Pickup seriál 17. – Jak mít všech 10 pohromadě – 2. díl

V minulém díle jsme probrali 6 kroků na cestě za perfektní variantou sebe sama. Tedy jak se stát týpkem, kterého ženy hodnotí jako 10/10 muže. Dnes pokračujeme v krasojízdě a podíváme se na několik dalších podstatných bodů.

Pickup seriál 17

 

#7 Respektujte své tělo a mysl

Když respektujte své tělo, má to jeden vedlejší efekt. Vypadáte lépe, než kdykoliv předtím. Není nutné mít hned 8 pack. Důležité je maximalizovat svůj vzhled. Tedy základní hygiena, dobrý sestřih, obměnit svůj šatník.

Když vypadáte k světu, je to hned jiný pocit. Samozřejmě jsou typy, které čisté šaty nepřitahují a přesto mají své charisma. Výjimky existují, ale zpravidla platí, že v lepších šatech se člověk lépe cítí a vystupuje.

To samé platí při novém sestřihu. Vše je svěží a svět je hned barevnější. Základní hygiena je známkou respektu ke svému tělu. Není třeba nosit poslední model od Gucciho, ani chodit do předražených holičství. Je to o péči, kterou věnujete sami sobě.

Když se na vás dívka poprvé dívá, její vědomí podvědomě analyzuje, co máte na sobě, jakou máte řeč těla. Zda máte stále omluvně svěšenou hlavu a ramena, nebo se naopak nesete prostorem s rovnými zády a hlavou nahoře. To zda dodržujete základy hygieny, nosíte čisté šaty a boty.  Tyto všechny faktory ukazují na míru vaší sebeúcty.

Respekt ke svému tělu je spojen také se zdravím. To jak jíte, jak cvičíte se projevuje na vašem těle více, než si možná myslíte. To znamená jíst zdravé věci a dávat do svého těla to nejlepší palivo, jaké je pro vás dostupné.

Naše tělo je postaveno doslova z potravin, které jíme. Proto omezte junk food a procesované jídlo. Přečtěte si aspoň základy o zdravé stravě. Klidně si najměte mentora, který vám sestaví jídelníček a poradí vám.  

Ukažte tedy, že si svého těla vážíte. Je to váš dopravní prostředek v tomto světě. Dejte mu tu nejlepší péči, kvalitní benzín a olej. Metaforicky řečeno 😉

Pamatujte, že většině žen se tito nabušení svalovci nelíbí. Určitá „základní“ zdravá kondice je však povinná.

Respekt k vlastní mysli

Tady mnoho lidí končí. Většina řeší, co jí a co je pro tělo dobré. Na druhou stranu otevíráme naše mentální brány a do naší mysli pouštíme nesmyslné kraviny. Třeba každodenní porci strachu z novin a televizních zpráv. To samé přijímáme od negativních a toxických lidí. Podobně je to i v případě manipulativní ženy s nízkým sebevědomím.

Čím tedy krmit svou mysl? Pozitivním myšlením.  

Učte se být přítomni v daný moment. Buďte tady a teď. Meditujte. Ideální je mít na relaxaci mysli alespoň 15-20 minut denně. Buď v klidu, nebo na veřejnosti.

Umění soustředit se na sílu okamžiku je další skvělá dovednost, kterou využijete v každodenním životě. Důležité je zbavit se v životě toxických lidí. Hodně z nás zůstává se starými přáteli, kteří nás stahují ke dnu každý den. Podobně to máme v jedovatých vztazích, ve kterých dobrovolně zůstáváme. Někdy může negativně působit i člen v naší rodině! Vyhněte se životu v takovém prostředí. Uvidíte, jak bude váš život vzkvétat.

Důležité vztahy kultivujte a zlepšujte. Game vás naučí, jak vztahy pilovat a kultivovat. Jde především o vztah s vašimi blízkými a rodinou. To jsou velmi důležití lidé, o které se starejte.  

Vrátí se vám to v podobě skvělého vztahu s nimi. I když většinou je třeba opustit rodné hnízdo na několik měsíců i let. Je to třeba, abyste rostli. Nezapomínejte odkud pocházíte a pracujte na vztahu se svou rodinou.

Jestliže jste ještě příliš mladí na odstěhování, zablokujte svou mysl před veškerou negativitou a toxickým myšlením.

