ňoumové neuspějí, je přesvědčení, že vše musí zvládnout sami. Nebojte se říci lidem kolem sebe o pomoc. Budete překvapeni, kolik z nich vám podá pomocnou ruku.

Nemusíte se se vším lopotit sám. Pomoc je všude kolem, jen si o ni musíte říct!

 

44. krok k ozvobození

Jste přesvědčeni o důležitosti svých potřeb? Věříte, že kolem vás jsou lidé, co vám chtějí pomoci? Sepište si na papír lidi, kteří vám nyní s něčím pomáhají. Přátelé a příbuzní. Profíci jako lékaři, právníci, terapeuté a další. Až dokončíte seznam, odpovězte si na následující otázky:

 • Od jakého týmu lidí ještě potřebujete pomoci?
 • Jakým způsobem vám již pomáhající lidé mohou pomoci ještě více?
 • Jak lidem bráníte v tom, aby vám pomáhali?

Hledejte příležitosti, abyste tyto lidi mohli požádat o pomoc. Budujte síť lidí, kteří vám pomohou. Než o pomoc požádáte, opakujte si afirmaci: “Tento člověk mi chce pomoci při naplňování mých potřeb.”

Sebesabotáž. V určitém bodě ji chlap rozpozná.

Když hodný kluk rozpozná, jak sám sebe sabotuje, je na cestě ke svému vysněnému životu. Jak už víte, hodný kluk umí vymyslet tisíce různých způsobů sebesabotáže. Mrhá časem, odkládání, znovu a znovu začíná a nedotahuje věci do konce. Řeší problémy ostatních, rozptyluje se bezvýznamnou činností, tvoří si v životě chaos a má výmluvy.

V určitém bodě léčby hodného ňoumy dojde na chvíli, kdy musí vědomě přestat sabotovat sám sebe. V tomto bodě se musí rozhodnou jít z cesty sám sobě. Jedním způsobem, jak to udělat, je změnit způsob, jakým o změně přemýšlí. Začne přicházet na to, proč podvědomě vytváří tolik překážek, které ho brzdí.

Hypotéka, manželka, malé vzdělání, děti. Všechno jen výmluvy. Stačí si uvědomit, že to je jen útěk a malými krůčky začít směřovat k cíli.

 

45. krok k ozvobození

Vybudujte si smysl pro pozorování a vycítění sebesabotáže. Až budete znát vzorce svého chování, určete, co je třeba dělat jinak, abyste získali, co skutečně chcete. Projděte seznam níže a určete si konkrétní chování, které vám pomůže přestat sabotovat sebe sama a dosáhnout svého cíle. Zde je seznam:

 • zaměřte se na to, co chcete
 • ihned jednejte
 • akceptujte “dostatečně dobré” místo “dokonalé”
 • dotahujte vše do konce
 • nestartujte nové projekty, dokud staré nejsou hotové
 • nevymlouvejte se
 • izolujte se od problémů druhých

Svou strategii řekněte blízké osobě. Nechte je pravidelně dohlížet, jak si vedete (když toto neděláte, jste na cestě k vlastní sabotáži).

Díky reálnějšímu pohledu na svět kolem sebe jsou hodní kluci schopni prožít život, po jakém touží.

Proč mají někteří lidé kolem vás více hojnosti (peněz, lepší práci, krásnější auto, hezčí partnerku)? Závidíte jim?

Hodní kluci jsou přesvědčeni, že hojnost jde mimo ně. Pokud má někdo hodně, pak na ně zbyde málo. Vidí to, co je dobré, jako nedostatkové zboží. Úzkostlivě lpí na tom, co už mají. Hrají na jistotu. Jsou uvězněni v paradigmatu nedostatku. Stačí se zeptat:

 • Když jeden člověk dokáže začít podnikání snů, proč ne vy?
 • Když jeden člověk může řídit Mercedes, proč ne vy?
 • Když jeden člověk skončí s mizernou prací, proč ne vy?
 • Když se někdo stane instruktorem, proč ne vy?

