Pickup seriál – SHITTESTY 2. – jak nás ženy testují?

V prvním díle jsme zjistili, že žena si potřebuje neustále ověřovat vaši pozici, sociální status a váš zájem o ní. Pokaždé, když vás žena testuje, snaží se vás v podstatě uměle odklonit od vaší původní cesty. Od vašeho vytyčeného cíle. Když balíte ženu, každý shittest se snaží otřást vašim vnitřním nastavením a přesvědčením. Zůstat v původním kurzu vyžaduje disciplínu.

To není snadné. Kdyby ano, dělal by to každý a shittesty by nefungovaly. Neplnily by svůj účel. Každý muž, který se nenechá zvyklat a zůstává na své cestě si zasluhuje respekt. Pojďme se podívat na další testy, které mohou přijít. Buďte ostražitý. 

shittesty 2

 

Další příklady častých ženských shittestů, kterými na vás podvědomě útočí 

#1: „Ty jsi jen hráč!“

Přeloženo: „Líbí se mi způsob jakým se chováš. Jak si hraješ s mými emocemi a jak mě sexuálně přitahuješ. Zůstaň takový, prosím.“

Hodně mužů se začne v takové chvíli omlouvat. Oni rozhodně nejsou hráči. Ani náhodou. Neloví přece ženy a netouží vůbec po sexu. Chraň bůh! Ve skutečnosti není většího pokrytectví, než se takto chovat.

Jak tedy reagovat správně?

Správný způsob reakce je humor. Dobře funguje hláška, že jste ještě panic, nebo podobný přístup. Přitom uvnitř je ALFA sebevědomý. Poznal určité množství žen a je mezi nimi jako ryba ve vodě. Ženu, kterou má před sebou, přitom stále hluboce ctí. Pravděpodobně je velmi krásná a přitahuje ho.

Přesto by měl být pickuper upřímný a fér. Přiznat, že je ohromen její osobou, ale zároveň to, že je hráč. To znamená, že nebude jeho jedinou. Hráč hraje dál. Férový přístup ihned ze začátku je win – win situace. Jakékoliv lži a zatajování nikoliv.

POZOR: Braňte se předčasně před testy a manipulací. Stačí, pokud jí to pořádně nandáte tak, aby neměla důvod ověřovat si vaši sílu a vůdcovství. Pokud se bojíte selhání, před rande užijte 1 Proerecetu pro okamžitou podporu erekce. 

proerecta

 

 

#2: „Tohle říkáš každé?!“

Takováto hláška většinou přistane, pokud oslovujete na ulici nebo se znáte jenom krátce a ještě spolu nechodíte. V tu chvíli si může říct. „Co za týpka mi to narušuje denní rutinu? Tohle není normální. Asi takto oslovuje každou.“

Tohle je typický malý shittest. Ideální odezvou je opět humor. Třeba, že tohle říkáte jen svojí babičce nebo psovi. Nebo jí řekněte, že zrovna ona je číslo 108. Něco si vymyslete.

Jak tedy reagovat správně?

Fantazii se meze nekladou. Jen to nesmí být až moc divné. Oslovujte lidi, kteří vám příjdou zajímaví. Neplatí to jen pro atraktivní ženy. Mluvte s kýmkoliv chcete a uvidíte, jak vyrostete. V těchto situacích tedy obecně fungují 2 přístupy:

  • humor
  • upřímnost

svůdný muž

Smyslem shittestu je opět pouze zjistit, zda je pro vás jediným předmětem zájmu, nebo pouze zkoušíte nějaké lovecké triky

 

#3: „Chceš se mnou jen šuk*t“

Vtipný a hodně častý shittest. V překladu to znamená, že ona chce sex taky. Jen s jedním rozdílem. Ona si chce být jistá tím, že nejste jedním z lidí, kteří ji budou soudit. Naopak si chce být jistá, že jde do postele s někým, kdo si užívá sex a bere ho jako běžnou součást života.

Muž s BETA přístupem se bude omlouvat. Chce si přece jen povídat.. 😀 To je taky důvod, proč se baví několik desítek minut a kupuje drinky holce na baru, která má na sobě minisukni. Samozřejmě.

Jak tedy reagovat správně?

Správný přístup je: “Samozřejmě, že chci. Podívej se na sebe. Jsi úžasná!” Jednoduchý a upřímný přístup. Dělá vysloveně zázraky. I pokud se urazí kvůli vaší přímočarosti, později přijde sama s prosíkem o sex.

TIP: Mrkněte do kategorie sexuálních poloh a praktik. Mám tipy pro rychlovky v koupelně, autě nebo v přírodě

 

#4: Na chvíli vám zmizí z očí

Ženy tohle zkouší. Bavíte se s nimi na baru a najednou se omluví, že musí třeba na toaletu. Opět je to případ dívek s nižším sebevědomím. Je to ale past! Pokud se vrátí z toalet a vy tam budete čekat jako pejsek, neprošli jste shitttestem. 99% mužů bude čekat jako pejsek na místě. Někteří dokonce desítky minut! Déĺe = hůř pro vás. 

Ideální stav je jít s ní jako galantní eskorta až k záchodům. Tam nenápadně zahájit konverzaci s ostatními lidmi. Nejít nijak do hloubky s ostatními a mít periferně v merku východ z toalet.

Jak tedy reagovat správně?

Co uděláte až vyjde zpět? Představíte jí svým novým přátelům. Ona čte mezi řádky: „Nechala jsem ho čekat a on mezi tím rozjel bohatou sociální interakci s jinými lidmi. Nečeká jako pejsek u vchodu a umíse zabavit i sám.“

TIP: Tento trik s čekáním můžete obrátit ve svůj prospěch. Jdete s ní na rande? Nechte jí čekat na vás. Není to dle etikety, ale funguje to moc dobře a bude nadšená, až se zjevíte v momentě, kdy už vás začíná proklínat. Nezapomeňte na vhodnou omluvu

Podobně to platí, pokud si s ní píšete. Nechá vás čekat? Fajn. Neodpovídá? Fajn. O jednu míň a prostor pro jinou. Naučte se žít s pocitem hojnosti. Nečekejte na jednu sněhovou vločku, když venku sněží.

facebook erekce.cz

DÁLE ČTĚTE: Proč jsou nám ženy nevěrné a jak její zálety odhalit?

  

Leave a Reply