ČTĚTE TAKÉ: Jak přesně souvisí erekce s psychikou

#8 Buďte schopni nechat jít

Doteď jsme se bavili o tom, jak je třeba být zodpovědným chlapem, který zvládá svůj byznys a život. To jsou důležité věci, ale hodně kluků se tady zastaví. Je to syndrom právníků, nebo inženýrů. Jsou chytří a studovaní s vysokým platem. Zde hrozí jeden velký problém. Berou se až příliš vážně.

Právník si nastuduje pár věcí o balení žen. Následně jde ven a říká si: “Takže. Já jsem právník. Jdu mluvit s holkama. Logicky to zvládnu jak všechno.

Tady je kámen úrazu. Právník a podobné profese jsou logické. Muž poháněný analytickým myšlením je zvyklý na systém. Proto má ve světě žen problém. Žena je emocionální tvor, pro kterou je logika tak trochu španělská vesnice. Těmhle klukům bude dělat problém nějakou zaujmout, nebo s ní dokonce spát.

Je třeba opustit zaběhnuté hranice mainstreamu. Když máte respektované zaměstnání, kalhotky žen neodlétnou z jejich klína samy od sebe. Nebudou s vám chtít okmažitě sex. Tohle je rozhodně nerozpálí. Musíte být schopni nechat věci plavat.

Pokud jste podnikatel, právník, inženýr. Až půjdete ven za ženami, nechte svou profesi za dveřmi kanceláře. Ve městě, v klubu, nebo na streetu musíte nechat věci jít a být věčně rozesmátí a retardovaní hlupáčci.

Bavte se a buďte lehkomyslní. Řiďte se heslem: “Chytří a vážní ve své práci. Jednodušší a uvolnění s dívkami.”

Podívejte se na některé týpky, kteří mají spoustu sexu. Nemusí být chytří, při penězích, nebo krásní. Stačí jim, že jsou sami sebou a umí se uvolnit. Mají pak zástupy žen v posteli.

Neříkám, že takový musíte být i ve vážném vztahu. Tato idea platí hlavně pro prvotní fázi namlouvání. Když s dívkou poprvé mluvíte, nebo když jdete na rande.

Ony jsou rády dětinské a tak trochu blázínci. Chtějí si se svým mužem užít zábavu. Samozřejmě můžete být někdy vážný, ale v prvotních fázích je to hodně o tom, nechat věci jít.  

Ženě musíte dokázat, že je s vámi legrace, i pokud vypadáte navenek jako vážný člověk

#9 Buďte v pohodě se svou sexualitou

Akceptujte fakt, že jste sexuální bytost. Máte rádi sex, který je úžasný, přirozený a není na něm nic, za co by se měl člověk stydět. Tohle je pravděpodobně největší vymejvárna mozků, kterou dostáváme do hlavy od mainstreamového názoru celé společnosti.

Něco ve stylu: “Sex je špatný. Muži chtějí jen jednu věc. Je to nechutné. Pokud máte rádi sex a máte více partnerek, jste kretén.”  Tohle není pravda.

Sex je pravděpodobně jedna z nejkrásnějších věcí na tomto světě. Je příjemný, většinou zadarmo a dva lidé spolu sdílejí tu největší intimitu. Každý má rád sex. Je to příjemná věc.

Popírat svoji sexualitu je jako popírat podstatu lidství. Chcete si užívat nádherné momenty, trojky a překvapivé sexuální zážitky? Pak nejprve buďte v pohodě se svou sexualitou.

Život vás bude testovat. Ženy vás budou testovat. Budou říkat: “Chceš se mnou jen sex!” S tímhle počítejte, ale nikdy se neomlouvejte.

Naopak jí řekněte něco ve stylu:Jasně. Chci s tebou sex. Vždyť se na sebe podívej. Jsi krásná, chytrá a vtipná. S tebou jsem sám sebou. Proto chci s tebou spát.”  

Ukažte, že vaše sexualita je pro vás přirozená. Ukažte, že je pro vás přirozená přitažlivost k druhému pohlaví. Ženy vás budou zkoušet, aby viděly, že jste v pohodě se svojí sexualitou.

 

VIDEO: 10 kroků k alfasamci.

#10 Schopnost jít do hloubky ve správný moment

Teď nenarážím na situaci v sexu. Věřím, že spoustu z vás napadla ta samá myšlenka, stejně jako mě, když jsem psal tento nadpis 😀 Je to myšleno jinak.