Svět je plný hojnosti kolem nás, ale nemůže nám dát něco, co nejsme připraveni přijmout. Myšlení zaměřené na nouzi poutá člověka k tomu, co má. Nedokáže pak přijmout víc. Stačí si o to říct správně a dostanete to.

 

46. krok k ozvobození

Přestaňte teď číst a zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechněte a vydechujte. Pročistěte svou mysl. Až se uvolníte, představte si život ve světě hojnosti. Nejsou žádné zákazy a omezení.

Neustále kolem vás proudí dobré a nádherné věci. Představte si vše, po čem jste vždy toužili – auto, domov, ženy, přátelé, lásku, štěstí, bohatství, jídlo, úspěch, slávu, klidnou mysl, výzvy.

Vizualizujte si život v hojnosti. Toto opakujte několikrát denně, dokud vám tato realita nezačne připadat reálná. Rozevřete paže, své srdce a mysl. Ustupte z cesty a dovolte, aby se vše uskutečnilo.

Je třeba se řídit pravidly v tomto seriálu a postupem vyvinout si svá vlastní. Jak? Používat jednoduše ta, která vám fungují. Zkoušejte, objevujte a zapalte v sobě nadšení. To je ta správná cesta.

erekce_cz na facebooku

47. krok k ozvobození

Zde jsou základní kameny úspěšné cesty k hojnosti. Pár jich zkuste, zda vám sedí. Přidejte i svá vlastní pravidla. Mějte je stále na očích a řiďte se jimi.

 1. Pokud mám z něčeho strach, udělám to.
 2. Nespokojím se s věcmi, které nechci. Pokaždé, když se s něčím spokojím, přesně to dostanu.
 3. Upřednostňuji sebe.
 4. Až se stane cokoliv, zvládnu to.
 5. Cokoliv dělám, dělám na 100%.
 6. Když budu dělat to, co jsem dělal vždy. Dostanu to, co jsem vždy dostal.
 7. Jsem jediná osoba zodpovědná za své potřeby, přání a štěstí.
 8. Říkám si o to, co chci.
 9. Když to co dělám nefunguje, udělám něco jinak.
 10. Jsem upřímný a přímý.
 11. Umím říkat “NE”.
 12. Nevymlouvám se.
 13. Jsem dospělý. Tvořím si svá vlastní pravidla.
 14. Dovolím ostatním, aby mi pomohli.
 15. Jsem k sobě upřímný.
 16. Nedovolím nikomu, aby se ke mě choval špatně. Nikomu. Nikdy!
 17. Ze špatně situace se snažím dostat. Nečekám, až se situace změní.
 18. Netoleruji netolerovatelné – nikdy! Umím si nastavit své vlastní HRANICE.
 19. S obviňováním jsem skončil. Místo mindsetu oběti, mám mindset vítěze.
 20. Žiju celistvě. Rozhoduji se, co je dle mne správné a dle toho jednám.
 21. Přijímám následky a odpovědnost za své činy.
 22. Jsem na sebe hodný. Mám se rád.
 23. Myslím v HOJNOSTI.
 24. Stavím se težkým situacím a konfliktům čelem.
 25. Nedělám nic tajně.
 26. Dělám vše hned.
 27. Nechávám odejít to co mám, abych dostal to, co chci.
 28. Užívám si legrace. Pokud se nebavím, něco není OK.
 29. Dovoluji si neuspět. Chyby beru jako cennou lekci a poučení.
 30. Mít nad vším kontrolu je iluze. Nechávám život plynout.

Tak dnešní obsáhlý díl máme za sebou. Zbývá už jen jediné. Převést výše popsané v AKCI. Věřte mi, že můžete mít nastudováno tisíce knih, ale bez praxe to vede ke stejnému životu, jako jste měli předtím.

Všechny kroky opravdu převeďte do reálného života a najděte si minimálně jednu blízkou osobu, která vám pomůže s postupem vpřed. Přeji hodně štěstí a na viděnou příště. Ať vás provází síla!

Leave a Reply