Pickup seriál 18. – Jak společnost vnímá jednorázový sex u muže a jak u ženy?

Jste v situaci, kdy už máte s ženami zkušenosti. Najednou jich je kolem vás velmi mnoho. Mnoho krásných holek. Tolik, že nevíte za kterou dřív skočit.

Chcete udržet vztah a randit s více ženami najednou? Pozor na to. Velmi lehce se může stát, že některé zlomíte srdce. Pokud se s ní stýkáte jen na povrchnější bázi a váš vztah není tak hluboký, je toto riziko velmi reálné. Nejste žádný idiot. Na všech vašich ženách vám záleží a nechcete je zranit. Na druhou stranu, žádná z nich třeba zatím nezaujala natolik, aby to bylo na exkluzivní vztah.

Pravděpodobně cítíte, že jí určitým způsobem lámete srdce. Přitom s ní chcete být dále na pohodu. Jak toho dosáhnout bez manipulací a nesmyslného zatajování? Jde to i upřímně a v klidu. Tak aby měli všichni pocit, že vyhrávají.   

Pickup seriál 18

 

Co tvrdí většina společnosti o sexu?

Když jako muž máte rád sex, jak vás společnost označí? V lepším případě budete macho a v horším rovnou prase. V případě holky je to ještě horší. Pokud má ráda sex, je to hned coura a děvka. Je levná, laciná a bez hodnoty.  

Když muž vyrůstá, co ho výchova učí? Žena s vámi má ráda sex pouze tehdy, pokud je ve vztahu a miluje vás. To je to, co žena chce. Pokud máte rádi sex a líbí se vám jen samotný akt, jste podivín.

Počítají se přece pouze vnitřní hodnoty a láska. Počítá se jen když se vzájemně bezmezně milujete. Sexem pro zábavu zcela jistě riskujete, že vám upadne penis a ona se dostane nechtěně do jiného stavu. Tečka. Celý váš život bude v troskách.

Dívce zase od mala říkají, že sex je něco velmi speciálního. Ty jsi malá krásná princezna a náhodný sex nemůžeš dělat. Je to pro levné prostitutky, ale ty jsi přece naše malá královnička. Když ucítíš nutkání mít sex s mužem, musíš toto nutkání udržet na uzdě. Radši se soustřeď čistě na vztahy.

Realita je taková, že většina žen se po celý život chová jako „tatínkova malá princeznička“ a toto nastavení jde změnit velice těžko

 

Samozřejmě to do určité míry dává smysl. Naše společnost je v jádru založena na milujícím muži a ženě. Ti se milují a děti, které spolu vychovají, přece musí žít v bezpečném prostředí. To je samozřejmě zčásti pravda, ale společnost se trochu změnila.

Náhodný sex je nyní naprosto v pořádku. Když použijete kondomy, může vše proběhnout naprosto bez následků. Pokud se sejdou dva dospělí lidé, kteří vědí, co chtějí, je vše v pořádku.

Naše společnost není náhodnému sexu příliš nakloněna. Ve skutečnosti je sex ta nejvíce přirozená a úžasná věc. To je skutečná pravda o sexu. Každý má rád sex a užívá si ho. Každý na něj myslí. Náhodný sex si stejně dobře užije muž i žena.  

Vzpomeňte si, když jste měli naposledy sex. Copak nevzdychala? Copak si to neužila? Pravděpodobně ano. Žena si užívá sex fyzicky i emocionálně. Jediný problém je, že stále cítí tlak společnosti.

Žena přece nemůže mít nic takového, jako je náhodný sex. Tak se to říká. Hrozí pak, že bude za děvku. Takže kdykoliv má náhodný sex, má vzadu v hlavě ten malý hlásek: “Panebože holka. Znova náhodný sex. Budou tě brát jako děvku a couru? Opět shazuješ svou hodnotu.”

 

Uklidněte její vnitřní monolog

Tento vnitřní hlas je velmi silný.  Takže je vaší zodpovědností vytvořit pro ni situaci, kdy se nebude cítit souzená. Jen tehdy si bude moct užít náhodný románek. Je to tedy odpovědnost muže. S trochou snahy z vaší strany lze tento úkol v pohodě zvládnout.

Jste rozumný dospělý muž a vyplašenou malou holku umíte uklidnit

 

Co dělá muže mužem?

V případě muže to je fakt, že dobyl ženu sexuálně. Kvalita muže je souzena na základě kvality žen, s kterými spí.

Jak jsou souzeny ženy? Jejich schopností udržet si velmi kvalitního muže. Pokud žena selže v udržení takového muže ve svém životě, je najednou považována za méně kvalitní ženu. Pokud selže v udržení jakéhokoliv muže, je prakticky ztracená. Nenaplnila svůj účel coby žena.

Je tedy patrné, že jsou zde dvě rozdílné síly, které působí, když přijde na náhodný sex. Dívka si sice velmi užívá náhodný sex. Na druhou stranu je zde neustálý tlak. Pokud to bude náhodný sex a dívka ztratí i tohoto muže, bude ztracena. Tato skutečnost ženu téměř bolí na biologické úrovni. S tím je spojeno i množství strachu.

 

Reakce na odmítnutí je u ženy odlišná

Strach muže je, že bude dívkou odmítnut při oslovení. Znamená to, že jeho pářící rituál s touto ženou nevyšel. Pro dívku není selhání, pokud je odmítnuta rovnou. Daleko horší je pro ni odmítnutí, když se snaží udržet si muže ve svém životě. Tohle jí bolí stejně, jako když je muž odmítnut při snaze mít s dívkou sex.

Možná jste někdy byli v takové situaci. Chvíli jste s dívkou byli, ale nepovedlo se vám mít s ní sex. Asi jste uvnitř cítili to napětí. Nebyli jste schopni dostat ji do postele a to vás štvalo. Cítili jste se méně jako muži.  

Žena neřeší, když sex nefunguje dobře. Mnohem více řeší, když sex funguje a přitom není schopna si muže udržet. Je tedy na vás vytvořit prostředí, kde bude zbavena této bolesti.   

Příště si povíme, jak takové prostředí vytvořit.

TIP: Když jste ve stresu ze ztráty nebo ze selhání, může si to odskákat erekce. Aby byla vždy okamžitě pevná, mějte v záloze českou Proerectu

proerecta

 

Leave a Reply