Spousta kluků jde na rande s holkou a pak mají 4 hodiny dlouhou a hlubokou konverzaci. Je to super, že jsou takhle intelektuální, ale ve finále neskončí schůzka sexem. Nevede tam, protože holka necítí žádnou přitažlivost.

Správný mix je následující: vyhrocujete její emoce, je jí  s vámi dobře, jste velmi sexuální + umíte ve správný čas jít do vážnějšího tématu = SEX.

Dívka navíc pochopí, že kromě sexuální přitažlivosti máte i mozek. Chce tedy s vámi být tak dlouho, jak to jen bude možné. To je něco, kam doufám míříte. Tedy alespoň co se týče kvalitních a atraktivních žen.

Ideální mix pro ženu/dívku je muž, který:

 • je dobrý v posteli
 • ví přesně, za čím jsi jde
 • je velmi sexuální
 • zvládá její nálady
 • sečtělý, chytrý s všeobecným přehledem

Tento mix dívku spolehlivě ohromí a bude tát jako ledovec na poušti. Pokud chcete být pravý alfa, chcete se dostat k této ideální kombinaci.

 

#11 Obklopte se vítězi

Mnoho žen měří vaši hodnotu podle lidí, kterými se obklopujete. Když máte kolem sebe losery a beta kamarády, dívka si bude myslet, že jste také jedním z nich. Tento sociální okruh byste měli vyměnit. Ovšem ne proto, že vás pak bude soudit. To byste ani neměli brát jako negativum.

Hlavním důvodem je, že budete vedle těchto lidí růst. Jde o váš vlastní růst. Jste průměrem 5 lidí s kterými se vídáte nejčastěji. Když tedy trávíte čas s hatery a lidmi, kteří nepodnikají akci, budete za chvíli stejní. Je dost velká šance, že vás stáhnou zpátky tam, odkud se snažíte vylézt.

Obklopujte se lidmi, kteří jsou akční a někam míří. Uvidíte, jak to ovlivní vaši schopnost jít do akce a také váš celkový pohled na svět. Mějte kolem sebe úspěšné lidi. Choďte tam, kde jsou úspěšní ve vašem městě. Choďte do klubů, kam chodí úspěšní muži. Zapište se do kurzů, kde tito lidé jsou.

erekce_cz na facebooku

 

#12 Degenerovaný trouba vs TOP alfa

Možná si říkáte, že máte třeba napůl degenerovaného kamaráda, který je na drogách, ale přesto má sexu na rozdávání. Je fakt, že si někteří tito borci osvojili výše uvedené zásady na povrchní úrovni. Umí se třeba uvolnit a bavit. Jsou OK se svojí sexualitou. Pravděpodobně mají pocit, že mají nárok na sex s TOP holkami.

To v první fázi může dívky přitahovat a tito borci pak mají tuny sexu. Otázkou zůstává, kolik takových týpků znáte, kteří si udrží atraktivní dívku po dlouhý čas?  Kolik z nich udrží dlouhodobý a kvalitní vztah? Kolik z nich dává nějakou skutečnou hodnotu společnosti?

S přístupem, který učí street se učíte to nejlepší z obou světů. Můžete mít krátkodobé úlety a sex na jednu noc. Na druhou stranu aktivně budujete svůj život a učíte se kultivovat dlouhodobý vztah a kariéru.

Taky vypadá pravý muž 10/10. Má mnoho sexu, ale nezbavuje se hloupě možnosti, že jednou potká vysoce kvalitní ženu pro život a bude s ní mít dlouhodobý a plnohodnotný vztah. To je hlavní rozdíl mezi troubou a TOP alfou.

Cesta bude těžká

Jasně. Stát se TOP alfou není jednoduché, ale cesta stojí za to. Co můžete získat?

 • zdraví
 • bohatství
 • žít tady a teď
 • štěstí
 • lepší vztahy
 • sebevědomí
 • dobré návyky

Když nepůjdete cestou osobního rozvoje, je jistá jedna věc. Svět vás spolkne a vyplivne ven!

Rozvíjejte výše uvedené schopnosti a budete na život více připraveni. To vám garantuji. Vím to z vlastní zkušenosti. Jako muž máte dvě možnosti. Buďto se vzdáte a necháte se semlít, nebo se zvednete a povstanete na nový level. Volba je na vás. Uvidíme se zase příště. Provázej vás síla!

Leave a Reply